Esileht Väikelaps Mängutoad lahti?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Mängutoad lahti?

Postitas:

Nende kohta vist mingeid piiranguid pole või nende kodulehtedel igal juhul ei paistnud. Laps tahab sünnipäevale 3 lasteaiakaaslast…nendega puutub ju niikuinii iga päev kokku. Või mis teie teinud olete? Kodus ei kujuta väga ette nelja kuueaastast.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nende kohta vist mingeid piiranguid pole või nende kodulehtedel igal juhul ei paistnud. Laps tahab sünnipäevale 3 lasteaiakaaslast…nendega puutub ju niikuinii iga päev kokku.

Oled kuulnud 2+2 reeglist ja maskinõudest avalikus kohas?
Ei pea olema üles loetletud kõik avalikud kohad. Lastele pole maskid kohustuslikud, aga ülejäänu mõtle ise.
Totrus on täna mõne lapsega minna sellisesse viirusepessa (ei mõtle koroonat)
Mõtle ometi midagi välja, minge mänguväljakule, loodusesse, piknikule, loomi vaatama vm
Kui üldse vaja praegu väljaspool pereringi pidada (vihje: “Laps tahab…” ei tähenda alati, et laps saab)
Mis su kodul siis häda on, et sinna ei kõlba kutsuda?
Mängutuba on kõige lollim variant hetkel.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nende kohta vist mingeid piiranguid pole või nende kodulehtedel igal juhul ei paistnud. Laps tahab sünnipäevale 3 lasteaiakaaslast…nendega puutub ju niikuinii iga päev kokku. Või mis teie teinud olete? Kodus ei kujuta väga ette nelja kuueaastast.

Isegi kui te elate 1-toalises, siis ka sinna mahub neli kuueaastast mõneks tunniks.

Ja mängutubade lahtioleku kohta saad kõige kiiremalt infot mängutubade kodulehtedelt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mängutubasid ei desinfitseeri keegi, rumalus on sinna seltskond kokku kutsuda. Praegu lumi maas, korralda näiteks laternamatk kodu läheduses, pärast sooja teed pluss näksid.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 20:40; 09.01 22:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina mäletan, et lasteaiaealisena jäi minu laps alati peale mängutoa külastust haigeks. Muul ajal nagu polnudki eriti haige, aga nii kui oli mängutoas käik, siis peale seda oli kohe mingi köha-tativiirus olemas. Seega minu jaoks oleks vist mängutuba hetkel viimane koht, kuhu läheksin. Pigem püüaks paari külalisega kodus pidada või siis tõesti õues.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli oktoobris kodus 7 5,5aastast ja 3 3,5aastast lisaks omadele. Kartsin ka hullumaja. Eks nad ikka lärmasid ja möllasid, aga me mehega ustusime enamuse ajast köögis ja sõime pirukaid. Lapsed said kenasti ise hakkama.

Meil eramaja ja lärmi/naabrite pärast ei põdenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võimalus on lasteaeda viia tort ja tellida rühma peojuht (eelnevalt kooskõlasta,et kannab maski). Muidugi kingitusi ei saa kõigilt. Kingitus siis sünnipäevahommikul kätte anda.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 20:40; 09.01 22:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võimalus on lasteaeda viia tort ja tellida rühma peojuht (eelnevalt kooskõlasta,et kannab maski)

Praegu ei lasta ju vanemaidki aeda sisse, võõras esineja (maskiga või mitte) on enam kui kahtlane.

Meil seadis lasteaed tingimuseks, et kui laste jõulupidu (mis toimus vanemateta niikuinii) soovitakse professionaalil filmida lasta, peab filmija eelnevalt tegema COVID-testi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu lapsel oli kodus sünnal lausa 5 kuueaastast lasteaiast…. mul endal ka kolm last.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et lapse 3 sõpra elab ka korteris üle. Aga jah, probleem lapse 5-aastase sünnipäevaga on ka meil aktuaalne. Elame üsna väikeses korteris ja viimased 2 aastat oleme sünnipäevi mängutoas pidanud.

Kui lapse sünnipäeva ajal veel lumi maas, siis võiks lapsed osaks ajaks kelgumäele viia (plaanin seda ka ise teha kui ilm soosib). Kui lähedal mäge pole, siis 5 inimest mahub ära ühte autosse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ei oleks võimalik organiseerida seda sünnipäeva õue? Minge kelgutama kusagile. Toas sööte siis kiirelt, soovite õnne ära ja saate kingid kätte ja õues müttate. Ma usun, et lastele meeldiks see küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Väikelaps Mängutoad lahti?