Esileht Pereelu ja suhted “Mänguasjad” magamistoas

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 108 )

Teema: “Mänguasjad” magamistoas

Postitas:
Kägu

Enamus siin mõtleb juurde. Tegijad ei räägi ja nii on elus ükskõik mis valdkonnaga. Õhtul tutt paljaks ja taguots taeva poole!

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kunagi kirjeldas keegi kägu perekooli foorumis, kuidas tema orgasmi saab. Et mehega pidavat raskusi olema, aga väga hea on kui ronida kaksiratsi diivani käsitoele ja siis nühkida oma suguelundeid selle otsas edasi tagasi. Ta ise oli oma leiust nii vaimustatud, et juhtusin lausa mitmeid kordi lugema, kus jagas näpunäiteid orgasmiraskustele naistele. Seda oli nii ebameeldiv lugeda. Ja vaesed selle inimese tuttavad, kes pidid külla minnes istuma diivanile ja nõjatuma käsitoele, mille otsas perenaine end ehk tund aega tagasi rahuldas.

Kui nii mõelda, siis võiks iga paari kodus diivanil istumisest keelduda. Võib-olla ka toolil istumisest ja laua ääres söömisest. Sest mine tea, millal see paar seal just higiselt ameles ja igasugu sekreete laiali paiskas…Eks diivanitel ikka tehakse asju ja samas käivad külalised seal ka.

Sellepärast ma külas ei käi.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina küll näen! Keegi kägu kirjutab näiteks nii: “Mulle meeldib ka, kui on kaelarihm kaelas nööriga, millest mees saab tirida tagant andes.”

Ma ei ole puritaan, meritäht ega 2x aastas teki all seksija, meeldivad ka natuke karmimad asjad, ent tolle Käo kirjeldus häiris mind ka. Ja arvasin kohe, et tegemist on mehega, kes teeskleb naist. See lause juba on tõestus. Naised üldiselt iseendast nii ikka ei räägiks, kuidas neile tagant antakse. See on nii äratuntav labase meesšovinisti sõnastus ning üleüldiselt ka kogu tekst. Pigem mingi rõveda nilbiku märg unistus kui kellegi naise kirjutis.

Endal on tapp, vibraatorid jms olemas ning pidevas kasutuses. Käerauad ka, aga pole kunagi kasutanud ja ei mõista selle võlu. Mingit kaelarihma ma küll ei aktsepteeriks, küll aga meeldib, kui mees lihtsalt kaelast kõvemini kinni hoiab ja kaela hammustab.

Domineerimine meeldib, aga mitte alandamine. Igasugu piitsad, sidumine ja käerauad jäävad mõistmatuks. Lihtsalt jätab külmaks, ei ole erutav.

Magamistoas on need jutud ok, sõbrannade, ema ja ämmaga ning perekoolis eip.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina küll näen! Keegi kägu kirjutab näiteks nii: “Mulle meeldib ka, kui on kaelarihm kaelas nööriga, millest mees saab tirida tagant andes.”

Ma ei ole puritaan, meritäht ega 2x aastas teki all seksija, meeldivad ka natuke karmimad asjad, ent tolle Käo kirjeldus häiris mind ka. Ja arvasin kohe, et tegemist on mehega, kes teeskleb naist. See lause juba on tõestus. Naised üldiselt iseendast nii ikka ei räägiks, kuidas neile tagant antakse. See on nii äratuntav labase meesšovinisti sõnastus ning üleüldiselt ka kogu tekst. Pigem mingi rõveda nilbiku märg unistus kui kellegi naise kirjutis.

Endal on tapp, vibraatorid jms olemas ning pidevas kasutuses. Käerauad ka, aga pole kunagi kasutanud ja ei mõista selle võlu. Mingit kaelarihma ma küll ei aktsepteeriks, küll aga meeldib, kui mees lihtsalt kaelast kõvemini kinni hoiab ja kaela hammustab.

Domineerimine meeldib, aga mitte alandamine. Igasugu piitsad, sidumine ja käerauad jäävad mõistmatuks. Lihtsalt jätab külmaks, ei ole erutav.

Ma olen tegelikult 29-aastane hetkel lapseootel naine, mitte mees. Ning jah, kui seks pole parasjagu romantiline, mis ta vahest ka on, siis teinekord jälle meeldib, kui mulle “taha antakse”. Mismoodi siis kaelarihma kasutust kirjeldada mänguasjana, kui mitte lühidalt seletada, kuidas meie peres hea on. Pärast keegi arvab, et ma annan nõu kaelarihm kaela panna ja siis õue jalutama minna koos…see oleks minu meelest alandav, sest teised ju näevad ja seda sõnumit ma ka ei tahtnud edasi anda.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen tegelikult 29-aastane hetkel lapseootel naine, mitte mees. Ning jah, kui seks pole parasjagu romantiline, mis ta vahest ka on, siis teinekord jälle meeldib, kui mulle “taha antakse”. Mismoodi siis kaelarihma kasutust kirjeldada mänguasjana, kui mitte lühidalt seletada, kuidas meie peres hea on. Pärast keegi arvab, et ma annan nõu kaelarihm kaela panna ja siis õue jalutama minna koos…see oleks minu meelest alandav, sest teised ju näevad ja seda sõnumit ma ka ei tahtnud edasi anda.

Misasja nagu?!

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lapseootus ja kaelarihm pole kuum kooslus.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meritäht linade vahel pole ka just eriti erutav, mida see sinu tagumiku torgib mida teine inimene kasutab ja kust sa tead kas ta seda ka lapseootuse ajal kasutab?

+4
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meritäht linade vahel pole ka just eriti erutav, mida see sinu tagumiku torgib mida teine inimene kasutab ja kust sa tead kas ta seda ka lapseootuse ajal kasutab?

Ma teen kordi hullemat kui siin kirjas, ära muretse. Rõve lugeda. Lapseootus pole seksikas, aga igasugu perverte on, kes rasedate peale erutuvad.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lapseootus pole seksikas, aga igasugu perverte on, kes rasedate peale erutuvad.

Sinu mees läks su raseduse ajal armukese juurde ilmselt? Ja sina kiitsid takka, et mine jah, lapseootus ei ole seksikas, mminuga sa ju seksida ei saa. Kahju, et sul head armastavat suhet ei ole.

Armastatud naine on seksikas ka siis, kui ta last ootab. Mitte lapseootus ei tee seda seksikaks, aga see on ju seesama armas naine, kes ühist last ootab, ei kao see seksikus lapseootuse pärast kuhugi.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lapseootus pole seksikas, aga igasugu perverte on, kes rasedate peale erutuvad.

Sinu mees läks su raseduse ajal armukese juurde ilmselt? Ja sina kiitsid takka, et mine jah, lapseootus ei ole seksikas, mminuga sa ju seksida ei saa. Kahju, et sul head armastavat suhet ei ole.

Armastatud naine on seksikas ka siis, kui ta last ootab. Mitte lapseootus ei tee seda seksikaks, aga see on ju seesama armas naine, kes ühist last ootab, ei kao see seksikus lapseootuse pärast kuhugi.

Miks Te arvate, et perekoolis käivad naised?
Jääme eriarvamusele.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jääme eriarvamusele.

No eks see kirjutaja võis mees ka olla. Selline mees, kes jätab lapsootel naise maha, sest ei ole enam seksikas? Nojah. Palju õnne ta endistele ja tulevastele naistele siis.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jääme eriarvamusele.

No eks see kirjutaja võis mees ka olla. Selline mees, kes jätab lapsootel naise maha, sest ei ole enam seksikas? Nojah. Palju õnne ta endistele ja tulevastele naistele siis.

Eksid, kui laps on minu, ei jäta. Võõrad rasedad, kett ümber kaela, nojah, ei suuda meeldivaks mõelda.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eksid, kui laps on minu, ei jäta. Võõrad rasedad, kett ümber kaela, nojah, ei suuda meeldivaks mõelda.

Ja miks sa peaksid võõraid rasedaid meeldivaks mõtlema? Katus nüüd olla. Seksi oma naisega ja võõraid naisi ei pea sa mitte ette kujutama.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja miks sa peaksid võõraid rasedaid meeldivaks mõtlema? Katus nüüd olla. Seksi oma naisega ja võõraid naisi ei pea sa mitte ette kujutama.

Ja mida on postituses, kus toob välja vanuse, raseduse, isiklikud seksieelistused pildil valesti? Mis see rasedus javanus siia puutus teemasse?

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis mänguasju te magamistoas kasutate 🙂 Otsin uusi ja põnevaid ideid lihtsalt 🙂

Lemmik on Lelo

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja mida on postituses, kus toob välja vanuse, raseduse, isiklikud seksieelistused pildil valesti? Mis see rasedus javanus siia puutus teemasse?

Käidki siin teemas kiimatsemas, et mis eesti naistele meeldib ning võõra naise rasedus oli turn off? Inimene ei toonud ju vanust ja rasedust kohe välja, vaid alles siis, kui osa seltskonda teda sinu sarnaseks meessoost matsiks pidas.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Käidki siin teemas kiimatsemas, et mis eesti naistele meeldib ning võõra naise rasedus oli turn off? Inimene ei toonud ju vanust ja rasedust kohe välja, vaid alles siis, kui osa seltskonda teda sinu sarnaseks meessoost matsiks pidas.

Jah, võõra naise rasedus on turnoff. Käin naermas anaaltapi, keti, piitsa ja käeraudade armastajaid.

+1
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, võõra naise rasedus on turnoff. Käin naermas anaaltapi, keti, piitsa ja käeraudade armastajaid.

Vaeseke. Huvitav muidugi, miks üldse võõrast naisest ses kategoorias mõelda, et kas on turn off või ei ole. Sa ei pea ühegi võõra naise pelae eurutuma, piisab, kui oma naisega seks klapib.

Ja küll peab ikka inimese elu igav olema, kui võõraste inimeste käerauad või piits on ainus asi, mis ta päevadesse naeru toob. Aga tore, et saime sind lõbustada, niigi palju perekoolis head. Tahad, ma pean mõne loengu sellest, milliseid piitsasid on olemas ja millised vitsad milleks sobivad? No näiteks millest korvi punuda või millega emme sulle kunagi vitsa andis, kui pahandust tegid? Ma võin seda ligimesearmastusest teha küll, et ka su homses päevas midagi uut ja lõbusat oleks.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaeseke. Huvitav muidugi, miks üldse võõrast naisest ses kategoorias mõelda, et kas on turn off või ei ole. Sa ei pea ühegi võõra naise pelae eurutuma, piisab, kui oma naisega seks klapib.

Ja küll peab ikka inimese elu igav olema, kui võõraste inimeste käerauad või piits on ainus asi, mis ta päevadesse naeru toob. Aga tore, et saime sind lõbustada, niigi palju perekoolis head. Tahad, ma pean mõne loengu sellest, milliseid piitsasid on olemas ja millised vitsad milleks sobivad? No näiteks millest korvi punuda või millega emme sulle kunagi vitsa andis, kui pahandust tegid? Ma võin seda ligimesearmastusest teha küll, et ka su homses päevas midagi uut ja lõbusat oleks.

Pole kunagi vitsa saanud, aga sulle annaks küll selle iba eest.

0
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oi-oi. Kõik käeruaad ja piitsad jmt atribuutika pidid ju turn-off olema. Ja nüüd juba fantaseerid vitsaandmisest? Jah, kui sul see fantaasia ikka on, siis otsi sobiv partner ja tee see teoks. Usu mind, sul hakkab kohe parem. Mina kahjuks passin ja sind ses osas ei aita. Vits on küll väga mõnus, aga igaühel ei ole kohe kindlasti privileegi seda mulle anda. Ses osas olen ma väga valiv ja mu valik on tehtud.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oi-oi. Kõik käeruaad ja piitsad jmt atribuutika pidid ju turn-off olema. Ja nüüd juba fantaseerid vitsaandmisest? Jah, kui sul see fantaasia ikka on, siis otsi sobiv partner ja tee see teoks. Usu mind, sul hakkab kohe parem. Mina kahjuks passin ja sind ses osas ei aita. Vits on küll väga mõnus, aga igaühel ei ole kohe kindlasti privileegi seda mulle anda. Ses osas olen ma väga valiv ja mu valik on tehtud.

Las mees paneb su üle põlve ja annab lahtise käega vastu tagumikku 100 korda. Pärast seda sa siin ei kiimle enam.

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Las mees paneb su üle põlve ja annab lahtise käega vastu tagumikku 100 korda. Pärast seda sa siin ei kiimle enam.

Su fantaasia on kahvatu, väga lahja. Aga miks sa seda fantaasiat perekoolis pead avaldama? Perekoolis ei tohi ju oma fantaasiate detaile rääkida, mäletad? Ise just rääksiite ja nüüd tuled sina oma detailidega. Ole nüüd viisakas ja ära ärrita oma puritaanlike kaaskägusid. Mind sa sellega ärritada niikuinii ei suuda, mina olen selliste asjade vastu immuunne.

+5
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Su fantaasia on kahvatu, väga lahja. Aga miks sa seda fantaasiat perekoolis pead avaldama? Perekoolis ei tohi ju oma fantaasiate detaile rääkida, mäletad? Ise just rääksiite ja nüüd tuled sina oma detailidega. Ole nüüd viisakas ja ära ärrita oma puritaanlike kaaskägusid. Mind sa sellega ärritada niikuinii ei suuda, mina olen selliste asjade vastu immuunne.

Eks teil on kõik proovitud. Fistingut mitte? Mehe käsi on piisavalt suur, võrdle enda omaga. Pärast sa enam immuunne pole.

+1
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eks teil on kõik proovitud. Fistingut mitte? Mehe käsi on piisavalt suur, võrdle enda omaga. Pärast sa enam immuunne pole.

Miks küll sind nii väga mu voodielu huvitab? Ja miks sa soovid detailidest perekoolis rääkida? Ei, ma ei vasta su küsimusele, sellistest detailidest ei ole viisakas rääkida. Sa katsu endale päriselu partner leida, saad temaga neid detaile arutada ja realiseerida, sul ei ole vaja perekooli häid käerauad-ja-piitsad-on-vuih-kägusid hirmutada.  Ja saad paremini rahuldet ka kui sellise netikiimlusega.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks küll sind nii väga mu voodielu huvitab? Ja miks sa soovid detailidest perekoolis rääkida? Ei, ma ei vasta su küsimusele, sellistest detailidest ei ole viisakas rääkida. Sa katsu endale päriselu partner leida, saad temaga neid detaile arutada ja realiseerida, sul ei ole vaja perekooli häid käerauad-ja-piitsad-on-vuih-kägusid hirmutada. Ja saad paremini rahuldet ka kui sellise netikiimlusega.

Ma tean nagunii, sa ei peagi rääkima. Pikaajalised paarid teevad kõike 🙂 välja arvatud kui asi jõuab tappidest käeni, siis on juba immuunsus kadunud.

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pikaajalised paarid teevad kõike 🙂 välja arvatud kui asi jõuab tappidest käeni, siis on juba immuunsus kadunud

Eksid, sõbrake. Immuunsust sinu provotseerimiskatsetele ei võta mult mitte miski. Aga ma nüüd tänaseks lahkun. Sa muutusid igavaks, ei ole võrdne vestluspartner. Nii kergesti kaotasid järje ja ei saanud aru, millest jutt. Tänaseks head ööd.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pikaajalised paarid teevad kõike 🙂 välja arvatud kui asi jõuab tappidest käeni, siis on juba immuunsus kadunud

Eksid, sõbrake. Immuunsust sinu provotseerimiskatsetele ei võta mult mitte miski. Aga ma nüüd tänaseks lahkun. Sa muutusid igavaks, ei ole võrdne vestluspartner. Nii kergesti kaotasid järje ja ei saanud aru, millest jutt. Tänaseks head ööd.

Ma ei allu suhtes naiste provodele. Sul on mees kõrval ja saadaval iga hetk. Küsimise teema. Puritaanidel seda luksust pole, nagu sa ise ütlesid. Ma rohkem ei vasta.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui nõmedad ja tüütud on need vaidlevad teemasolkijad.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui nõmedad ja tüütud on need vaidlevad teemasolkijad.

Tüütu jah. Samas on lõbus lugeda, et kägu, kes algul pahandas lihtsalt kaelarihmast sikutamise mainimise peale (hirmus detailsus), lõpuks oma fantaasiaid palju detailsemalt avaldama hakkas. Nagu ikka, need kapisolijad on ise veel kõige hullemad oma unistustes.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tüütu jah. Samas on lõbus lugeda, et kägu, kes algul pahandas lihtsalt kaelarihmast sikutamise mainimise peale (hirmus detailsus), lõpuks oma fantaasiaid palju detailsemalt avaldama hakkas. Nagu ikka, need kapisolijad on ise veel kõige hullemad oma unistustes.

Oled sa mõelnud, et siin kommenteerivad erinevad inimesed? Mina olin see, kes kirjutas “detailsusest”. Hiljem lisandus ka teisi samamoodi arvajaid, kellest ühega sa siin usinalt vaidled (aga see ei ole mina).

Sellel käol oli tõesti ebameeldivalt detailne kirjeldus, mille muutis veel jälgimaks hilisemad lisaselgitused. See kommentaar, kus ta lisainfot enda kohta andis, pani mõtlema, et kas tegemist on vaimselt päris korras inimesega.  Näiteks see osa: “meie peres on nii hea, kui “antakse taha””. Ja veel haigem see osa, kus ta pidas igaks juhuks vajalikuks täpsustada, et ega nad mehega niimoodi (tema kaelarihma otsas) tänaval jalutamas käi. Ta mõtles tõsimeeli, et keegi arvab nii!!?? No ma ei tea, missugune aju midagi sellist üldse genereerib.

Mina olen naisterahvas, aga paratamatult keris mulle sellise kirjelduse peale pilt ette, kuidas see kõik välja näeb – rase naine, keda kisutakse kaela ümber pandud rihmast tagurpidi, samal ajal, kui kiskuja talle “tagant annab”….

+3
-2
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 108 )

Esileht Pereelu ja suhted “Mänguasjad” magamistoas