Esileht Hobinurk Mangi ennustused

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )

Teema: Mangi ennustused

Postitas:
Kägu

Milleks sellist saasta rahvale rääkida? Kas veel on liiga vähe depressiooni ja enesetappe? Selline šarlataansus peaks seadusega keelatud olema, aga meil veel utsitatakse takka ja tunnustatakse justkui gurut. Mingu kabistagu parem kedagi puuõõnes.

+22
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noo ega sa ise parem pole. Milleks saastale reklaami teha. Reklaam on ju sinu eesmärk ? Tahad, et asi leviks? Nii et Mangi suuvooder oled, kes pasundab negatiivse sõnumi läbi ja teeb Mangile reklaami. Palju Mang sulle maksab ? Ega sa ometi tasuta seda tee ja lausa hea meelega ?

+2
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks sellist saasta rahvale rääkida? Kas veel on liiga vähe depressiooni ja enesetappe? Selline šarlataansus peaks seadusega keelatud olema, aga meil veel utsitatakse takka ja tunnustatakse justkui gurut. Mingu kabistagu parem kedagi puuõõnes.

siin maailmas on nii palju asju, mida võiks ära keelata, aga ega seepärast ei pea sellega nii kergemeelselt kaasa minema, ära loe selliseid asju, kui nii õelaks lähed

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust on ka nii tüütu see tema iga-aastane häda kaela kraaksumine. Horoskoope ma ei usu ja neid ei loe. Ei loe ka Mangi oma. Aga ka ilma vastavat huvi tundmata kipuvad need teles või ajalehtede pealkirjades ette jooksma.

Kui Paukson suudab kuidagi rahulikult ja rõõmsalt oma etteasteid teha, siis Mang alati karjub hüsteeriliselt. Ja tema ennustused on alati sügavalt negatiivsed.

+18
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole õhtulehe tellija, seega lugeda ei saagi, aga tema häda kraaksumine hüppab ka ilma lugemata näkku.

Tore oli kui paar aastat teda ei avaldatud.

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ei suuda mina Mangi kuidagi tõsiselt võtta..

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on ikka naljakas jah, kuidas mõni lihtsalt hakkab mingit jama ajama ja saab selle eest raha. Kõige vahvam oli Kristi Timmeri kohtuasi, ku kohus otsustas, et väljend “soolapuhuja” pole tema kohta solvav, sest ta ju ongi 🙂

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sel Mangil mingi haridus ka on ja elukutse/amet olnud või elatubki iba ajamisest? Nõukaajal seda vist ei tohtinud raha eest?

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sel Mangil mingi haridus ka on ja elukutse/amet olnud või elatubki iba ajamisest? Nõukaajal seda vist ei tohtinud raha eest?

Ja mis keelab sul Google otsingut kasutada või võrdub internet sinu jaoks Perekooliga?

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks kui pikka aega pole pildil, ei ole enam puuõõnde tahtjaid.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi võiks selle tasulise teksti siia siis kopeerida. Tahaks ka näha, kui halb see on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi võiks selle tasulise teksti siia siis kopeerida. Tahaks ka näha, kui halb see on.

Delfi Naisteka foorumis on varem aastatel selliseid julgeid olnud, aga nüüd see vist suht surnud olekus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi võiks selle tasulise teksti siia siis kopeerida. Tahaks ka näha, kui halb see on.

Mul on seal minuaeg.com lehel 2023 aasta horoskoop lahti. Pane seal otsingusse Igor Mang ja tuleb igale tähemärgile.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi võiks selle tasulise teksti siia siis kopeerida. Tahaks ka näha, kui halb see on.

Mul on seal minuaeg.com lehel 2023 aasta horoskoop lahti. Pane seal otsingusse Igor Mang ja tuleb igale tähemärgile.

Ahhaaa! Huvitav, et see avatud on! 😀

Aga, nagu karta oligi, siis ainult häda ja viletus on ootamas. Vähemalt minu tähemärgile. Jaanuaris ei tunne ma end psühholoogiliselt hästi. Veebruaris juhtub mul suur avarii või trauma. Märtsis lähen mehest lahku. Mais aktiveeruvad minu salajased vaenlased.

Suvi on pingeline ja puhkusest ei tule midagi välja. Septembris tabavad mind olmeprobleemid – elektririkked, torulekked, krohvi kukkumine…

Aasta lõpus tehakse mulle igasuguseid koledaid etteheiteid…

Oehh!

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi võiks selle tasulise teksti siia siis kopeerida. Tahaks ka näha, kui halb see on.

Mul on seal minuaeg.com lehel 2023 aasta horoskoop lahti. Pane seal otsingusse Igor Mang ja tuleb igale tähemärgile.

Ahhaaa! Huvitav, et see avatud on! ????

Aga, nagu karta oligi, siis ainult häda ja viletus on ootamas. Vähemalt minu tähemärgile. Jaanuaris ei tunne ma end psühholoogiliselt hästi. Veebruaris juhtub mul suur avarii või trauma. Märtsis lähen mehest lahku. Mais aktiveeruvad minu salajased vaenlased.

Suvi on pingeline ja puhkusest ei tule midagi välja. Septembris tabavad mind olmeprobleemid – elektririkked, torulekked, krohvi kukkumine…

Aasta lõpus tehakse mulle igasuguseid koledaid etteheiteid…

Oehh!

No tont, sa oled siis Kaksik! Mina, kes ma selle lingi andsin, olen samuti. Midagi head pole meid ootamas jah.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No tont, sa oled siis Kaksik! Mina, kes ma selle lingi andsin, olen samuti. Midagi head pole meid ootamas jah.

Lisan veel, et vähemalt saame aasta pärast võrrelda, kummal halvemini läks:)

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tea kas ta ise on skorpion või, et väga hullu mulle ei kuulutagi

SKORPION 24. oktoober – 22. november

Suured sotsiaalsed planeedid Saturn ja Jupiter asetsevad sel aastal Skorpioni jaoks soodsalt, mis tagab selle, et ta ühiskonnas varjule ei jää. Jaanuar on hea kuu eelkõige poliitikutele, kriminalistidele ja sõjaväelastele. Reisimiseks aga ei ole see kuu soodne.

Veebruari esimene pool toob tülikaid sekeldusi koduga. Muus suhtes on talve lõpp Skorpionile igati soodne.

Aprillis teatab keegi lastest, et abiellub, ning Skorpioni endagi elu on kevadel romantikat täis. Mai teine pool aga näitab pingeid tööelus. Juuni lõpus võib olla tülikat läbikäimist maksuametiga. Juuli on Skorpionile sobivaim puhkusekuu. Poliitikas tegutsevatele Skorpionitele on see hea aeg – nende autoriteet kasvab ja suurenevad ka rahalised sissetulekud. Ainult autosõiduga tuleks olla ettevaatlik, eriti kuupäevadel 13.–14. ja 18.–21.

Septembris ei toimu ükski oluline sündmus või ettevõtmine Skorpioni osavõtuta. Professionaalses plaanis seilab ta laineharjal. Oktoobris võivad entusiasmi alla kiskuda sõprade ja lähedastega seotud probleemid. Sellised takistused muudavad ta salvavaks ja agressiivseks ning tervis võib kannatada.

November on aasta teise poole kõige konfliktsem kuu ka Skorpioni jaoks, poliitikutel on sel ajal eriti palju unetuid öid. Detsembris tunneb ta vajadust aktiivsest elust eralduda ja pühenduda romantilist laadi suhetele, mida aasta lõpp talle ilmselt ka võimaldab.

https://minuaeg.com/igor-mang-ennustab-mida-toob-aasta-2023-sinu-tahemargile/

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks sellist saasta rahvale rääkida? Kas veel on liiga vähe depressiooni ja enesetappe? Selline šarlataansus peaks seadusega keelatud olema, aga meil veel utsitatakse takka ja tunnustatakse justkui gurut. Mingu kabistagu parem kedagi puuõõnes.

Kes on see Sirje Presnal, kes promob vägistajast/ahistajast vanamehenässi? Häbi peaks olema.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tea kas ta ise on skorpion või,

Ise on ta ka kaksik.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tea kas ta ise on skorpion või,

Ise on ta ka kaksik.

Ehk siis manab endale ise häda ja viletsusta kaela.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tea kas ta ise on skorpion või,

Ise on ta ka kaksik.

Ehk siis manab endale ise häda ja viletsusta kaela.

Ega siis horoskoop ei ole mingi manamine. Loe siis Pauksoni omi või vaata Youtubest, seal selliseid lademetes, kus kõigile suurt armastust ja rahalist küllust lubatakse.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega siis horoskoop ei ole mingi manamine. Loe siis Pauksoni omi või vaata Youtubest, seal selliseid lademetes, kus kõigile suurt armastust ja rahalist küllust lubatakse.

Et, kui halba ennustatakse, siis on ennustus kuidagi palju tõsiseltvõetavam?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks sellist saasta rahvale rääkida? Kas veel on liiga vähe depressiooni ja enesetappe? Selline šarlataansus peaks seadusega keelatud olema, aga meil veel utsitatakse takka ja tunnustatakse justkui gurut.

See kõik ongi äärmiselt jabur ja arusaamatu, et kuidas üks ajaleht (olgugi kõigest ÕL) sellist saasta avaldada võtab. Aga kuniks on lugejad, siis nad seda ka avaldavad.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Septembris ei toimu ükski oluline sündmus või ettevõtmine Skorpioni osavõtuta. Professionaalses plaanis seilab ta laineharjal. Oktoobris võivad entusiasmi alla kiskuda sõprade ja lähedastega seotud probleemid.

Horoskoobi tüüptekst! ????????????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kõigepealt on ta venelane ja see ennustabki kaost, segadust ja ka kõike muud halba. Venelased lihtsalt on sellised.

Sündinud on ta 15.juuni  1949 seega kukub ka temal krohvi laest alla.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Sõnn on 2023. aasta õnneseen.” Järgneb iga kuu kohta mingi õnnetus või jama. Kui õnneseenel on nii, siis ei julge teisi tähemärke lugedagi. 🙂

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega siis horoskoop ei ole mingi manamine.

Kuidas siis ei ole! Uhhuutajad ju väidavad, et tõmbad ligi seda millest mõtled.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alles see ju oli, kui Mang kabistas puuõõnes mingit naist ja ta seetõttu ära tühistati s.t Maalehest minema saadeti oma horoskoobiga. Aga nüüd on nagu õige mees tagasi, tõsi küll teise ajalehe veergudel. Imeline on see maailm.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega siis horoskoop ei ole mingi manamine.

Kuidas siis ei ole! Uhhuutajad ju väidavad, et tõmbad ligi seda millest mõtled.

justnimelt, uhhuuajad väidavad, aga mis sa ise väidad

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alles see ju oli, kui Mang kabistas puuõõnes mingit naist ja ta seetõttu ära tühistati s.t Maalehest minema saadeti oma horoskoobiga. Aga nüüd on nagu õige mees tagasi, tõsi küll teise ajalehe veergudel. Imeline on see maailm.

Mõeldi, et inimesed unustasid juba ära ja nüüd võib jälle avaldada.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )


Esileht Hobinurk Mangi ennustused