Esileht Ajaviite- ja muud jutud Malmsten näeb nii hea välja!

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 57 )

Teema: Malmsten näeb nii hea välja!

Postitas:
Kägu

Vaatasin Üheslaulmist jälgides, et Mait Malmsten nägi hullult hea välja, nii heas vormis ning prillid sobivad talle ka nii hästi! Lauluhääl on tal ka meeldiv. Nägi teine välja nagu mõni välismaine filmistaar, väga atraktiivne! Tema on küll nagu hea vein, mis läheb ajaga üha paremaks!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tôsi, kahjuks samas eas naised näevad vägagi amortiseerunud välja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja hulga noorem naine temaga koos laulmas, nägi ikka vana ja väsinud välja.
Malmstenil head geenid. Ma vanem inimene ja mulle Rein Malmsten ka tohutult meeldis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks ta ebaõiglane ole jah. Selles vanuses on naistel paraku vananemine juba täies hoos. Vaatan endagi pealt, oleme mehega mõlemad 45 ja – ise enda vastu üdini aus olles – mu mees näeb välja parem kui kunagi varem, ent minu ilu parimad aastad jäid vanusesse 27-40.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks ta ebaõiglane ole jah. Selles vanuses on naistel paraku vananemine juba täies hoos. Vaatan endagi pealt, oleme mehega mõlemad 45 ja – ise enda vastu üdini aus olles – mu mees näeb välja parem kui kunagi varem, ent minu ilu parimad aastad jäid vanusesse 27-40.

Teemassse, siis ütlen, et mulle jäi ka Malmsten meeldivas mõttes silma.
Aga sellesse tekkinud kõrvalteemasse, siis minu meelest näen mina küll parem välja kui mu mees (olles temast kaks aastat vanem, vastavalt 47 ja mees 45). Mehel on mõnus kõhuke, mina seevastu väga heas vormis. Mehele tuleb küll au anda, vahepeal oli ta veel kümme kilo raskem. Mehel on juuksepiir märgatavalt tagasi tõmbunud, minul paks pahmakas peas.
Kui ma vaatan ka meie sõpru-tuttavaid paare samas vanuses, siis näevad kõik naised oma meestest paremad välja. Naised on kõik saledad ja heas vormis, mehed enamuses kõhukestega. Meestel juuksed hallid ja hõrenemas, naistel mitte. Ja ei ole palju nooremad naised võetud. Naised on oma meestega kas ühevanused või aasta-paar nooremad. Kortse pole ka kellelgi veel silmatorkavalt palju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tõesti näeb nüüd kuidagi noorem välja. Eks prillid ja habe ka natuke varja kortse, eriti silmade juurest. Malmsten on ju kogu aeg üsna hea välimusega olnud. Mingi ime ta välimus nüüd ka pole, üks sünnipäraselt hea välimusega ja end vormis hoidev inimene näebki tihtipeale 40ndates üsna noor välja. Välismaal on selliseid 40ndates mehi nii palju.

Vahepeal “Klassikokkutulekus” nägi ta ikka üsna vana välja, kindlalt keskealine, mõtlesin, et mis on juhtunud, sest pole ise päris kaua Eesti filme ega teatrit vaadanud. Aga ta on näitleja ning oskab kehastuda.

Võigemastiga on mõttetu võrrelda, inimestel ongi erinev geneetika. Siis võiks ka Ago Andersoniga võrrelda või Merle Palmiste, Beatrice’i, Kadri Adamsoniga, kes on enam-vähem sama vanad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Eks ta pojast Franzist kasvab ka meeshurmur, praegugi hullutab juba plikasid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selles suguvõsas näevadki mehed üpris noored ja siledad välja väga kaua.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Raudselt üks ilusamaid mehi Eestis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle jäi ka silma, vaatasin ja mõtlesin, et mis ta juures muutunud on, aga siis muidugi taipasin, et telekast näeb ju teda teatud rollides. Laval laulja rollis jällegi teistsugune. Aga väga hea nägi välja küll, tõesti nagu parimad aastad kätte jõudnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemassse, siis ütlen, et mulle jäi ka Malmsten meeldivas mõttes silma.

Aga sellesse tekkinud kõrvalteemasse, siis minu meelest näen mina küll parem välja kui mu mees (olles temast kaks aastat vanem, vastavalt 47 ja mees 45). Mehel on mõnus kõhuke, mina seevastu väga heas vormis. Mehele tuleb küll au anda, vahepeal oli ta veel kümme kilo raskem. Mehel on juuksepiir märgatavalt tagasi tõmbunud, minul paks pahmakas peas.

Kui ma vaatan ka meie sõpru-tuttavaid paare samas vanuses, siis näevad kõik naised oma meestest paremad välja. Naised on kõik saledad ja heas vormis, mehed enamuses kõhukestega. Meestel juuksed hallid ja hõrenemas, naistel mitte. Ja ei ole palju nooremad naised võetud. Naised on oma meestega kas ühevanused või aasta-paar nooremad. Kortse pole ka kellelgi veel silmatorkavalt palju.

Sinu ja su mehe kohta ma ei tea, aga üldiselt see muidugi nii ei ole, et u 50-aastased naised näevad meestest nooremad välja. Ja kortsude puudumisel on selles väga väike osa. Näo muudavad vanaks buldogipõsed, rippuvad silmalaud ja plass jume. Vaatasin just oma töökaaslasi meestega, keda tean juba 12 aastat ja nüüd oli tunne nagu emad oleks poegade kõrval. Muidugi kui plastikakirurgi abi kasutada, võib pilt tunduvalt muutuda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas ta pole mitte kaalust alla võtnud? Juba sellega näeb noorem ja parem välja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks ta pojast Franzist kasvab ka meeshurmur, praegugi hullutab juba plikasid.

Franz ei ole küll üldse isa nägu, vaid täiesti emasse. Ilus poiss muidugi, aga selline magusalt ilus. Mait on mehelik. Nii nagu oli ka tema isa Rein.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaatasin just oma töökaaslasi meestega, keda tean juba 12 aastat ja nüüd oli tunne nagu emad oleks poegade kõrval.

Tundub ikka liialdus olevat selline jutt. Kusjuures, kui mees end paksuks sööb ja kiilaks läheb, siis ta näeb ikka vanem välja küll, aga muidugi võib juhtuda, et naine kõrval on vahel veel tüsedam. Igal juhul võib mõlemat pidi olla: et mees näeb vanem välja või et näeb naine, see on ikka individuaalne. vahel sõltub ka vaatajast, mõni naine vaatab sookaaslasi ikka väga õela pilguga, iga kortsuke võimendub ja natuke lõtv nahk on kohe buldogipõsk, samal ajal mehi vaatab läbi roosade prillide, eks hall juus ju ainult lisa soliidsust ja põsk ja kõhuke võib ka vabalt rippuda, peaasi, kui rahakott ka samamoodi raskena ripub.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sal Saller näeb ka hea välja, 52 aastane mees. Laval kadestamisväärselt vilgas ja jõuline.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegelikult näeb ka Tõnis Mägi hea välja, ta saab kohe ju 70! Vahepeal tundus natuke närb, aga nüüd on vist paar kilo juurde võtnud ja soeng oli ka seekord paraja pikkusega, nii et nägi igati vinks-vonks välja!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selles suguvõsas näevadki mehed üpris noored ja siledad välja väga kaua.

Nii loll on ikka päris piinlik olla, kujutan ette missugune krokodill sa ise oled 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.

Perekooli Moderaator

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sal Saller näeb ka hea välja, 52 aastane mees. Laval kadestamisväärselt vilgas ja jõuline.

Näljane näeb ikka leiba kus seda pole!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tõesti, see korralikult pügatud habe ja prillid sobivad talle. Ilma nendeta on minu meelest suht mittemidagiütlevate näojoontega tavaline mees.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väga kõhn ja kortsus. Vitaalne küll, aga näost pigem vanem, kui aastaid on.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vaadake Malmsteni eakaaslasi. On siis ikka nii, et kõik mehed näevad naistest paremad välja ja naised on nende kõrval vanad mutid?

Please wait...
Postitas:
Kägu

See, mis kellelegi tundub, on väga subjektiivne.
Tegelikult vananevad mehed rutem kui naised- nende nahk on paksem ja kortsud muutuvad kiiremini sügavamks kui naistel. Lisaks ähvardab mehi kiilaspäisus, mida naistel ei esine. Ka taluvad mehed halvemini stressi, kahjustavad rohkem oma tervist (joomine, suitsetamine) jne. ning kõik see peegeldub ka välimuses. Eesti mees pole enda eest hoolitseja ka, eriti keskealisena. Vähe on neid, kelle kõht ei ripu ja käed-jalad pole nagu makaronid ning silmade all pole hallid kotid. Meeste välimust ei halvusta ega kritiseeri keegi, nad saavad endale rohkem lubada ja vabalt võtta.

Malmsten on tõesti kena aga selliseid mehi on ikka väga vähe. Enamus lööb käega ja laseb lõdvaks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tegelikult näeb ka Tõnis Mägi hea välja, ta saab kohe ju 70! Vahepeal tundus natuke närb, aga nüüd on vist paar kilo juurde võtnud ja soeng oli ka seekord paraja pikkusega, nii et nägi igati vinks-vonks välja!

sul on ikka väääga suur nälg kui sa näed , et vanamees on ahvatlev.

Sina olid see, kes pani hea väljanägemise ja ahvatlev olemise vahele võrdusmärgi. Mina mainisin lihtsalt, et ta näeb hea ehk siis enda vanusest noorem välja. Eelmine kirjutaja kiitis, et Sal-Saller on vitaalne ja mina kirjutasin sama Mäksi kohta. Ülejäänu on juba su enda fantaasia.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Paulus nägi ka üsna normaalne välja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ei tea, Malmsten nägi minu jaoks välja nagu vanaisa. Aga Võigemast oli oi kui kena eile.
Mingi aeg oli ta habetunud ja pikkade juustega, aga eile oli nagu Buratino aegadel.

Aga eks ilu on vaataja silmades 😉

Mäks on viimasel ajal nagu mõni välismaa filminäitleja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Räägid endast?

Please wait...
Postitas:
paadund perekoolik

Vahepeal “Klassikokkutulekus” nägi ta ikka üsna vana välja, kindlalt keskealine, mõtlesin, et mis on juhtunud, sest pole ise päris kaua Eesti filme ega teatrit vaadanud. Aga ta on näitleja ning oskab kehastuda.

Mina jälle mõtlesin “Kertut” vaadates, et küll on kurb, et on teine jooma kukkunud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas ta pole mitte kaalust alla võtnud? Juba sellega näeb noorem ja parem välja.

tundub, et on jah.
aga see “Viljandi paadimees” oli eilse kontserdi kõige ilusam ja toredam esitus. Ja seda mitte ainult Malmsteni tõttu, vaid ka Evelin Võigemast oli nii armas ja siiras seal, kõik sobis nii hästi kokku.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina jälle mõtlesin “Kertut” vaadates, et küll on kurb, et on teine jooma kukkunud.

Eks see oli muidugi film, kus meespeaosaline oleks pidanud välja nägema erakordselt sile, reibas ja vitaalne, kahtlemata. Ja ega tal polnud seal ju rolli, iseennast ikka mängis, eks ole. Päris huvitav loogika on hakata filmirolli põhjal näitleja kohta järeldusi tegema.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 57 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Malmsten näeb nii hea välja!