Esileht Ilu ja tervis Maovähendusoperatsioon

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Maovähendusoperatsioon

Postitas:

Tere, kuidas teie maovähendusoperatsioonile saite ja kas maksite ise v haigekassa? Kaua pidite ootama ja kes teid lõikas? Plusse ja miinuseid paluks

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.03 15:33; 21.03 15:51; 21.03 15:51; 21.03 16:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kindlasti ei ole ajaviiteteema!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

plusse polegi, näost lähed väga vanaks. mõned on lausa vanamutistunud kuigi 35 aastased.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis vahet sel on? Mis teema see siis olema peaks? Kui sul pole midagi öelda siis ära kirjuta

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.03 15:33; 21.03 15:51; 21.03 15:51; 21.03 16:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas nii? Kõhnaks saab ju ikka nagu Mari Leen Albers

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.03 15:33; 21.03 15:51; 21.03 15:51; 21.03 16:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja võib ka jälle paksuks tagasi minna. Minu tutvuskonnas on opitud inimesi 3 – üks on sama paks, kui enne, teine väga jälgib mida sööb, võtad juurde rauatablette jne, kolmanda kohta oskan vaid silmajärgi öelda, et ega ta palju saledam ei ole.
Seega tähendab see op terveks eluks seda et pead söömisega piiri pidama, tarvitama toidulisandeid jne. Seega, kui meditsiinilist näidustust ei ole – tasuks liituda näiteks fitlapiga (tuttav võttis alla 27 kg).

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis vahet sel on? Mis teema see siis olema peaks? Kui sul pole midagi öelda siis ära kirjuta

See on terviseteema. Küll tõstetakse varsti ümber õigesse kohta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes tõstab ha miks ? Mis vahet sel on

0
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.03 15:33; 21.03 15:51; 21.03 15:51; 21.03 16:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tuttavad on ise maksnud, mõlemal ei olnud raha probleemiks, kuigi minu meelest oli neil vägagi meditsiiniline probleem olemas. Üks ütles, et sai nii kiiremini löögile. Mõlemad võtsid esimese hooga palju alla, aga siis kaal stabiliseerus ja üks on üsna priskeks tagasi söönud. Kõhnem neist on tulemusega rahul, aga ütleb, et uuesti ei julgeks teha, mis siis, et tervisenäitajad läksid normi. Tal oli enne kõrge vererõhk ja oht rasvmaksaks. Ütles, et tegi operatsiooni, sest samade näitajatega lähisugulane suri ootamatult.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsi üles foorum peenemaks.ee, registreeri ja loe. Seal palju juttu, juba ka nendelt, kes aastaid tagasi selle teinud.
Niipalju, kui siin neid teemasid olen märganud siis enamus on negatiivse suhtumisega kõiketeadjad, kes ise pole asja läbi teinud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ühel tuttaval jäi mõni kiloke puudu, et tasuta opile saada. Nuumas ennast mingi aeg eriti tugevalt, haigekassa maksis opi kinni. Võttis algul kenasti alla, aga siis jäi kaal seisma ja tuli ka tagasi. Nüüd on endiselt ülekaaluline, aga siiski mitte enam rasvunud. Peamiselt seetõttu, et vedelad, aga kaloririkkad toidud on menüüs. Varasem sealiha- saiakesed asendati jäätise, kondesnspiima ja koorelikööriga. Kui peas pole kõik korras, siis ei aita maovähendusopratsioon ka midagi.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsi üles foorum peenemaks.ee, registreeri ja loe. Seal palju juttu, juba ka nendelt, kes aastaid tagasi selle teinud.

Niipalju, kui siin neid teemasid olen märganud siis enamus on negatiivse suhtumisega kõiketeadjad, kes ise pole asja läbi teinud.

Mina olen negatiivse suhtumisega kõiketeadja, kes ise on asja läbi teinud. Mul vigastati aorti ja ma jooksin verest peaaegu tühjaks. Ühesõnaga jäin napilt ellu, vaakusin paar päeva narkoosi all elu ja surma vahel intensiivis ja siis olin veel ööpäeva osakonna intensiivis, enne kui tavapalatisse viidi. Aga selliseid asju muidugi ei reklaamita. Mao vähendamiseni mul ei jõutudki. Minu tookordsel palatikaaslasel tuli äge põletik, aga saadi lõpuks ikka antibiootikumidega kontrolli alla. Mis tast edasi on saanud, ei tea, me ei jäänud suhtlema.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul tuttav tegi umbes aasta tagasi, võttis maha umbes 50kg, praegu kaal tõusnud ei ole, aga näost näeb ta küll jube välja. 10-15 aastat vanemaks peaks.
tal oli ka mingi opijärgne jama, sai juba koju ja siis kas mingi õmblus läks lahti või midagi sellist, lõigati uuesti lahti, tehti korda ja vaakus mitu päeva elu ja surma vahel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siit fooruist sa kindlasti vastust ei saa oma küsimustele. Otsi mõni vastava teema vestlusring parem.
Ise tegin läbi 2013 kevadel, nüüdseks siis 7 aastat möödas. Olen väga rahul. Kaal langes ca 50kg ja on püsinud. Mingil määral ikka vaatan, mida ma söön, aga väga hullult piirama ei pea. Terviseprobleeme ei ole ja toidulisandeid võtan siis, kui arvan, et võiks midagi vaja olla, a la D-vitamiin.
PS Ei ole näost vanemaks ka jäänud, vastan täiesti enda vanusele või isegi sutsu parem 😛

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varasem sealiha- saiakesed asendati jäätise, kondesnspiima ja koorelikööriga. Kui peas pole kõik korras, siis ei aita maovähendusopratsioon ka midagi.

Äkki soovitati liha ja teravilja asemel piimatooteid tarbida 😀

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Ilu ja tervis Maovähendusoperatsioon