Esileht Ilu ja tervis Mandlipiim (-jook) ja AB

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Mandlipiim (-jook) ja AB

Postitas:
Kägu

Ega mandlipiim pole ju piimatoode, mida ei tohi AB-ga koos võtta?

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega mandlipiim pole ju piimatoode, mida ei tohi AB-ga koos võtta?

Ei ole, mandlipiim on mandlivesi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega mandlipiim pole ju piimatoode, mida ei tohi AB-ga koos võtta?

Näete, siin ongi põhjus, miks EL keelas taimejooke “piimadeks” nimetada…

Piima lüpsavad loomad, mitte mandlid.

 

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänapäeval pole paljudel antibiootikumidel mingit piimajoomisepiirangut, nt kõige tavalisem amoxi+klavulaanhape. Ja mandlipiim muidugi pole üldse piim, vaid mandlitõmmis veega.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänapäeval pole paljudel antibiootikumidel mingit piimajoomisepiirangut, nt kõige tavalisem amoxi+klavulaanhape.

Ma ei küsinud. Minu omal on.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei küsinud. Minu omal on.

Miks sa pead nii ebaviisakalt nähvama. Kui su esimene küsimus oli nii rumal, siis pole vale eeldada, et sa ka seda teist asja nii täpselt ei tea.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui su esimene küsimus oli nii rumal, siis pole vale eeldada, et sa ka seda teist asja nii täpselt ei tea.

Jälle – ma ei küsinud hinnangut oma küsimuse rumalusele. Räägi asjast või ole vait.

Miks sa pead nii ebaviisakalt nähvama.

Sest sinu vastus oli ka ebaviisakas ja mitteaustav. Samasuguse vastuse said ka.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest sinu vastus oli ka ebaviisakas ja mitteaustav. Samasuguse vastuse said ka.

Mina seda ei kirjutanud, millele sa nähvasid. Aga no mis sinust ikka tahta, oled rumal ja ebaviisakas inimene. Miks peaks sellist keegi austama, ei oska küll öelda.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga no mis sinust ikka tahta, oled rumal ja ebaviisakas inimene. Miks peaks sellist keegi austama, ei oska küll öelda.

Inimene, kes küsib, ei ole mitte kunagi rumal. Rumal on see, kes küsija kallal ilkuma hakkab. Ja rumal on see, kes küsida ei oska. Juhin tähelepanu, et küsisin kinnitust oma arusaamale, et mandlipiim ei ole olemuselt piim, aga isegi kui ma oleksin küsinud, et onju, mandlipiim on samavõrd piim kui lehmapiim, pole normaalne hakata vastuseks solvama.

Teema lõpp.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nimene, kes küsib, ei ole mitte kunagi rumal. Rumal on see, kes küsija kallal ilkuma hakkab. Ja rumal on see, kes küsida ei oska.

Kui tähele panid, vastati alguses viisakalt, sina hakkasid hüppama ja nähvasid ebaviisakalt. Kui oled rumal, hoia madalat profiili, siis vastatakse viisakalt ka rumalatele küsimustele. Aga kui ise oled ülbe, nagu sina olid, siis võib ikka välja öelda küll, et sinu rumaluse aste eeldaks viisakamat suhtumist.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tähele panid, vastati alguses viisakalt …

Ei vastatud. Juba teine vastus, 9.33, on nähvimise musternäidis. Rääkimata miinustest, mis lendama hakkasid.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juba teine vastus, 9.33, on nähvimise musternäidis.

Kas tõde on mingi nähvamise musternäidis? See vastus oli ju 100 protsenti tõde. Mandlileotisel pole piimaga mingit pistmist, aga et see sulle üldse pähe võiks tulla, on seetõttu, et nimi on “piim”. Ja sinusuguste inimeste pärast Euroopa Liit keelabki sellise nime kasutamise ära, sest mõni võtabki kõike sõna-sõnalt, endal pole üldse mingit aru peas.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tõde on mingi nähvamise musternäidis?

Sel juhul on ka minu vastused kõik lihtsalt tõde olnud ja kõik on korras. Äkki lõpetad nüüd jauramise?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sel juhul on ka minu vastused kõik lihtsalt tõde olnud ja kõik on korras. Äkki lõpetad nüüd jauramise?

Sinu kamandada see nüüd küll ei ole, kaua keegi jaurab.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu kamandada see nüüd küll ei ole, kaua keegi jaurab.

Tõsi. Eks sa jaurad muidugi nii kaua, kuni tunned, et oled teist piisavalt kolkinud ja ennast selle võrra targema, tublima, ilusama, edukama ja mandlipiimateadlikumana tunned 😀 . Edu sellega! Võid rahulikult tulistada.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Ilu ja tervis Mandlipiim (-jook) ja AB