Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: .

Postitas:
Kägu

.

+6
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ei ole küll seda mängu mänginud ega vaadanud kuid antud postituse põhjal tundud küll sina see ‘loll” olevat. Vanemad ei ole sind vist üldse kasvatanud, et inimesi parastada et ei ole ilus.

+7
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ei ole küll seda mängu mänginud ega vaadanud kuid antud postituse põhjal tundud küll sina see loll olevat. Vanemad ei ole sind vist üldse kasvatanud, et inimesi parastada et ei ole ilus.

ja sind on vanemad hästi kasvatanud, et käid ja ütled foorumites teistele inimestele “loll”? 😀

+5
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://foorum.perekool.ee/teema/mangi-ja-voida-saade/

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei ole küll seda mängu mänginud ega vaadanud kuid antud postituse põhjal tundud küll sina see loll olevat. Vanemad ei ole sind vist üldse kasvatanud, et inimesi parastada et ei ole ilus.

ja sind on vanemad hästi kasvatanud, et käid ja ütled foorumites teistele inimestele “loll”? 😀

Pada või katel?

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ka aru ei saa kuidas inimesed nii sinisilmsed on. Tasuta lõunaid ei ole olemas.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seda võiks ikka mõista, et meie kõigi seas on ka inimesi, kes on kerge vaimse puudega, pensionärid jms lihtsad inimesed kes pole vb kõige nutikamad, aga tulevad oma eluga toime.
Nendele kahjuks ongi selline saade meelitav. Olen seda saadet paar x näinud ja see on ju julm petusaade. Lausa nahaalselt ma ütleks! Küll vahetati ümbrik ära, otsiti looma, aga vastus oli lind jnejne.
Ja kui mina ja sina ja tema saame aru, et see on lollitamis saade ja lihtsalt raharöövel, siis kahjuks jah, need lihtsamad inimesed ei saa 🙁
Ka mu abikaasa vanaema elukaaslane oli samasse jamasse sattunud. Nägime tükk aega, et vanaemaga midagi valesti, kuni üles tunnistas. Telefoni arve oli pea 300€ olnud ja lukku pandud 🙁 ja no kahest pensionist ilmselgelt ei suudetud maksta ja korralik jama oli kaelas. See oli siis kui saade algas ja nad ei teinud omale selgeks, et IGA KÕNE maksab. Sai pikalt räägitud ja pensionärid muidugi nutsid oma silmad peast ja said ka aru, et kuidas nad niimoodi rappa läksid omadega. Maksime arve ära ja tundub et sellega nüüd rahu majas.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seda võiks ikka mõista, et meie kõigi seas on ka inimesi, kes on kerge vaimse puudega, pensionärid jms lihtsad inimesed kes pole vb kõige nutikamad, aga tulevad oma eluga toime.

Nendele kahjuks ongi selline saade meelitav. Olen seda saadet paar x näinud ja see on ju julm petusaade. Lausa nahaalselt ma ütleks! Küll vahetati ümbrik ära, otsiti looma, aga vastus oli lind jnejne.

Ja kui mina ja sina ja tema saame aru, et see on lollitamis saade ja lihtsalt raharöövel, siis kahjuks jah, need lihtsamad inimesed ei saa 🙁

Ka mu abikaasa vanaema elukaaslane oli samasse jamasse sattunud. Nägime tükk aega, et vanaemaga midagi valesti, kuni üles tunnistas. Telefoni arve oli pea 300€ olnud ja lukku pandud 🙁 ja no kahest pensionist ilmselgelt ei suudetud maksta ja korralik jama oli kaelas. See oli siis kui saade algas ja nad ei teinud omale selgeks, et IGA KÕNE maksab. Sai pikalt räägitud ja pensionärid muidugi nutsid oma silmad peast ja said ka aru, et kuidas nad niimoodi rappa läksid omadega. Maksime arve ära ja tundub et sellega nüüd rahu majas.

No aga kõik inimesed peavadki oma tegude eest vastutama ja aru andma, mis toimub. See pole vabandus, et vana inimene või laps. Maailmas on väga palju pettureid, kelle ohvriks langevad vanemad inimesed ja lapsed. Järelikult tuleb teha selgitustööd, panna peale limiidid. See pole vabandus, et saade on ülesehitatud pettusele.
Selles konkreetses saates ütleb ju ära, et IGA KÕNE MAKSAB. Millest veel aru ei saada siis?

+2
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

No aga kõik inimesed peavadki oma tegude eest vastutama ja aru andma, mis toimub. See pole vabandus, et vana inimene või laps. Maailmas on väga palju pettureid, kelle ohvriks langevad vanemad inimesed ja lapsed. Järelikult tuleb teha selgitustööd, panna peale limiidid. See pole vabandus, et saade on ülesehitatud pettusele.

Selles konkreetses saates ütleb ju ära, et IGA KÕNE MAKSAB. Millest veel aru ei saada siis?

Nüüd hetkel ütlevad nad küll, et IGA kõne maksab, aga juunikuus sellist lauset polnud. Kui ma ei eksi oli kirjas kõne hind 1.50 vms. Sellest inimesed eeldasidki, et kõne hind tuleb tasuda vaid siis kui nad pääsevad liinile. Ja need suured arved millest inimesed räägivad on tehtud ju juunikuus kui saatetegijate poolt edastatud info oli puudulik. Juulikuu helistamiste arved tulevad ju alles augustis.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa vist see kägu kes arvab et kiusatavad ise kiusamisest süüdi ja perevägivalla ohvrid ka.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

No igal juhul ei peaks ühed lollid teistelt lollidelt seda raha ära võtma – ikka targematele peaks raha siis minema. Kui aga saate toimetaja kirjutab PAPAIA asemel PAPAJA, siis ei kvalifitseeru ta küll targemaks kui lollid.
https://kroonika.delfi.ee/news/kino/kanal-2-mangi-ja-voida-saate-tootja-vabandab-vaatajate-ees-tegemist-oli-inimliku-eksitusega?id=86951813

+5
0
Please wait...

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )