Esileht Väikelaps Mänguväljakul

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 53 )

Teema: Mänguväljakul

Postitas:
Kägu

Olin lapsega mängimas ja seal oli veel lapsi, kes olid suuremad ja mängisid omaette. Oli ka üks ema oma u 4-aastase lapsega. Minu laps on eelkoolieas ja mängis minuga koos rahulikult. Selle teise naise laps valis välja minu lapse ja hakkas tal järgi käima. Minu laps läks eest ära ja soovis minuga koos üksi mängida. See teine poiss tuli muudkui järgi ja ahvis iga minu lapse liigutust. See teine ema istus rahulolevalt pingi peal ja ei keelanud oma lapsel nii käituda. Kui minu laps järjest eest ära läks, tuli see ema minu ja mu lapse juurde ja hakkaa meie peale karjuma, et meie narrime tema last. Me mängisime omaette! Teisi lapsi see väike poiss ei kiusanud, küll aga minu last. Selgitasin sellele naisele, et minu laps ei taha tema omaga mängida ja selle peale see naine tõstis kaks kätt üles ja näitas mulle keskmist sõrme minu lapse juuresolekul ja vehkis kätega. Seda nägid ka teised lapsed pealt, kes seal mängisid. Peale seda läks see naine ära oma lapsega. Selle naise isik on mulle teada, anonüümne ta ei ole, aga minu jaoks võõras inimene siiski.

Mida arvate antud olukorrast, kas on mõtet teatada näiteks kusagile, et see naine nii käitus?

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selles mõttes, kas see läheb avalikus kohas korrarikkumise alla või võõra tülitamise alla, kui täiskasvanud naine nii käitub laste ees?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida arvate antud olukorrast, kas on mõtet teatada näiteks kusagile, et see naine nii käitus?

Kuhu sa teataksid või milline see sisu olema peaks?!?

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida arvate antud olukorrast, kas on mõtet teatada näiteks kusagile, et see naine nii käitus?

Kuhu sa teataksid või milline see sisu olema peaks?!?

Kust mina tean, äkki see naine on mingi klient kuskil? Käitumise ja oleku järgi on ju tegu kas vaimse häirega või joobes olekuga, viimasel juhul oleks pidanud kutsuma politsei. Äkki siis tema tugiisikule, mänguväljaku pidajale? Raskemal juhul politseisse kindlasti, kui peaks edaspidi eskaleeruma. Konflikt oli täielikult nende poolne, pole ime, et laps nii käitub, kui ema ise eeskuju annab.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eest ära minemist võib teine laps sadat erinevat moodi tõlgendada (lapsed ei saa vihjetest aru, suuredki ei saa), kontakti otsimist ei pea ema tingimata keelama. Muu on juba jaburus, kaks ebastabiilset said kokku.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eest ära minemist võib teine laps sadat erinevat moodi tõlgendada (lapsed ei saa vihjetest aru, suuredki ei saa), kontakti otsimist ei pea ema tingimata keelama. Muu on juba jaburus, kaks ebastabiilset said kokku.

See laps tuleb siis teiste suhtes sotsialiseerida. Mitte et käin järgi teistel lastel ja teen, mis tahan. Emal endal on kehvad sotsiaalsed oskused järelikult kui ei suuda end lapsele selgeks teha.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õudne, mis psühhid meie seas ikka ringi liiguvad. Ja saavad veel lapsi ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga sotsialiseeri hoopis oma last. Et ta tahaks teiste lastega mängida, mitte ei läheks eest ära ja teen mis tahan. Ja kui ei sobi avalik mänguväljak ja sealviibivate teise laste seltskond, siis on  ju alati võimalus oma kodus mängida.

+7
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga sotsialiseeri hoopis oma last. Et ta tahaks teiste lastega mängida, mitte ei läheks eest ära ja teen mis tahan. Ja kui ei sobi avalik mänguväljak ja sealviibivate teise laste seltskond, siis on ju alati võimalus oma kodus mängida.

Tänan muretsemast. Minu lapsel on piisavalt mängukaaslasi ja iga suvaline mänguväljakul suvaliselt ringi tatsav jõngermann seda ei ole. Otse loomulikult valisime mängimiseks uue koha, et ei peaks kellegi agressiivset emmekest taluma.

+1
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga sotsialiseeri hoopis oma last.

Jah. Ka avalikul mänguväljakul ei pea teistega mängima, aga siis õpeta lapsele, et ta ütleks, kui talle teise lähenemiskatsed ei sobi. Kui vaja, näita eeskuju (“Tal on praegu oma mäng pooleli, mine vaata, äkki su emme mängib sinuga” vms), mitte ära heida tigedaid pilke, kuidas teine ema “rahulolevalt pingi peal istub”.

+18
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga sotsialiseeri hoopis oma last. Et ta tahaks teiste lastega mängida, mitte ei läheks eest ära ja teen mis tahan. Ja kui ei sobi avalik mänguväljak ja sealviibivate teise laste seltskond, siis on ju alati võimalus oma kodus mängida.

Miks peab laps tahtma suvaliste lastega mängida? Kas see on kuidagi kohustuslik? Aga kui ei taha, kas äkki pole probleem selles lapses, et keegi temaga mängida ei taha ja peab võõraid taga ajama? Äkki oleks siin sellele emale mõttekoht, et miks minu lapsega ei taha keegi mängida. Äkki arendaks oma lapse selliseks, et teised lapsed tahaks mängida?

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga sotsialiseeri hoopis oma last.

Jah. Ka avalikul mänguväljakul ei pea teistega mängima, aga siis õpeta lapsele, et ta ütleks, kui talle teise lähenemiskatsed ei sobi. Kui vaja, näita eeskuju (“Tal on praegu oma mäng pooleli, mine vaata, äkki su emme mängib sinuga” vms), mitte ära heida tigedaid pilke, kuidas teine ema “rahulolevalt pingi peal istub”.

Seda ei pea küll ütlema. Ainult puudulike sotsiaalsete oskustega inimene ei saa sellest aru, mida eest ära kõndimine tähendab. Iga normaalne inimene saab aru, et on olemas sotsiaalne distants võõrastega, on olemas ka oma isiklik sotsiaalne ruum, kuhu laseme võõraid kui nad meile meeldivad ja kust tõrjume neid, kui nad ei meeldi. Järelikult eest ära minek tähendab, et jäta rahule, ära tüüta. Kurb, kui seda ei teata ja ei osata ka lastele õpetada.

+3
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga sotsialiseeri hoopis oma last.

Jah. Ka avalikul mänguväljakul ei pea teistega mängima, aga siis õpeta lapsele, et ta ütleks, kui talle teise lähenemiskatsed ei sobi. Kui vaja, näita eeskuju (“Tal on praegu oma mäng pooleli, mine vaata, äkki su emme mängib sinuga” vms), mitte ära heida tigedaid pilke, kuidas teine ema “rahulolevalt pingi peal istub”.

Loomulikult heidan pahandava pilgu, sest ema peab ise õpetama last teistega mängima ja üleüldse suhtlema, aga pingil tagumikku puhates see vaevalt lapsele selgeks saab ja ka tõrjutuks saamine on lapsele väärtuslik õppetund. Kui ise ei viitsi, kasvatabki küla.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mänguväljak ongi laste kokkusaamise koht. Kui su laps ei soovi mõni päev suhelda teiste lastega – sellel päeval ei pea suurele mänguväljakule minema, see on lapsele lapsele kurnav kui ta peab seal enda peitmisega tegelema seal.

Sa saad ainult enda ja teatud piirini oma laste tegusid kontrollida, võõraid on terve maailm täis ja nende teod ja sotsiaalsed normid on erinevad. Eriti praegu, kui on palju Ukraina emasid ja lapsi. Nad on nii head suhtlejad ja nende jaoks on see normaalne kui kõik mängivad koos.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga sotsialiseeri hoopis oma last.

Jah. Ka avalikul mänguväljakul ei pea teistega mängima, aga siis õpeta lapsele, et ta ütleks, kui talle teise lähenemiskatsed ei sobi. Kui vaja, näita eeskuju (“Tal on praegu oma mäng pooleli, mine vaata, äkki su emme mängib sinuga” vms), mitte ära heida tigedaid pilke, kuidas teine ema “rahulolevalt pingi peal istub”.

Seda ei pea küll ütlema. Ainult puudulike sotsiaalsete oskustega inimene ei saa sellest aru, mida eest ära kõndimine tähendab. Iga normaalne inimene saab aru, et on olemas sotsiaalne distants võõrastega, on olemas ka oma isiklik sotsiaalne ruum, kuhu laseme võõraid kui nad meile meeldivad ja kust tõrjume neid, kui nad ei meeldi. Järelikult eest ära minek tähendab, et jäta rahule, ära tüüta. Kurb, kui seda ei teata ja ei osata ka lastele õpetada.

Kle, tegemist oli 4aastasega, ta ongi puudulike sotsiaalsete oskustega. Kumbki laps ei teinud midagi valesti, vanemate asi on lapsi suunata.

Nt kui antud olukorras TA tunneb end ebamugavalt võõra lapsega suheldes (selle eest võib ju ka sõimu saada), siis on täitsa ok pöörduda teise lapse ema poole, et – teate, mu laps tõesti soovib hetkel ainult minuga mängida, äkki te suunaksite oma lapse muu tegevuse juurde. Ja kui siis tuleb 2 sõrme – no midagi pole parata.

Kui on kahtlus, et lapsevanem oli purjus (ilmselt mitte), võib alati lastekaitsesse pöörduda. Aga tõenäoliselt lihtsalt imelik inimene

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arusaadavalt ei ole rahul sellega, et meie peale karjuti, minu last narrimises süüdistati ja mulle kahte keskmist sõrme näidati.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olin lapsega mängimas ja seal oli veel lapsi, kes olid suuremad ja mängisid omaette. Oli ka üks ema oma u 4-aastase lapsega. Minu laps on eelkoolieas ja mängis minuga koos rahulikult. Selle teise naise laps valis välja minu lapse ja hakkas tal järgi käima. Minu laps läks eest ära ja soovis minuga koos üksi mängida. See teine poiss tuli muudkui järgi ja ahvis iga minu lapse liigutust. See teine ema istus rahulolevalt pingi peal ja ei keelanud oma lapsel nii käituda. Kui minu laps järjest eest ära läks, tuli see ema minu ja mu lapse juurde ja hakkaa meie peale karjuma, et meie narrime tema last. Me mängisime omaette! Teisi lapsi see väike poiss ei kiusanud, küll aga minu last. Selgitasin sellele naisele, et minu laps ei taha tema omaga mängida ja selle peale see naine tõstis kaks kätt üles ja näitas mulle keskmist sõrme minu lapse juuresolekul ja vehkis kätega. Seda nägid ka teised lapsed pealt, kes seal mängisid. Peale seda läks see naine ära oma lapsega. Selle naise isik on mulle teada, anonüümne ta ei ole, aga minu jaoks võõras inimene siiski.

Mida arvate antud olukorrast, kas on mõtet teatada näiteks kusagile, et see naine nii käitus?

Tead, sulle kulus see kaks keskmist sõrme ära kah! Teata muidugi kuhu vaja, kae õudu, mingi tatsav jõngermann julges proovida minu printsessikesega mänguväljakul suhelda!

Aga räägi veel täpsemalt, üksikasjad on väga olulised! Kuidas see täpselt toimus, et sinu laps mängis sinuga rahulikult ja teine samal ajal KÄIS JÄREL? Teil oli siis eelnevalt käsil mingi rahulik liikumismäng või kuidas käib omaette mängimine nii, et samal ajal kogu aeg liigutakse kellelgi teisel eest ära?

Lihtsalt huvist, mis asutusse muidu plaanid raporteerida, et sulle näppu näidati? Põhja-Korea moraalipolitsei äkki aitab?

Oeh, ma kujutan ette, mis toimuma hakkab, kui sinu eelkooliealine kooliealiseks saab, vaesed õpetajad ja klassikaaslaste vanemad…

+9
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Olin lapsega mängimas ja seal oli veel lapsi, kes olid suuremad ja mängisid omaette. Oli ka üks ema oma u 4-aastase lapsega. Minu laps on eelkoolieas ja mängis minuga koos rahulikult. Selle teise naise laps valis välja minu lapse ja hakkas tal järgi käima. Minu laps läks eest ära ja soovis minuga koos üksi mängida. See teine poiss tuli muudkui järgi ja ahvis iga minu lapse liigutust. See teine ema istus rahulolevalt pingi peal ja ei keelanud oma lapsel nii käituda. Kui minu laps järjest eest ära läks, tuli see ema minu ja mu lapse juurde ja hakkaa meie peale karjuma, et meie narrime tema last. Me mängisime omaette! Teisi lapsi see väike poiss ei kiusanud, küll aga minu last. Selgitasin sellele naisele, et minu laps ei taha tema omaga mängida ja selle peale see naine tõstis kaks kätt üles ja näitas mulle keskmist sõrme minu lapse juuresolekul ja vehkis kätega. Seda nägid ka teised lapsed pealt, kes seal mängisid. Peale seda läks see naine ära oma lapsega. Selle naise isik on mulle teada, anonüümne ta ei ole, aga minu jaoks võõras inimene siiski.

Mida arvate antud olukorrast, kas on mõtet teatada näiteks kusagile, et see naine nii käitus?

Tead, sulle kulus see kaks keskmist sõrme ära kah! Teata muidugi kuhu vaja, kae õudu, mingi tatsav jõngermann julges proovida minu printsessikesega mänguväljakul suhelda!

Aga räägi veel täpsemalt, üksikasjad on väga olulised! Kuidas see täpselt toimus, et sinu laps mängis sinuga rahulikult ja teine samal ajal KÄIS JÄREL? Teil oli siis eelnevalt käsil mingi rahulik liikumismäng või kuidas käib omaette mängimine nii, et samal ajal kogu aeg liigutakse kellelgi teisel eest ära?

Lihtsalt huvist, mis asutusse muidu plaanid raporteerida, et sulle näppu näidati? Põhja-Korea moraalipolitsei äkki aitab?

Oeh, ma kujutan ette, mis toimuma hakkab, kui sinu eelkooliealine kooliealiseks saab, vaesed õpetajad ja klassikaaslaste vanemad…

 

Oi kui raevukas keskmise sõrme muti kaitsja. Äkki peaksid tulema siis koos temaga mänguväljakule teisi emasid ja lapsi paika panema, saaksite kahe peale 4 sõrme näidata, et nad selle jõngermanniga ei mängi ja mis see olgu ikka. Muidugi peab kätega vehkima ja sõrmi lehvitama teistele. Äkki vehite siis edaspidi kolmekesi, kui jõngermann ka sõrmeliigitused selgeks õpib.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teatamise osas ma ei oska kaasa rääkida…ega polegi väga kuhugi teatada. Kui tüli norima hakkaks või avalikult karjuks, siis teataks politseisse. Praeguses olukorras polegi vist midagi teha. Aga tegelikult tahtsin hoopis kommenteerida seda, et minuarust tehakse ikka teemaalgatajale liiga. Avalikul mänguväljakul tuleb ikka oma last ise suunata ja jälgida olukordi, kus lapsel sotsiaalsetest oskustest puudu jääb. Kui mu laps lendab ikka teise lapse pallimängule peale, võtab palli ja paneb jooksu omamata veel mingeidki koosmängu oskusi, siis ma ei vaata ju kõrvalt pealt vaid lähen ja selgitan oma lapsele, et pall pole meie oma. Samuti saan ju teise lapse kehakeelest aru, kas ta soovib minu lapsega mängida. Kui ei soovi, siis nii oma lapsele ütlengi ja vajadusel viin ta ära sellest olukorrast.  Selles olukorras pidi ikka see teine ema juurde tulema ja last suunama ja talle eeskuju näitama, kuidas küsitakse ennast teiste mängu. Vabandust, aga kõik kes seda teist naist õigustavad ja teemaalgatajat maha teevad, teid ma kohe üldse ei mõista, oma last on okei mitte suunata ja jälgida, kõigiga peab suhtlema, kes lampi juurde tulevad ja keelduda ei tohi? Ainuke viga, mis teemaalgataja tegi on minu silmis see, et ta oleks võinud oma lapsele eeskuju olla ja aidata tal selgitada võõrale lapsele, et nad mängivad omaette. Eest ära minemine tekitab väheste sotsiaalsete oskustega lastes põnevust, temaga ju mängitakse ehk temast tehakse välja.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olin lapsega mängimas ja seal oli veel lapsi, kes olid suuremad ja mängisid omaette. Oli ka üks ema oma u 4-aastase lapsega. Minu laps on eelkoolieas ja mängis minuga koos rahulikult. Selle teise naise laps valis välja minu lapse ja hakkas tal järgi käima. Minu laps läks eest ära ja soovis minuga koos üksi mängida. See teine poiss tuli muudkui järgi ja ahvis iga minu lapse liigutust. See teine ema istus rahulolevalt pingi peal ja ei keelanud oma lapsel nii käituda. Kui minu laps järjest eest ära läks, tuli see ema minu ja mu lapse juurde ja hakkaa meie peale karjuma, et meie narrime tema last. Me mängisime omaette! Teisi lapsi see väike poiss ei kiusanud, küll aga minu last. Selgitasin sellele naisele, et minu laps ei taha tema omaga mängida ja selle peale see naine tõstis kaks kätt üles ja näitas mulle keskmist sõrme minu lapse juuresolekul ja vehkis kätega. Seda nägid ka teised lapsed pealt, kes seal mängisid. Peale seda läks see naine ära oma lapsega. Selle naise isik on mulle teada, anonüümne ta ei ole, aga minu jaoks võõras inimene siiski.

Mida arvate antud olukorrast, kas on mõtet teatada näiteks kusagile, et see naine nii käitus?

Tead, sulle kulus see kaks keskmist sõrme ära kah! Teata muidugi kuhu vaja, kae õudu, mingi tatsav jõngermann julges proovida minu printsessikesega mänguväljakul suhelda!

Aga räägi veel täpsemalt, üksikasjad on väga olulised! Kuidas see täpselt toimus, et sinu laps mängis sinuga rahulikult ja teine samal ajal KÄIS JÄREL? Teil oli siis eelnevalt käsil mingi rahulik liikumismäng või kuidas käib omaette mängimine nii, et samal ajal kogu aeg liigutakse kellelgi teisel eest ära?

Lihtsalt huvist, mis asutusse muidu plaanid raporteerida, et sulle näppu näidati? Põhja-Korea moraalipolitsei äkki aitab?

Oeh, ma kujutan ette, mis toimuma hakkab, kui sinu eelkooliealine kooliealiseks saab, vaesed õpetajad ja klassikaaslaste vanemad…

Oi kui raevukas keskmise sõrme muti kaitsja. Äkki peaksid tulema siis koos temaga mänguväljakule teisi emasid ja lapsi paika panema, saaksite kahe peale 4 sõrme näidata, et nad selle jõngermanniga ei mängi ja mis see olgu ikka. Muidugi peab kätega vehkima ja sõrmi lehvitama teistele. Äkki vehite siis edaspidi kolmekesi, kui jõngermann ka sõrmeliigitused selgeks õpib.

Sinu kirjutiste toonist on aru saada, milline närviline ja tüütu kaaga sa oled. Mina sinuga ega minu laps sinu lapsega suhtlema ei tule, sest me oleme mõlemad intelligentsed ja teame, millistest inimestest eemale hoida. Aga arvestades su olekut ja hoiakuid on üsna tõenäoline, et sulle näidatakse tulevikus 4, 6 ja rohkemaidki sõrmi. Loodan, et su lapsele mitte.

Aga minu eelmine kommentaar tuli sulle kindlasti kasuks, sest sa said ju nüüd lõpuks ometi millestki TEAVITADA. Küllap läks olemine mõnusamaks.

+6
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Olin lapsega mängimas ja seal oli veel lapsi, kes olid suuremad ja mängisid omaette. Oli ka üks ema oma u 4-aastase lapsega. Minu laps on eelkoolieas ja mängis minuga koos rahulikult. Selle teise naise laps valis välja minu lapse ja hakkas tal järgi käima. Minu laps läks eest ära ja soovis minuga koos üksi mängida. See teine poiss tuli muudkui järgi ja ahvis iga minu lapse liigutust. See teine ema istus rahulolevalt pingi peal ja ei keelanud oma lapsel nii käituda. Kui minu laps järjest eest ära läks, tuli see ema minu ja mu lapse juurde ja hakkaa meie peale karjuma, et meie narrime tema last. Me mängisime omaette! Teisi lapsi see väike poiss ei kiusanud, küll aga minu last. Selgitasin sellele naisele, et minu laps ei taha tema omaga mängida ja selle peale see naine tõstis kaks kätt üles ja näitas mulle keskmist sõrme minu lapse juuresolekul ja vehkis kätega. Seda nägid ka teised lapsed pealt, kes seal mängisid. Peale seda läks see naine ära oma lapsega. Selle naise isik on mulle teada, anonüümne ta ei ole, aga minu jaoks võõras inimene siiski.

Mida arvate antud olukorrast, kas on mõtet teatada näiteks kusagile, et see naine nii käitus?

Tead, sulle kulus see kaks keskmist sõrme ära kah! Teata muidugi kuhu vaja, kae õudu, mingi tatsav jõngermann julges proovida minu printsessikesega mänguväljakul suhelda!

Aga räägi veel täpsemalt, üksikasjad on väga olulised! Kuidas see täpselt toimus, et sinu laps mängis sinuga rahulikult ja teine samal ajal KÄIS JÄREL? Teil oli siis eelnevalt käsil mingi rahulik liikumismäng või kuidas käib omaette mängimine nii, et samal ajal kogu aeg liigutakse kellelgi teisel eest ära?

Lihtsalt huvist, mis asutusse muidu plaanid raporteerida, et sulle näppu näidati? Põhja-Korea moraalipolitsei äkki aitab?

Oeh, ma kujutan ette, mis toimuma hakkab, kui sinu eelkooliealine kooliealiseks saab, vaesed õpetajad ja klassikaaslaste vanemad…

Oi kui raevukas keskmise sõrme muti kaitsja. Äkki peaksid tulema siis koos temaga mänguväljakule teisi emasid ja lapsi paika panema, saaksite kahe peale 4 sõrme näidata, et nad selle jõngermanniga ei mängi ja mis see olgu ikka. Muidugi peab kätega vehkima ja sõrmi lehvitama teistele. Äkki vehite siis edaspidi kolmekesi, kui jõngermann ka sõrmeliigitused selgeks õpib.

Sinu kirjutiste toonist on aru saada, milline närviline ja tüütu kaaga sa oled. Mina sinuga ega minu laps sinu lapsega suhtlema ei tule, sest me oleme mõlemad intelligentsed ja teame, millistest inimestest eemale hoida. Aga arvestades su olekut ja hoiakuid on üsna tõenäoline, et sulle näidatakse tulevikus 4, 6 ja rohkemaidki sõrmi. Loodan, et su lapsele mitte.

Aga minu eelmine kommentaar tuli sulle kindlasti kasuks, sest sa said ju nüüd lõpuks ometi millestki TEAVITADA. Küllap läks olemine mõnusamaks.

Teavitan ka sellest naisest, kuhu vaja, ole üsna mureta. Seda asja nii kindlasti ei jäta. Sinu taset näitab aga see, et kiidad keskmise sõrme näitamist heaks, kui ka paned teistele lähtuvalt enese intelligentsist hüüdnimesid.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi ei ole sinusugustel mingit empaatiat laste vastu. Minu laps on olnud endast väljas selle sõrmenäitaja pärast, sest ei mõista, milles eksis. Eksis hoopis see naine, aga kas palus vabandust? Oo ei. On hoopis ülbe edasi  ja see ülbus kasvab, kui on kaasaelajaid, et õigesti tegi. Kurb tegelikult, aga eks lolle ole igal pool. Seda asja ma nii ei jäta.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põhjused, miks ma kardan oma lapsega mängukale minna.
Mul on väga sotsiaalne laps ja ta mõjub pealetükkivalt (no eks ta veidi on ka keskmist eestlast arvestades). Teeme selle nimel pidevalt tööd, et ta oskaks ilusti küsida, kas ta võib ka mängu tulla. Aga juba see, et ta kellelegi läheneb, tekitab tihtilugu ebameeldivaid pilke; mõnikord isegi vastata talle ka keeratakse demostratriivselt selg. Ja mul on veidi kurb teda pidevalt suunata oma mänge mängima ja selgitada, et pole hullu, see tüdruk/poiss tahab lihtsalt omaette mängida. Õnneks on vahel ka sõbralikke lapsi mängukal, kes heal meelel on nõus koos mängima. Aga minus on stress juba tihtilugu enne mängukale minemist.

 

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aa, muidugi, palun vabandust. Sina ise oled ju kõrgtasemel kvaliteetinimene. “Vaimse häirega”, “jõngermann”, “mutt”, “agressiivne emmeke”, ega see ei ole ju üldse sildistamine ega halvustavate hüüdnimede panemine, ei-ei, kus sa sellega!

P. S. Mina mitte ei kiida heaks keskmise sõrme näitamist, vaid laidan sinu kitumismentaliteeti. Mulle ei meeldi, kuidas keegi võõras naine on oma last kasvatanud, mulle ei meeldi, et tema laps tuleb minu lapse lähedusse, mulle ei meeldi, kuidas ta minuga suhtles, palun andke nõu, kuhu saaks kitule minna!

Mida sa täpselt loodad, et siis sinu teavitustöö tulemusena juhtub? Emal ja lapsel keelatakse sellel mänguväljakul viibida? Politsei teeb trahvi või paneb vangi? Sunnitakse avalikult põlvili vabandust paluma? Äkki loodad koguni, et tuleb kõikvõimas lastekaitse ja võtab lapse ära? Vaat see oleks paras karistus sellele mutile, et ta julges sind solvata ja oma vastiku jõgermanni sinu armsa rahuliku lapse lähedusse lasta, eks ole! Ja küll sina siis saaksid end alles võimuka, tähtsa ja moraalsena tunda!

Väiklane ja kättemaksuhimuline inimene oled. Selle asemel, et näha suuremat pilti ja mõelda olukorrale nt selle 4-aastase poisi perspektiivist, on sulle kõige tähtsam küsimus, kuhu ometi saaks TEATADA!!!

+8
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Aa, muidugi, palun vabandust. Sina ise oled ju kõrgtasemel kvaliteetinimene. “Vaimse häirega”, “jõngermann”, “mutt”, “agressiivne emmeke”, ega see ei ole ju üldse sildistamine ega halvustavate hüüdnimede panemine, ei-ei, kus sa sellega!

P. S. Mina mitte ei kiida heaks keskmise sõrme näitamist, vaid laidan sinu kitumismentaliteeti. Mulle ei meeldi, kuidas keegi võõras naine on oma last kasvatanud, mulle ei meeldi, et tema laps tuleb minu lapse lähedusse, mulle ei meeldi, kuidas ta minuga suhtles, palun andke nõu, kuhu saaks kitule minna!

Mida sa täpselt loodad, et siis sinu teavitustöö tulemusena juhtub? Emal ja lapsel keelatakse sellel mänguväljakul viibida? Politsei teeb trahvi või paneb vangi? Sunnitakse avalikult põlvili vabandust paluma? Äkki loodad koguni, et tuleb kõikvõimas lastekaitse ja võtab lapse ära? Vaat see oleks paras karistus sellele mutile, et ta julges sind solvata ja oma vastiku jõgermanni sinu armsa rahuliku lapse lähedusse lasta, eks ole! Ja küll sina siis saaksid end alles võimuka, tähtsa ja moraalsena tunda!

Väiklane ja kättemaksuhimuline inimene oled. Selle asemel, et näha suuremat pilti ja mõelda olukorrale nt selle 4-aastase poisi perspektiivist, on sulle kõige tähtsam küsimus, kuhu ometi saaks TEATADA!!!

Milles asi? Käitunud korralikult nagu avalikus kohas sobilik ja keegi ei teataks.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja sina otsustad, kuidas avalikus kohas käituda? Oh mis jumalakompleks.

Valekaebuse eest saab ka karistada.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja sina otsustad, kuidas avalikus kohas käituda? Oh mis jumalakompleks.

Valekaebuse eest saab ka karistada.

On ju selge, et selline käitumine ei ole norm ja eriti veel mitte alaealiste juuresolekul. Loomulikult langeb arvamus naisest, kes peab end ülal nagu joobes jõmm, sõrmed püsti räusates. Täiesti selge ju.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täpselt samamoodi langeb arvamus naisest, kes mõtleb ja suhtub teistesse inimestesse nii nagu sina. Täiesti selge ju.

+5
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Täpselt samamoodi langeb arvamus naisest, kes mõtleb ja suhtub teistesse inimestesse nii nagu sina. Täiesti selge ju.

Kahjuks see naine ongi vaimselt ebastabiilne ja lastekaitse klient ja tülitas täna mind ja minu last taas. Homme pöördun politseisse.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahjuks see naine ongi vaimselt ebastabiilne ja lastekaitse klient ja tülitas täna mind ja minu last taas. Homme pöördun politseisse

Kuidas siis nii? Enne just kirjutasid ju, et otsite edaspidiseks mängimiseks koha, kus ta teid tülitada ei saa.

Ja ta pidi ju sulle võõras inimene olema, aga nüüd juba tead tema diagnoose ja koguni seotust lastekaitsega?

Su jutt on algusest lõpuni auke ja vasturääkivusi täis. Ilmselgelt ei saanud sa siit foorumist soovitud reaktsiooni, st takka kiitmist, vaid selgus hoopis, et ise käitud samuti ebameeldivalt. Selle viimase osa mõtlesid nüüd n-ö näo päästmiseks juurde.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 53 )


Esileht Väikelaps Mänguväljakul