Esileht Ilu ja tervis mammogramm ja uh rindadest

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: mammogramm ja uh rindadest

Postitas:
Kägu

Tehti nädal tagasi mammogramm-on aastaid juba tükk rinnas olnud ja seda kontrollitakse paaru´i aasta tagant. Nüüd täna rinnakabineti õde helistas ja ütles, et saadavad mu ka uh-sse. Küsisin, et kas leiti midagi aga ta ütles, et ei ärge muretsege, arst saadab, et teil endal kindlustunne oleks ikka. No ma ei tea, digiloos ei ole ühtegi sissekannet enne kui uh ka käidud on-nii õde mulle väitis. Viis nädalat nüüd pean ootama ja närveldama. Kas kellegil veel nii olnud, et mammogrammist saadetakse uh-sse kuigi väidetavalt pole sealt nagu midagi leitud? Nagu niisama saadavad või?

Please wait...
Postitas:
Kägu

mammogramm ja uh näitavad veidi erinevaid asju ja see on täiesti normaalne, et mõlemat tehakse. Kui nad mammogrammi põhjal juba midagi kahtlustaks, siis oleks see UH aeg leitud palju kiiremini kui viie nädala pärast. Nii et närvitseda ei maksa, tahetakse teha lisakontrolli, aga see kohe päris kindlasti ei tähenda, et midagi kahtlast leiti.
Ja see, et digiloos pole midagi enne kui nö. haiguslugu on lõpetatud, on ka täiesti tavaline.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma olen ka aastaid juba jälgimisel ja aeg ajalt tehakse mõlemad, mammograafia ja UH. Enamasti ainult mammograafia

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mind saatis perearst samuti tüki pärast rinnas ja ütles kohe saatekirja tehes, et kuj mammograafia midagi ei näita, siis uh teeme ikkagi. Nii oligi. Ja ultrahelis ka kõik korras. Nii et ära ette muretse, see ikka vist tavapärane järjekord ongi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mul oli lausa mitu asja järjest:
rinnakabinet, mammograaf, mammograafist saadeti UH-sse.
pärast seda helistati 2p hiljem ja kutsuti juba MRT-sse.

Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Ilu ja tervis mammogramm ja uh rindadest