Esileht Pereelu ja suhted “Mänguasjad” magamistoas

Näitan 18 postitust - vahemik 91 kuni 108 (kokku 108 )

Teema: “Mänguasjad” magamistoas

Postitas:
Kägu

Oled sa mõelnud, et siin kommenteerivad erinevad inimesed? Mina olin see, kes kirjutas “detailsusest”. Hiljem lisandus ka teisi samamoodi arvajaid, kellest ühega sa siin usinalt vaidled (aga see ei ole mina).

Jah, muidugi. Ma ei väidagi, et kõik, kes sellest sinu poolt mainitud postitusest häiritud olid, ise kapis on. Aga see konkreetne kägu, kes eile lõpuks oma fantaasia detaile siin avaldama hakkas, oli ka ju äratuntav ja kokkuviidav. Tema oli ka üks neist, kes hirmsasti halvustas neid algul oma mänguasju maininud inimesi ja siis äkki oli ta enda postitused hullemaid fantaasiaid ja kirjeldusi täis, kui kellegi teisel siin.

Mina olen naisterahvas, aga paratamatult keris mulle sellise kirjelduse peale pilt ette, kuidas see kõik välja näeb – rase naine, keda kisutakse kaela ümber pandud rihmast tagurpidi, samal ajal, kui kiskuja talle “tagant annab”…

Nojah, oleme erinevad. Mina valitsen ise oma mõtteid ja ei kujuta detailselt ette asju, mis mulle ebameeldivad on. Loomulikult oleks sellise asja kõrvaltnägemine ebameeldiv. Aga ma ei pea seda vaatama ega ette kujutama ja ma ei teegi seda.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, muidugi. Ma ei väidagi, et kõik, kes sellest sinu poolt mainitud postitusest häiritud olid, ise kapis on. Aga see konkreetne kägu, kes eile lõpuks oma fantaasia detaile siin avaldama hakkas, oli ka ju äratuntav ja kokkuviidav. Tema oli ka üks neist, kes hirmsasti halvustas neid algul oma mänguasju maininud inimesi ja siis äkki oli ta enda postitused hullemaid fantaasiaid ja kirjeldusi täis, kui kellegi teisel siin.

Andsin sulle ja su mehele soovitusi. Kui oled juba proovinud, otsi muid lahendusi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Andsin sulle ja su mehele soovitusi. Kui oled juba proovinud, otsi muid lahendusi.

Keegi ei ole sinu soovitusi ega fantaasiaid küsinud.

Teemaalgatajale veel: ma ei tea, mis teie magamistoa huvid täpselt on, aga tihti on mõistlikum asju mujalt kui sekspoodidest osta. On autentsemad ja parema kvaliteediga. Nt oma kaela- ja käerihmad ostsin ma kunagi vanalinnas olevast hilpharaka poest. Guugeldasin, täitsa leitav on see pood netist, asukoht küll muutunud. Ja noh, ratsapeoed, kasvõi tavaline püksirihm või pannilabidas on ka sadomaso sõbrale vägagi tuttavad enamasti. Ehituspoest võib ka nii mõndagi põnevat leida. Kui mingid teistlaadi huvid, siis magamistoa jaoks sobivaid kostüüme saab ka kuskilt kasutatud riiete poest fantaasiat omades väga häsi ise kombineerida.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Andsin sulle ja su mehele soovitusi. Kui oled juba proovinud, otsi muid lahendusi.

Keegi ei ole sinu soovitusi ega fantaasiaid küsinud.

Teemaalgatajale veel: ma ei tea, mis teie magamistoa huvid täpselt on, aga tihti on mõistlikum asju mujalt kui sekspoodidest osta. On autentsemad ja parema kvaliteediga. Nt oma kaela- ja käerihmad ostsin ma kunagi vanalinnas olevast hilpharaka poest. Guugeldasin, täitsa leitav on see pood netist, asukoht küll muutunud. Ja noh, ratsapeoed, kasvõi tavaline püksirihm või pannilabidas on ka sadomaso sõbrale vägagi tuttavad enamasti. Ehituspoest võib ka nii mõndagi põnevat leida. Kui mingid teistlaadi huvid, siis magamistoa jaoks sobivaid kostüüme saab ka kuskilt kasutatud riiete poest fantaasiat omades väga häsi ise kombineerida.

mina ei ole soovinud ka minu mõnitamist. See pole sinu asi, mida ja kellega mina teen.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mina ei ole soovinud ka minu mõnitamist. See pole sinu asi, mida ja kellega mina teen.

Vaene lumehelbeke. Kas emme ei õpetanud sulle, et kui teistele halvasti ütled, võidakse ka vastu öelda. Ja siis ei tasu solvuda, sest ise tegid. Sina hakkasid oma hambaid teritama nende kallal, kes teemasse vastasid ja mänguasjadest rääkisid.

 

Jah, minu ega kellegi teise asi ei ole su voodielu. Nii et miks sa ometi siin seletad ja oma fantaasiaid jagad? Kui ei ole teiste asi, siis ära jaga. Ja nüüd mine peegli ette, vaata sinna ja küsi, kes tegi? Ja siis vasta endale: ise tegi.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nt oma kaela- ja käerihmad ostsin ma kunagi vanalinnas olevast hilpharaka poest. Guugeldasin, täitsa leitav on see pood netist, asukoht küll muutunud. Ja noh, ratsapeoed, kasvõi tavaline püksirihm või pannilabidas on ka sadomaso sõbrale vägagi tuttavad enamasti. Ehituspoest võib ka nii mõndagi põnevat leida. Kui mingid teistlaadi huvid, siis magamistoa jaoks sobivaid kostüüme saab ka kuskilt kasutatud riiete poest fantaasiat omades väga häsi ise kombineerida.

Nii nunnu! Räägi veel! Teistpidi ma muidugi mõistan, miks sul on võimetus visualiseerida detailset kirjeldatud pilti. Sa lihtsalt ei ole võimeline selleks. Mõtled ainult nüüd ja praegu olekus… Oledki teistmoodi inimene! Sellepärast sa ka ei saa aru, miks tavainimese jaoks on õõvastav lugeda, kui rasedat naist kisutakse-kägistatakse kaelarihmapidi targupidi…

Lihtsalt ettepanek, muljetage edaspidi omavahel. Tõeliselt jälk on lugeda teie hälvetest!

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaene lumehelbeke. Kas emme ei õpetanud sulle, et kui teistele halvasti ütled, võidakse ka vastu öelda. Ja siis ei tasu solvuda, sest ise tegid. Sina hakkasid oma hambaid teritama nende kallal, kes teemasse vastasid ja mänguasjadest rääkisid.

 

Jah, minu ega kellegi teise asi ei ole su voodielu. Nii et miks sa ometi siin seletad ja oma fantaasiaid jagad? Kui ei ole teiste asi, siis ära jaga. Ja nüüd mine peegli ette, vaata sinna ja küsi, kes tegi? Ja siis vasta endale: ise tegi.

Aga mida sinu issi (mees) sulle ütlemata jättis, et sa pärast temaga magamist veel lisa otsid? Mina pole kellegi kallal hambaid teritanud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Räägi veel! Teistpidi ma muidugi mõistan, miks sul on võimetus visualiseerida detailset kirjeldatud pilti. Sa lihtsalt ei ole võimeline selleks.

Jah, olen tõesti sinust erinev. Väga hea fantaasiaga, väga hea visualiseerija, aga ma otsustan ise, mida visualiseerin, mida mitte. Proovi ka, ära visualiseeri endale ebameeldivaid asju. See on võimalik, kui harjutada.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mida sinu issi (mees) sulle ütlemata jättis, et sa pärast temaga magamist veel lisa otsid? Mina pole kellegi kallal hambaid teritanud

Sul on huvitavad oletused. Mina ei otsi lisa, mina kirjutasin siin oma mänguasjadest. Ja teritasin hambaid selle käo kallal, kes ütles, et käib siin teemas naermas piitsade ja muu atribuutika kasutajate üle. Sellest sai praegu e teemalõim alguse. Kui sina see kägu ei ole, siis vabandan. Aga sul poleks ka vaja olnud sellesse lõime sekkuda, IP numbrit perekool enam kokku ei vii, nii et ma eeldasin, et samas lõimes sama kägu mulle vastab.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on huvitavad oletused. Mina ei otsi lisa, mina kirjutasin siin oma mänguasjadest. Ja teritasin hambaid selle käo kallal, kes ütles, et käib siin teemas naermas piitsade ja muu atribuutika kasutajate üle. Sellest sai praegu e teemalõim alguse. Kui sina see kägu ei ole, siis vabandan. Aga sul poleks ka vaja olnud sellesse lõime sekkuda, IP numbrit perekool enam kokku ei vii, nii et ma eeldasin, et samas lõimes sama kägu mulle vastab.

Mina käingi naermas sinu ja teiste fantaasiaid, millest sa oma mehega rääkida ei julge.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käingi naermas sinu ja teiste fantaasiaid, millest sa oma mehega rääkida ei julge.

Fantaasiad, mida sa siin ainsana jagad (teised rääkisid siiski mänguasjadest), on ikka sinu peas. Ja kui sina seesama kägu oled, pole vaja nutta, et miks sinuga noritakse. Peegel ja ise tegi.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Fantaasiad, mida sa siin ainsana jagad (teised rääkisid siiski mänguasjadest), on ikka sinu peas. Ja kui sina seesama kägu oled, pole vaja nutta, et miks sinuga noritakse. Peegel ja ise tegi.

Ütlesin alguses kohe ära, et mänguasju valitakse koos mehega, et need mõlemale sobiksid. Keegi ei pea teadma, kas raseduse ajal tõmbab mees teda kaelast, jalast või kõhust. Kõrvaliste paaride harrastused ja atribuutika ei ütle midagi teise paari seksuaalelu kohta. Kõige erutavam on mänguasju valida oma mehega, sest tema on ju teine pool selles suhtes.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ütlesin alguses kohe ära, et mänguasju valitakse koos mehega, et need mõlemale sobiksid. Keegi ei pea teadma, kas raseduse ajal tõmbab mees teda kaelast, jalast või kõhust. Kõrvaliste paaride harrastused ja atribuutika ei ütle midagi teise paari seksuaalelu kohta. Kõige erutavam on mänguasju valida oma mehega, sest tema on ju teine pool selles suhtes.

Sinu käes ei ole tõe monopoli. Jah, sina võid loomilikult valida mänguasju oma kaasaga ja teiste nõuandeid mitte vajada. Aga teemaalgataja soovis just mänguasjade soovitusi. Ei ole sinu asi tulla mänguasjade teemasse nõudma, et mänguasjadest ei räägitaks. Ära ava teemat, mis sulle ei meeldi ja ei huvita. Aga sa avad. Sind huvitab. Huvitab niivõrd, et selle teema kœige detailsemad fantaasiad on sinult. Miks küll? On sinuga kõik hästi? Vajad sa ani?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole sinu asi tulla mänguasjade teemasse nõudma, et mänguasjadest ei räägitaks. Ära ava teemat, mis sulle ei meeldi ja ei huvita. Aga sa avad. Sind huvitab. Huvitab niivõrd, et selle teema kœige detailsemad fantaasiad on sinult. Miks küll? On sinuga kõik hästi? Vajad sa ani?

Teised kirjutavad detailselt, kuidas mees neid n….. raseduse ajal.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

..aga siis võiks lisada, kuidas neid n….. raseduse eelsel ja järgsel perioodil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, olen tõesti sinust erinev. Väga hea fantaasiaga, väga hea visualiseerija, aga ma otsustan ise, mida visualiseerin, mida mitte. Proovi ka, ära visualiseeri endale ebameeldivaid asju. See on võimalik, kui harjutada.

Ahahh! Väga hea visualiseerija, aga samas ütled, et sa küll ei kujuta ette, kuidas saab pika kirjelduse peale, kuidas mees tõmbab rasedat naist kaelarihmast ja annab talle taha, mitte mingit pilti luua?! Ok, äkki magad kaineks? Lisaks, sinu edasistest kommentaaridest saan aru, et see kaelarihma-teema ei olegi sulle mingi ebameeldiv teema. Seega, ära soga, et sa ei näe, kuule ega saa aru, millest jutt…

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Satisfyer pro (meeldib), bulletid (enam ei meeldi, pärast Satisfyerit), metallist tapp (meeldib), vibreeriv tapp (ei meeldi), 4 voodinurkade külge seotud tavalist lipsu ja silmaklapid (meeldib), jänkuvibraator (enam ei meeldi). Topeltvibraator (nii ja naa). Mõned dildod (pole enam vaja).

Lelo Sonat mõtlesime osta, aga Satisfyer teeb töö kiiresti ära kui üksi või kui mees varem lõpetanud. Minu jaoks parim on tapp ja tugev kepp, vajan täituvustunnet. Vänt ja tapp, vänt, kõik muu. Üksi Satisfyer.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna läksid käiku “käerauad”, pehmed ja ei meeldinud. Lipsuga seotud käed – parem…

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 91 kuni 108 (kokku 108 )


Esileht Pereelu ja suhted “Mänguasjad” magamistoas