Esileht Kodunurk Malmpott

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Malmpott

Postitas:

Sain kingituseks Le Creuset’ malmpoti. Kas seda saab kasutada nagu tavalist potti, st mis tahes toitude tegemiseks? Või sobib malmpott ikkagi rohkem hautamiseks, pajaroogadeks jne.
Malmpoti omanikud, jagage palun kogemusi, millised toidud teil eriti hästi õnnestuvad.:)
Aitäh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne! Oled saanud hea asja omanikuks.

Kasuta ikka nagu klassikalist malmpotti muiste.
Tähendab hautiste, pajaroogade ja muu sellise valmistamiseks peamiselt. Eeldan, et tegu seest emailitud/glasuuritud potiga.

Kui potti ei loobi ega väga kraabi, kestab see sul ikka hea paarkümmend aastat. Minu vanimad Le Creuset’ nõud on pärit kaheksakümnendate algusest ja kestavad kenasti tänini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

malmpott reageerib kuumuse muutmisele väga aeglaselt, päris nagu tavalist potti sa teda kasutada ei saa. ikka vormiroogade ja hautiste jaoks kasutatakse teda. mul on hästi suur pott ja olen avastanud, et selle põhjas on väga mugav ka liha (steik, pardirind) pruunistada enne ahju panekut – kuna on kõrgete äärtega, siis ei pritsi sealt nii palju rasva pliidile

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igasugust liha (lisaks hautistele) on malmpotis hea teha, jääb superpehme ja mahlane, ka selline odavam liha, mis muidu ei taha pehmeks minna. Kunagi ei kõrbe ega kuiva toit selles ära, parim on muidugi puupliidil tehtu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga hea asi! Viskan kõik korraga tervelt sisse – liha, juurikad (no suuremad siiski paariks tükiks), kartulid, hästi vähe vett ka. Ahjus madalal kuumusel 2-3 tundi ja superhea roog valmis! Ise lähen samal ajal lastega õue.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Kodunurk Malmpott

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.