Esileht Ajaviite- ja muud jutud Malluka solvaja/alandaja naine kaebab M kohtusse

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 114 )

Teema: Malluka solvaja/alandaja naine kaebab M kohtusse

Postitas:
Kägu

Mina vaatan asja veidi teise külje pealt ja annaksin õiguse mehe naisele ja ta lastele. Miks? Mees on pannud enda profiilile kaitseks lapsed üles ja Mallukas astuski lõksu ja hakkas mehega koos tema peret alandama. Mõistlik oleks ajada asja ametlikke kanaleid pidi, kus tuleks sellisele asjale ametlik käik anda ja naine-lapsed mängust välja jätta. Milleks oli seda vaja nii avalikult ajada? Antud juhul ma usun, et kannatada saanud naine-lapsed saavad võidu, kuid neile jääb plekk külge kogu eluks. Mees saab ka kaudse võidu ehk siis ainsaks kannataks antud loos jäävadki mehe pere, mitte mees ise ega ka Mallukas. Seega mida Mallukas kokkuvõttes saavutas? Alandas võõrast naist ja tema lapsi.

Tõsiselt, naised! Pange ennast nüüd kannatada saanud naise olukorda – teda ja ta lapsi on alandatud, tema mees on osutunud kellekski teiseks ja siis tuleb veel kirsina tordil sulle ja su lastele kaela avalik näitamine ja alandamine. Kas ikka tundub õiglane, kui ennast sellesse olukorda mõelda???

+5
-54
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina vaatan asja veidi teise külje pealt ja annaksin õiguse mehe naisele ja ta lastele. Miks? Mees on pannud enda profiilile kaitseks lapsed üles ja Mallukas astuski lõksu ja hakkas mehega koos tema peret alandama. Mõistlik oleks ajada asja ametlikke kanaleid pidi, kus tuleks sellisele asjale ametlik käik anda ja naine-lapsed mängust välja jätta. Milleks oli seda vaja nii avalikult ajada? Antud juhul ma usun, et kannatada saanud naine-lapsed saavad võidu, kuid neile jääb plekk külge kogu eluks. Mees saab ka kaudse võidu ehk siis ainsaks kannataks antud loos jäävadki mehe pere, mitte mees ise ega ka Mallukas. Seega mida Mallukas kokkuvõttes saavutas? Alandas võõrast naist ja tema lapsi.

See mees alandas ju ise oma naist ja last. Ta ise pani teadlikult üles profiilipildi, kus olid peal ka tema naine ja laps ja kirjutas teadlikult selle konto alt ahistava kommentaari Mallukale. Mallukas ei öelnud lapse ja naise kohta midagi halba. Perele tegi häbi ikka ja ainult mees.

+45
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tõsiselt, naised! Pange ennast nüüd kannatada saanud naise olukorda – teda ja ta lapsi on alandatud, tema mees on osutunud kellekski teiseks ja siis tuleb veel kirsina tordil sulle ja su lastele kaela avalik näitamine ja alandamine. Kas ikka tundub õiglane, kui ennast sellesse olukorda mõelda???

Alguse sai see siiski ahistajast endast. Sama loogika järgi võiks Cosby teda süüdistanud naised oma maine kahjustamise eest kohtusse kaevata.

+24
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõik jobud võivad siis panna lapse pildi oma profiilikaks ja see annab edaspidi loa valimatult sõimata, mõnitada, nilbusi kirjutada, porri saata, ahistada jne. Lapse pilt kaitseb kõikide tagajärgede eest?! 🤦‍♀️ Kas sellel naisel ühtegi mõistlikku tuttavat pole? Kohtus tuleb ju tema nimi kogu avalikkusele teatavaks.

Kas sa ei oska lapsi ära udustada pildi pealt või välja lõigata? Sel juhul soovitan sul mitte internetti kasutada, tegele millegi jõukohasemaga!

Mees saatis nilbe ja seksistliku kommentaari võõrale naisele olles ise oma laste pildi profiiliks valinud. Ta ei udustanud nende nägusid ära, kuigi teadis, et selle teksti kõrvale, kus ta oma suguelundist pajatas, ilmub tema laste pilt.

Milles blogija süüdi on?

+42
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mallukas ei otsinud perepilti kuskilt ise üles vaid mees ise jagas seda meeleldi!

+31
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Äkki täpsustad, et kuidas täpsemalt Mallukas neid lapsi siis häbistas? See ema tirib praegu need lapsed nimedega avalikuse ette ja siis teab terve Eesti kellega tegemist on. Praegu pole kellelgi õrna aimu ka. Need vanemad on mõlemad oma lapsed praegu häbiposti pannud.

Mina teeks Malluka asemel täpselt samamoodi.

+32
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mis naise ja laste häbistamine ja alandamine. Ma nägin toda storyt, vaatasin toda kontot, kinnine oli ja panin instagrami kinni, ma ei mäleta kasutajanime, ma ei mäleta milline see profiilipilt oli, ammugi ei tea ma ei selle naise ega mehe ega nende laste nimesid. Täiesti tume maa ja see naine halab, et ta maine on hävitatud ja ta sai nii palju kannatada. Kui paljud teavad nende nimesid??
No mida nalja, lootis vast lihtsalt, et kerge viis raha kätte saada.

+26
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja, kes selles süüdi on? Ainult ja ainult see perepea, mitte keegi teine! Kui naisele tundub midagi ebaõiglane, siis peaks ta otsa vaatama mehele, mitte süüdistama kedagi teist.

+17
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Valuraha nõutakse ju 4000eur iga pereliikme kohta. Sh ka mehe eest! Vaene pereisa, kes oma pulka tahab teisele naisele rindade vahele suruda. Makske tupsukesele valuraha selle eest, et see avalikuks tuli! 😩Mallukas häbistas ju seda perekonda, mitte pulgapeetrist pereisa.

+27
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Keskmine kana sind ei mõista. Kas on tegemist lollidega ja/või Malluka tulihingeliste fännidega, jääb ebaselgeks. Mallukas ise on ka muidugi suhteliselt sileda ajuga ja kütab tuld edasi, kuigi peaks paluma vabandust.

Tõesti kummaline, et kanade ja Malluka arvates on lubatud lapsi alandada, kuigi valesti käitus laste isa.

+3
-43
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mis naise ja laste häbistamine ja alandamine. Ma nägin toda storyt, vaatasin toda kontot, kinnine oli ja panin instagrami kinni, ma ei mäleta kasutajanime, ma ei mäleta milline see profiilipilt oli, ammugi ei tea ma ei selle naise ega mehe ega nende laste nimesid. Täiesti tume maa ja see naine halab, et ta maine on hävitatud ja ta sai nii palju kannatada. Kui paljud teavad nende nimesid??

No mida nalja, lootis vast lihtsalt, et kerge viis raha kätte saada.

No täpselt. Ma ei tea selle mehe nime ega naise nime. Ma isegi ei ole seda mehe profiilipilti näinud. Ilmselt nüüd tänu sellele kohtusaagale kuskilt uudistest jooksevad nende nimed läbi ja selleläbi saan teada, vbl otsin netist siis nende sotsiaalmeedia kontod ja korraks uudistan. Ja järgmiseks hetkeks on juba ununenud.
Eks naise maine sai kahjustada jah, aga lähedaste ja sõprade ees. Aga otseselt maine kahjustamise eest vastutab ta mees. Meest ei julge ilmselt kohtusse kaevataja siis elab ennast Malluka peal välja…

+21
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Valuraha nõutakse ju 4000eur iga pereliikme kohta. Sh ka mehe eest! Vaene pereisa, kes oma pulka tahab teisele naisele rindade vahele suruda. Makske tupsukesele valuraha selle eest, et see avalikuks tuli! 😩Mallukas häbistas ju seda perekonda, mitte pulgapeetrist pereisa.

See tähendab, et see naine jätkab suhet oma “imelise” mehega? On ikka naisi olemas!

+19
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sarvele järjekordne võit. Kohtus ta muidugi kaotab, kuid rahaliselt võidab. Ainus kaotaja on selle friigi naine, kuid keda see huvitab?

+20
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Valuraha nõutakse ju 4000eur iga pereliikme kohta. Sh ka mehe eest! Vaene pereisa, kes oma pulka tahab teisele naisele rindade vahele suruda. Makske tupsukesele valuraha selle eest, et see avalikuks tuli! 😩Mallukas häbistas ju seda perekonda, mitte pulgapeetrist pereisa.

See tähendab, et see naine jätkab suhet oma “imelise” mehega? On ikka naisi olemas!

Just. Iga vähegi normaalne naine oleks kohe asjad pakkinud ja minema läinud, et näidata lastele, kuidas sellistel issidel end mitte põrandakaltsuna kasutada lasta. See naine tiris hoopis kogu pere avalikkuse ette. Kui ta arvab, et Mallukas häbistas ühe jagamisega tema perekonda, siis vaadaku peeglisse. See, millise kaltsuna ta ise laseb end kohelda ja millise s***peaga koos elab ja lapsed tegi, on enda häbistamine. Ning ta tõi selle kõik avalikuks.

+20
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Just. Iga vähegi normaalne naine oleks kohe asjad pakkinud ja minema läinud, et näidata lastele, kuidas sellistel issidel end mitte põrandakaltsuna kasutada lasta. See naine tiris hoopis kogu pere avalikkuse ette. Kui ta arvab, et Mallukas häbistas ühe jagamisega tema perekonda, siis vaadaku peeglisse. See, millise kaltsuna ta ise laseb end kohelda ja millise s***peaga koos elab ja lapsed tegi, on enda häbistamine. Ning ta tõi selle kõik avalikuks.

kaltsud ja sitapead… milleks selline kõnepruuk?

+2
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tõesti kummaline, et kanade ja Malluka arvates on lubatud lapsi alandada, kuigi valesti käitus laste isa.

Ma olen juba mitmendat korda küsinud, et kuidas täpsemalt väljendus nende laste alandamine?

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma olen juba mitmendat korda küsinud, et kuidas täpsemalt väljendus nende laste alandamine?

No aga anna siis Malluka postituse viide ja ma kirjeldan sulle täpselt, mis on seal valesti.

Ma saan sinust aru, et Mallukas tegi kõik õigesti, ta ise arvab sama ning postitus peaks olema netis leitav.  Ma vist ei oska kasutada Googlet…

+3
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tõsiselt, naised! Pange ennast nüüd kannatada saanud naise olukorda – teda ja ta lapsi on alandatud, tema mees on osutunud kellekski teiseks…

😀 😀 😀 Päriselt arvad, et see oli esimene kord ja naisele SUUR ŠOKEERIV üllatus, et mees vähe metsa poole vaatab?

+15
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on kiri, mis jõudis avalikkusele kuna mees “eksis” naisega. Me ei tea milliseid kirju see tüüp erinevatele naistele enne juba saatnud on. Seekord jäi lollisiti lihtsalt vahele. Uskumatu kassivaimustus sel naisel oma mehe vastu, et on valmis riskima kogu mainega sest nende nimed tulevad välja varem või hiljem. Töökohad, lasteaiad, koolid, sugulased, tuttavad, kõik saavad teada. Edu neile kahele 😀

+20
-1
Please wait...

Postitas:
rotsik

Kui ma üritan ennast selle kannatada saanud naise olukorda panna, siis ainus järeldus, milleni ma ükskõik mis nurga alt suudan jõuda, oleks otsus lahku minna sellisest mehest, kes soovib oma peenist teise naise rindade vahele paigutada ja selle niimoodi avalikult välja ütleb. Lisaks oleksin ma selle naise asemel maruvihane, et mees niimoodi minu laste pildi endale profiilipildiks on pannud ja sedasi lapsed löögi alla seadnud.

Selle naise olukorras – ainus pretensioon, mis mul Malluka vastu oleks, on see, et ta ehk oleks võinud oma lisamärkuse lisamata jätta ja lapsed pildil ära udustada, aga seda teeks Mallukas ilmselt pärast talle privaatselt vastava palve esitamist vabatahtlikult. Ainuke inimene, kelle vastu ma sooviksin selles olukorras kohtusse minna, oleks see mees, kes oma lapsi sellises kontekstis presenteeris.

+20
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui ma üritan ennast selle kannatada saanud naise olukorda panna, siis ainus järeldus, milleni ma ükskõik mis nurga alt suudan jõuda, oleks otsus lahku minna sellisest mehest, kes soovib oma peenist teise naise rindade vahele paigutada ja selle niimoodi avalikult välja ütleb. Lisaks oleksin ma selle naise asemel maruvihane, et mees niimoodi minu laste pildi endale profiilipildiks on pannud ja sedasi lapsed löögi alla seadnud.

Selle naise olukorras – ainus pretensioon, mis mul Malluka vastu oleks, on see, et ta ehk oleks võinud oma lisamärkuse lisamata jätta ja lapsed pildil ära udustada, aga seda teeks Mallukas ilmselt pärast talle privaatselt vastava palve esitamist vabatahtlikult. Ainuke inimene, kelle vastu ma sooviksin selles olukorras kohtusse minna, oleks see mees, kes oma lapsi sellises kontekstis presenteeris.

Nõus, aga seda ma lisaks, et see pilt oli nii väike, et polnud arugi saada, kes seal täpselt on. Sai aimata, et isa lastega, aga ma isegi ei saanud aru, kas tütred või pojad. Niiet selle mehe oma naine ja tema lähedasemad isikud võisid aru saada, kui nad juhuslikult Malluka jälgijad olid.

+15
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

äkki naine ja mees ongi koos ja see kui mees paneb teisele naisele peenise rindade vahele ongi neil grupiseks, sellele ei ole mõelnud? kui naine nüüd kohtusse kaebab, siis äkki teevadki seda mehega koos ja teadlikult ja keegi ei hakka kedagi maha jätma. teema on ju rahas ja alaväärsuskompleksis

0
-6
Please wait...

Postitas:
rotsik

äkki naine ja mees ongi koos ja see kui mees paneb teisele naisele peenise rindade vahele ongi neil grupiseks, sellele ei ole mõelnud? kui naine nüüd kohtusse kaebab, siis äkki teevadki seda mehega koos ja teadlikult ja keegi ei hakka kedagi maha jätma. teema on ju rahas ja alaväärsuskompleksis

Kuidas selle paari grupiseksi soov peaks õigustama kolmanda inimese vastu tema tahtmist kaasamist? Ka grupiseksis on nõutav konsensus kõikide osapoolte vahel ja see, et kaks inimest teadlikult kolmandat ahistavad, ei tee seda kuidagi paremaks. Pigem hullemaks.  Ma isegi ei tea, kas grupiviisilise netiahistamise kohta on mingi oma paragrahv, aga üldiselt teeb grupiviisilisus kõik asjad kordades tõsisemaks.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui ma üritan ennast selle kannatada saanud naise olukorda panna, siis ainus järeldus, milleni ma ükskõik mis nurga alt suudan jõuda, oleks otsus lahku minna sellisest mehest, kes soovib oma peenist teise naise rindade vahele paigutada ja selle niimoodi avalikult välja ütleb.

Ei saa jätta kõrvale võimalust, et mees tegi lihtsalt nö musta nalja Mallukaga. Teadmata konkreetset tüüpi on keeruline teha järeldusi.

Mis puudutab peenise rindade vahele paigutamist, siis sama soovib teha enamus normaalseid heteroseksuaalseid mehi, va konservatiivid (näiteks Varro), kel Jumal lubab mõelda vaid oma naise peale! Tark mees vaikib oma soovidest.

+1
-17
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kuidas selle paari grupiseksi soov peaks õigustama kolmanda inimese vastu tema tahtmist kaasamist? Ka grupiseksis on nõutav konsensus kõikide osapoolte vahel ja see, et kaks inimest teadlikult kolmandat ahistavad, ei tee seda kuidagi paremaks. Pigem hullemaks. Ma isegi ei tea, kas grupiviisilise netiahistamise kohta on mingi oma paragrahv, aga üldiselt teeb grupiviisilisus kõik asjad kordades tõsisemaks.

mis asja? eks nad istusidki mõlemad arvuti taga ja lantisid teist naist voodisse. kuna asi läks konflikti, siis tekkis alaväärsuskompleks ja kukuti sõimama. kuidas siis neid kolmandaid leitakse kui ei hakata suhtlema jne????? okei, perekoolis elavad väga eluvõõrad inimesed, ainult tinder on teada

0
-14
Please wait...

Postitas:
rotsik

mis asja? eks nad istusidki mõlemad arvuti taga ja lantisid teist naist voodisse. kuna asi läks konflikti, siis tekkis alaväärsuskompleks ja kukuti sõimama. kuidas siis neid kolmandaid leitakse kui ei hakata suhtlema jne????? okei, perekoolis elavad väga eluvõõrad inimesed, ainult tinder on teada

Sul on jällegi lantimisest väga eluvõõras ettekujutus. Virtuaalne ahistamine ei ole lantimine.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Keskmine kana sind ei mõista. Kas on tegemist lollidega ja/või Malluka tulihingeliste fännidega, jääb ebaselgeks. Mallukas ise on ka muidugi suhteliselt sileda ajuga ja kütab tuld edasi, kuigi peaks paluma vabandust.

Täpselt. Kui on toimunud au riivamine või kuritegu sinu vastu, siis pöördu politseisse ja tee avaldus, las vastavad ametivõimud tegelevad sellega. Panna aga selle mehe perekond netti ilmarahvale vaatamiseks… andke andeks, mina ei saa aru! Ja ka sellest parastamisest ja naise käitumise eeldamisest ei saa aru – ka temal on raske, jätke ometi inimene rahule!

PS. ei tunne asjaosalisi, kuid olen lähedasele toeks olnud, kuid mehe salaelu välja tuli. See on perele ääretult raske! Ja olukorras, kui enamik naisi elavad vabalt kokku ja usaldavad põhjuseta ka varalised suhted mehe kätte, on vahel pea võimatu ka olukorrast lastega lahkuda. Veidikene emotsionaalset intelligentsi! Kuid mis ikka, mõista on raske, kui hukka mõista on nii kerge ja üleolekutunnet tekitav, eksole.

+2
-26
Please wait...

Postitas:
Kägu

Panna aga selle mehe perekond netti ilmarahvale vaatamiseks…

Ta ei pannud ju, seal storys oli screen sellest kirjast, mitte tema perepilt. See, et tüübil oli enda pildiks pandud perepilt, oli puhtalt tema enda asi.

+24
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Sul on jällegi lantimisest väga eluvõõras ettekujutus. Virtuaalne ahistamine ei ole lantimine.

inimesi on igasuguseid ju, sa elad mingi raamatute elu, aga teised elavad päris elu. siis kommenteerid naljakalt mingitest ahistamistest jne. mallukas oleks võinud ju kohe blokeerida ja poleks saanud sõnagi vahetada, ometi meeldis ja talle suhelda selles teemas.

+1
-21
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Panna aga selle mehe perekond netti ilmarahvale vaatamiseks…

Ta ei pannud ju, seal storys oli screen sellest kirjast, mitte tema perepilt. See, et tüübil oli enda pildiks pandud perepilt, oli puhtalt tema enda asi.

Mis asi on screen? Sellist sõna pole eesti keeles. Kas tegemist on ingliskeelse sõnaga screenshot? Kuidas see “screenshot” sinna “storysse” siis sattus? Ise läks või?

+1
-27
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 114 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Malluka solvaja/alandaja naine kaebab M kohtusse