Esileht Koolilaps Mandliop. teismelisel

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Mandliop. teismelisel

Postitas:

Kas keegi on hiljuti teismelisega mandlioperatsioonil käinud? Laps 12a. On see päevane protseduur või peab jääma ka ööseks? Kas op tehakse üldnarkoosis? Kas tavaline lõikus või laseriga? Kuidas oli teie lapsel taastumine? Juhistes on kirjas, et 2-3 nädalat peale opi ei saa kooli minna(?).

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.12 15:50; 19.12 17:09; 19.12 19:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas tõesti arst nendele küsimustele ei vastanud? minu teada on erinevates kliinikutes isegi erinevalt see protseduur.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.12 17:06; 19.12 19:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole veel kliinikut valinud, kuhu vastuvõtule minna.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.12 15:50; 19.12 17:09; 19.12 19:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole veel kliinikut valinud, kuhu vastuvõtule minna.

Ise panid diagnoosi, et lõikust on vaja?

Aga taastumine on individuaalne ja 2-3 nädalat peale oppi tuleb vältida füüsilist pingutust verejooksu ohu tõttu.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul lõigati 15 aastaselt ja üldnarkoosis. Saibmn õhtuks koju. Omaltpoolt soovitan mustamäe erakliinikut.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Diagnoosi pani ikka LOR-arst, aga ega tema ei lõigu. Kas Mustamäe erakliiniku all pead silmas Fertilitast?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.12 15:50; 19.12 17:09; 19.12 19:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu laps jäi ööseks. oli kindlam tunne nii, sest enam-vähem adekvaatseks ta saigi alles õhtuks, päev otsa magas (op oli ennelõunal). tehti üldnarkoosis. taastus suht kiiresti, iga järgmine päev oli parem. nädal hiljem läks kooli.
aga lõikuse järjekorras oli ta üle poole aasta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Diagnoosi pani ikka LOR-arst, aga ega tema ei lõigu. Kas Mustamäe erakliiniku all pead silmas Fertilitast?

ikka lõikavad LORid, kes siis veel? tõsi, kõik LORid ei lõika.

mustamäe erakliiniku all peetakse silmas KNK kliinikut, ma arvan.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.12 17:06; 19.12 19:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõrva-nina-kurguhaiguste kliinik Mustamäe teel. Nt Mikk Mailend või Oliver Vaide, nemad ise lõikavad ka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ööseks jäämine sõltub haiglast, tartus jäetakse kõik (ka täiskasvanud) ööseks, kui kasutati üldnarkoosi. kohaliku narkoosiga täiskasvanud saavad õhtul koju.
paranemine sõltub inimesest, esimene nädal on tõenäoliselt nii kehv enesetunne, et ei taha voodistki välja tulla, kooli peale isegi ei mõtle. teine nädal ei tohi veel raskusi tõsta (koolikott).
minu lapsed käisid teisel nädalal koolis kontrolltöid tegemas
taastumine oli ühel lapsel (ja mul endal ka) väga hull, teine ütles, et täiesti talutav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fertilitases käisime, üldnarkoos ja ööseks sisse. 2 nädalat ja siis hakkas normaalselt sööma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 9-aastane taastus kenasti. Valusid minimaalselt ja enesetunne korras. Aga sellegi poolest algas 12 päeva peale lõikust keset ööd verejooks ja saime veel paar päeva haiglas veeta. Olukord oli juba üsna kriitiline haiglase jõudes. Ja me elame 2 km kaugusel haiglast, läksime kiirelt sinna.
Seega igasugu kiire taastumise teema jätaksin ma julgelt tagaplaanile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Koolilaps Mandliop. teismelisel