Esileht Tööelu, raha ja seadused. maksmata kiirlaenud. mis neist lõpuks saab?

Näitan 6 postitust - vahemik 61 kuni 66 (kokku 66 )

Teema: maksmata kiirlaenud. mis neist lõpuks saab?

Postitas:

Kui ma omast kogemusest kogemusest pealkirjas püstitatud küsimusele vastan, siis midagi ei saa.

Ma tulen täna omadega kenasti toime, aga kümmekond aastat tagasi olin väga keerulises olukorras sattunud võlarattasse, mis hõlmas nii pangalaene kui kiirlaene ja muud, mida ma nõutud ajaks tagasi maksta ei suutnud.

Laias plaanis oli nii, et pankadega õnnestus suhteliselt mõistlikult läbi rääkida, graafikuid sobivamaks teha, kokkuleppele jõuda ja need said lahendatud ilma kohtust läbi käimata.
Ütlen ausalt – mitte et ma seda õigeks peaks – et kiirlaenufirmasid ma mingil hetkel tõesti ignoreerisin ja tundus, et kui ma pea liiva alla peidan, läheb probleem ise üle.
Tagant järele vaadates jagunesid sissenõudjad laias laastus kaheks – need, kes pöördusid suht lähiajal pärast võlgu jäämist maksekäsu kiirmenetluseks kohtusse, said läbi kohtutäituri oma rahad tagasi. Tõsi, selliseid ekstreemsusi minult ka ei nõutud, et oleks pidanud nt 100 euro eest mitu tuhat tagasi maksma.

Ja siis olid mõned firmad, kes helistasid ja kirjutasid, aga kontakti saamata kadusid aastateks ära. Selleks ajaks, kui nad uuesti endast märku andsid, olin ülejäänud asjad juba joonde saanud, möödas oli 4-5 aastat ja neid laenusid ma ei olegi tagasi maksnud. Nemad on tõesti juurde keevitanud tohutult viiviseid, intresse ja sissenõudmistasusid, nii et nõutavad summad olid kasvanud mitmekümnekordseks.
Enam ei ignoreerinud, suhtlesin kõigiga kes helistasid ja ütlesin, et sellises summas ma maksma nõus ei ole, aga olen nõus rääkima kohtus läbi põhiosale lisanduvate summade üle. Kohtusse pole neist aga ükski pöördunud aastate jooksul ning enam nad ei helista-kirjuta ka. Kuskile maksehäireregistrisse ei ole samuti midagi riputanud.

Ma ei ole kindlasti uhke selle üle, kuid nägin hästi, kuidas totaalsesse auku ja depressiooni langenud inimest üritati ära kasutada. Kui ma omale jälle jalad alla sain, olin ka oma õigustest teadlikum ning olingi valmis veel maksmata asjad tasuma mõistlikumate intresside ja sissenõudmiskuludega, kuid kuna teisele poolele see ei sobinud ning kohtusse nad ei pöördunud, siis ma end ka ülemäära halvasti ei tunne, et nad pole oma raha saanud. Kui nüüd peaks keegi veel välja ilmuma ja midagi nõudma, siis kohtus ilmselt viitaks nõude aegumisele, aga tasuma enam ei hakkaks.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii, et vägisi jääb mulje, et te olete kamp lihtsakesi. sina ka, sest näib, et kuidagi kiidad takka tuttava tegutsemist ja môtteviisi.

No ega kõik ei olegi sinusugused, kel iga sent arvel, mõned inimesed saavad endale ikka üht-teist lubada..ega nad seepärast peast lihtsakesed ei pea olema:) Või arvad tõesti, et inimene peab alati turult kõige odavama kauba haarama? Ja kui seda ei tee, on ta automaatselt lihtsake või?:))

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 29.03 23:32; 30.03 12:48; 30.03 21:14; 30.03 23:48; 31.03 00:00; 31.03 19:29; 01.04 06:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii, et vägisi jääb mulje, et te olete kamp lihtsakesi. sina ka, sest näib, et kuidagi kiidad takka tuttava tegutsemist ja môtteviisi.

No ega kõik ei olegi sinusugused, kel iga sent arvel, mõned inimesed saavad endale ikka üht-teist lubada..ega nad seepärast peast lihtsakesed ei pea olema:) Või arvad tõesti, et inimene peab alati turult kõige odavama kauba haarama? Ja kui seda ei tee, on ta automaatselt lihtsake või?:))

No muidugi! Kui kiirlaenu kontorist laenatud raha on kontol, siis on nägu peerul. Siis, kui on vaja hakata tagasi maksma, tehakse selline teema, nagu käesolev teema.

Kogu raha, mis on minu kontol, on minu isiklik, laenuvaba raha.

P.S. Aga säästlik olen ma küll! Ei haara turult alati kõige kallimat kaupa. Soovitan Sullegi! Tervet mõistust!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.03 06:48; 31.03 03:57; 31.03 21:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks osade kiirlaenukontorite starteegia ongi see, et ei käigi algus pinda lasevad kumulatiivsetel intressidel teha oma töö+leppetrahvid, nii et 4-5 aastaga võib tuhandest eurist saada 20000euri
Võib-olla on isegi teinud taustainfot, et võlgnikul mingi kinnisvara, siis ju hea lasta joosta.
Eks and loodavadki ullikestele, kes selle 20000 ära maksavad
Tuttav kes pooleldi kiirlaenusõltlane rääkis veidi tausta. Hakati helistama jne nõuti mingit ulme summat ja trahve. Ta ütles konkreetselt, et ma maksan mingi 1,5x, võite kohtusse pöörduda, aga ma vaidlustan selle. Point selles, et kohus ei lase enam üle 2x välja nõuda. Kiirlaenukontorid kaotaksid kohe kohtus ja nad teavad seda, kui nõuavad mingi 5x summat nt.ükskõik mis tasudena
Siis tekib veel variant, et ei tasu tagasi maksta, sest mingil hetkel ei lähe summa suuremaks, aga inflatsioon teeb oma töö. 10 aasta pärast võid maksta jah 2x tagasi

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 12.12 05:16; 13.12 08:01; 14.12 20:19; 29.03 22:00; 30.03 21:34; 30.03 23:16; 31.03 23:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks osade kiirlaenukontorite starteegia ongi see, et ei käigi algus pinda lasevad kumulatiivsetel intressidel teha oma töö+leppetrahvid, nii et 4-5 aastaga võib tuhandest eurist saada 20000euri

Imelik jutt sul. Esiteks need ei ole intressid, need on viivised ja need ei ole kohe kuidagi kumulatiivsed ehk ei ole võimalik, et viiviselt endalt veel omakorda viivist arvestatakse. Teiseks 4-5 aastaga on asi juba aegunud, ei oota need kiirlaenuandjad nii kaua midagi, enne aegumist ikka hakatakse liigutama…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 29.03 23:32; 30.03 12:48; 30.03 21:14; 30.03 23:48; 31.03 00:00; 31.03 19:29; 01.04 06:01;
To report this post you need to login first.

Kiiresti vaja raha? Me saame teid aidata!
Kas olete praeguses hädas või ähvardab teid hädas?
Sel moel anname teile võimaluse võtta uus areng.
Rikkalikuna tunnen end kohustatud abistama inimesi, kes on raskustes, et anda neile võimalus. Igaüks teenis teise võimaluse ja kuna valitsus ebaõnnestub, peab see tulema teistelt.
Ükski summa pole meie jaoks liiga hull ja vastastikusel kokkuleppel kindlaks määratud küpsus.
Pole üllatusi, lisakulusid, aga ainult kokkulepitud summasid ja mitte midagi muud.
Ärge enam oodake ja kommenteerige seda postitust. Palun täpsustage summa, mida soovite laenata, ja võtame Teiega ühendust kõigi võimalustega. võtke meiega ühendust täna aadressil mullerdieter641@gmail.com

Kiiresti vaja raha? Me saame teid aidata!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 61 kuni 66 (kokku 66 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. maksmata kiirlaenud. mis neist lõpuks saab?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.