Esileht Koolilaps mänguarvuti

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: mänguarvuti

Postitas:

Kodus korralik lauaarvuti, mis võimaladab muretult netis käia, filme vaadata, muusikat kuulata ja muud asjad ära ajada. Nii võimas ei ole, et mingeid keerulisemaid mämge mängida. Laps (12-aastane) tahab special mänguarvutit. Kas osta? PS – niigi veedab liiga palju aega igasugu ekraanide (arvuti, psp, telekas, nutikas) taga ..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eip. ei ostaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tingimusel, et ise komplekteerib ja oma taskurahast kinni maksab – palun väga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin. Alienware.
Sellest hea mitu aastat möödas.
Kui raha võimaldab, siis see on ok. Kui viimasest rahast ostma peaks, no siis vist mitte.

Kui ma mõtlen, mis sellest kallist otsusest paremaks või halvemaks läinud on, siis ütlen: pigem paremaks. Kõik asjad töötavad, graafika on hea. Laps on juba mitu aastat õnnelik, et tal tõesti kõik asjad käivituvad ja töötavad. Ta on ise väga hoolas, teab et see on kallis, ning ei risusta arvutit.
Pealegi on ära kadunud see stress, a’la panin mingi asja käivituma, ja siis ta käis ja vahtis ja sõimles valjult kui ei õnnestunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.10 11:11; 12.10 15:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina ostsin. Alienware.
Sellest hea mitu aastat möödas.
Kui raha võimaldab, siis see on ok. Kui viimasest rahast ostma peaks, no siis vist mitte.

Kui ma mõtlen, mis sellest kallist otsusest paremaks või halvemaks läinud on, siis ütlen: pigem paremaks. Kõik asjad töötavad, graafika on hea. Laps on juba mitu aastat õnnelik, et tal tõesti kõik asjad käivituvad ja töötavad. Ta on ise väga hoolas, teab et see on kallis, ning ei risusta arvutit.
Pealegi on ära kadunud see stress, a’la panin mingi asja käivituma, ja siis ta käis ja vahtis ja sõimles valjult kui ei õnnestunud.
[/tsitaat]

Jah, meil on sama olukord, vaatab kurvalt kuidas läägab ja ei käivitu ja hangub jne. Kas saaksid ehk viite panna konkreetsele arvutile?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Googelda Alienware. Elionist saab nt osta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.10 11:11; 12.10 15:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostaksin, kui raha on. Nõstun eespool väljatooduga, et viimase raha eest ei ostaks.
Nt meil peres on ka teistel hobid või meelelahutus, mis neelavad arvestatava hulga raha, nt mehele meeldib purjetamas käia. Seega kui laps tahab võimsamat arvutit kas siis videotöötluseks/mängimiseks vms, siis kindlasti oleksin nõus seda ostma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Euronicsist saab Alienware’i odavamalt kui Elionist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin lapsele mänguarvuti ära ja olen väga rahul, sest laps on rõõmus, arvuti ei lääga ja kodurahu on majas 🙂 Soovitan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Koolilaps mänguarvuti

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.