Esileht Kodunurk Mamibot robotid

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Mamibot robotid

Postitas:

Jagage kogemust, kõikjal räägitakse neist, siiani pole negatiivset toodete kohta kuulnud ja avastasin, et hetkel ka täiesti arvestavad soodukad.

AGA siis googeldades jõudsin ühest kohast teiseni ja nendega tegutseva firma loojani, tema varasemate ettevõttete, toodete ja tegudeni ja tekkis kahtlus, et kas need robotid on üldse nii head kui tunduvad? Või on samuti lihtsalt korralik haip ja mitmesaja kordne juurdehindlus hiinakatele?

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.06 20:37; 04.06 21:47; 07.06 16:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võrdlesin Eesti ja USA hindu ning matsin maha ostmise mõtte. Häbitu juurdehindlus. Reklaamivad end kui premium brändi, aga USA hinnad seda küll ei kajasta.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

googeldamine näitas, et mamibot pole mitte robot, vaid hoopis robottolmuimeja.
need on siiski 2 täiesti erinevat asja, teemaalgataja.

+9
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

googeldamine näitas, et mamibot pole mitte robot, vaid hoopis robottolmuimeja.

need on siiski 2 täiesti erinevat asja, teemaalgataja.

Huvitav küll, mis võiks olla nt robottolmuimeja, robotniiduki jmt ühine nimetaja? Ja sealjuures kui robottolmuimejad võtta siis on ka neil endal lehekülje nimetus: robotid.
Ja miks ei ole robottolmuimeja robot? Kui juba sõnanorimiseks läheb?

Teise vastajale: ma üldse alguses ei mõelnud, et see mamibot laiem bränd, googeldasin ja leidsin, et meie soodushinnad on mujal tõesti tavahinnad ja nende soodushinnad meie soodushindadest poole soodsamad. Aga leidsin nüüd ka enda huvitatud mudeli kohta amazoni reviewid.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.06 20:37; 04.06 21:47; 07.06 16:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on üle poole aasta olnud, teiste brändidega võrdlust pole.
Eestis jah hinnad röögatud. Mina tellisin myrobotcenter.eu-st. Tuli kiirelt. Ühe korra juba ka 1 ratas alla andnud. Kirjutasin sinna, 5 päevaga saadeti garantii korras varuosa. Kokku olin ma robotita siiski üle 2 nädala, sest kohe ei viitsinud asjaga tegeleda ja teatav hirm ju oli, et äkki see firma saadab mu pikalt. Siiski sain aru, et see 2 nädalat oli päris piinav – põrandad olid järsku niii mustad.
Pean ütlema, et päris käsi põsakil robotiga olla ei saa. Mul päris palju nurki, kuhu robot ei pääse, nii et teatud kohad peab ikkagi käsitsi üle tõmbama, et laitmatult puhas oleks. Diivani alla ta ka ei mahu. Enne roboti tööle panemist peab põrandalt päris palju asju ära tõstma.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin ühe siinse soovitaja mõjutusel Aliexpressist ILife. Maksis kõigest 95€ ja saabus Poola laost üliruttu (laupäeval tellisin ja kolmapäeval käes). Nüüdseks on ta mul möllanud 4 kuud igal ööl taimeriga 1,45h ja põrandad on puhtad hoolimata kahest karvuajavast koerast ja kahest kassist. Mahub diivani alla ka (kõrgus on 8cm). Filtri ja harjased olen ühe korra ära vahetanud. Olen perekooli käole väga tämulik ????.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiidan ka Ilife, väga mugav – hommikul teen toad lagedaks ja lasen masinal töötada, läheb üle uksepakkude ka. Terve korruse teeb puhtaka. See kiitja võisin vabalt mina olla.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 17:46; 08.06 08:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki oleks parem kalli sita hiinaka (mamibot), odava sita hiinaka (ilife) või väga kalli normaalse (irobot) asemel osta normaalne ja üsna odav hiinakas Xiaomi?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ka mõni aeg tagasi mõttekoht, kas osta robottolmuimeja või akuga varstolmuimeja. Lõpuks langetasin otsuse pärast nähtud videot, kus robot koera kõhulahtisuse mööda kogu maja hoolsalt ühtlase kihina laiali nühkis 🙂 Meil on ka koer ja kass, sestap parem karta kui kahetseda.

Ostsin hoopis akuga varstolmuimeja Dyson V8 ja sellega on väga lihtne kas või iga päev maja korraks üle käia. Ei pea asju kokku korjama, pole karta, et robot midagi sobimatut “alla neelab”.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil aasta aega tegutsenud xiaomi roborock, amazonist tellisin. Isegi äppi ei viitsinud talle külge panna, sahmerdas niisama püüdlikult kõik toad puhtaks. Nurgad ja lävepakkudega ruumid peab muidugi ise käsitsi tegema – meil näiteks vannitoad ja vetsu. Peres väiksed lapsed ja mitu lemmiklooma. Üldiselt olen rahul, aga aasta pärast ostmist hakkas roboti jõudlus nagu langema ja teinekord töötas huupi. Vahetasin harjased ja filtri, nühkisin puhtaks ja nüüd toimetab jälle. Vb kui äpp panna, töötaks paremini. Samal ajal ostsin ka märksa kallima Dysoni varstolmuimeja ja selle aku on juba õhtal. Eelmine Dyson pidas kaks aastat vastu, seekordne siis aasta. Kombinatsioon robot pluss dyson oli muidu väga mugav – mis robotist nurkadesse üle jäi, sai Dysoniga puhtaks. Tavatolmuimeja seisab kapis, kord paari kuu tagant võtan välja, kui sedagi.
Koera kakat pole sisse tõmmanud, sest koer koju ei kaka, küll aga on juhtunud, et panen kodust väljudes roboti tööle ja siis kohe kass oksendab karvapalli. See siis haiseb roboti sees, kui õhtul tulen :). Veidi nühib vaibale laiali ka. Kassid ju teadagi oksendavad alati vaipadele. Ükski endast lugupidav kass ei oksenda põrandale, kust seda laga oleks kergem puhastada. Toolide eest ära tõstmine ja laadijajuhtmete kokkukorjamine enne roboti töölepanekut on ka tüütu. Sest kui robot laadija juhtme sisse sööb, siis see on paha. Robot võib otsad anda. Sama kehtib laste sokkide puhul. Imeb soki sisse ja jookseb kokku. Positiivse poole pealt on lapsed hakanud oma sokke ja põrandaid rohkem koristama, sest muidu robot sööb asjad sisse.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise kasutan Roborock+makita käsitolmuimeja kombinatsiooni.
Äpiga väga asjalik ser roborock ja mõistlik hind. Makita on hea hinnaga ja aku pika elueaga ja odavam vahetada tulevikus, kui misiganes varstolmuimejal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise kasutan Roborock+makita käsitolmuimeja kombinatsiooni.

Äpiga väga asjalik ser roborock ja mõistlik hind. Makita on hea hinnaga ja aku pika elueaga ja odavam vahetada tulevikus, kui misiganes varstolmuimejal.

Palun pane sellest Makita varstolmuimejast link.

Kust sa tead, et selle akul on pikem eluiga kui teistel varstolmuimejatel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kogemustest rääkides on teil ainult robottolmuimejad või ka pesuomadustega? On neist pesuomadustest kasu?

Varstolmuimeja on olemas, teine juba, seegi juba mitu aastat vana, aga kuidagi kiirelt kaob jõudlus ja aku ära. Mugav kasutada küll – vaatasin poes ka neid makita omasid, kuna nagunii erinevate tööriiaste pärast makita akuvaru ja laadijad olemas. Ilma akuta komplekt oli väga mõistliku hinnaga. Kerge oli ka, samas jällegi tundus naguke liiga kerge plastikust kökats. Samas välimuse järgi sisu ei saa hinnata.

Mul dilemma, et kas robot kulub ära. Esimesel korrusel samas laseks tal toimetada, kuna põrandal väga vedelevaid asju pole, aga laua alla ja esikust tuppa sellist pudi ja puru ikka tekib, looma söögikausi ümbrusesse ka. Samas kõige rohkem karvu on olnud just treppiasmetel ja liistuäärtes, kus masin ligi ei saa. Aga kui kord päevas alumise korruse masin üle laseks siis oleks ilmselt puhtam küll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.06 20:37; 04.06 21:47; 07.06 16:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilitel on pesuomadus, alguses kasutasin – nüüd enam mitte. Kui masin on toa puhtaks teinud – tõmban mopiga ise pinnad üle (asjad on ilusasti eest ju ära tõstetud, seega käib see kiirelt).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 17:46; 08.06 08:22;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Kodunurk Mamibot robotid