Esileht Väikelaps Mänguväljakul

Näitan 23 postitust - vahemik 31 kuni 53 (kokku 53 )

Teema: Mänguväljakul

Postitas:
Kägu

Täpselt samamoodi langeb arvamus naisest, kes mõtleb ja suhtub teistesse inimestesse nii nagu sina. Täiesti selge ju.

Kahjuks see naine ongi vaimselt ebastabiilne ja lastekaitse klient ja tülitas täna mind ja minu last taas. Homme pöördun politseisse.

Ja seda tuled südaööl perekooli teatama? Panid diagnoosi kah?

+2
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Täpselt samamoodi langeb arvamus naisest, kes mõtleb ja suhtub teistesse inimestesse nii nagu sina. Täiesti selge ju.

Kahjuks see naine ongi vaimselt ebastabiilne ja lastekaitse klient ja tülitas täna mind ja minu last taas. Homme pöördun politseisse.

Ja seda tuled südaööl perekooli teatama? Panid diagnoosi kah?

Ma vestlesin temaga seal mänguväljakul et teada saada, mida ta soovib minust ja selgus, et on lastekaitse klient ja muidugi arvan, et ka diagnoosiga. Samuti teatasin, et minu laps ei soovi tema omaga mängida, kuid sellest ega minu jutust tervikuna ta vist eriti aru ei saanud ja kõrvalt oli näha, et saatis ise oma lapse minu oma tülitama. Tegu on eestlasega.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahjuks see naine ongi vaimselt ebastabiilne ja lastekaitse klient ja tülitas täna mind ja minu last taas. Homme pöördun politseisse

Kuidas siis nii? Enne just kirjutasid ju, et otsite edaspidiseks mängimiseks koha, kus ta teid tülitada ei saa.

Ja ta pidi ju sulle võõras inimene olema, aga nüüd juba tead tema diagnoose ja koguni seotust lastekaitsega?

Su jutt on algusest lõpuni auke ja vasturääkivusi täis. Ilmselgelt ei saanud sa siit foorumist soovitud reaktsiooni, st takka kiitmist, vaid selgus hoopis, et ise käitud samuti ebameeldivalt. Selle viimase osa mõtlesid nüüd n-ö näo päästmiseks juurde.

Ei ole. See naine on pähe võtnud, et tema laps sobib minu omaga mängima ja vaimne puue takistab tal aru saamast, et olen talle võõras ja minu laps ei soovi tema omaga mängida. Ta ongi võõras, kuid häiritud inimene ja nendega tegelevad spetsialistid. Minul on õigus liikuda, kus ma tahan, ilma et peaksin hullu kartma. Ma püüdsin lihtsalt maksimaalselt infot tema käest küsida, ja üldist käitumist jälgida, et kui teatan, tean mida edasi öelda. Käis järgi mul ja sonis, inimesel on kinnisidee ja jälitab võõraid inimesi. Mida tema jutust kuulsin, selle ka  infona meelde jätsin, et teada anda temast.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täpselt samamoodi langeb arvamus naisest, kes mõtleb ja suhtub teistesse inimestesse nii nagu sina. Täiesti selge ju.

Ja seda tuled südaööl perekooli teatama? Panid diagnoosi kah?

Sinul pole olnud kogemusi jälitajatega vist. Seetõttu sa ei tea, millest sa räägid.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahjuks see naine ongi vaimselt ebastabiilne ja lastekaitse klient ja tülitas täna mind ja minu last taas. Homme pöördun politseisse

Kuidas siis nii? Enne just kirjutasid ju, et otsite edaspidiseks mängimiseks koha, kus ta teid tülitada ei saa.

Ja ta pidi ju sulle võõras inimene olema, aga nüüd juba tead tema diagnoose ja koguni seotust lastekaitsega?

Su jutt on algusest lõpuni auke ja vasturääkivusi täis. Ilmselgelt ei saanud sa siit foorumist soovitud reaktsiooni, st takka kiitmist, vaid selgus hoopis, et ise käitud samuti ebameeldivalt. Selle viimase osa mõtlesid nüüd n-ö näo päästmiseks juurde.

Ei ole. See naine on pähe võtnud, et tema laps sobib minu omaga mängima ja vaimne puue takistab tal aru saamast, et olen talle võõras ja minu laps ei soovi tema omaga mängida. Ta ongi võõras, kuid häiritud inimene ja nendega tegelevad spetsialistid. Minul on õigus liikuda, kus ma tahan, ilma et peaksin hullu kartma. Ma püüdsin lihtsalt maksimaalselt infot tema käest küsida, ja üldist käitumist jälgida, et kui teatan, tean mida edasi öelda. Käis järgi mul ja sonis, inimesel on kinnisidee ja jälitab võõraid inimesi. Mida tema jutust kuulsin, selle ka infona meelde jätsin, et teada anda temast.

Ja jah, kohe rääkisgi sulle, et ma olen hull ja lastekaitse käib mul kodus iga päev. Ja mida ta siis sonis, kui sul järel käis?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahjuks see naine ongi vaimselt ebastabiilne ja lastekaitse klient ja tülitas täna mind ja minu last taas. Homme pöördun politseisse

Kuidas siis nii? Enne just kirjutasid ju, et otsite edaspidiseks mängimiseks koha, kus ta teid tülitada ei saa.

Ja ta pidi ju sulle võõras inimene olema, aga nüüd juba tead tema diagnoose ja koguni seotust lastekaitsega?

Su jutt on algusest lõpuni auke ja vasturääkivusi täis. Ilmselgelt ei saanud sa siit foorumist soovitud reaktsiooni, st takka kiitmist, vaid selgus hoopis, et ise käitud samuti ebameeldivalt. Selle viimase osa mõtlesid nüüd n-ö näo päästmiseks juurde.

Ei ole. See naine on pähe võtnud, et tema laps sobib minu omaga mängima ja vaimne puue takistab tal aru saamast, et olen talle võõras ja minu laps ei soovi tema omaga mängida. Ta ongi võõras, kuid häiritud inimene ja nendega tegelevad spetsialistid. Minul on õigus liikuda, kus ma tahan, ilma et peaksin hullu kartma. Ma püüdsin lihtsalt maksimaalselt infot tema käest küsida, ja üldist käitumist jälgida, et kui teatan, tean mida edasi öelda. Käis järgi mul ja sonis, inimesel on kinnisidee ja jälitab võõraid inimesi. Mida tema jutust kuulsin, selle ka infona meelde jätsin, et teada anda temast.

Tegelt ahistad sina teda, peksad temalt isiklikku infot välja. Eriti, nagu sa väidad, kui tal võib olla vaimne puue. Politsei loeb sulle sõnad peale ja hoitab teda, et sulle ei tohiks isiklikku infot anda, sest sa võid olla ohtlik.

+1
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kahjuks see naine ongi vaimselt ebastabiilne ja lastekaitse klient ja tülitas täna mind ja minu last taas. Homme pöördun politseisse

Kuidas siis nii? Enne just kirjutasid ju, et otsite edaspidiseks mängimiseks koha, kus ta teid tülitada ei saa.

Ja ta pidi ju sulle võõras inimene olema, aga nüüd juba tead tema diagnoose ja koguni seotust lastekaitsega?

Su jutt on algusest lõpuni auke ja vasturääkivusi täis. Ilmselgelt ei saanud sa siit foorumist soovitud reaktsiooni, st takka kiitmist, vaid selgus hoopis, et ise käitud samuti ebameeldivalt. Selle viimase osa mõtlesid nüüd n-ö näo päästmiseks juurde.

Tegelt ahistad sina teda, peksad temalt isiklikku infot välja. Eriti, nagu sa väidad, kui tal võib olla vaimne puue. Politsei loeb sulle sõnad peale ja hoitab teda, et sulle ei tohiks isiklikku infot anda, sest sa võid olla ohtlik.

Kaitsed jälitajat ja ahistajat. Masendav inimene oled.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahjuks see naine ongi vaimselt ebastabiilne ja lastekaitse klient ja tülitas täna mind ja minu last taas. Homme pöördun politseisse

Kuidas siis nii? Enne just kirjutasid ju, et otsite edaspidiseks mängimiseks koha, kus ta teid tülitada ei saa.

Ja ta pidi ju sulle võõras inimene olema, aga nüüd juba tead tema diagnoose ja koguni seotust lastekaitsega?

Su jutt on algusest lõpuni auke ja vasturääkivusi täis. Ilmselgelt ei saanud sa siit foorumist soovitud reaktsiooni, st takka kiitmist, vaid selgus hoopis, et ise käitud samuti ebameeldivalt. Selle viimase osa mõtlesid nüüd n-ö näo päästmiseks juurde.

Ja jah, kohe rääkisgi sulle, et ma olen hull ja lastekaitse käib mul kodus iga päev. Ja mida ta siis sonis, kui sul järel käis?

Sinuga pole mõtet vaielda, sa pole pädev olukorda hindama.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

well that escalated quickly

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahjuks see naine ongi vaimselt ebastabiilne ja lastekaitse klient ja tülitas täna mind ja minu last taas. Homme pöördun politseisse

Kuidas siis nii? Enne just kirjutasid ju, et otsite edaspidiseks mängimiseks koha, kus ta teid tülitada ei saa.

Ja ta pidi ju sulle võõras inimene olema, aga nüüd juba tead tema diagnoose ja koguni seotust lastekaitsega?

Su jutt on algusest lõpuni auke ja vasturääkivusi täis. Ilmselgelt ei saanud sa siit foorumist soovitud reaktsiooni, st takka kiitmist, vaid selgus hoopis, et ise käitud samuti ebameeldivalt. Selle viimase osa mõtlesid nüüd n-ö näo päästmiseks juurde.

Tegelt ahistad sina teda, peksad temalt isiklikku infot välja. Eriti, nagu sa väidad, kui tal võib olla vaimne puue. Politsei loeb sulle sõnad peale ja hoitab teda, et sulle ei tohiks isiklikku infot anda, sest sa võid olla ohtlik.

Kaitsed jälitajat ja ahistajat. Masendav inimene oled.

Sa väidad siis, et tal pole õigust oma lapsega avalikul mäbguväljakul olla?

Või jälitab ta sind su koju või tööle ja ahistab sind su kodus?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanadele olijatele peaks teemaalgataja tuttav juba olema. Väga äratuntav kirjutamisstiil.

+3
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kas see ema muidu seal mänguväljakul imelikult naeratas ka?

+8
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Vanadele olijatele peaks teemaalgataja tuttav juba olema. Väga äratuntav kirjutamisstiil.

Issand, ongi! Mul ei tulnud kohe meelde. Lapse vanus ka klapib. Mõned aastad tagasi hakkasid need teemad siia ilmuma, küll olid teised lapsed ja nende emad mänguväljakul imelikud, siis juba lasteaiakasvatajad jne. Üks, kui ma õigesti mäletan, sai siin koslepi, sest ei öelnud talle tere.

+6
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mul tunne, et seesama sõrmenäitaja on teemas end ära tundnud, et nii raevukalt sõimleb, ennast veel intelligentseks nimetades.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tundus ka, et olen seda juba lugenud. Kord olid imelikud lasteaiakasvatajad, siis teised vanemad, kes ta last enda omaga mängima kutsusid, kord mänguväljakul keegi. Kõik on mingid hullud, kes teemaalgatajat ja tema last kimbutavad. Ükskord oli probleem selles, et lasteaiaõpetaja irvitab imelikult, kui tema tuleb.

+4
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui laps ei soovi teise lapsega mängida ja ei oska seda mingil põhjusel ise sõnadega väljendada, siis peaks lapsevanem oma last selles osas suunama-õpetama. 4aastase lapse eest kurt-tummana minema jalutamine tundub kõrvalvaatajale tõesti narrimisena. Või sellena, et ärakõndiva lapse näol on tegu erilise lapsega, kellel ei ole sotsiaalseid oskusi oma soove väljendada.

+3
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui laps ei soovi teise lapsega mängida ja ei oska seda mingil põhjusel ise sõnadega väljendada, siis peaks lapsevanem oma last selles osas suunama-õpetama. 4aastase lapse eest kurt-tummana minema jalutamine tundub kõrvalvaatajale tõesti narrimisena. Või sellena, et ärakõndiva lapse näol on tegu erilise lapsega, kellel ei ole sotsiaalseid oskusi oma soove väljendada.

Teemas on ju kirjas, et öeldi, et ei soovi mängida. Seda eirati teise lapse poolt ja asuti taga ajama, teise ema juhendusel. Kas sul puudub funktsionaalne lugemisoskus?

Mida see teine ema siis oma lapsele õpetab? Et käi teistele peale, mine kasvõi jõuga mängu, kuigi ei võeta, kiusa selle eest neid, kes sinuga ei mängi, kõik on teiste probleem, siis lükka näpud püsti ja vehi kätega, kui oma tahtmist ei saanud, kui vaja trambi jalgu ka. Vot mida õppis laps.

 

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvamus on, et selle teise ema motivatsioon oli natuke miski muu, kui soov, et mõni laps tema lapsega mängiks. See oli selgelt läbimõeldud käitumine, ilmselt selleks, et heidutada TA-d ja provotseerida mingi konflikt, see aga ei õnnestunud. Kui oleks soov olnud koos mängida, siis teisi emasid ja lapsi ei pea rusikatega ja keskmiste sõrmedega ja karjumisega selleks hirmutama ja mööda mänguväljakut taga ajama.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sul puudub funktsionaalne lugemisoskus?

Kuidas sul endal funktsionaalse lugemisoskusega muidu on?

 

Teemaalgatus:

Minu laps läks eest ära ja soovis minuga koos üksi mängida… Kui minu laps järjest eest ära läks…

 

Ja hiljem:

Ainult puudulike sotsiaalsete oskustega inimene ei saa sellest aru, mida eest ära kõndimine tähendab.

 

Siin keegi ei õigusta teist ema, vaid püüavad selgeks teha, et ka TA võiks oma lapsele sotsiaalseid oskusi õpetada. Varsti hakkab see koolieelik üksi liikuma (vähemalt kooli peal) ja peab suutma enda eest nii palju seista, et öelda, kui kiusatakse või ta midagi kiusuna tajub, ja kui teine ei lõpeta, siis abi paluda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sul puudub funktsionaalne lugemisoskus?

Kuidas sul endal funktsionaalse lugemisoskusega muidu on?

Teemaalgatus:

Minu laps läks eest ära ja soovis minuga koos üksi mängida… Kui minu laps järjest eest ära läks…

Ja hiljem:

Ainult puudulike sotsiaalsete oskustega inimene ei saa sellest aru, mida eest ära kõndimine tähendab.

Siin keegi ei õigusta teist ema, vaid püüavad selgeks teha, et ka TA võiks oma lapsele sotsiaalseid oskusi õpetada. Varsti hakkab see koolieelik üksi liikuma (vähemalt kooli peal) ja peab suutma enda eest nii palju seista, et öelda, kui kiusatakse või ta midagi kiusuna tajub, ja kui teine ei lõpeta, siis abi paluda.

Kes on öelnud, et TA laps seda siis koolis ei oska, kui üksi liiguks, antud juhul oli koos emaga. Täiesti teine olukord.

Teiseks, TA ju ütles koos lapsega, et laps ei taha mängida, väljendades lapse soovi. Järelikult TA laps peaks olema selle meelde jätnud, kuidas öelda teistele “ei”, kui ei taha mängida.

Mänguväljakul käiakse oma perega aega veetmas, see on pere aeg ja minu arvates see teine ema ületas seda piiri.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samas tahaks lisada ka seda, et see on ka selgelt nähtav, kui laps tahab ise mängida teise lapsega ja kui lapsevanem tahab, et laps mängiks teise lapsega. Antud juhul mina loen välja, et see teine ema tahtis, et tema laps mängiks TA lapsega, mitte ei olnud see selle lapse enda tahe. Tõenäoliselt motiveeris seda ema mugavus näppida pingil telefoni, kui keegi teine mängib, keegi teine aega tema lapsel sisustab.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga tobe olukord küll, kui mingid võõrad autistid või piirialased end tänaval külge kleepima tulevad… Sotsiaalne protokoll, kuidas antud olukorras efektiivselt ja samas hea taktiga käituda, puudub 🙂

Nagu panga müügimehed, kes pole võimelised kuulma ega mõistma, kui neile öeldakse, “ei, aitäh.”

Kellelgi meist ei ole kohustust tutvusesse asuda. Veel enam, kui enda või lapse sisetunne kamandab, et noup, cancel, cancel quickly.

Samas pole endal mõttessegi tulnud lapsega mänguväljakule minna. Kas need ei olegi selleks, et seal vb kellegagi tutvuda? Selle väikese riskiga, et seal võib aeg-ajalt ka selliseid kleepekaid, või veel hullem, mingeid parme ja pervosid olla?

Rannas sama lugu, neh?

+1
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Samas pole endal mõttessegi tulnud lapsega mänguväljakule minna. Kas need ei olegi selleks, et seal vb kellegagi tutvuda? Selle väikese riskiga, et seal võib aeg-ajalt ka selliseid kleepekaid, või veel hullem, mingeid parme ja pervosid olla? Rannas sama lugu, neh?

Keegi ei kohusta sul kuskil tutvuma. Sa istu jah parem kodus, sest igal pool võib olla mõni kleepekas, parm või pervo.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 31 kuni 53 (kokku 53 )


Esileht Väikelaps Mänguväljakul