Esileht Tasuta teated Mänguasjateemaline küsitlus (iga vastuse pealt raha heategevusele)

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Mänguasjateemaline küsitlus (iga vastuse pealt raha heategevusele)

Postitas:

Tere!

Kui kasvatate kodus 1-10 aastast last, siis oleksin väga tänulik, kui leiaksite aega vastata allolevale mänguasjade tarbimise teemalisele küsitlusele. Iga vastuse eest läheb 50 senti heategevusele (saab ise valida erinevate seast). Küsitlus on valikvastustega, anonüümne ja võtab kõigest 5 minutit.

Vajuta siia, et küsitlus avada

Võite ühtlasi siia teemasse postitada, et kuidas teie olete kodus piiranud mänguasjade liigset kuhjumist. Müüte? Annetate? Osad asjad kappi peitu vms?

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ma isegi laenutaks, aga on kaks põhjust miks ma seda ei tee:

1) hügieen. Kas desinfitseerimine vahepeal teostatakse ja kui põhjalikult. Kõiki asju ei saagi korralikult desoda. On olemas kogemus majja toodud mänguasjaga mis kõhulahtisuse meile tõi.

2) lapsed on lapsed ja õnnetusi juhtub. Milleks mänguasi, mis võib katki minna. Ja sellist asja ka ei taha koju mis ainult range vanema pilgu all välja võetakse. Pole huvitatud, et maksan laenutuse ja pärast vb ka mänguasja.

Vb see mu isiklik probleem. Lihtsalt mõtlemiseks 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallid vanemad!
<p style=”text-align: left;”>Kui teie lapsed käituvad kogu aeg väga hästi ja hoolitsevad oma asjade eest alati korralikult, hoiavad oma toad väga puhtad, armastavad oma lemmikasju ja tahavad teha oma lapsepõlvest kenaid kollektsioone: raamatud, riided, mänguasjad, videomängud, riided , DVD-sid jms, siis on annetamine väga vale asi. Kui teil on vähe ruumi, aitavad hoiukarbid ja riiulid teid välja ning teie lapsed on siis väga õnnelikud ja tänulikud, kui nad saavad oma lemmik asju hoida. Lapsepõlve asjad on väga väärtuslikud ja on väga kurb, kui nad neid oma elus enam ei näe. Igal lapsel peaks olema õigus oma asju hoida, kui ta suudab nende eest pidevalt korralikult hoolitseda !!!</p>

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Tasuta teated Mänguasjateemaline küsitlus (iga vastuse pealt raha heategevusele)