Esileht Ilu ja tervis Mandlite eemaldamine KNK

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Mandlite eemaldamine KNK

Postitas:

Kas keegi on eemaldanud Kõrva-Nina-Kurguhaiguste Kliiniku päevakirugias mandleid, kuidas see protsetuur välja näeb patsiendile? Kui kaua ootama pidite ning kui mitu tundi taastusite, enne kui koju saite?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 09:37; 19.08 16:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul eemaldati mandlid KNK – s .
Hommikul läksin kohale, opile sain teisena,opp toimus narkoosis.
Minul läks suurepäraselt – kell 14:00 tellisin takso ja sõitsin koju. Jäätist pakuti ka ????
Kuuldes kuidas sõbranna vaevles peale oppi valudes, olin eelnevalt varunud hunniku valuvaigisteid, kuid reaalselt ei vajanud neid mitte kordagi. Mulle määrati kroonilise haiguse tõttu ennetavalt AB – kuur ning antud AB oli ka valuvaigistava toimega. Ainult et minu puhul ei toimunud soovitus ohtralt jäätist tarbida- peale oppi tekkis mingi maitsemeele muutus ajutiselt ning jäätis oli väga ebameeldiv.
Ükski opijärgne valu ei olnud nii hull kui angiiniga kaasnevad valud. Ainus mida kahetsen on see, et varem endale operatsiooni välja ei rääkinud ja aastaid angiini käes vaevlesin…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 16:21; 19.08 22:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul eemaldati mandlid KNK – s .

Hommikul läksin kohale, opile sain teisena,opp toimus narkoosis.

Minul läks suurepäraselt – kell 14:00 tellisin takso ja sõitsin koju. Jäätist pakuti ka ????

Kuuldes kuidas sõbranna vaevles peale oppi valudes, olin eelnevalt varunud hunniku valuvaigisteid, kuid reaalselt ei vajanud neid mitte kordagi. Mulle määrati kroonilise haiguse tõttu ennetavalt AB – kuur ning antud AB oli ka valuvaigistava toimega. Ainult et minu puhul ei toimunud soovitus ohtralt jäätist tarbida- peale oppi tekkis mingi maitsemeele muutus ajutiselt ning jäätis oli väga ebameeldiv.

Ükski opijärgne valu ei olnud nii hull kui angiiniga kaasnevad valud. Ainus mida kahetsen on see, et varem endale operatsiooni välja ei rääkinud ja aastaid angiini käes vaevlesin…

Kas kohe kui hommikul läksid said anestesioloogi jutule ning siis ootasid, kuskil ooteruumis või palatis?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 09:37; 19.08 16:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul eemaldati mandlid KNK – s .

Hommikul läksin kohale, opile sain teisena,opp toimus narkoosis.

Minul läks suurepäraselt – kell 14:00 tellisin takso ja sõitsin koju. Jäätist pakuti ka ????

Kuuldes kuidas sõbranna vaevles peale oppi valudes, olin eelnevalt varunud hunniku valuvaigisteid, kuid reaalselt ei vajanud neid mitte kordagi. Mulle määrati kroonilise haiguse tõttu ennetavalt AB – kuur ning antud AB oli ka valuvaigistava toimega. Ainult et minu puhul ei toimunud soovitus ohtralt jäätist tarbida- peale oppi tekkis mingi maitsemeele muutus ajutiselt ning jäätis oli väga ebameeldiv.

Ükski opijärgne valu ei olnud nii hull kui angiiniga kaasnevad valud. Ainus mida kahetsen on see, et varem endale operatsiooni välja ei rääkinud ja aastaid angiini käes vaevlesin…

Kas kohe kui hommikul läksid said anestesioloogi jutule ning siis ootasid, kuskil ooteruumis või palatis?

Kohe pidin riided vahetama ja palatisse minema, seal siis ootasingi oppi , kj.mäletagi narkoosi arsti ennem kui vahetult enne oppi, kus ta selgitas mis ja kuidas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 16:21; 19.08 22:28;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Mandlite eemaldamine KNK