Esileht Beebi ja mitmikud mänguasjad?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: mänguasjad?

Postitas:
Kägu

kui vanalt hakkasid teie beebid mänguasjade vastu huvi tundma, ning milline mänguasi oleks alustuseks kõige mõistlikum valik?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: mänguasjad?

Umbes 2 kuuselt hakkas teda huvitama selline pehme riidest raamat, kus on erinevate farmiloomade pildid 😛 Praegu on 3 kuune ja meeldivadki need pehmed raamatuid (neid on meil 3) ning sellised väikesed kõristid, mis pihku mahuvad ilusti. Need võiks muidugi mitte just väga tugevast materjalist olla, sest meie poiss taob endale neid tihti vastu pead 😀 Sobivad ka kõik asjad, mida suhu saab toppida 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: mänguasjad?

Mina hakkasin juba enne sündi ostma, kuna korralikud mänguasjad on kallid.
Osta tasuks näiteks erinevaid häält tegevad asju, need kestavad kauem, alguses lased ise lapsele, pärast teeb ise. Samuti kujundute sisse toppimise mänguasju, needki pakuvad mitu aastat huvi.
Alguseks võib paar kõrinat ka osta kuid mitte eriti palju, nendega ei mängu laps kaua.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: mänguasjad?

Mina eelistan just selliseid mis ei tee häält.Iseasi on krõbisev,krabisev kui puutud.Sellised mis vajutades helisevad jne. ei meeldi(see ilmselt minu enda kiiks).Meile kingiti armas liblikas ,ämblik -neid uudistab 2kuune poiss.Kuna minul kolmas laps siis ei plaanigi mänguasju rohkem osta juurde elamisse,otsin vanad üles.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: mänguasjad?

Üks esimesi asju oli mängutekk ja mängukaar (al 2-kuud). Kaar võib olla tekiga koos või eraldi jalgadel olev asi, kuhu saab mänguasju riputada. Kaarega koos olevad matid on üldjuhul väiksemat sorti, kui laps keerama õpib, siis on sealt pealt kohe maas. Ise leidsime ühe mõnusalt suure mänguteki, kus saab ka suurem laps mängida ilma maha keeramata, see on Taf Toysi oma ja lausa 1×1,5 meetrit.
http://www.lusti.ee/?leht=beebi&alus=pood&kaup=TAF-10845

Tiny Love kaarega tekk on meil ka peale läinud, selle rippuvad lelud pakuvad lapsele väga huvi (neid saab küljest ära võtta ja käes ka uurida), aga nüüd keerava lapsena on see tekk meil väikseks jäänud.

Pehmed erksavärvilised kõrinad (et endale muhku pähe ei lööks) on ka alustuseks head.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: mänguasjad?

Mina soovitaks Lamaze mänguasju esimesteks.
Nad on disainitud selliselt, et pakuvad beebidele huvi – erksad, kontrastsed värvid ja krõbisev sisu. Beebid alguses näevadki vaid kontraste.
Meil oli see http://www.lastekaubad.ee/est/tooted/beebikaubad/koristid-narimisrongad/p/koristi-putukas-lamaze-27201 tükk aega suureks lemmikuks. Hea kerge oli käes hoida ning laps armastas neid tundlaid lutsida. Hammaste tuleku ajal näris \”käepidemeid\”, mis olid pehmest kummist.
Samuti oli see meil pikalt voodis kasutusel http://www.lastekaubad.ee/est/tooted/beebikaubad/manguasjad-beebidele/p/lamaze-pusleraamat-27230-m Hiljem mängis põrandal selle puslega.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: mänguasjad?

Mängukaarte all oli laps esimest korda kui oli 3nädalane. Alguses 5-10minutit hiljem kauem.
Ka meil oli esimene mänguasi pehme raamat, mis ka kõrises. Lapsele väga meeldis.
Üldiselt olen vaadanud, et väga hea valik esimesteks mänguasjadeks on Prismas ja Rimis.

Näiteks, mis lapsele on väga pikka aega meeldinud: http://www.preciouslittleone.com/images/products/large_tinylove_jumpy.jpg

Kõikidele lastele mingi periood meeldib selline mänguasi:
http://buduaar.ee/files/Upload/marketitemimages/MarketItemImage/0000004/0155/4155097/image-952.JPG

Päris esimeseks kõristiks võib osta sellise, see on odav, last arendav ja ma ei tea veel last kellele see ei meeldiks. Miinuseks on see, et enamus mänguasjapoode, seda tüüpi kõristit oma valikusse ei võta. Eelistatakse kallimaid tooteid.
http://public.fotki.com/roueny/mnguasjad/tolo-kristi-30kr-2.html

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: mänguasjad?

6-7 nädalaselt hakkas huviga jälgima rippuvaid mänguasju, 2-kuuselt püüab juba haarata.

0
0
Please wait...

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Beebi ja mitmikud mänguasjad?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.