Esileht Kodunurk MAKU ahjupotid

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: MAKU ahjupotid

Postitas:

Kas on kellelgi sellistega kogemusi? Vaatasin sellist poes

https://www.koduekstra.ee/et/a/pott-maku-kaanega-3l-must

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.10 12:04; 11.10 14:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et kui see on tavaline malmpott, siis on see malmpott nagu malmpott ikka, ehk siis täiesti hea asjandus, mis kodus olemas võiks olla. Mina kasutan malmpotti gaasipliidil, siis kui hautan mingeid padasid, a la ühepajatoit või guljašisupp.

Niisuguse poti ainsaks miinuseks on see, et jube raske on. Ma hoiustan seda kõige madalamal kapiriiulil, sest mul on mingi paranoia, et kui jala peale kukub, mis siis saab… Väike laps tõmbab endale kaela, siis on kaputt.

ja muidugi ei saa sa seda rasket potti toppida külmkappi, nii et söögitegemiseks on see väga hea, aga ladustamisega on tiba keerulisem kui tavalise potiga. Kui see pott ei ole seest emailitud, siis ei tohi seda ka mingite kangete pesuvahenditega pesta (läheb rooste)

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 10:13; 11.10 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei ole päris tavaline malmpott. Seest on keraamilise pinnaga. Mind huvitaks just see kogemus, et kuidas see pind vastu peab, toitu pruunistab. Kui saaks sellise hinnaga päris malmpoti, siis oleks juba ostetud 🙂 Kahjuks on need “päris” malmpotid ikka päris kallid. Igavesed küll, aga siiski …

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.10 12:04; 11.10 14:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei ole päris tavaline malmpott. Seest on keraamilise pinnaga. Mind huvitaks just see kogemus, et kuidas see pind vastu peab, toitu pruunistab. Kui saaks sellise hinnaga päris malmpoti, siis oleks juba ostetud ???? Kahjuks on need “päris” malmpotid ikka päris kallid. Igavesed küll, aga siiski …

No mul on Rimi kampaaniakleepsudega ostetud Fontignac malmpott, see maksis ka 40€

nii et passi peale neile kampaaniatele?

Selline:

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 10:13; 11.10 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on koduekstrast ostetud punanem malmpott, 7-8 aastat vana. Teen nii pliidil, ahjus, kui ka kaminas sellega süüa. Väga hea asi on – teen kõiksugu hautisi, suppe, putru seal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan maximast vaadata, oli sama hinnaga päris pott.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama pott, mida TA on  linkinud, on Hansapostis praegu alla 30.-.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Malmpott klaaskaanega 15,97 Realiseerimiskeskuses. 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kodunurk MAKU ahjupotid