Esileht Tööelu, raha ja seadused. “Maksuvõlglased”, kes tm tagasi on saanud, koguneme siia :):)

Näitan 22 postitust - vahemik 31 kuni 52 (kokku 52 )

Teema: “Maksuvõlglased”, kes tm tagasi on saanud, koguneme siia :):)

Postitas:

Mul pole tänase seisuga ikka mingit otsust,oli väike maamaksuvõlg.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.02 11:02; 28.02 10:37; 02.03 09:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka pole otsust,ühisdekl.Ma jäin maamaksu maksmisega 1päeva hiljaks.Mingeid muid võlgasid pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Deklari tegin 15.02, otsus nö. tehtud ja kirjas et saab raha hiljemalt 02.07.12
Mul maamaks eelmise aasta eest maksmata e. siis võlg. Lihtsalt unustasin, kuna ei saanud ühtegi teadet. Nüüd ootan, et võtavad ise maha selle summa tagastavalt rahalt ja raha pole veel saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ootame ikka, otsust ka ei ole veel 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Deklari tegin 15.02, otsus nö. tehtud ja kirjas et saab raha hiljemalt 02.07.12
Mul maamaks eelmise aasta eest maksmata e. siis võlg. Lihtsalt unustasin, kuna ei saanud ühtegi teadet. Nüüd ootan, et võtavad ise maha selle summa tagastavalt rahalt ja raha pole veel saanud.[/tsitaat]

Soovitan sul hoopis kohe ära maksta see maamaksu võlg otse e-Maksuametist. Vähemalt siis pole sa praeguseks hetkeks enam võlglane. Olen päris kindel, et kõigepealt antakse neile, kel võlgu pole (aga maksid peale tähtaega) kui neile, kes praegu ka veel võlglased.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 11:42; 01.03 11:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka maamaksuvõlg+väike kohtutäituri nõue. Tagasi saada on üle 400 eur kui need võlgnevused maha on arvatud. Otsust pole veel tehtud. Kirjas oli, et hiljemalt juuli 🙁 Kas on lootust ikka varem saada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 13:01; 02.03 15:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

viimasele, maksa võlad ära siis saad ka varem raha.minul on ka kohtutäituri nõue. ka üle 400 euri saada tagasi. ei maksa nad midagi varem.
nüüd on valik mul kas maksan kohe ja saan varem ehk( ei tea kunagi) või ei maksa ja saan juulis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 09:06; 28.02 18:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul oli väike viga maamaksu üle kandmisel (65 asemel kandsin va udu 63) – kandsin kohe 2¤ üle ja tulukas on käes ka

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kubujuss kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Väljakaevamiseks nimetasin ma su esimest postitust, sellest algas ka sinu nõiajaht mulle:
[small]Kägu kirjutas:[/small]

Mitte kuidagi ei haakunud see selle teemaga ja näitab vaid sinu väikest hinge. Eks risusta siis edasi, keegi ei tohi sulle ju midagi dikteerida. Sama mentaliteet on prügiloopijatel, \”keegi ei tohi mulle dikteerida, kus ma oma pasa maha viskan, ma olen niiii kõva mees\”. Foorumis on sellist teemasse sobimatut rünnakut võimalik hinnata nupuga \”Rämps\”. \”Diskussiooniks2 on siiamaani avatud see vana teema, mille sa imekombel ka kohe üles leidsid – miks seal all ei sobinud edasi diskuteerida?![/tsitaat]Kas võib olla, et sa kannatad mingitlaadi suurushullustuse käes? Ikka nii, et minu arvamus ja vale arvamus? See ei paista ainult sellest teemast välja, vaid on ka muudes teemades jääb silma see, millise vankumatu järjekindlusega sa oma tarkust ja arvamust teistele peale surud.

Mulle meenub sinu nimega kohe see, kus sa isegi arsti haridusega inimesega vaidlesid inimese anatoomia teemal. Isegi siis, kui sulle tehti asi puust ja punaseks, ikka vaidlesid, sest sul on ju juuraharidus ja sa lihtsalt oled kõige targem, ka kõikides muudes eluvaldkondades, mis otseselt sinu eriala ei puuduta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Info deklaratsiooni kontrollimise kohta

Kohtutäituri(-te) poolt on Teie kohta Maksu- ja Tolliametile esitatud tasumata nõudeid. Infot nõud(et)e esitaja(te) ja nõude suuruse kohta saate e-maksuameti/e-tolli menüüpunkti Nõuded ja kohustused kaudu. Nõude sisu täpsustamiseks ja nõude võimaliku tühistamise soovi korral pöörduge nõude esitanud kohtutäituri poole.Kontaktid leiate Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite koja kodulehelt:
http://www.kpkoda.ee
Kohtutäituri nõue/nõudeid on isikul:
*************:saldo=****,**,**** ********

Ülaltoodud põhjustel ei ole võimalik Teile enammakstud tulumaksu viie tööpäeva jooksul tagastada. Tulumaks tagastatakse pärast deklaratsiooni läbi vaatamist tuludeklaratsioonil märgitud pangakontole, kuid mitte hiljem kui 02.07.2012

No targemad . Mida see tähendab? Nagu ma aru saan,on deklaratsioon kontrollitud.Aga kas ka kätte saab selle ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.02 10:54; 02.03 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul maksuvõlga pole,küll aga maksan sotsiaalkindlustusele raha ,siis sama tekst,mis eelmisel postitajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka maksvõlga pole, aga hilinesin tagasimaksega eelmisel aastal. Sama kiri oli dekl. all. Eelmisel aastal oli mehel kt-ga probleeme ja tema sai tagasimakse 04.04.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.02 22:32; 26.02 23:02; 29.02 17:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kubujuss kirjutas:[/small]
Kas võib olla, et sa kannatad mingitlaadi suurushullustuse käes? Ikka nii, et minu arvamus ja vale arvamus? See ei paista ainult sellest teemast välja, vaid on ka muudes teemades jääb silma see, millise vankumatu järjekindlusega sa oma tarkust ja arvamust teistele peale surud.

Mulle meenub sinu nimega kohe see, kus sa isegi arsti haridusega inimesega vaidlesid inimese anatoomia teemal. Isegi siis, kui sulle tehti asi puust ja punaseks, ikka vaidlesid, sest sul on ju juuraharidus ja sa lihtsalt oled kõige targem, ka kõikides muudes eluvaldkondades, mis otseselt sinu eriala ei puuduta?[/tsitaat]
Tee ajaviitefoorumisse teema \”Vihkan Kubujussi\”. See pole aeg ega koht.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esitasin 14.02, pole mitte kunagi mingit kohtutäiturit mul kukil olnud aga eelmisel aastal maksin maamaksu tähtajast nädal aega hiljem. Siiani pole otsust tehtud, tagasi saada ligi 800¤

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 11:42; 01.03 11:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sama seis mis viimasel kõnelejal ja suma tibake ainult suurem:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul oli maamaksuvõlg ja see sai tasutud detsembris. summa oli ca 15 eurot.jah, ise olin süüdi, et õigeaegselt ei tasunud.mis teha:(

tagasi pole saanud aga ilmselgelt ka seetõttu, et sel aastal tegin linnukese, et võtaksid kohe maamaksu tagasimakstavast summast maha. ehk siis kusagil aprilli alguses maksavad. õnneks ei ole ka probleemi kui tagasimakse on perioodil aprill-juuli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MIna helistasin maksuameti lühinr. ja öeldi et on oote järjekorras, märtsis saab, kohtutäituri arestinõe ei pidavat mõjutama seda aega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 16:10; 01.03 15:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tänase seisuga keegi maamaksuvõlglane on saanud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.02 11:02; 28.02 10:37; 02.03 09:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mina , kellele tuli see jutt :

nfo deklaratsiooni kontrollimise kohta

Kohtutäituri(-te) poolt on Teie kohta Maksu- ja Tolliametile esitatud tasumata nõudeid. Infot nõud(et)e esitaja(te) ja nõude suuruse kohta saate e-maksuameti/e-tolli menüüpunkti Nõuded ja kohustused kaudu. Nõude sisu täpsustamiseks ja nõude võimaliku tühistamise soovi korral pöörduge nõude esitanud kohtutäituri poole.Kontaktid leiate Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite koja kodulehelt:
http://www.kpkoda.ee
Kohtutäituri nõue/nõudeid on isikul:
*************:saldo=****,**,**** ********

Ülaltoodud põhjustel ei ole võimalik Teile enammakstud tulumaksu viie tööpäeva jooksul tagastada. Tulumaks tagastatakse pärast deklaratsiooni läbi vaatamist tuludeklaratsioonil märgitud pangakontole, kuid mitte hiljem kui 02.07.2012

Kas ma saan siis selle raha või läheb kõik kohtutäituri kätte kui see võlga ei kata ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.02 10:54; 02.03 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga mina , kellele tuli see jutt :

nfo deklaratsiooni kontrollimise kohta

Kohtutäituri(-te) poolt on Teie kohta Maksu- ja Tolliametile esitatud tasumata nõudeid. Infot nõud(et)e esitaja(te) ja nõude suuruse kohta saate e-maksuameti/e-tolli menüüpunkti Nõuded ja kohustused kaudu. Nõude sisu täpsustamiseks ja nõude võimaliku tühistamise soovi korral pöörduge nõude esitanud kohtutäituri poole.Kontaktid leiate Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite koja kodulehelt:
http://www.kpkoda.ee
Kohtutäituri nõue/nõudeid on isikul:
*************:saldo=****,**,**** ********

Ülaltoodud põhjustel ei ole võimalik Teile enammakstud tulumaksu viie tööpäeva jooksul tagastada. Tulumaks tagastatakse pärast deklaratsiooni läbi vaatamist tuludeklaratsioonil märgitud pangakontole, kuid mitte hiljem kui 02.07.2012

Kas ma saan siis selle raha või läheb kõik kohtutäituri kätte kui see võlga ei kata ? [/tsitaat]

Kui su võlg on suurem, kui tagasi saada, siis läheb loomulikult kõik KT kätte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siiani ootab otsust 🙁 Oleks ka tore sünnipäevakink, kui enne 10. laekuks

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 13:01; 02.03 15:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul oli eelm. aasta maamaksuvõlg. 1. aprillil ei kannatanud – helistasin maksuametisse, et kaua võib. öeldi, et oh jah… 4. aprilli hommikul (vahele jäi ju näd.vahetus) oli raha arvel. kuna mul sel aatal rahaga kiiret ei ole, siis las kannavad, millal tahavad. mul pohh.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 31 kuni 52 (kokku 52 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. “Maksuvõlglased”, kes tm tagasi on saanud, koguneme siia :):)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.