Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mallukas elumehega koos

Näitan 19 postitust - vahemik 31 kuni 49 (kokku 49 )

Teema: Mallukas elumehega koos

Postitas:
kat78

Mallukas on mulle alati pigem meeldinud, aga kuna ma põhimõtteliselt keeldun maksmast, siis jah, kuidagi pildist väljas. Eks näis kuidas „kinnine olek“ see pikas perspektiivis talle mõjub.

700 tellijat tema sõnul… väike arvutus ja pakun, et päris hästi mõjub.

Sa ikka saad aru et 700xkuumaks  EI VÕRDUraha Malluka kontole. Kindlasti tahab see raha kogumise süsteem oma osa ja kõik muud maksud ka, kui netosummana malluka eetevõtte kontole läheb siis palgana välja võttes maksab esmalt sotsmaksu, töötuskindlustust ja siis veel tulumaksu.

+19
-4
Please wait...

Postitas:
lyly

Ma ei saa hästi aru mis see fb postitus 2021 aasta lõpust, mida pole vahepeal muudetud, tänasesse päeva puutub?

Kunagine suhtestaatus, mida pole siiani maha võetud, ei pruugi veel tähendada, et nad just täna ja nüüd jälle uuesti koos on!

Teemaalgatus on vist väheke ennatlikult tehtud.

Kui sai juba lahku mindud sajandat korda ja mingis fb-s pole suhtestaatust lihtsalt muudetud, siis vaevalt, et nad nüüd jälle koos on.

Kui sa neid just ise kuskil põõsas nahistamas näinud pole ja nö fotosüüdistust pole, siis tasub ikka läbi mõelda enne, kui mingit taolist teemat tormad tegema.

Mallu ilmselt eemaldas seda suhtestaatust sealt mitu korda ja igakord kui uuesti kokku mindi, pidi jälle ülesse riputama. Ju siis viimase korraga lihtsalt mõtles, et ah ei viitsi enam, las ripub seal, mis siin ikka edasi tagasi klõpsida kogu aeg. Või et, parem las ollagi peal, ennetamaks taaskord kokku minemist. Ebausk või nii. Ala’, et kui maha võtan, siis jälle raudselt tekib selle vennaga mingi teema. Las igaksjuhuks siis olla peal.

Samuti ei pruugi üks lõunasöök eksiga kuskil kohvikukeses avalikus kohas veel midagi põhjapanevat tähendada!

+2
-20
Please wait...

Postitas:
minakahsiin

mis sa jahud nii pikalt suhtestaatusest. selles pole teemagi

+9
-2
Please wait...

Postitas:
lyly

Suhtestaatuses või söömaajas või mõlemas või üldse veel millesgi kolmandas, mis vahet sel on, teema nagunii nii mööda ju. Mallu ei ole Gerdiga (või kuidas iganes ta nimi õigesti kirjutati) uuesti koos!

+3
-17
Please wait...

Postitas:
serjoooosa

Ju siis tema arust on parem olla s*ta mehega koos, kui üksinduses.

+14
-1
Please wait...

Postitas:
tammepold1

Olen märganud, et Mallukas on alati kadunud, kui tal hästi läheb. Eelnevate lahkuminekutega postitas päevas mitmeid kordi, tootis tõesti huvitavat sisu. Nüüd on tema kanalid muutunud teleturu sarnaseks. Instas vahel üllatun, kui tal värsked storyd üleval, neid avades pettun kuna reklaam, ei midagi muud.

Toksilise exiga taaskordset koosolemist ei saa me naised pahaks panna, enamus meist on olnud on-off suhetes eluvendadega, kel püksid jalas ei seisa. Saab kõrvetada, lakub haavu ja läheb eluga edasi.

+20
-2
Please wait...

Postitas:
mimi20

Mallukal on viimasel ajal päris palju nende tasuliste postitustega apsakaid juhtunud. Ma ei ole tema tellija, aga vahest olen klikkinud uute postituste peale, vahetult peale nende lisamist ja ta on ilmselt unustanud neid lukustada 😀 Siis olen saanud rahulikult ära lugeda need.

+9
0
Please wait...

Postitas:
karmauhh

Mallukal on viimasel ajal päris palju nende tasuliste postitustega apsakaid juhtunud. Ma ei ole tema tellija, aga vahest olen klikkinud uute postituste peale, vahetult peale nende lisamist ja ta on ilmselt unustanud neid lukustada 😀 Siis olen saanud rahulikult ära lugeda need.

Ahh, see võib ka olla meelega. Ajalehed teevad ka nii, vahel on mõni tasuline artikkel päris alguses nähtaval, tavaliselt hommikul vara. Siis juba nö info levib kanalites ja peaks nagu lugejatel huvi tõusma, siis läheb tasuliseks. Mul on paar korda Delfis mõni asi poole lugemise pealt tasuliseks läinud. Vbl Mallukas ka proovib mingeid turundusässade nippe sedasi.

+14
0
Please wait...

Postitas:
oobik

Ahh, see võib ka olla meelega. Ajalehed teevad ka nii, vahel on mõni tasuline artikkel päris alguses nähtaval, tavaliselt hommikul vara. Siis juba nö info levib kanalites ja peaks nagu lugejatel huvi tõusma, siis läheb tasuliseks. Mul on paar korda Delfis mõni asi poole lugemise pealt tasuliseks läinud. Vbl Mallukas ka proovib mingeid turundusässade nippe sedasi.

Äkki on süsteemi viga lihtsalt? Sest täpselt sama toimub ka Eveliisi ja Marimelli postitustega.  Eveliis nüüd vaevalt mingit uut turundusnippi viljeleb. Marimelli puhul olen küll ainult korra seda avatud suletud postitust täheldanud, aga nad praktiliselt ei postita ka enam. Mallukal olen pea pooled tasulised postitused saanud tasuta ära lugeda, järelikult olen õigel ajal peale sattunud.

+7
-2
Please wait...

Postitas:
kolja

Mallukas jälle oma elumehega koos keda sada korda maha on jätnud.<br /><br />

<br />sada korda?? ma ei usu, et kümmet kordagi on!

+3
-11
Please wait...

Postitas:
Chary

sada korda?? ma ei usu, et kümmet kordagi on!

See väljend “sada korda juba..” tähendab eesti keeles : liiga palju arv kordi mida keegi lugenud pole. Mu viiene ka ütleb, et pole ju sada korda, 5, 7, kümme ainult. Täiskasvanud üldiselt teavad selle väljendi tähendust. Pole tsiteeritu aga mõtlesin sind teavitada.

+26
-2
Please wait...

Postitas:
Huviline

See väljend “sada korda juba..” tähendab eesti keeles : liiga palju arv kordi mida keegi lugenud pole. Mu viiene ka ütleb, et pole ju sada korda, 5, 7, kümme ainult. Täiskasvanud üldiselt teavad selle väljendi tähendust. Pole tsiteeritu aga mõtlesin sind teavitada.

Ta on ta tagasi võtnud ÜHE korra, teist korda pole juhtunud ju, see on siin kõigest mingi veider linnalegend ja klats.

+2
-18
Please wait...

Postitas:
Kagu22

Ta on ta tagasi võtnud ÜHE korra, teist korda pole juhtunud ju, see on siin kõigest mingi veider linnalegend ja klats.

A miks siis mehe laps seal on ja nüüd ka G ta korterit müüb ? 🤔

+20
-6
Please wait...

Postitas:
Huviline

Kui aus olla, siis ma ei tahaks uskuda, et isegi tema nii rumal on, et samasse auku kolmandat korda astub.

+6
-9
Please wait...

Postitas:
sakar

Oled sa nendest aphroditest midagi kuulnud? Varem oli koguaeg mingid üritused aga nüüd vaikus.

Mallukas on minu meelest alla käinud – blogimaastikul justkui tühi koht, eks näis kes selle endale haarab.

Ehk sellepärast, et käib tööl ja vabal ajal tegeleb oma lastega, mitte ei istu siin perekoolis nagu meie 😉

+3
-15
Please wait...

Postitas:
nodzu2007

Tõesti kahtlane, kui tuttav kinnisvaramaakler teeb oma tööd ja müüb su korterit. 😀

Äkki teeb tuttav maakler väiksema tasu eest kui võõrad maaklerid?

Äkki saab oma korteri müüki arutada ka tuttava kinnisvaramaakleriga lõunastades ilma, et temaga suhtes peaks olema?

Äkki saavad lapsed omavahel hästi läbi?

Äkki saavad normaalsed inimesed ka eelnevast suhtest hoolimata normaalselt suheldud ilma, et uuesti suhtes peaks olema?

Äkki ongi suhtes, täiskasvanud inimesed, ise teavad, mis oma eludega teevad.

Oh ei, ei. Perekoolikas  vihkab südamepõhjani kõiki  oma endiseid ja eeldab seda ka teistelt. Normaalsus ei ole tema jaoks.

+5
-19
Please wait...

Postitas:
cygney

Justkui karussellil. Pea käib juba ringi.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
piiariin

Räägitakse, et ta müüb korterit.

+1
-7
Please wait...

Postitas:
Mauno

Räägitakse, et ta müüb korterit.

Ei või olla😂

+4
0
Please wait...

Näitan 19 postitust - vahemik 31 kuni 49 (kokku 49 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mallukas elumehega koos