Esileht Ilu Marati tooted, kvaliteet?

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Marati tooted, kvaliteet?

Postitas:
Kägu

Mul erinevaid marati asju ja värvilistel kõigil värv tuhmub iga pesukorraga, musta puhul pole ainult märgata ja ühtegi punast toodet pole olnud.

Kas tõesti on nii, et värv tuhmub iga pesukorraga? No tore siis… Silm jäi peale ühele rohelisele kleidile, aga hinna tõttu jäi ostmata. Kui ikka nii kalli hinnaga tootel värv kiirelt maha kulub, siis miks peaks neid tooteid üldse ostma?

 

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul erinevaid marati asju ja värvilistel kõigil värv tuhmub iga pesukorraga, musta puhul pole ainult märgata ja ühtegi punast toodet pole olnud.

Kas tõesti on nii, et värv tuhmub iga pesukorraga? No tore siis… Silm jäi peale ühele rohelisele kleidile, aga hinna tõttu jäi ostmata. Kui ikka nii kalli hinnaga tootel värv kiirelt maha kulub, siis miks peaks neid tooteid üldse ostma?

https://www.yaga.ee/glots/toode/sl0tiplesfg

Siin on üks vana müügikuulutus kus müüja ütleb, et dressipluus vaid korra pesus käinud.

Ükskord tuttavaga kohtudes imestasin, et tal täpselt minu dressid seljas aga hoopis teistsugust värvi. Värv oli pesukordadega nii muutunud, tumehallist helehalliks. Kui värviprobleem välja jätta siis materjal on väga mõnus ja soe.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul erinevaid marati asju ja värvilistel kõigil värv tuhmub iga pesukorraga, musta puhul pole ainult märgata ja ühtegi punast toodet pole olnud.

Kas tõesti on nii, et värv tuhmub iga pesukorraga? No tore siis… Silm jäi peale ühele rohelisele kleidile, aga hinna tõttu jäi ostmata. Kui ikka nii kalli hinnaga tootel värv kiirelt maha kulub, siis miks peaks neid tooteid üldse ostma?

https://www.yaga.ee/glots/toode/sl0tiplesfg

Siin on üks vana müügikuulutus kus müüja ütleb, et dressipluus vaid korra pesus käinud.

Ükskord tuttavaga kohtudes imestasin, et tal täpselt minu dressid seljas aga hoopis teistsugust värvi. Värv oli pesukordadega nii muutunud, tumehallist helehalliks. Kui värviprobleem välja jätta siis materjal on väga mõnus ja soe.

Väga halb reklaam siis nende toodetele. ????

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mina ostsin pojale (meeste väiksem number) 2 aastat tagasi Marati sametist hommikumantli. ta kannab seda iga päev (vahest nädalavahetusel pool päeva) ja väga palju on pesus käinud (isegi 90-ga). mulle tundub, et seda saab veel kaua kanda, näeb väga normaalne välja.

konkreetselt selle tootega olen küll ülirahul. valisin veel kaubamajast ühe odavama hommikumantli.

Mis värvi? Mul erinevaid marati asju ja värvilistel kõigil värv tuhmub iga pesukorraga, musta puhul pole ainult märgata ja ühtegi punast toodet pole olnud.

Tumesinine. Just jälle panin masinasse ja vaatasin üle, täiesti terve ja normaalne näeb välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Ilu Marati tooted, kvaliteet?