Esileht Hobinurk “Märgatud Eestis” (18.02.2021)

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 103 )

Teema: “Märgatud Eestis” (18.02.2021)

Postitas:

Mina ka tean neid, nii ülitöökaid noori inimesi pole mina kohanud. Kogu aeg möllavad kasvuhoonetes ja aias, puhkamise aega endale ei luba. Aga lapse olukord on praegu küll nutune. Palun tehke midagi ja aidake seda last.

No kui sina tead neid, siis saad ju ise ka midagi teha. Miks sa teisi palud?

Juba hakkab “häid inimesi” kogunema, kes kõik nutavad lahinal jne.

Perest on kahju. Nad on ilmselgelt täiesti ajupestud ja selle rabisulleri täieliku mõju all. Praegu tuleks see rabi üles otsida ja korralik ketukas anda. Vägivald on alati lahendus.

Arst, kes seda nahahaigust kommenteeris, ütles ju väga selgelt, et sellega võitlemine ongi lõputu. Kehv loos lihtsalt, tunnen tõesti kaasa. Sellepärast on ema kaotanud usu arstidesse, siis ilmus see rabi ja kahjuks osutusid vanemad ullikesteks. Siirad ja ausad on nad küll, paistab, et ka töökad ja armastavad oma lapsi.
Soovin neile tõesti sellest jamast väljatulekut ja aiandile edu.

+27
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 12:58; 22.02 14:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna õhtu nad duublis!

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.02 08:21; 19.02 09:43; 19.02 17:30; 20.02 18:42; 21.02 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna õhtu nad duublis!

Nad on nagu see TL ja J.

Uued staarid on sündinud – kosheri Kristel ja Margus.

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.02 17:31; 21.02 11:31; 21.02 14:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan aru, et kulutatakse seda raha sellele ravitsemisele, aga kas sellest on siis kasu? Ma ei ole loodusravitsejate vastu, kui nad reaalselt aitaksid.

Minu lapsel oli atoopiline dermatiit – aitas allergeenide vältimine toidust, pesin pesupähklitega + 2-3 päevas naha niisutamine baaskreemiga ning 5-6 aastaselt sai terveks.  Niisutamine on kõige olulisem, see hoiab naha pehmena.

Ma ei saa aru, mis kihakäntsakad koera kuuti ümbritsesid.

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 09:24; 22.02 23:42; 27.02 11:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hm, see nimi on võimalik ju välja selgitada, kui jutt sellest, et on leping, mille alusel see maja sellele Lordile kuulub – siis peaks ju  olema notariaalse lepinguga ja kinnistusraamatus näha.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hm, see nimi on võimalik ju välja selgitada, kui jutt sellest, et on leping, mille alusel see maja sellele Lordile kuulub – siis peaks ju olema notariaalse lepinguga ja kinnistusraamatus näha.

Vaata! 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 20.02 10:07; 20.02 10:12; 20.02 12:28; 20.02 16:50; 20.02 16:57; 27.02 09:17; 28.02 08:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas panite tähele, et see pere ei uskunud isegi seda, et nende lapsel on atoopiline dermatiit, mitte stafülokokk aureus. Ehkki mitmed erinevad arstid olid pannud diagnoosiks atoopiline dermatiit. Isegi see arst, kes loo tausta üldse ei teadnud ja vaatas last läbi ekraani.

See arst oli ikka ülidelikaatne ehkki oli aru saada, mida ta tegelikult asjast arvab.

Tegelikult väga kohutav, et vanemad oma lapse ravita jätavad. Kreemidega saaks asja ilmselt kiiresti kontrolli alla. Lastekaitse peaks väga jõuliselt sekkuma. Viimasel ajal on kuidagi liiga palju neid juhtumeid, kus Lastekaitse ja sots.töötajad on lapse jätnud “armastava vanema” meelevalda ning sellest on lapsele suur kahju sündinud.

+26
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 20.02 10:07; 20.02 10:12; 20.02 12:28; 20.02 16:50; 20.02 16:57; 27.02 09:17; 28.02 08:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

APPI kus on lastekaitse!?

Olen 10a tagasi Staphylococcus aureus’e (SA) keskmise vormi rünnaku üle elanud: reede lõunaks oli palavik +42,5°C ja uuesti tulin teie maailma esmaspäeval, palavik enamvähem sama. Nädalaga saadi palavik maha ja saadeti koju. Siis uuesti sama palavik ja siis juba tuvastati sepsis: SA ringles verega terves kehas, tuvastati südame mädanemine. Lõigati lahti, ka süda. Sain juurde teise pahalase, Klebsiella pneumoniae. Kui teie maailmas jälle tagasi olin siis tervitati mind lausega: tere tulemast kolm korda nädalas neile külla, teie neerud ei tööta. Mingi kuradi torbik oli ka näos, hingamismask oli see ja koos aparaadiga siiani kasutusel. Nüüd hakkab maks kah üles ütlema (hunnikutes ravimeid). Otsige meditsiiniseikluste blogi, saate targemaks. Ja hoiduge VRSA eest (Staphylococcus aureus’e kõige surmavam vorm, vankomütsiinresistentne), eluea pikkus on ca 2 päeva, viimase olete koomas.

 

Ja need idikad lasevad lapsel piinelda sügelusega?

+15
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 12:17; 20.02 12:35;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

APPI kus on lastekaitse!?

Olen 10a tagasi Staphylococcus aureus’e (SA) keskmise vormi rünnaku üle elanud: reede lõunaks oli palavik +42,5°C ja uuesti tulin teie maailma esmaspäeval, palavik enamvähem sama. Nädalaga saadi palavik maha ja saadeti koju. Siis uuesti sama palavik ja siis juba tuvastati sepsis: SA ringles verega terves kehas, tuvastati südame mädanemine. Lõigati lahti, ka süda. Sain juurde teise pahalase, Klebsiella pneumoniae. Kui teie maailmas jälle tagasi olin siis tervitati mind lausega: tere tulemast kolm korda nädalas neile külla, teie neerud ei tööta. Mingi kuradi torbik oli ka näos, hingamismask oli see ja koos aparaadiga siiani kasutusel. Nüüd hakkab maks kah üles ütlema (hunnikutes ravimeid). Otsige meditsiiniseikluste blogi, saate targemaks. Ja hoiduge VRSA eest (Staphylococcus aureus’e kõige surmavam vorm, vankomütsiinresistentne), eluea pikkus on ca 2 päeva, viimase olete koomas.

Ja need idikad lasevad lapsel piinelda sügelusega?

Sellel lapsel ei ole Staphylococcus aureus, vaid atoopiline dermatiit.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 20.02 10:07; 20.02 10:12; 20.02 12:28; 20.02 16:50; 20.02 16:57; 27.02 09:17; 28.02 08:11;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

APPI kus on lastekaitse!?

Sellel lapsel ei ole Staphylococcus aureus, vaid atoopiline dermatiit.

Seda minagi. Oleks äge SA siis vaevalt see laps seal ringi jalutaks, oleks ammu juba teadagi kus …

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 12:17; 20.02 12:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelkõige  vajab ravi muidugi isa ise. Küllap lapse seletamatu haigus pööras juba niigi piiri peal oleva issi hoopis metsa poole.  Pigem pöörduks lastekaitsesse mitte lapse ravimata jätmise pärast, vaid nende koššer ravivõtete pärast. Kulla ja hõbeda sissesöömisest saab kenasti mürgituse. Kondiitrite lehtkuld pole millegi poolest söödavam, alles oli artikkel, et juba need hõbedased kuulikesed, mida tortidele pannakse, on tegelikult kahjulikud. Kuulikesi sööd sa aga heal juhul kord aastas ämma juubelil, mitte iga päev. Ja kolmas teema on see juudi suli. Samas siin pole midagi teha, sest ise nad talle raha kingivad.

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Hehee, majale panevad kiirguse eest fooliumkatuse, aga telefoni pistavad küll väikelapsele nina alla 🙂

+20
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 14:09; 20.02 14:46; 22.02 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need vanemad on meeleheitel ja mures lapse tervise pärast. Täiesti arusaadav.

Aga

samas ilmselt sattunud esialgu ka arsti(de) juurde, kes ei suutnud maha võtta nende ärevusfooni, ei selgitanud piisavalt olukorda ja/või jättis tähelepanuta vanemate oletused…teate ju küll ikka veel kohati sellist arsti suhtumist, et mina olen meedik, vaatan peale, määran diagnoosi ja ravi, mis te siin jahute ja oletate, teie jutt on naeruväärne…selle asemel, et kaasa mõelda, arutleda, näidata must-valgel, kas ja kuidas on võimalik kindlaks teha mis lapse vaevusi põhjustab(stafülokokk n analüüsidega välistada, näidata võrdlevalt kliinilise pildi kirjeldusi, fotosid jne, veenda proovima eelkõige naha hullu reaktsiooni maha võtmist, et laps ei piinleks, et siis edasi veel toimivamat ravi otsida.

Kartlikult ja nüüdseks täiesti ajupestud vanemale tuleb läheneda teisiti kui on tehtud.

Eraldi ooper on see, et keegi šarlatan on ära kasutanud nende meeleheite ja “lüpsab” halastamatult.

See, mida nimetatakse vanematele koshermajaks ja mis nõuannete eest küsitakse sadu tuhandeid…kõik need on mõne hiireklikiga leitavad nõuanded ökoloogiliselt puhta e ökomaja ehitamiseks (mõnede eranditega n vaskkatuse osas)- tasuta saab teada, mida sisaldab liim liimpuidu valmistamisel, millega puitu katta…googeldage ainult mesilasvaha, savikrohv, lubjapiim jne jne. Puidu väidetavalt ohtlike kemikaalide sisaldust(kust küll peaks Eesti puitu sattuma n radioaktiivsus?) jm saab mõnekümne euro eest või lausa tasuta määrata Eestis laboris, ei pea maksma tuhandeid ja ootama 4 kuud.

Hõbedal ja kullal on loomulikult väike baktereidhävitav toime, salvidki sisaldavad seda aga…peale määrides, mitte sisse süües ja…tänapäeval on tunduvalt tõhusamaid viise kui hõbedapulbrile lootmine.

Koššer oli ja on mõiste ainult toidu kohta ( juudi kommete kohaselt valmistatud toit, kus kehtivad ranged reeglid loomade humaanseks tapmiseks, juba 3000a), maja, riiete jms kohta puudub sellise sõna kasutamine ka juutidel st sellist asja kui košsermaja või -riided pole olemas.

Rääkimata nüüd sellest, mida tähendab või kes on

lord või Lord

rabi

 

Kui vanemad suudaks (loodan, et neil on elementaarne kooliharidus, tundusid kirjaoskajad) needki 3 sõna selgeks teha, saaks kohe aru, et lordrabikosherkontroll on midagi, mida ei saa olemas olla.

Kes nendega suhtleb, aidake, palun, saage kätte selle petise andmed, aidake kohtusse pöörduda perel tema vastu!

PS kes nele sellist petist soovitas? miks peaks uskuma, et ta üldse tuli Iisraelist mitte n sealtsamast Lätist v Venemaalt? kes ta selline on, kes on tema ohvrid?

Teema uurivale ajakirjandusele, tehke ära!

+23
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

See pereisa ei ole päris ok. Aga väga kurb muidugi, kuidas hädas peret šarlatani poolt lollitatakse.

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 14:09; 20.02 14:46; 22.02 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See Lord Rabi Košherkontroll on oma nime poolest juba nii jabur, et mul isiklikult tekib kahtlus, et selline isik eksisteerib ainult fantaasiates. See nimetus oleks nagu suvalistest sõnadest kokku pandud.

Kahju lapsest, need linased riided ja igasugu omatehtud segudega määrimine võivad teha asja kordades hullemaks.  Atoopiline dermatiit on kaugelt juba ära tuntav ja selle lapse puhul pole kahtlustki, et ta seda põeb. Paljud lapsed kasvavad sellest ka välja, oluline on hetkel saada see sügelus ja kuivus kontrolli alla, siis kaovad ka kratsimise tagajärjel tekkinud põletikud. Pere ise vajab aga tugevalt abi, eriti isa.

+22
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen samuti kohalik. Ega need vanemad ei saagi reaalsest maailmast aru, isa on nagu kuupealt kukkunud, tal pole keskharidustki. Ja nad ei usugi midagi muud.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälle õpetlik lugu teiste jaoks, et koolis on vaja ikka käia ja haridust omandada. Siis on lootust, et suudad vahet teha asjadel ja ei satu sharlatanide küüsi. Lord Rabi võib olla vabalt mingi Lätist pärit mustlane, kes neil naha üle kõrvade tõmbas. Aga jah selliseid vägisi aidata ei saa, kui nad ise seda ei taha ja raha vabatahtlikult ära annavad. Kahju on lapsest, sest arsti juurde minnes saaks laps kindlasti abi.

Meenub sarnane lugu mingi soolase vee joomise kultusest, äkki mingi MMS?

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälle õpetlik lugu teiste jaoks, et koolis on vaja ikka käia ja haridust omandada. Siis on lootust, et suudad vahet teha asjadel ja ei satu sharlatanide küüsi. Lord Rabi võib olla vabalt mingi Lätist pärit mustlane, kes neil naha üle kõrvade tõmbas. Aga jah selliseid vägisi aidata ei saa, kui nad ise seda ei taha ja raha vabatahtlikult ära annavad. Kahju on lapsest, sest arsti juurde minnes saaks laps kindlasti abi.

Meenub sarnane lugu mingi soolase vee joomise kultusest, äkki mingi MMS?

Samas, nad ju ise koguaeg korrutasid, et on vaja õppida, õppida, õppida…!

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 20.02 10:07; 20.02 10:12; 20.02 12:28; 20.02 16:50; 20.02 16:57; 27.02 09:17; 28.02 08:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes nendega suhtleb, aidake, palun, saage kätte selle petise andmed, aidake kohtusse pöörduda perel tema vastu!

Petise andmed saame me kõik kätte Kinnistusraamatust. Kes iganes sinna viitsib logida ja siia infot jagada…

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 20.02 10:07; 20.02 10:12; 20.02 12:28; 20.02 16:50; 20.02 16:57; 27.02 09:17; 28.02 08:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

TÖÖ KÄIB LILLEVÄLJA AIANDUSTALU KUNINGANNA ISTUB AHJU SEES JA LAOB KIVE.Varsti valmis väikemehe STAFÜLUKOKK AURERUSE KOSHER KONTROLLI IMMUUNSUS RAVI MAJA.

MÕRVARITE ARSTIDE SALADUS,ALLERGIA DERMATIIT ATRIIT ON BAKTER LÜMFIS STAFÜLUKOKK AURERUS,KUI SU LAPSEL ON ALLERGIA JA SA KOSHER RAVIGA EI ALUSTA SAAB SU LAPS PRILLID JA NÄGEMINE HALVENEB.

Kas nii kirjutab see isa?

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 17:09; 20.02 19:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

Mis mõtteid tekitab?

Ma olen ausalt öeldes tumm…

</p>
Mida ma just vaatasin? ????

 

A kui ma ütlen, et ma olen kosher rabi? Võtaks hea meelega endale selle teenistuse…

Lapsel pikemat aega nahalööve ja nad tegelevad millega ?!

Puhas jaburus .

Miks suur osa elanikest siis söögi  joogi  olmekeemia pärast kärnas pole?

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 18:35; 20.02 18:43; 20.02 18:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

TÖÖ KÄIB LILLEVÄLJA AIANDUSTALU KUNINGANNA ISTUB AHJU SEES JA LAOB KIVE.Varsti valmis väikemehe STAFÜLUKOKK AURERUSE KOSHER KONTROLLI IMMUUNSUS RAVI MAJA.

MÕRVARITE ARSTIDE SALADUS,ALLERGIA DERMATIIT ATRIIT ON BAKTER LÜMFIS STAFÜLUKOKK AURERUS,KUI SU LAPSEL ON ALLERGIA JA SA KOSHER RAVIGA EI ALUSTA SAAB SU LAPS PRILLID JA NÄGEMINE HALVENEB.

Kas nii kirjutab see isa?

Jah, nii kirjutab selle pere isa.

See on veel kukimuki. Sama juraga möllab kohalikus valla fb grupis.  Kuna ta “Lillevälja” viitasi on kõin teeääred täis, siis üks suvi vist noored poisid lollitasid ja väänasid ühte siltim jäid vahele, tegi neist pilte, toppis jälle valla fb lehele, kutsus politsei ja kõva jutt juures : ” kuidas konkurendid kõik üritavad hävitada ja lapsed on ala palgamõrvarid”. Seda muidugi suures kirjas. Kui keegi julges õelda, miks ta suurte tähtedega kirjutab, siis väitis et Elisa on pannud mingid asjad ta telefonisse ja on pannudki talle suured tähed ainult.

Aa ja see lombike mis tal hoovis on, see olevat kunagise UFO maandumiskoht.

Samuti kui taheti pulmasid teha, öeldi et kõik peavad lilli ostma tulema, muidu nad ei saa abielluda ja pulmad jäävad ära. Siis lükkasid aina edasi ja süüdistati külarahvast, et nad iei osta lilli ja pulmad jäävad ära ????‍♀️

Lisaks on ka millerdajad. Pidasid amstaffe, kes siis mõnuga praake tootsid ja ikka 1-2x aastas ja müüsid neid. Siis vist hakkasid liiga palju praake tootma ja pandi need müüki ja tulid Akitad.

Ühesõnaga see on jõhker mis seal toimub! Ma ei saa aru, miks pole seda isa ravile viidud, või lapsi ära võetud!

+15
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.02 08:21; 19.02 09:43; 19.02 17:30; 20.02 18:42; 21.02 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

Need vanemad on meeleheitel ja mures lapse tervise pärast. Täiesti arusaadav.

Aga

samas ilmselt sattunud esialgu ka arsti(de) juurde, kes ei suutnud maha võtta nende ärevusfooni, ei selgitanud piisavalt olukorda ja/või jättis tähelepanuta vanemate oletused…teate ju küll ikka veel kohati sellist arsti suhtumist, et mina olen meedik, vaatan peale, määran diagnoosi ja ravi, mis te siin jahute ja oletate, teie jutt on naeruväärne…selle asemel, et kaasa mõelda, arutleda, näidata must-valgel, kas ja kuidas on võimalik kindlaks teha mis lapse vaevusi põhjustab(stafülokokk n analüüsidega välistada, näidata võrdlevalt kliinilise pildi kirjeldusi, fotosid jne, veenda proovima eelkõige naha hullu reaktsiooni maha võtmist, et laps ei piinleks, et siis edasi veel toimivamat ravi otsida.

Kartlikult ja nüüdseks täiesti ajupestud vanemale tuleb läheneda teisiti kui on tehtud.

Eraldi ooper on see, et keegi šarlatan on ära kasutanud nende meeleheite ja “lüpsab” halastamatult.

See, mida nimetatakse vanematele koshermajaks ja mis nõuannete eest küsitakse sadu tuhandeid…kõik need on mõne hiireklikiga leitavad nõuanded ökoloogiliselt puhta e ökomaja ehitamiseks (mõnede eranditega n vaskkatuse osas)- tasuta saab teada, mida sisaldab liim liimpuidu valmistamisel, millega puitu katta…googeldage ainult mesilasvaha, savikrohv, lubjapiim jne jne. Puidu väidetavalt ohtlike kemikaalide sisaldust(kust küll peaks Eesti puitu sattuma n radioaktiivsus?) jm saab mõnekümne euro eest või lausa tasuta määrata Eestis laboris, ei pea maksma tuhandeid ja ootama 4 kuud.

Hõbedal ja kullal on loomulikult väike baktereidhävitav toime, salvidki sisaldavad seda aga…peale määrides, mitte sisse süües ja…tänapäeval on tunduvalt tõhusamaid viise kui hõbedapulbrile lootmine.

Koššer oli ja on mõiste ainult toidu kohta ( juudi kommete kohaselt valmistatud toit, kus kehtivad ranged reeglid loomade humaanseks tapmiseks, juba 3000a), maja, riiete jms kohta puudub sellise sõna kasutamine ka juutidel st sellist asja kui košsermaja või -riided pole olemas.

Rääkimata nüüd sellest, mida tähendab või kes on

lord või Lord

rabi

Kui vanemad suudaks (loodan, et neil on elementaarne kooliharidus, tundusid kirjaoskajad) needki 3 sõna selgeks teha, saaks kohe aru, et lordrabikosherkontroll on midagi, mida ei saa olemas olla.

Kes nendega suhtleb, aidake, palun, saage kätte selle petise andmed, aidake kohtusse pöörduda perel tema vastu!

PS kes nele sellist petist soovitas? miks peaks uskuma, et ta üldse tuli Iisraelist mitte n sealtsamast Lätist v Venemaalt? kes ta selline on, kes on tema ohvrid?

Teema uurivale ajakirjandusele, tehke ära!

</p>
 

Ma sain ema jutust sellise pildi, et isegi kui oleks stafülokokkbakter, hormoonidega või antibiootikumidega ravi nad ei pooldaks.

Maapiirkond, müttas aias, kratsis musta käega naha lahti ja tulemus käes.

Ravi- lõigata küüned võimalikult lühikeseks, Fucidini, Fucicorti 5ks päevaks lööbele ja asi korras.

Vaene laps.

Kulda ja süsi organismi?? Sellist lollust lausa raske kommenteerida.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 18:35; 20.02 18:43; 20.02 18:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka tean neid, nii ülitöökaid noori inimesi pole mina kohanud. Kogu aeg möllavad kasvuhoonetes ja aias, puhkamise aega endale ei luba. Aga lapse olukord on praegu küll nutune. Palun tehke midagi ja aidake seda last.

No kui sina tead neid, siis saad ju ise ka midagi teha. Miks sa teisi palud?

Juba hakkab “häid inimesi” kogunema, kes kõik nutavad lahinal jne.

Perest on kahju. Nad on ilmselgelt täiesti ajupestud ja selle rabisulleri täieliku mõju all. Praegu tuleks see rabi üles otsida ja korralik ketukas anda. Vägivald on alati lahendus.

Arst, kes seda nahahaigust kommenteeris, ütles ju väga selgelt, et sellega võitlemine ongi lõputu. Kehv loos lihtsalt, tunnen tõesti kaasa. Sellepärast on ema kaotanud usu arstidesse, siis ilmus see rabi ja kahjuks osutusid vanemad ullikesteks. Siirad ja ausad on nad küll, paistab, et ka töökad ja armastavad oma lapsi.

Soovin neile tõesti sellest jamast väljatulekut ja aiandile edu.

Ei ilmunud rabi. Keegi tuttav oli soovitanud.

 

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 18:35; 20.02 18:43; 20.02 18:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

TÖÖ KÄIB LILLEVÄLJA AIANDUSTALU KUNINGANNA ISTUB AHJU SEES JA LAOB KIVE.Varsti valmis väikemehe STAFÜLUKOKK AURERUSE KOSHER KONTROLLI IMMUUNSUS RAVI MAJA.

MÕRVARITE ARSTIDE SALADUS,ALLERGIA DERMATIIT ATRIIT ON BAKTER LÜMFIS STAFÜLUKOKK AURERUS,KUI SU LAPSEL ON ALLERGIA JA SA KOSHER RAVIGA EI ALUSTA SAAB SU LAPS PRILLID JA NÄGEMINE HALVENEB.

Kas nii kirjutab see isa?

Jah, nii kirjutab selle pere isa.

See on veel kukimuki. Sama juraga möllab kohalikus valla fb grupis. Kuna ta “Lillevälja” viitasi on kõin teeääred täis, siis üks suvi vist noored poisid lollitasid ja väänasid ühte siltim jäid vahele, tegi neist pilte, toppis jälle valla fb lehele, kutsus politsei ja kõva jutt juures : ” kuidas konkurendid kõik üritavad hävitada ja lapsed on ala palgamõrvarid”. Seda muidugi suures kirjas. Kui keegi julges õelda, miks ta suurte tähtedega kirjutab, siis väitis et Elisa on pannud mingid asjad ta telefonisse ja on pannudki talle suured tähed ainult.

Aa ja see lombike mis tal hoovis on, see olevat kunagise UFO maandumiskoht.

Samuti kui taheti pulmasid teha, öeldi et kõik peavad lilli ostma tulema, muidu nad ei saa abielluda ja pulmad jäävad ära. Siis lükkasid aina edasi ja süüdistati külarahvast, et nad iei osta lilli ja pulmad jäävad ära ????‍♀️

Lisaks on ka millerdajad. Pidasid amstaffe, kes siis mõnuga praake tootsid ja ikka 1-2x aastas ja müüsid neid. Siis vist hakkasid liiga palju praake tootma ja pandi need müüki ja tulid Akitad.

Ühesõnaga see on jõhker mis seal toimub! Ma ei saa aru, miks pole seda isa ravile viidud, või lapsi ära võetud!

Ma just mehele ütlesin, et Akita-laadne toode seal lihakärakate vahel, ei kujutanud ettegi, et nende omatoodang 🙁

 

Põhimõtteliselt saan aru, et sellel perel on vaja mitmekülgset abi ja kiiresti. Eriti lapsega on kiire. Vanemate vaimne tervis vajaks ilmselt samuti kõrvalist abi.

Mõtlesin siin omasoodu, et see ökoelu ei ole ju tõesti vale ja ilma selle kosher-rabita oleks nad saanud ilmselt tasuta nõuandeid youtube’st lademetes, kuidas olemasolevat maja hakata ökomaks muutma. Ehk siis need tapeedid ja laminaadid välja vahetada ja ökotoit on ju ka igati okei. Aga mnjahh, mis meil siin teha, kohalik omavalitus, sots.töötaja ja lastekaitse peaks natuke jõulisemalt vist lähenema sellele perele, laps vajab ravi 🙁

 

 

 

 

 

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“KUI ARSTID TEEVAD PROOVI JA TUNNISTAVAD SÜNNITUSEL SAADUD HAIGLA BAKTERIT STAFÜLUKOKK AURERUST,JA MAKSAVAD KINNI KOSHER IMMUUNSUSRAVI.OLEN LÕPETANUD LORD”

 

Viimane postitus härra FB lehelt. Tundub, et Lordil tõmbas jalgealuse tuliseks.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 06:17; 20.02 19:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Masendav. Inimesed on valmis oma lapse peal katsetama mingit umbluud selle asemel, et ravida teada ja toimivate rohtudega. Atoopiline dermatiit on õige raviga kontrolli all hoitav. Kui on näha, et see kosher ei mõju, siis võiks ju võrdväärse võimaluse anda traditsioonilisele meditsiinile.

Minu arust peaks lastekaitse lapse sealt perest mõneks ajaks ära võtma, leidma asenduskodu ja laskma last ravida (arstidel).

Pereisa mõistusega oli ju ilmselgelt midagi viga ja keegi ei tea, mis kinnisidee tal järgmiseks tekib. Juba neid FB postitusi vaadates on ju selge, et korras tal kuplialune ei ole.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba neid FB postitusi vaadates on ju selge, et korras tal kuplialune ei ole.

Ei ole tõesti, aga pereema tundus ju oluliselt mõistlikum. Ta pole ka hariduseta jopski. Miks tema sellist jama ajab, ei mõista? Tubli naisterahvas, laob ahju ja ehitab maja, hoolitseb laste eest, isa nagu ei löö nii hoogsalt kaasa.

Sellest ka ei saanud aru, et kui nii hoogsalt internetist infot otsivad ja sealt selle stafülokoki leidsid (minu laps näiteks saigi sünnitusmajast selle bakteri), siis kuidas kosher sinna puutub, selle mõiste tähendust ei ole leidnud üles? Täitsa imelik lugu. Ja kust need sajad tuhanded siis tulid, mis neil ravile ja sellele lordile on juba kulunud? Ja seda ka ei näe, et ei aita, et peaks nagu midagi muud välja mõtlema?

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 17:09; 20.02 19:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas nad selle suurema maja (oli ikka see ka nende oma) on jõudnud lillendusest ehitada?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.02 20:24; 22.02 18:05; 26.02 01:42; 26.02 11:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulikesi sööd sa aga heal juhul kord aastas ämma juubelil, mitte iga päev.

No juubel ei ole ka igal aastal, aga las see jääb. Niisama heatahtlikult nokkisin ????????

FB’s sama saate all on klipp mõned päevad hiljem peale saadet uuest külaskäigust ja vanemate arvamustest. Vaadake üle!

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 18.02 22:09; 18.02 22:26; 19.02 00:28; 19.02 00:32; 19.02 12:28; 21.02 07:50; 22.02 16:41; 26.02 07:39;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 103 )


Esileht Hobinurk “Märgatud Eestis” (18.02.2021)