Esileht Ajaviite- ja muud jutud Malmsten näeb nii hea välja!

Näitan 27 postitust - vahemik 31 kuni 57 (kokku 57 )

Teema: Malmsten näeb nii hea välja!

Postitas:
Kägu

Mina jälle mõtlesin “Kertut” vaadates, et küll on kurb, et on teine jooma kukkunud.

AEks see oli muidugi film, kus meespeaosaline oleks pidanud välja nägema erakordselt sile, reibas ja vitaalne, kahtlemata. Ja ega tal polnud seal ju rolli, iseennast ikka mängis, eks ole. Päris huvitav loogika on hakata filmirolli põhjal näitleja kohta järeldusi tegema.

Ma miskipärast usun, et see oli naljana mõeldud 😉

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sal Saller näeb ka hea välja, 52 aastane mees. Laval kadestamisväärselt vilgas ja jõuline.

Hahahaa..vilgas ja jouline? Peab ikka k…i janus olema, et see mees seksikas manada.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Malmsteini tagumikku on terve eesti vaadanud igas asendis. Teemaalgataja ilmselt unistab sellest

Please wait...
Postitas:
Kägu

Malmsten nägi minu jaoks välja nagu vanaisa.

Minu meelest ka. On küll kena mees ja oli selline väga … soliidne. Aga ei mõjunud üldse nii hullult hea ja veel vähem nooruslikuna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina vaatasin jälle, et Jan Uuspõld näeb parem välja kui varem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hahahaa..vilgas ja jouline? Peab ikka k…i janus olema, et see mees seksikas manada.

Janus oled ikka ise, kui sa sõnapaari “vilgas ja jõuline” peale esimese asjana seksile mõtled!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, ta nägi väga hea välja, aga mitte vähem tähtis ning kaunis polnud selle juures nende silmnähtav hoolimine ning kirg abikaasaga. Seda oli nii ilus vaadata 🙂 Sama täheldasin ka Lungede puhul.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, ta nägi väga hea välja, aga mitte vähem tähtis ning kaunis polnud selle juures nende silmnähtav hoolimine ning kirg abikaasaga. Seda oli nii ilus vaadata 🙂 Sama täheldasin ka Lungede puhul.

Kahju ainult, et enamike pikaajaliste suhete ajal ikka mingid jamad juhtuvad. Mait Malmsteni ja Ithaka Maria avalik suudlemine Wabaduse lounge ntks.
Ja Harriet, kes kirjutab ajakirjas oma kolumni, kurtis ka, et on seesmiselt katki sel ajal jne.

Pikaealise suhte võti ongi vist see, et selline jama kuidagi alla neelatakse.

Please wait...
Postitas:
paadund perekoolik

Mina jälle mõtlesin “Kertut” vaadates, et küll on kurb, et on teine jooma kukkunud.

Eks see oli muidugi film, kus meespeaosaline oleks pidanud välja nägema erakordselt sile, reibas ja vitaalne, kahtlemata. Ja ega tal polnud seal ju rolli, iseennast ikka mängis, eks ole. Päris huvitav loogika on hakata filmirolli põhjal näitleja kohta järeldusi tegema.

Heldeke küll! Tuleb hakata ikka ohtralt emotikone kasutama, et sinutaolised saaks ka aru, kui on tegemist irooniaga 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Malmsten nägi minu jaoks välja nagu vanaisa.

Minu meelest ka. On küll kena mees ja oli selline väga … soliidne. Aga ei mõjunud üldse nii hullult hea ja veel vähem nooruslikuna.

oh, kui minu vanaisa oleks sellise väljanägemisega…..sõltub mis vanuses te siin ise olete

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

oh, kui minu vanaisa oleks sellise väljanägemisega…..sõltub mis vanuses te siin ise olete

Oli see torge naiste vanuse suunas tõesti vajalik?
Sinu elukogemuse juures ehk tõesti ei ole see veel võimalik, aga siin inimesed lihtsalt räägivad, et need mehed näevad enda vanuse kohta head välja, mitte et nendega magada tahaks. Sina vist vaatad kõiki mehi neid selle viimase kriteeriumi järgi hinnates?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oli see torge naiste vanuse suunas tõesti vajalik?

Sinu elukogemuse juures ehk tõesti ei ole see veel võimalik, aga siin inimesed lihtsalt räägivad, et need mehed näevad enda vanuse kohta head välja, mitte et nendega magada tahaks. Sina vist vaatad kõiki mehi neid selle viimase kriteeriumi järgi hinnates?

Sa kas tsiteerisid vale inimest või ei saa tsiteeritu mõttele üldse pihta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, Malmsten näeb täesti oma ea kohta noor välja. Aga see ei tähenda, et kõik mehed ses vanuses noored välja näevad. Võtke või sama sünniaastaga Ago Anderson kõrvale.

Ja on ka väga kenasid naisi samas vanuses.
Mul endal meeles mõne aasta tagune klassikokkutulek, olime siis nii umbes 45-aastased. Mehed olid enamuses hallid või kiilad, nägid üsna onud välja oma üllekõhtudega.
Naised olid üsna kenad ja hoolitsetud. Oli erandeid, aga keskmiselt nägid naised meestest nooremad välja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas võtta. Olen teda poes näinud ja ainuke, mille järgi ära tundsin, oli hääl.

Pole aimugi kui vana Malmsten olla võiks. Ei oska võrrelda. Kuid kes kirjutas, et sama vanad naised juba ära vajunud siis ega ei ole küll. Eestis ilusaid naisi küll ja veel, mulle nt sümpatiseerib Piret Kalda. Lapsena mäletan teda näitlejana ning ta pole absoluutselt muutunud, ikka sama kaunis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, minu viga! Lugesin nüüd tähelepanelikumalt tema poolt tsiteeritud juttu (kas see oli kohe alguses postituses olemas?), siis saan aru, et eksisin. Eelnevalt lugesin ainult tema enda lauset.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, minu viga! Lugesin nüüd tähelepanelikumalt tema poolt tsiteeritud juttu (kas see oli kohe alguses postituses olemas?), siis saan aru, et eksisin. Eelnevalt lugesin ainult tema enda lauset.

oled ise probleemidega torkaja

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas võtta. Olen teda poes näinud ja ainuke, mille järgi ära tundsin, oli hääl.

Pole aimugi kui vana Malmsten olla võiks. Ei oska võrrelda. Kuid kes kirjutas, et sama vanad naised juba ära vajunud siis ega ei ole küll. Eestis ilusaid naisi küll ja veel, mulle nt sümpatiseerib Piret Kalda. Lapsena mäletan teda näitlejana ning ta pole absoluutselt muutunud, ikka sama kaunis.

Pole aimugi, kui vana Malmsten olla võiks, aga samas vanuses naiste kohta tead arvamust avaldada? 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma vaatasin, et Peaaru Paulus on jummalast kobe. Blondidel meestel kipub vanemas eas selline vanamehe lõust (a la prints Philip) ette tekkima, aga tema tibens tobens.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Malmesten on suitsetaja ja suitsetajad mehed üldiselt püsivad terve elu samas kaalukategoorias, mis jätab ühtlasti mulje, et säilib hästi.
Malmsten hakkas mulle neiueas meeldima juba Wikmani poistes, mil ta veel tuntud nimi polnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav, ma just vaatasin, et isegi ilusmees Malmsten vananeb ja on kaotanud atraktiivsuse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav, ma just vaatasin, et isegi ilusmees Malmsten vananeb ja on kaotanud atraktiivsuse.

Malmsten võib ju vananeda, aga tal on “see pilk”, sära silmas ja tohutu karismaatilisus. Eile just vaatasin teda u 4 meetri kauguselt ja ausalt, ma uskusin kõike, mida ta tahtis mind uskuma panna. Ikka väga hea näitleja!

Please wait...
Postitas:
Kägu

sa mõtled seda pilku?
https://www.google.ee/search?safe=active&biw=683&bih=326&tbm=isch&sa=1&ei=zU5-W7y9KaTR6ASM5LqQCw&q=malmsteni+n%C3%A4oga+terrorist&oq=malmsteni+n%C3%A4oga+terrorist&gs_l=img.3…3011.10295.0.10547.21.19.2.0.0.0.578.1727.18j5-1.19.0….0…1c.1.64.img..0.0.0….0.9SdCJyyLv_8#imgrc=cwcQpxaXr8_b-M:

aga mingi joon temast Bruce Willis oma 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõhuke tuleb meestel ette siis kui peavad end pidevalt ja palju kaitsma võimukate “teiste ” eest. Nad ei väljenda oma kaitsvat hoiakut ja elavad selle sissepoole ja siis tekib kõhule polster. Kui seda kaitsvat hoiakut poleks, läheks inimene kaalu tõusuga ühtlaselt igalt poolt “paksemaks”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaadake parem poega:

https://www.instagram.com/p/BlnjlbdhspK/?taken-by=porgusse

https://www.instagram.com/p/BWzgyQPgoiv/?taken-by=franzmalmsten

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaadake parem poega:

Nagu ma ütlesin: ilus poiss, aga liiga magus. Pole minu maitse. Liiga noor minu maitse jaoks muidugi ka 😉

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma vaatasin, et Peaaru Paulus on jummalast kobe. Blondidel meestel kipub vanemas eas selline vanamehe lõust (a la prints Philip) ette tekkima, aga tema tibens tobens.

Prints Philip on 97, muidugi on tal vanamehe lõust 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaadake parem poega:

Nagu ma ütlesin: ilus poiss, aga liiga magus. Pole minu maitse. Liiga noor minu maitse jaoks muidugi ka 😉

Toyboyna oleks hea, pikaajaliselt ei huvitaks, sest liiga noor

Please wait...
Näitan 27 postitust - vahemik 31 kuni 57 (kokku 57 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Malmsten näeb nii hea välja!