Esileht Ilu ja tervis mandlioperatsioon Fertilitases

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: mandlioperatsioon Fertilitases

Postitas:

Kes on hiljuti teinud, siis kuidas läks? Kas teil oli tasuline, kui ruttu saite aja, palju kõik kokku maksma läks? Kuidas taastumine, kui kaua haiglas?
Kas seda oppi tehakse ka suvel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise ei ole käinud, aga poeg küll. Krooniaja lõpus läks maksma umbes 10 000 eek (ilma haigekassa kindlustuseta). Aja sai ruttu, kuna oli tasuline koht, välja järgmisel hommikul. Tehti suvel. Taastumine on individuaalne. Endal on mandlid lõigatud PERH-is, taastusin 3 nädalat, poeg sai kahega hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin ka krooniaja lõpus ja maksma läks kui õigesti mäletan, siis 2000 krooni ringis. Lõikas Kristel Kalling. Hommikul läksin kohale, kella 15 paiku lasti koju. Öeldi, et ööseks jääda pole mõtet, et arstineil majas nagunii öösel ei ole ja kui midagi peaks juhtuma, tuleb kutsuda kiirabi.

Kui oleksin soovinud, siis nad muidugi oleksid mind ka ööseks jätnud sinna, aga seda loomulikult siis lisaraha eest.

Taastusin kaua, teisel nädalal tekkis verejooks kui aevastades koorik pealt ära lendas. Üldse oli päris hull, kahe nädala jooksul suutsin iga päev ära süüa kõige rohkem pool liitrit jogurtit. Hästi raske ja halb aeg oli. Vanust oli siis 37.

Aga iseenesest mulle see Fertilitase õhkkond ja suhtumine väga meeldib. Lapsel lasksin ka seal adenoidi ära lõigata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mandliopi kohta ei oska midagi öelda, aga meil on tulemas lapsel adenoidiop. Hetkel on seal küll järjekord päris pikk. Ma arvan, et see on ühine kõigile. Kaks nädalat tagasi panime aja kirja ja saime juuni lõpuks. Nii et lõikavad suvel ka.
Tasulise aja Kallingi juurde saime kohe. Op ise läheb maksma 135euri, visiit maksis vist 45 või 47euri. Ma ei tea, aga äkki täiskasvanutele on teised hinnad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

poeg käis 2 nädalat tagasi, järjekorras oli veebruarist, maksis 130, oli saatekirjaga, haigalas öösel polnud, praeguseks enam-vähem ok, valuvaigisteid 2 päeva pole enam võtnud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis mandlioperatsioon Fertilitases

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.