Esileht Väikelaps Mängutuba 2,5-aastasele Tallinnas

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Mängutuba 2,5-aastasele Tallinnas

Postitas:
Kägu

Kas kellelgi on soovitusi jagada? Millistele tegevustele on rohkem rõhku pandud ja miks teile seal meeldis?
Tänud ette.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt


Postitas:
Kägu

Kui raske saab olla googlisse kirjutada mängutoad ja galeriid üle vaadata?

0
-2
Please wait...


Postitas:
Kägu

https://peostuudio.ee/peostuudio/

Ilus koht

0
0
Please wait...


Postitas:
Kägu

Ma küsiks vastu, et kui raske on oma keelt hammaste taga hoida, kui midagi sisulist öelda ei ole? Mina käin näiteks tööl ja mul tõesti pole aega googeldada ja lapata mingeid galeriisid. Kindlasti on inimestel oma kogemusi, kus on ühel või teisel põhjusel meeldivam, see ei pruugi kuskilt galeriist väljagi paista. See siin on foormum, mis tähendab, et inimesed arutavad oma kogemuste üle. Põhimõtteliselt on võimalik mistahes infot leida ka kusagilt mujalt, ent see koht siin ongi mõeldud suhtlemiseks ja kogemuste vahetamiseks.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt


Postitas:
Kägu

Tundub, et peostuudio on tellitav. Ühe lapsega korraks mängima minnes ei pane ju tervet tuba kinni. Enamus neid “Googeldatavatest” mängutubadest ongi sellised.
Tallinna Kaubamajas on 4. korrusel suur tuba. Õnnetu ja räsitud, kuid lapsel huvitav. Ilmselt pead midagi samal ajal ostma või vähemalt otsima.
Suur, rikkalikult sisustatud mängutuba on Viimsi spa korpuses: nukunurgad, mängulauad, liumäed, ronimisealus, suur täispuhutud batuut. Endale lauad-toolid, saab sealsamas ruumis baarist süüa-juua osta. Igatahes 2,5-aastasel on tegemist küll ja rohkem, eriti kui hakkaja laps.
Ilusad suured mängunurgad on BabyBackis, vähemalt Viimsis ja Tabasalus. Aga seal tuleb ilmselt ka midagi tellida, et seda kasutada.
Silma ongi jäänud, et korraks minemiseks on enamasti mängunurgad restoranides. Käi näiteks T1 omad läbi, ehk leiad. Restoranis Helk oli armas mängunurk.
Mimosas on õues suur mänguala, toas ei tea. Vaata Sõpruse restorani, õues on neil hea mänguala, sees ei tea.
Tundub, et küsimus oli vägagi õigustatud – või pole tõesti selliseid korraks külastatavaid väikelapse tubasid.

0
0
Please wait...


Postitas:
Kägu

Rahumäe mängujaam endises jaamahoones, tasuta mängutuba, väga soovitan.Toredad kasvatajad, eriti pärastlõunane:) Esmaspäeval 12-19, teisipäev kuni reede 10-19, kuu viimane reede koristuspäev. Minu laps nt lasteaias ei käinud ja ainult seal elasimegi kuni koolini, praegu kuuendik ja ikka astub vahel läbi.
Seal on lapsi alates beebieast kuni algklassideni. Suur mänguköök, väike pehme liumägi, hulk mänguasju veel (hetkeseisu ei teagi). Mõni päev võib väga täis lüüa, aga seda on raske ennustada. Vahel ainult paar last.
Vanemad saavad lehti lugeda ja teed keeta, vahel on näksimist ka, kui keegi kaasa toonud.

0
0
Please wait...


Postitas:
Kägu

Miks mitte minna Tallinnast natuke välja? Tallinna lähedal Kosel on Mia Lastekeskus, selline natuke teistsugune koht nii niisama mängutoaks kui sünnipäevade pidamiseks. Hästi hubane ja kodune, päris nõudega, ei pea papptaldrikult sööma ja ruumi on väga palju – ühe hoone terve korrus.

https://www.facebook.com/koerhaldjasmialastekeskus/

0
0
Please wait...


Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Väikelaps Mängutuba 2,5-aastasele Tallinnas