Esileht Väikelaps Mängutoad Tallinnas

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Mängutoad Tallinnas

Postitas:

Sooviks küsida teie arvamusi mängutubade kohta.
1)Kas teie arvates on Tallinnas piisavalt mängutubasid?
2)Kas mõnes piirkonnas võiks rohkem olla?
3)Millest tunnete mängutubade juures kõige rohkem puudust?
Tänan neid, kes viitsivad oma arvamust avaldada!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1)Mängutubasid on küll ja küll üle Tallinna.(praeguseks on enamik neist vist veel vaid sünnipäevadeks avatud)
2)Elan aga Pirital ja siin ühtegi mängutuba ma ei tea.
3)Kui laps oli väiksem, siis sügis-talve perioodil käisime ikka mängutubades (enamasti Jukus, see asus kõige lähemal, oli avar ja tegevust piisavalt). Praegu enam eriti ei käi, sest laps on lasteaiatüdruk juba.

Väga häiris mind mängutubade juures räpasus – eriti pehmelelud olid nähtavalt määrdunud (nende pealt paistis ju kohe välja), tolmurullid pallimeres jne.
Kui Viimsis avati mängutuba lastele, siis käisime seal tihti – oli puhas ja õdus. Aga eks seegi on juba kulunud.

Nii et puudust tunnen puhtusest, ruumi võiks olla palju (jooksmiseks, rattaga-tõukeautoga sõitmiseks).

Mulle mängutubade idee meeldib, meil nimelt ei ole tuttavaid, kellel oleks sama vanad lapsed olnud. Ikka vanemad, kes titega tegemist teha ei tahtnud. Laps aga nautis juba siis teiste seltskonda, mis sest et just otseselt koos ei mänginud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinnas mängutubasid piisavalt, harku vallas pole näiteks ühtegi (vähemalt tabasalus pole). Vot sinna oleks vaja mängutubasid ja tahtjaid mängida on küllaga (siin saavad ju lapsed lasteaeda alles 3 aastaselt kui siiski, seega kõik emadega ja lapsehoidjatega kodus).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

on , kuid enamikes mis väga häirib on mänguasjad katki, ära trööbatud, mustad ja ma ei soovigi sinna minna enam, eriti hull ülemiste mängutoas, huh…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Väikelaps Mängutoad Tallinnas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.