Esileht Ilu ja tervis Mandlid eemaldatud ja kurk pidevalt haige peale seda :S

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Mandlid eemaldatud ja kurk pidevalt haige peale seda :S

Postitas:

Eelmine kevad lõigati kurgumandlid ära kuna näit veres oli liiga kõrge ja olid need mandlikorgid, kurguhädasid, valu, angiini polnud aastaid olnud juba, aga arst pidas nende eemaldamist vajalikuks kuna verepilt halb.
Nüüd see tal kurk pidevalt haige, valutab ja punane, 6 või 7 korda olnud talve jooksul lausa.
On see normaalne?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Eelmine kevad lõigati kurgumandlid ära kuna näit veres oli liiga kõrge ja olid need mandlikorgid, kurguhädasid, valu, angiini polnud aastaid olnud juba, aga arst pidas nende eemaldamist vajalikuks kuna verepilt halb.
Nüüd see tal kurk pidevalt haige, valutab ja punane, 6 või 7 korda olnud talve jooksul lausa.
On see normaalne?[/tsitaat]

normaalne on terve olla. konsulteeri arstiga.

0
0
Please wait...
Postitas:

mul liikusid põletikud edasi sügavamale kõrri:(

0
0
Please wait...
Postitas:

Sa oleks võinud ju enne lõikust natuke asjast uurida internetis.Loogiline ju,et kui neelu kaitse eemaldada siis hakkab kogu aeg olema neelupõletik ja hingamisteede põletikud ning külmetushaigused.See ongi kahe otsaga asi,ning esmalt oleks kasulikum olnud kuni käteni ravitsejateni välja käia visiitidel ja ennast tõsisemalt ravida.
Nüüd pead hoidma suud rohkem kinni,et jahedat õhku mitte sisse ahmida ja püüda oma immuunsüsteemi tugevdada.Sellega saad neid haigestumise probleeme tunduvalt vähendada ja aastate möödudes keha ise kohandub sellega ning probleeme jääb vähemaks.

0
0
Please wait...
Postitas:

Sama mure teemaalgatajaga. Mandlid eemaldati erakorraliselt, polnud sel hetkel nagu validagi, kas jätta neid või ei. Olukord oli nii hull. Peale seda on jah kurguvalusid päris tihti olnud ja pidevalt ronib ka allapoole kõrisse edasi. Peab vist leppima lihtsalt sellega. Vähemalt pole angiini enam 🙂

0
0
Please wait...
Postitas:

Sama siin, ainult et mul mingi aasta peale eemaldamist oli kõik suht ok ja siis hakkas see trall pihta. Kohe kui natuke külma saan on kurk haige, tõesti iga kuu korra vähemalt kergemalt ja paari kuu tagant korra raskemini. Käin koguaeg taruvaigu kurgusprei kotis, see aitab. Eemaldamisest möödas umbes 10aastat.

0
0
Please wait...
Postitas:

aga kas käidud uuesti ka kurguarstil? Mul sama -lausa nädalaid kurk valutab ja ka vaatepilt jube-kurguarst ütles,et tegu millegi muuga.Ja ma hakkan aru saama-et see vaikne refluks.

0
0
Please wait...
Postitas:

Minul lôigati 4 a tagasi ja kordagi ei ole kurk haige olnud peale seda. Varem ikka vahest oli, aga mitte väga sageli.

0
0
Please wait...
Postitas:

pärast seda kui hakkasin iga ilmaga, ka -15 kraadise külmaga 3 korda nädalas sörkjooksu tegema, ei ole ma kordagi ei nohu ega kurguvalu põdenud. mandlid on eemaldatud. enne seda kannatasin pidevalt küll nohu ja neelupõletiku käes.

0
0
Please wait...
Postitas:

Endal opist 3 aastat möödas. Siiani oli kõik ok, kuid nüüd juba paar kuud kurk pidevalt valus, kui rohkem vaja rääkida, siis asi eriti hull. Tunnen, et olen jälle alguses tagasi:(

0
0
Please wait...
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Esileht Ilu ja tervis Mandlid eemaldatud ja kurk pidevalt haige peale seda :S

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.