Esileht Beebi ja mitmikud mängutoas mängimine

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: mängutoas mängimine

Postitas:

Kes käivad veel nii väikestega mängutoas mängimas. Meid kutsutud 5a sünnipäevale mängutuppa ja plaanime ikka minna. Tuttav ema aga ütles selle peale, et tema küll nii väikest mängutoas maha ei julgeks panna, mõeldes siis kõiksugu võimalikke haiguseid, mis võõrastelt mänguasjadelt tulevad. Pole ise väga varem sellele mõelnud, käime võimlemas ja ka seal majas olemas väike mängutuba, kus laps heameelega asjatab pärast võimlemist. Muidugi vaatan, mis ta endale suhu topib ja kui mõni asi kahtlane siis ei saa. Külas olles samuti pole näinud probleemi, kuna teiste mänguasjad on ju alati huvitavamad kui omad.

Nüüd aga hakkasin lihtsalt mõtlema, et võibolla tõesti pole hea. Laps hetkel ka selles vanuses, et kõik käib läbi suu, muidu aga väga tegija ja kuna liigub juba ringi, siis kõik uus ju huvitav. Tõbised pole ka siiani veel olnud.

Jagage oma kogemusi, arvamusi. Ei tahaks ühelt poolt last päris \”mullis\” kasvatada, kuid samas on lapse tervis ju ikka esmatähtis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen täiesti nõus selle sinu tuttava emaga.
Ma ei tea mis reeglitses kirjas, kuid arvata võib, et neid tubasid ei puhastata just nii nagu vaja ja ammugi mitte nii tihti kui vaja.
Eriti jubedad on minu jaoks vaibaga mängutoad. Ja ronimistorud, mis on riidest. Lapsed ilastavad seal ja ka haigetena ju viiakse neid sinna tihti. Paljud lapsed lutsivad mänguasju ja kuna olen näinud ka väga musti lapsi (pesemata) seal, siis ei tihka isegi vanemaid lapsi sinna lasta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina läheks küll terve lapsega. Kui aga beebi on pooltõbine, köhib tihti vms, siis jätaks minemata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei taha hirumutada, aga meie saime just paar nädalat tagasi ühest mängutoast viiruse, mille pärast lausa merimetsas paar päeva olime….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei läheks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei läheks. Praegu nii palju viirusi liikvel ja arvestades, et lasteaiaealine ja ilmselt lasteaias käiv sünnipäevalaps + külalised, siis on ülimalt tõenäoline, et keegi neist võib olla nohune vmt. No ja lisaks tõesti see, et 7-kuune ajab kõike suhu ja mängutoa asjad pole just puhtaimad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina om abeebiga küll alla aastasena neile suurtele sünnipäevadele ei kipu, seal palju tõbiseid ka nagu ajalugu näitab.
Suurema lapse viin kohale ja lähen pärast järele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina üldiselt ei läheks, aga käisin hiljuti oma kuuekuusega sõprade aastase lapse sünnipäeval. Seal küll enamik olid täiskasvanud, lapsi oli 6-7. Meie beebi oli kogu aeg süles ja ainult vahepeal korraks panime ta kiike kiikuma. Põrandale ei pannud kordagi, ka ei lasknud midagi suhu panna. Tegelikult pärast seda veel tükk aega kripeldas, et mis siis, kui ikkagi sai mõne viiruse külge… Ka meie arsti sõnul on laste mängutoad need kõige hullemad kohad, kuhu beebit viia. Nii et püüame neist pigem eemale hoida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Beebi ja mitmikud mängutoas mängimine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.