Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mallukas elumehega koos

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )

Teema: Mallukas elumehega koos

Postitas:
ninnunannu

Mallukas jälle oma  elumehega koos keda sada korda maha on jätnud.

+14
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Mauno

Tegelt?

+14
0
Please wait...

Postitas:
liisbet22

Miks sa nii arvad???

0
0
Please wait...

Postitas:
Mette-Merithh

Tegelikult on üsna tema oma asi ju kellega ta koos või lahus on. Suhteid on igasuguseid ja kuni see kedagi teist ei kahjusta, siis võib vabalt igaüks koos olla või aega veeta, kellega iganes ta soovib.

+12
-16
Please wait...

Postitas:
Simone2

Tütardele annab negatiivse signaali, et on ok korduvalt lasta mehel enda suhtes lugupidamatult ja ebalojaalselt käituda, kui armastus on suur.

Keeruline mõista, kuidas seda meest on võimalik usaldada ja “õnnelikus” suhtes edasi olla.

Kui see päriselt muidugi tõele vastab, et nad koos on (loodan, et ei ole).

+30
-2
Please wait...

Postitas:
OriginalTaste

Tütardele annab negatiivse signaali, et on ok korduvalt lasta mehel enda suhtes lugupidamatult ja ebalojaalselt käituda, kui armastus on suur.

Keeruline mõista, kuidas seda meest on võimalik usaldada ja “õnnelikus” suhtes edasi olla.

Sa elad siis ka mingite etikettide järgi, aga mitte oma teadvuse ja südame järgi? Nii ei saa mitte kunagi õnnelik olla, sest koguaeg on petetuse tunne.

Mis puutub isendisse kellest teema, miks te üldse usute seda kõike? See on show lollide lollitamiseks.

+2
-35
Please wait...

Postitas:
Mette-Merithh

Tütred on hetkel ikkagi piisavalt väikesed ja nad ei tea sellest midagi ega saa ka mingit signaali sealt. Pealegi ta ei ole praegu ka kuskil presenteerinud seda suhet. Kui üldse on mingit suhet. Niiet ei tasu üle reageerida.

+2
-32
Please wait...

Postitas:
Tret

No andku minna. Kui talle sobib selline tegelane siis mis meil siin möliseda. Naist koheldakse täpselt nii nagu ta end kohelda laseb. Ju siis sobib selline nilbo talle.

Sellised jubedad mehed tuleks kohe maha jätta, mitte korduvalt andestada.

+33
-2
Please wait...

Postitas:
kaiekast

See teema on mingi suva kuulujutt, see ei pruugi isegi tõele vastata.

+5
-8
Please wait...

Postitas:
Simone2

Sa elad siis ka mingite etikettide järgi, aga mitte oma teadvuse ja südame järgi? Nii ei saa mitte kunagi õnnelik olla, sest koguaeg on petetuse tunne.

Mis puutub isendisse kellest teema, miks te üldse usute seda kõike? See on show lollide lollitamiseks.

Elan nii, et pean endast lugu ja eeldan seda ka end ümbritsevatelt inimestelt. Kui mees ihaldab kangesti teisi naisi, siis tõepoolest, mu mõistus domineerib südame üle. Elu on liiga lühike, et lasta end väärtusetuna kohelda.

Ja mis puudutab Mette-Merithh kommentaare, siis lapsed tajuvad enamasti vanemate suhete pingeid ja on naiivne arvata, et see neid ei mõjuta. Hiljem kui suuremad, saavad sellest nagunii detailsemalt teada (googeldamise vaev ainult) ja hullemal juhul peavad sellist asjade käiku normaalseks. Olukorda aitab õnneks suurel määral välistada tütreid jumaldav isafiguur Kardo.

Lihtsalt vastuseks kommentaarile, et nende suhe kedagi (peale nende kahe) ei kahjusta. Kindlalt seda väita kahjuks ei saa.

Aga nagu juba eelpool mainitud, loodame, et tegemist on kuulujutuga.

+27
-1
Please wait...

Postitas:
Kutsarhobusel

Tegelt?

FB järgi on nad koguaeg koos olnud, vb hästi varjatud saladus.

+9
0
Please wait...

Postitas:
marimustikas

Mulle Mallukas on ikka pigem meeldinud. Malluka enda pärast loodaks küll, et tegu mingi kuulukaga. Tundub räme piinlik mees olevat.

+28
-2
Please wait...

Postitas:
Alley Cat

Aprillis nägin neid viimati ööklubis koos.

+8
0
Please wait...

Postitas:
CatyD

Selle jutu peale hakkab tekkima arvamus, et Mallukast võib saada uus Lõvi 😀

Samas mis meil teiste elu kritiseerida, vb talle sobib see, et mees vaatab mujale ka jne

+25
-2
Please wait...

Postitas:
Tret

Selle jutu peale hakkab tekkima arvamus, et Mallukast võib saada uus Lõvi 😀

Samas mis meil teiste elu kritiseerida, vb talle sobib see, et mees vaatab mujale ka jne

” Ta tuleb alati minu juurde tagasi” saab siis öelda 🙂

+22
-2
Please wait...

Postitas:
Mauno

Kui see ongi tõsi, siis kas ta ei lubanud endal kunagi blogis a la plastnoaga jala maha saagida kui nad peaks uuesti kokku minema?🥲

+28
0
Please wait...

Postitas:
Huviline

Ei ole nad midagi koos. Milleks kuulujutte levitada?

0
-14
Please wait...

Postitas:
KuuS

Koos või mitte koos, vaba või vallaline… Täiesti külmaks jätab tema armuelu. Elanud inimene, ise teab, mis teeb.

+15
0
Please wait...

Postitas:
minakahsiin

Fuhh kui see tõele peaks vastama

+23
-2
Please wait...

Postitas:
ninnunannu

No küsige parem kellega ta seal Rombis söömas käis (mis viimase postituse kirjutas ) siis saate vastuse kas on elumehega koos.

+8
-2
Please wait...

Postitas:
karmauhh

Oo, põnev-põnev! Alustuseks blogi tasuliseks, siis selgub, et lugejate arv muudkui kahaneb, natukese aja pärast on perekoolis klatšiteema üleval ja õhku visatakse küsimusi, mille vastuseid tuleb otsida kust mujalt kui tasulisest blogist…

+21
0
Please wait...

Postitas:
Mette-Merithh

No küsige parem kellega ta seal Rombis söömas käis (mis viimase postituse kirjutas ) siis saate vastuse kas on elumehega koos.

Kellegagi söömas käimine tegelikult koos olemist ei tähenda. Ma käin enda eksiga üsna tihti söömas ja vahel isegi reisime koos. Lihtsalt meil on koos lõbus ja tore. Mingit armusuhet meil ei ole. Ja isegi kui neil on, siis on see puhtalt nende asi ja kuniks Mallu sellest ise ei räägi, pole see ka kellegi teise arutada.

+7
-22
Please wait...

Postitas:
mudakonn

Tal on olnud mitu meest, kes neist on elumees? Enamus mehi on võimalusel elumehed.

+3
-12
Please wait...

Postitas:
plixi

Ma arvasingi, et nagunii läheb tema juurde tagasi, lihtsalt enam ei julge seda avalikult kuulutada…hakatakse naerma.

+20
-2
Please wait...

Postitas:
hel007

Kui see tõele vastab, siis ma poleks küll uskunud, et ta nii pehmo on. Eriti arvestades, et tal see suur aphroditede vägi ka taga.

+15
0
Please wait...

Postitas:
CatyD

Oled sa nendest  aphroditest midagi kuulnud? Varem oli koguaeg mingid üritused aga nüüd vaikus.

Mallukas on minu meelest alla käinud – blogimaastikul justkui tühi koht, eks näis kes selle endale haarab.

+17
-2
Please wait...

Postitas:
Mauno

Mallukas on mulle alati pigem meeldinud, aga kuna ma põhimõtteliselt keeldun maksmast, siis jah, kuidagi pildist väljas. Eks näis kuidas „kinnine olek“ see pikas perspektiivis talle mõjub.

+13
-1
Please wait...

Postitas:
Kaegu351

Mallukas on mulle alati pigem meeldinud, aga kuna ma põhimõtteliselt keeldun maksmast, siis jah, kuidagi pildist väljas. Eks näis kuidas „kinnine olek“ see pikas perspektiivis talle mõjub.

700 tellijat tema sõnul… väike arvutus ja pakun, et päris hästi mõjub.

+15
0
Please wait...

Postitas:
Kutsarhobusel

700 tellijat tema sõnul… väike arvutus ja pakun, et päris hästi mõjub.

Ta ise võib väita, et on 70000 ka. Kommentaaride arvu järgi küll ei ütleks, et 700 on. Seda enam, et kommenteerivad ka need, kes pole tellijad.

+21
-3
Please wait...

Postitas:
Mauno

No võib olla küll 700 ja selle pealt korraliku kopika ka teenida, aga suurema massi jaoks hääbub ta ju järjest vaikselt ära niiviisi ja lõpuks kuivavad kokku ka koostööd jne.

+16
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mallukas elumehega koos