Esileht Pereelu ja suhted Manipuleeriv eks ja laps

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Manipuleeriv eks ja laps

Postitas:

Tere. Mida teha – manipuleeriv eks ja mehe lapsed.

Oleme mehega koos olnud mitu aastat. Ei ole selle aja jooksul nàinud mehe lapsi (13 aastane ja 15 aastane), kuna eks on manipuleerinud ja selgeks teinud neile kui paha ma olen (mina ei olnud see, kes perekonna lahku ajas), keelduvad meile tulemast ja ühistel üritustel osalemast kui mina ka olen.

mida teha:
Kas annab mehele selgeks teha, et kui laps keeldub osalemast üritustel ja koosviibimistel, kus ma olen, siis on see lapse probleem?

Môjutada eksi materjaalselt (100 % mehest sôltuv) ja proovida panna môistus pàhe, et ta rikub laste psüühika ära ja teeb sellega neile halba, oma kättemaksuga.

Või oleks targem oma nàrve hoida ja ise minema astuda?

On siin psühholooge, kes oskaks mingit nõu anda, kuidas oleks antud olukorras normaalne toimida?

+4
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.12 08:57; 06.12 16:17; 06.12 19:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe ja tema eksi suhted pole sinu asi. Küll aga on mehe rahaline pool teie teema, kui see 100% toetus tuleb teie arvelt.
Mees võiks ise lastega rääkida, etnad sulle võimaluse annaksid. Samas mees ei pea kellelegi ette kandma millal ja kus sina osaled.
Oluline on ka see, et kas teil on lihtsalt suhe või oled elukaaslane.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks need lapsed peaks sind mäha tahtma? Miks sul on neid nii meeleheitlikult näha vaja?
Äkki on sul psühholoogi vaja?

+7
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Mida teha – manipuleeriv eks ja mehe lapsed.

Oleme mehega koos olnud mitu aastat. Ei ole selle aja jooksul nàinud mehe lapsi (13 aastane ja 15 aastane), kuna eks on manipuleerinud ja selgeks teinud neile kui paha ma olen (mina ei olnud see, kes perekonna lahku ajas), keelduvad meile tulemast ja ühistel üritustel osalemast kui mina ka olen.

Sina ei ole hädavajalik osa laste ja laste isa vahelises suhtluses. Miks sa ennast vahele pressid sinna, kuhu sa ei kuulu?
Ma saan aru, et eks ei keela lastel isaga suhelda ja lapsed suhtlevad, nad on küllalt suured, et ise sellega hakkama saada. Nad ei taha lihtsalt sinuga tegemist teha. See on kõige enam sinu probleem ja vägisi armsaks ei saa. Need lapsed on ka küllalt suured, et ise natukenegi oma peaga mõelda ja nii suurte laste uue naise vastu olemiseks on natuke rohkem vaja kui emme vihakõnet. Ju sa siis pole neile nii head muljet jätnud.

Môjutada eksi materjaalselt (100 % mehest sôltuv) ja proovida panna môistus pàhe, et ta rikub laste psüühika ära ja teeb sellega neile halba, oma kättemaksuga.

No see teeb küll lastele kuhjaga head ja silub suhteid. Mine ise psühholoogile, naine, kui sa ei saa aru, et see teeb asja hullemaks! Tegelikult see pole paha mõte, sealt sa võid saada isegi häid juhiseid, kuidas käituda, et niigi pingelises olukorras mitte asja hullemaks teha.

Kõige targem oleks sul aduda, et sina ei kuulu nende laste ellu ja sellega rahu teha ja nemad rahule jätta, samas mitte takistada laste suhtlemist nende isaga. Võib juhtuda, et aastate pärast nad sind isegi aktsepteerivad.

+5
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 10:02; 06.12 12:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust üldse tead, et just eks lapsed su vastu ässitanud on?
Võib-olla pole ta lastele sinu kohta ühtki halba sõna öelnud.
Selles vanuses lapsed on juba sellised, kes võivad olla ise häiritud, kui vanemal on uus kaaslane. Teismelistele pigem ei meeldi vanemate uued kaaslased.

Miks üldse pead neid tingimata nägema? Võimalik, et teismelised lihtsalt ei suudagi leppida, et vanemad lahku läksid ja ühel/või mõlemal nüüd uus kaaslane. Ongi mugav süüdistada uut kaaslast selles, et vanemad lahus. Kuigi sel uuel ei pruugi lahkuminekuga mingit pistmist olla.

Mina pigem ei torgiks neid lapsi. Vägisi armsaks ei saa, eriti nii suurte laste puhul.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tark tegu on ise silmad lahti teha ja minema jalutada.

Ütled, et pole mehe lapsi mitme aasta jooksul näinud. Eestis on kehtiv perekonnaseadus ja toimiv kohtusüsteem. Vähe sellest, et mees pole suutnud end eksi suhtes kehtestada ja lastega normaalset sidet säilitada vaatamata tõmblustele nende emaga, on ta jätnud ära kasutamata ka õiguse suhtluskorra määramiseks kohtu kaudu, kui kokkuleppeid eksiga teha ei saa.

Suure tõenäosusega teeb mees sulle laste teemal lihtsalt näitemängu ja mängib kannatajat, istudes ise tegelikult mugavusstsoonis, et jumala eest mitte tegeleda keeruliste pereprobleemidega.

Millel põhineb väide, et eks on lapsi manipuleerinud? Oled kuulnud teda lastega seda tegemas? On ta ise sulle seda rääkinud? Oled kuulnud pealt tema ja mehe vahelisi vestlusi sel teemal? Kui ei ja see on üksnes mehe refereering asjadest, manipuleeritakse suure tõenäosusega hoopis sind. On mees sinu kaitseks välja astunud? Ilmselt mitte efektiivselt.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks oled nii kindel, et mehe ex on manipuleeriv? Või õigupoolest – mis see siia puutub, kui on.
Tegelikult ma ei saanud hästi aru: Kas mees sunnib lapsi sinuga kohtuma, aga lapsed ei taha ja siis arvate, et ex manipuleerib? Nii vanad lapsed peaksid ikka ise otsustama ja see, kas nende ema neid manipuleerib ei ole tõesti sinu probleem, sest sa isegi ei tunne neid. Isa peobleem võiks muidugi olla, aga noh.. ega ta palju teha ei saa, kui lapsed keelduvad. Neil võib ka endal hing haige olla sellest teadmisest, et isal onuus naine – täitsa võimalik ju! Ja see pole kuidaig isiklikutl sinule suunatud vaid lihtslat lapsed igatsevad oma isa ja ei taha teda võõra niasega “jagada”. Pigem mehel hoida laste poole, austada nende otsust ja olla ise nendega võimalikult palju koos.

Ja seda ma kohe kindlasti ei usu, et on olemas mingi naine, kes on oma mehest juba mitu-mitu aastat lahus, aga temast majanduslikutl sõltuv. Kui ta just pole puudega, ei saa tööle minna ning on oma exiga sellise pikaajalise toetuse (suusõnalise) lepingu teinud. Ja siis poel kuidagi võimalik lepingust taganeda! See oleks lihtsalt alatu ja ei lahendaks midagi vaid tekitaks veelgi rohkem paksu verd.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust üldse tead, et just eks lapsed su vastu ässitanud on?
Võib-olla pole ta lastele sinu kohta ühtki halba sõna öelnud.
Selles vanuses lapsed on juba sellised, kes võivad olla ise häiritud, kui vanemal on uus kaaslane. Teismelistele pigem ei meeldi vanemate uued kaaslased.

Miks üldse pead neid tingimata nägema? Võimalik, et teismelised lihtsalt ei suudagi leppida, et vanemad lahku läksid ja ühel/või mõlemal nüüd uus kaaslane. Ongi mugav süüdistada uut kaaslast selles, et vanemad lahus. Kuigi sel uuel ei pruugi lahkuminekuga mingit pistmist olla.

Mina pigem ei torgiks neid lapsi. Vägisi armsaks ei saa, eriti nii suurte laste puhul.

Täiesti nõus. Selles vanuses lastel on probleeme oma vanemategagi küll, milleks neile veel lisa vaja. Kui jääte mehega kauemaks kokku, küll siis kunagi kohtute.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oleksin suhtest lahkunud.

(vastates osadele, miks peab uus naine üldse lapsi nägema jne, siis kujutage ette, et on nt mehe ema , uue naise ämma ja laste vanaema süõnnipäev. Kes peaks jätma minemata? Uus naine? Ag akui uus naine on ka selle sünnipäevalapse lastelaste ema? Kui kaua kehtib see, et “esimesed lapsed” on kõige tähtsamad?

Pigem näen siin mina tossikest meest, kes ei ole suutnud asju oma eksiga korda ajada. Selleks on mitmeid võimalusi olnud. Rääkides laste vanusest, kui olukord on kestnud mitmeid aastaid, siis olukorra laguses olid ju lapsed nooremad. Mees oleks juba ammu sanaud kaasata sotsiaaltöötajad, pereterapeute, lastekaistet jne olukorra lahendamissesse kuni kohtu kaudu kohtumiskorra paika panemiseni.

Tuleb aru anda, et üks hetk ei ole uus naine enam uus naine, vaid on püsiv kaaslane, eelduslikult elu lõpuni. Mu mehel on ka eksiga 1 laps. Meil on mehega 2 last, oleme abielus 6 aastat, koos 8 aastat – ma ei kujuta ette, kui keegi mind nimetaks uueks naiseks, olles praegu mehega koos pikemalt kui mees oma eksiga koos oli.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas annab mehele selgeks teha, et kui laps keeldub osalemast üritustel ja koosviibimistel, kus ma olen, siis on see lapse probleem?

Môjutada eksi materjaalselt (100 % mehest sôltuv) ja proovida panna môistus pàhe, et ta rikub laste psüühika ära ja teeb sellega neile halba, oma kättemaksuga

Et siis hakkad omalt poolt vastu manipuleerima. Oletame, et eks ongi lastega manipuleerinud, aga sina ise oled täpselt samasugune kui isegi kaalud selliseid variante. Aga kui tahad oma suhte veel keerulisemaks ajada, siis lase käia. Pane mees valiku ette, kas sina või lapsed ja vaata, kas ta valib sind.

Või oleks targem oma nàrve hoida ja ise minema astuda?

Jah.
Või käitud nagu täiskasvanud inimene, ei survesta meest, ei roni perekondlikele üritustele kuhu sind ei oodata ja naudid oma aega. Võib-olla on lapsed täiskasvanuks saades valmis sind aktsepteerima, võib-olla mitte.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga miks sa tema lapsi niiväga näha tahad? saate kokku, pirtsutavad ja plärtsuvad või vaikivad, soovid tõesti seda v? las mees kohtub nendega mujal, mis ühisüritusi teil ikka niiväga olla saab?
minu meelest palju hullem variant oleks kui mees 99% üksikisa ja siis toimeta ja tegele pidevalt tema lastega.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks soovid lastega kohtuda? Kui sa nendega ei kohtu, kuidas see sind segab? Kui on plaanis mehe ema sünnipäev, kas siis mees ütleb sulle, jää sina koju, et minu lapsed saaks ka vanaema sünnipäevale tulla? Kas sina ei saa minna mehega reisile, kuna siis ei tuleks mehe lapsed? Või kuidas see elu teil täpsemalt käib, kuidas ja kus mees üldse oma lastega suhtleb?
Kui on nii, et sina ei saa mehega koos kusagil käia, kuna siis ei tuleks mehe lapsed sinna, siis ma lõpetaks selle suhte, sest mees selgelt eelistab lapsi ja sina oled eikeegi. Kui aga laste soov sinuga mitte kohtuda tähendab, et isa saab lastega korra kuus kokku kusagil söögikohas, siis ma ei näe probleemi. Parem ongi, kui mingid vastalised teismelised ei tolgenda minu kodus!

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oot, siin hiljaaegu oli analoogne teema, kus uus naine pressis ennast vägisi igale poole kaasa, kuhu mees enda laste üritustele läks ja lausa laste sünnipäevi peeti eraldi ehk üks siis, kus eks ka oli lastega ja teine, kus neid ei olnud, kuna nad ei tulnud või midagi alanoogset. Seal ka lapsed keeldusid minema üritustele, kus uus naine kohal ja ikka vana naine oli see, kes lapsed uue vastu ässitas.
Seal tehti ka selgeks, et uus naine ei peagi ennast sellistele üritustele toppima ja nende lastega pole tal mingit asja.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 10:56; 06.12 16:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui teemaalgataja pole kordagi näinud mehe lapsi, siis ta tegelikult ei tea, miks ta neid näinud pole. Eriti kui pole sel teemal eksnaisega isiklikult vestelnud. See kõik võib olla ainult mehe jutt. Telefonivestlused ei loe. Ma olen kohtunud inimesega, kes suutis telefoniga suure näitemängu korraldada, aga pärast selgus, et teises liini otsas polnudki kedagi.
Sama teema kehtib ka eksi täieliku ülalpidamise kohta. Kui tõendeid pole, siis on seegi lihtsalt üks mehe jutt.
Võimali, et ta tõmbab teid kõiki haneks ja mängib raha hoopis kasiinos maha/korjab sukasäärde/raiskab naiste peale/ei teenigi seda.

Teemaalgataja, kas sa oled näinud kontoväljavõtteid, mis tõestaks, et mees peab 100% ülal oma eksnaist ja ka lapsi? Ja arvesta, et tavapärane kahe lapse elatis ei tähenda eksnaise täielikku ülalpidamist.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et siis naine jätab näiteks ämma juubelile minemata, kuna lapsed keelduvad muidu vanaema sünnipäevale tulemast.
Kuidas see asi on nii kaugele läinud – kohe peale lahkuminekut oleks tlunud mehel teha kõik, et suhtlemine lastega jääks, kui vaja kasutaks lastekaitsetöötaja abi, kui see ei aita – kohus.
Aga nüüd on lapsed juba nii suured, et ükski vägi ei pane neid suhtlema.
Minu mehe lapsed võtsid mind kohe omaks, nad isegi astusid isa kaitskes välja, kui nende ema nende kuuldes nende isa sõimama hakkas. Eks nad sai ikka vatti ka, sest ema tegi ka nende elu keeruliseks. Tütar ütles minu kuuldes – et lõpeta ometi see isa sõimamine ja süüdistamine ära.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 12:03; 06.12 17:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei loe kuskilt välja, et nende laste isa lapsi näeks ja nendega suhtleks. Eksnaise manipuleerimist usun ma küll. Aga usun ka seda, et võimalik, et lapsed on ka ise suhtlemise isaga lõpetanud ja siinjuures ei pruugi põhjus üldsegi olla isa uue naise tekkimine. Litsalt ei taha suhelda ja kõik.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.12 12:40; 06.12 16:33; 06.12 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jälle ei loe välja, et MEES poleks lapsi näinud ega nendega suhelnud.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 10:02; 06.12 12:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Las klativad oma suhted ise omavahel ära. Millestki pidi see suhtumine ju alguse saama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas su mees ikka on selle aja jooksul lapsi näinud? Kui on, siis milles probleem? Las mees kohtub ja tegeleb oma lastega, mis sina sinna vahele trügid?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Mida teha – manipuleeriv eks ja mehe lapsed.

Oleme mehega koos olnud mitu aastat. Ei ole selle aja jooksul nàinud mehe lapsi (13 aastane ja 15 aastane), kuna eks on manipuleerinud ja selgeks teinud neile kui paha ma olen (mina ei olnud see, kes perekonna lahku ajas), keelduvad meile tulemast ja ühistel üritustel osalemast kui mina ka olen.

mida teha:

Kas annab mehele selgeks teha, et kui laps keeldub osalemast üritustel ja koosviibimistel, kus ma olen, siis on see lapse probleem?

Môjutada eksi materjaalselt (100 % mehest sôltuv) ja proovida panna môistus pàhe, et ta rikub laste psüühika ära ja teeb sellega neile halba, oma kättemaksuga.

Või oleks targem oma nàrve hoida ja ise minema astuda?

On siin psühholooge, kes oskaks mingit nõu anda, kuidas oleks antud olukorras normaalne toimida?

Laps ei ole täiskasvanu, kuigi neil on vanust juba üksjagu. Tegemist on murdealistega ja isegi oma pere lapsed muutuvad sellel ajal pöörasteks. Protestivad ja protsessivad ka oma vanematega. Ega siin muud pole, kui sul tulen olla täiskasvanu ja mitte võtta laste käitumist kui omasuguste käitumist sinuga. Kasva suureks ja ole mõistev ja arusaaja. Lastel on õigus olla pahane ja sinul pole vaja olla pahane, et nemad on pahased. Laste jaoks on nende pere purunenud. Pole nende asi, kelle pärast või mis tõttu. Nad väljendavad oma pahameelt oma purunenud perekonna peale. Seda, et isa uus kaaslane võib osutuda ingliks, nad veel ei tea. Sul on võimalik seda nüüd hakata neile tõestama, et sa oled hea inimene. Küsimus, et kas annab mehele selgeks teha, et laste keeldumine on laste probleem? Vat see küsimus on väga veider ja hoiak ka. Kuidas saab laste pere purunemine olla laste probleem ? See on ikkagi isa probleem. Nii et tahad mehele midagi selgeks teha, siis tuleb teha mehele selgeks, et laste suhtumine on MEHE probleem, mitte laste oma. Mida soovitan, tee see aeg endale nii mõnusaks ja kasulikuks, mis mees veedab oma lastega, kui vähegi saad. Jõuga kalliks ei saa. Lastel on õigus oma pahameelt väljendada ja kui keegi seda lahendada saab, siis laste ISA!!!

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi ei ole ju lastega koos aega veetmises, asi on et lapsed keelduvad minema kas künnipäevale, juubelile, pulma, matusele ja muudele pereüritustele, kui seal olen mina… ok, ma ei lähe, aga kas on õige siis et läheb mehe eks lastega, kellega nad on olnud lahus 3 aasta, ja mina kui mehe elukaaslane ei saa osa võtta?

Lihtsalt, ma küsingi, kas see on ok? Kui see on ok, siis nii öelge ja vb pean enda peas asjad ümber vaatama…

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.12 08:57; 06.12 16:17; 06.12 19:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et siis naine jätab näiteks ämma juubelile minemata, kuna lapsed keelduvad muidu vanaema sünnipäevale tulemast.

Kuidas see asi on nii kaugele läinud – kohe peale lahkuminekut oleks tlunud mehel teha kõik, et suhtlemine lastega jääks, kui vaja kasutaks lastekaitsetöötaja abi, kui see ei aita – kohus.

Aga nüüd on lapsed juba nii suured, et ükski vägi ei pane neid suhtlema.

Minu mehe lapsed võtsid mind kohe omaks, nad isegi astusid isa kaitskes välja, kui nende ema nende kuuldes nende isa sõimama hakkas. Eks nad sai ikka vatti ka, sest ema tegi ka nende elu keeruliseks. Tütar ütles minu kuuldes – et lõpeta ometi see isa sõimamine ja süüdistamine ära.

No meie suguvõsas on selline juhus, kus meesterahva poeg teatas mehe uuele naisele, et sina sinna sünnipäevale küll ei tule. Algul koguneti vanaema kodus ja sealt mindi siis koos edasi peopaika ja uus naine jäigi pisarateni solvunult (vanaema) koju, sest laste poolt pandi niimoodi paika. Imestasime oma perega ja teised samuti kaitsesid seda naist. Täiesti julm käitumine laste poolt. Mees on maksnud lastele aastaid suurema summa oma sissetulekust (laste ema rahateemas äärmiselt ebapädev), elatud on uue naise sissetulekutest ja siis mingi laps teatab nii. Oleks mina selle lapse isa olnud, ma oleks kratist kinni võtnud ja koju ema juurde ära viinud, kuyi käituda ei oska, siis nägemist.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.12 12:40; 06.12 16:33; 06.12 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi ei ole ju lastega koos aega veetmises, asi on et lapsed keelduvad minema kas künnipäevale, juubelile, pulma, matusele ja muudele pereüritustele, kui seal olen mina… ok, ma ei lähe, aga kas on õige siis et läheb mehe eks lastega, kellega nad on olnud lahus 3 aasta, ja mina kui mehe elukaaslane ei saa osa võtta?

Lihtsalt, ma küsingi, kas see on ok? Kui see on ok, siis nii öelge ja vb pean enda peas asjad ümber vaatama…

Ei, see ei ole OK. Ma arvan, et manipuleerivad nii eksnaine kui lapsed. Võimalik, et eesmärgil isa niiöelda tagasi saada? Et näidata mehele, kui tore oleks ikka ühine pere olla? Ma ei pea üldse arusaadavaks, mida asja on mehe eksil nt mehe ema sünnipäevale??

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.12 12:40; 06.12 16:33; 06.12 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi ei ole ju lastega koos aega veetmises, asi on et lapsed keelduvad minema kas künnipäevale, juubelile, pulma, matusele ja muudele pereüritustele, kui seal olen mina… ok, ma ei lähe, aga kas on õige siis et läheb mehe eks lastega, kellega nad on olnud lahus 3 aasta, ja mina kui mehe elukaaslane ei saa osa võtta?

Lihtsalt, ma küsingi, kas see on ok? Kui see on ok, siis nii öelge ja vb pean enda peas asjad ümber vaatama…

Ei, see ei ole OK. Ma arvan, et manipuleerivad nii eksnaine kui lapsed. Võimalik, et eesmärgil isa niiöelda tagasi saada? Et näidata mehele, kui tore oleks ikka ühine pere olla? Ma ei pea üldse arusaadavaks, mida asja on mehe eksil nt mehe ema sünnipäevale??

Äkki sellepärast on asja, et see eksi ema on nende ühiste laste vanaema.

no on ju sarnased lood: https://foorum.perekool.ee/teema/eksnaise-kius/

laste vanus võib meelega olla valesti kirja pandud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 10:56; 06.12 16:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean ka juhust, kus laps kutsus isa uue naise oma lõpupeole ja ema andis kodus lapsele valida – kas tema või isa uus naine. Lapsel oli väga piinlik isa uuele naisele helistada, aga uus naine oli mõistev ja ei tulnud lõpetamisele.

Aga proovi ära – mine kaasa ja vaata, mis siis saab. Las siis sugulased näevad, kuidas sellised lapsed käituvad. Praegu nad tunnetavad võimu, sest sina oled järgi andnud – sellistele tuleb samaga vastu hakata ja anda mõista mõndede hüvede otsustamine on sinu käes.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 12:03; 06.12 17:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas annab mehele selgeks teha, et kui laps keeldub osalemast üritustel ja koosviibimistel, kus ma olen, siis on see lapse probleem?

Môjutada eksi materjaalselt (100 % mehest sôltuv) ja proovida panna môistus pàhe, et ta rikub laste psüühika ära ja teeb sellega neile halba, oma kättemaksuga.

Või oleks targem oma nàrve hoida ja ise minema astuda?

Sa tahad mehele selgeks teha, et (1) tema lastel on probleem, tahad et (2) ta lastele antava rahaga manipuleeriks sundimaks neid sulle meelepäraselt käituma ja (3) oled valmis ise minema astuma. See kõik näitab, et sina oled ainult oma tahtmiste peal väljas ega hooli suuremat mehest ega tema lastest. Milleks siis üldse koos olla?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi ei ole ju lastega koos aega veetmises, asi on et lapsed keelduvad minema kas künnipäevale, juubelile, pulma, matusele ja muudele pereüritustele, kui seal olen mina… ok, ma ei lähe, aga kas on õige siis et läheb mehe eks lastega, kellega nad on olnud lahus 3 aasta, ja mina kui mehe elukaaslane ei saa osa võtta?

Lihtsalt, ma küsingi, kas see on ok? Kui see on ok, siis nii öelge ja vb pean enda peas asjad ümber vaatama…

See on puhtalt laste probleem, kui nad ei lähe. Miks sina seepärast muretsed?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis nad ei suhtle ka isaga kuna on solvunud…

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.12 08:57; 06.12 16:17; 06.12 19:15;
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Pereelu ja suhted Manipuleeriv eks ja laps