Esileht Ilu ja tervis Mandlite operatsioon Tartu

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Mandlite operatsioon Tartu

Postitas:

Vaatasin , et all on ka teema mandlitest aga ei hakka teise teemat risustama oma küsimusega.
Käisin Tammes nina kurgu kõrva-arsti juures. Mandlid suures pole aga ühel mandlil on see kork peal , ja selg on ka mul igapäevaselt u pool aastat juba valutanud. Arst ütles, et see võib mandlitest olla. Nii tegi mulle saatekirja TÜK-i. Krooniline tonsilliit. Läkain siis aega panema ja järts on 1.2 aastat.
Ma nüüd ei teagi mida teha, kas oodata 1.2 aastat või teha tammes see opp? Seal viimases saab ruttu löögile aga hind on ka üle 500 euro. Muidugi kohaliku tuimestusega on 100 euri odavam.
Lihtsalt kui need lihasvalud on tingitud mandlitest siis loomulikult tahan ma neist ruttu lahti saada, kardioloogi juures käies, mõni kuu tagasi oli mul koormustestil ka negatiivne t sakk, kardioloog ütleski mulle et ma läheks nina kurgu kõrvaarsti juurde mandleid näitama. Et mandlid võivad seda sakki tekitada, ja siis edasi võib tulla juba südamelihaste põletik.
Ei tea mida teha. On kellelgi sama kogemust . Kas oodata nii kaua või minna tasulisse? Kas narkoosis või kohalik tuimestus?
Kohaliku tuimestuse all on mul sissekasvanud küünt opitud ja õmmmeldud, see oli küll suht jube. Muidugi midagi ei tundnud aga ikka jube, jalg koguaeg värises. Ma ei kujuta ette mis siis veel saab kui keegi kohaliku tuimestuse ajal mu suus tegutseb

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lase ära võtta nii kiiresti kui saab. 5 sotti on tühi-tähi selle kõrval, kui pärast kardioloogide uksi kulutada. Endal võeti ka mandlid liiga hilja ära ja igasugu jama on seepärast olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dr Raivo Ani tegi minule Tammes kohaliku tuimestusega mandliopi. Ei olnud midagi nii hullu, mida karta. Opi ajal on ikka hirm ja närv sees, aga see saab ruttu läbi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga kuu on vaja Perekooli foorumisse uut mandlite opi teemat? Etteruttavalt: pimesool eemaldakse nina kaudu (kui olete meesterahvas).

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uuri teisi kohti kaa. Nt Viljandi Haigla, doktor Marek Metsmaa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga mis vereproov ütleb? reumanäitaja? see üks mandlikork ei tähenda mitte midagi, neid tekib ka täiesti tervetel inimestel mõnikord.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

10aastat tagasi tehti Tammes ainult lastele narkoosiga. Mu meelest sama oli vist ka kliinikumis. Mingi Tartu ja Tallinna koolkondade erinevus. Mina tegin Tammes kohaliku tuimestusega, jalg värises ikka, kuid tegelikult võttis aega mingi 15 minutit. Kui oleks võimalik olnud, ilmselt oleksin ka täisnarkoosi valinud suurest hirmust, kuid tagantjärgi hea meel, et sai ilma. Opereeris Ristioja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see 500€ on olemas, siis ma küll ei ootaks nii kaua. Kui ei ole olemas või tuleb laste söögiraha arvelt, siis ootaks. Kohalikku tuimestust isegi ei kaaluks, vahet pole, palju see odavam on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Mandlite operatsioon Tartu