Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: MANG 2018

Postitas:
Kägu

Kas keegi kusagile Igor Mangi aastahoroskoobi ka ülesse laeks? Olen juba 2 tundi üritanud artikklit osta aga mulle ei tule seda smssi… Huvi on lihtsalt natuke tähetarga mõtteid ja soovitusi lugeda

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lugesin läbi ja võin kinnitada, et need horoskoobid lähevad Mangil iga aastaga kehvemaks ja üldsõnalisemaks. Nii et võid rahulikult lugemata jätta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Lugesin läbi ja võin kinnitada, et need horoskoobid lähevad Mangil iga aastaga kehvemaks ja üldsõnalisemaks. Nii et võid rahulikult lugemata jätta.

mis mõttes, aina vähem lähevad täppi? Kelle oma on kõige täpim?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ma isegi ei murdunud enam see aasta ja ei ostnud ei Mangi ega Pauksoni. Seletage mulle ära kuidas saab kõikidel tähtkujudel tulla sarnane aasta, meelelahutuseks jah kõlbab lugeda 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas keegi kusagile Igor Mangi aastahoroskoobi ka ülesse laeks? Olen juba 2 tundi üritanud artikklit osta aga mulle ei tule seda smssi… Huvi on lihtsalt natuke tähetarga mõtteid ja soovitusi lugeda

Selle ajaga oleks ma putkast lehe toonud ja paberkandjalt “olulise” läbi lugenud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

mis mõttes, aina vähem lähevad täppi? Kelle oma on kõige täpim?

Selles mõttes, et mingi 10 aastat tagasi näiteks läksid paljud asjad tõesti tal täppi, näiteks mul ühe sugulase tähtkuju kohta oli kirjutatud midagi umbes sellist, et lahkub senisest elukohast ja jõuluks pannakse üldse kasti vmt. Ja see inimene, kes aastat täies elujõus alustas, oligi jõuluks surnud. Siis ma vaatasin küll, et ikka uskumatult täpselt ennustatud. Aga nüüd on selline suvaline jutt umbes, et oled juulis kuraasi täis ja mais läheb ladusalt ning augustis on lootust päikest võtta. Ja ega need teised paremad ei ole. Täielik soolapuhumine.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selle ajaga oleks ma putkast lehe toonud ja paberkandjalt “olulise” läbi lugenud.

Mina ei viitsiks poole tunni teekonda autoga maalt linna lehekioskisse ette võtta.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selles mõttes, et mingi 10 aastat tagasi näiteks läksid paljud asjad tõesti tal täppi, näiteks mul ühe sugulase tähtkuju kohta oli kirjutatud midagi umbes sellist, et lahkub senisest elukohast ja jõuluks pannakse üldse kasti vmt. Ja see inimene, kes aastat täies elujõus alustas, oligi jõuluks surnud. Siis ma vaatasin küll, et ikka uskumatult täpselt ennustatud.

Kui see oleks tõesti uskumatult täpne ennustus olnud, siis oleks 1/12 maakera rahvastikust jõuluks kasti läinud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui see oleks tõesti uskumatult täpne ennustus olnud, siis oleks 1/12 maakera rahvastikust jõuluks kasti läinud.

Noh, uskumatult täpne minu vaatevinklist. 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Noh, uskumatult täpne minu vaatevinklist. 😀

Tegelikult võib ju suvalist jura kirjutada, kellegi kohta ikka läheb täppi, sama tähtkuju inimesi ju maakeral miljoneid. Horoskoopide kirjutamine ilmselt on hea äri ja lugejaid ning isegi uskujaid leidub. Loen ka ajaviiteks, aga täppi ei lähe küll mitte midagi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lugesin Mangi ennustust ühest blogist enda tähtkuju kohta ja see on nali kuubis. Poleks oodanudki, et juunis muutub koolilõpetajate elu, lähevad tööle ja mis seal kõik kirjas oli. Septembris hakkavad noored kõrgharidust omandama ja vanematel on lootus kolida välismaale jne (ärge sõna-sõnalt võtke, ma ei õppinud pähe tema teksti). Mõttetu mula, peaks ise ka ennustajaks hakkama, sulg jookseb aeg-ajalt piisavalt hästi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ise suhtun pika hambaga igasugustesse ennustamistesse ja horoskoopidesse. Huvi pärast vaatasin aga täna Mangi eelmise aasta horoskoopi. 2017.a oli üks mu elu jubedamaid. Halbu uudiseid, lahkumisi jne tuli niipalju, et lõpuks tõmbasid pea õlgade vahele ja mõtlesid, et millal see õudus ükskord läbi saab. No ja oleks Mangi horoskoop siis ligilähedaseltki millelegi sellisele vihjanud. Tutkit brat.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mine osta poest Maaleht.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ei viitsiks poole tunni teekonda autoga maalt linna lehekioskisse ette võtta.

No siis jääb lugemata ja kohutav teadmatud tuleviku ees (niisama aasin 😉 )

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ja eestlased pidid maailma kõige uskmatumad olema… Pigem ikka kõige usklikumad – ebausklikumad. Mangid ja kristallid ja inglid ja mis kõik veel.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja eestlased pidid maailma kõige uskmatumad olema… Pigem ikka kõige usklikumad – ebausklikumad. Mangid ja kristallid ja inglid ja mis kõik veel.

kõige uskmatumad ja ebausklikumad. ära neid sassi aja 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pettunud! Igor Mang on iga aasta mulle pulmi lubanud, aga ikka olen vallaline 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Noh, kas keegi siis ei saa artikklit ülesse laetud? Kägudel elu seisab ja kohutav teadmattus on hullem kui lõputtu õudus!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Noh, kas keegi siis ei saa artikklit ülesse laetud? Kägudel elu seisab ja kohutav teadmattus on hullem kui lõputtu õudus!

Kui see koltunudkoera aasta läbi saab kunagi, siis ma laen selle tänase ennustuse üles. Saate võrrelda, kas läks nii. Võib-olla ei lae ka.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minge lugege selle blogist, kelle nime siin öelda ei tohi 😉

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen juba 2 tundi üritanud artikklit osta aga mulle ei tule seda smssi… Huvi on lihtsalt natuke tähetarga mõtteid ja soovitusi lugeda

Tähetarga soovitusi oleks sulle tõesti vaja – panen lingi ka:
http://www.eki.ee/dict/qs/index.cgi?Q=artikkel&F=M

0
0
Please wait...

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.