Esileht Hobinurk Mangi ennustused

Näitan 19 postitust - vahemik 31 kuni 49 (kokku 49 )

Teema: Mangi ennustused

Postitas:
Kägu

Mangi 2023a horoskoopi müüakse eraldi A4 raamatukestena raamatupoodides. Ise ostsin Rahva Raamatu kassast, maksis 3,5€. Tahtsin ämma jõulukingile juurde lisada, aga ei julgenud. Lehitsesin läbi. Tõesti, praktiliselt kõigi lähemate pereliikmete horoskoopides üks katastroof teise otsa tulemas. Ei midagi head.
(Muide, viin homme tatari uuskasutuskeskusesse, sest äkki mõni siiski on sellisest õudusjutust huvitatud)

Samas, kui võtta lahti nt Postimehe 2023a horoskoobid eri tähemärkidele algavaks aastaks, siis need erinevad Mangi omast nagu öö ja päev ning sisaldavad oluliselt rohkem postiivseid lootusi, kui negatiivseid.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alles see ju oli, kui Mang kabistas puuõõnes mingit naist ja ta seetõttu ära tühistati s.t Maalehest minema saadeti oma horoskoobiga. Aga nüüd on nagu õige mees tagasi, tõsi küll teise ajalehe veergudel. Imeline on see maailm.

Seda nimetatakse andestamiseks. Jõulud on ikka andestamise aeg. Mang vana mees ka juba, need lähvadki tigedamaks, eks sellest ka see kurja kraaksumine. Öeldakse, et karda hullemat, looda paremat.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

justnimelt, uhhuuajad väidavad, aga mis sa ise väidad

Minul suva, harisin sind ajaviiteks. Igav, ei viitsi kohe midagi teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lugege siis seda Kaldre umbluud, kui Mang liiga masendav on. Seal pole muud sisukat, kui “võtke aeg maha ja hinnake väärtused ümber”.

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/120114062/suur-aastahoroskoop-kes-leiab-uue-armastuse-ja-kellel-tuleb-eriti-edukas-aasta-saa-teada-mida-2023-sinu-tahemargile-toob

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ah, mis mang, need on juba ennustused
https://eestinen.fi/2022/12/kas-see-voib-olla-tosi-vene-ekspresident-prognoosib-et-sunnib-neljas-reich-kuhu-kuulub-ka-eesti/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

justnimelt, uhhuuajad väidavad, aga mis sa ise väidad

Minul suva, harisin sind ajaviiteks. Igav, ei viitsi kohe midagi teha.

mida siis täpsemalt harimiseks nimetad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mis te sellest mangist üksi materdate, ma pole kuulnud ühegi ennustaja suust midagi head, kõik on masendav järgmisel aastal, ma muidugi pole neid lugenud ka, räägin seda, mida kuulnud olen

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Marilyn Kerro küsib 2023. aasta horoskoobi eest 150 eurot. Peab see ikka peast segi inimene olema, kes seda ostab.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu sõbranna ostab  Mangi horoskoopi, et siis aasta lõpus tõdede – jälle ei läinud midagi täppi.  Tavaliselt loeme kambaga ja itsitame, et mida uut – näiteks ühel aastal pidin ma tänaval peksa saama, siis kolm korda armuma ning aasta lõpus uue töö leidma. Täppi ei läinud kohe ükski asi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

see on sama, mis Vanga ennustused – tema ütles, et Ameerika kaksikud hukkuvad, kohe tehti järeldus, et nägi ette WTC kaksiktornide ründamist.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

see on sama, mis Vanga ennustused – tema ütles, et Ameerika kaksikud hukkuvad, kohe tehti järeldus, et nägi ette WTC kaksiktornide ründamist.

Vaevalt see pime midagi riikide nimedest, tornidest ja aastaarvudest üldse teadis.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nu aga mis Kalasid ees ootab? Mul üks maatükk müügis. Kas saab veebruariks müüdud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nu aga mis Kalasid ees ootab? Mul üks maatükk müügis. Kas saab veebruariks müüdud?

Vaevalt, keegi ei soovi praegu maatükke.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik ootavad hindade kukkumist

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik ootavad hindade kukkumist

Seda ka, aga talvel ei taha keegi maatükke, soovivad neid looduses vaadelda, mitte lume all. Kui just mingi üliodav hind ei ole, siis ostetakse igal ajal.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uuri ega mõni naaber, kohalik ostma nõus ole?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juba Postimehes ka, tõeline autoriteet https://maaelu.postimees.ee/7679251/igor-mang-tahan-et-elu-maal-sailiks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik ootavad hindade kukkumist

Seda ka, aga talvel ei taha keegi maatükke, soovivad neid looduses vaadelda, mitte lume all. Kui just mingi üliodav hind ei ole, siis ostetakse igal ajal.

Tegelikult saingi just potentsiaalse kliendiga räägitud. On vägagi huvitatud, aga käib enne kohapeal ära. Nii et uuel aastal võib vägagi tehinguks minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

see on sama, mis Vanga ennustused – tema ütles, et Ameerika kaksikud hukkuvad, kohe tehti järeldus, et nägi ette WTC kaksiktornide ründamist.

Vanga on üldse teisest ooperist kui Mang, u nagu Michelini restoran ja Vilde tee kebabiputka. Mis sa võrdled neist…

Minu mehe suguvõsas oli üks inimene, kes rääkis Vangaga tema eluajal ja sai temalt teada tõe oma poja surma kohta. See toimus tolleaegses Bulgaarias, kus mõrv mätsiti kinni, sest süüdlaseks oli ühe tähtsa sõjaväeametniku poeg. Hiljem tuli tõde päevavalgele ja oligi nii nagu Vanga oli öelnud.

Vanga ennustused on ühed kõige rohkem valesti tõlgendatud ja ära sogatud maailmas. Isegi Nostradamuse veidrad iidamast-aadamast kirjutised on originaalis saadaval. Aga Vangale omistatakse ka igasugu putru, mida ta polegi öelnud. Ta nt ei ennustanud kunagi nii, et sel ja tol kuul mingil aastal juhtub nüüd konkreetselt see.

Üldiselt ma ei usu üldse mingeid horoskoope ega tulevikuennustajaid, aga olen käinud Vanga majamuuseumis (praeguse Makedoonia territooriumil, varem oli Bulgaaria) ja tema elulugu ning teod on tõesti mulle hinge läinud. Tegemist oli pimeda naisega, keda veel praegugi ekspluateeritakse. Kui juba tema öeldu vastu huvi tunda, võiks seda vähemalt autentselt teha, mitte mingi Elu24 artiklite põhjal või venkude filmi alusel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 31 kuni 49 (kokku 49 )


Esileht Hobinurk Mangi ennustused