Esileht Ilu Mantel villa (veidi kašmiiri ka lisaks) sisaldusega

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Mantel villa (veidi kašmiiri ka lisaks) sisaldusega

Postitas:

Kas kogemusi – millise firma villa-kašmiiri seguga mantel on hea hinna-kvaliteedi suhtega?

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 10.02 10:22; 13.05 09:48; 15.06 12:01; 08.10 10:04; 30.12 14:56; 03.02 22:24; 26.04 11:55;
Kommentaarist on juba teavitatud

Osta kaltsukast – sealt saab odavalt 20 aastat vana mantli, mis näeb välja nagu uus.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui soovid odavamalt saada ja villa- kašmiiri segust, siis ma soovitan yooxist otsida.

mantli otsingul saad valida materjalid, cashmere ja wool on seal kenasti eraldi valitavad. Kui valik ette tuleb, siis võta madalam hind ettepoole. Ja edasi mantli valiku puhul jälgi toote kirjeldust, et seal oleks ‘fully lined’, sest seal on palju ka selliseid tooteid, millel voodrit sees pole, niisugust sitanikerdist küll ei soovita 😀 Kui kirjas on semi-lined, siis see tähendab seda, et vooder on küll kehaosas, aga mitte varrukates.

Mõõtudest ka – seal on kõik ümber pandud itaalia mõõdustikku, mis tähendab, et kui sa siit saksa numeratsiooni järgi ostad endale nr 38, siis Itaalia mõõdu järgi pead võtma nr 42. Kui ost lähebki nihu ja mingil põhjusel ei sobi, siis kauba tagastamine sinna on tasuta ja kuller tuleb pakile ise järgi. Oluline on see, et selga proovides sa ei eemaldaks ühtegi rippuvat lipikut.

Eraldi tasub vaadata kategoriaid Clearance ja Sale, nendes on tootevalik erinev. Ka täishinnaga ostes on seal mantlid tavakaupluse hinnast odavamad, sest see on outlet.

Näide ka, näiteks see on villa ja kašmiiri segu, voodriga (76€): https://www.yoox.com/ee/41893369KU/item#dept=samplesalewoman&sts=sr_samplesalewoman80&cod10=41893369KU&sizeId=5&sizeName=44

Villaseid, ka 100% virgin wool on seal ohtralt nii umbes 100€ ringis, aga kui juba kašmiirisegust tahad, siis sealgi on nende hinnad enamasti ikka alates umbes 500€. Alesid tasub jälgida, aeg-ajalt on seal 80-90% allahindlused. Toodete hinnad varieeruvad, ale ajal võib mingi ese olla näiteks 25€ ja nädal hiljem sama toode jälle täishinnaga müügis.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 14:07; 26.04 18:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Max Mara

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ivo Nikkolo.

Yooxist olen mina ka täieliku võltsingu saanud.  Tagasis sai muidugi saata, aga ikka olin väga pettunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Yooxist olen mina ka täieliku võltsingu saanud.  Tagasis sai muidugi saata, aga ikka olin väga pettunud.

Ja mina ei leia midagi suurusele 46.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 17:08; 26.04 20:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mina ei leia midagi suurusele 46.

Mina olen itaalia numeratsiooni järgi praegu nr 46 ja minule on küll valikut palju. Ka nr 48 on veel korralik valik, alates 50st läheb hõredamaks.

Tuntumatel firmadel on ka sertifikaat ikka kaasas olnud, võltsinguid mulle pole sattunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 14:07; 26.04 18:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ted Bakeril on ilusad mantlid. Muidu küll päris kallid, aga seal on allahindlusi ka väga tihti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mina ei leia midagi suurusele 46.

Mina olen itaalia numeratsiooni järgi praegu nr 46 ja minule on küll valikut palju. Ka nr 48 on veel korralik valik, alates 50st läheb hõredamaks.

Tuntumatel firmadel on ka sertifikaat ikka kaasas olnud, võltsinguid mulle pole sattunud.

Pidasin silmas EU 46 (või siis vist Saksa numeratsiooni järgi), mitte Itaalia 46. Seda, et nende numbrid pisemad on, tean küll.
Hiina kraam on mul üldse alates 3XL ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 17:08; 26.04 20:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on parim valik, mis peale kasukate ära keelamist selga panna pidulikel juhtudel. Ostsin kunagi Pariisist nii 17 aastat tagasi ja näeb veelgi hea välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ostsin janet and tashist. no nii ilus ja kvaliteetne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu Mantel villa (veidi kašmiiri ka lisaks) sisaldusega