Esileht Hobinurk “Märgatud Eestis” (18.02.2021)

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 103 )

Teema: “Märgatud Eestis” (18.02.2021)

Postitas:

Ei saanud aru millest jutt.Võid ju ameerika presidendi nime ka endale panna????

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaadake selle pereisa fb – Margus Kajastu. Mis jama ta toodab praegu mitmeid kordi päevas.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.02 08:21; 19.02 09:43; 19.02 17:30; 20.02 18:42; 21.02 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vaatasin neid duublis ja ausalt öeldes oli see saade ikka tobe. Lihtsalt võeti ette üks pere, keda siis kiusata prime time ajal.

+8
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.02 17:31; 21.02 11:31; 21.02 14:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vaatasin neid duublis ja ausalt öeldes oli see saade ikka tobe. Lihtsalt võeti ette üks pere, keda siis kiusata prime time ajal.

Kiusati, lihtsalt 1 pere  ???? Kaks hullu, kes on oma raha kellelgi ära andnud ja keelduvad oma haiget last ravimast. Me ei poolda laste lahutamist pärisvanematest aga minu jaoks on see lapse jaoks piinemine eriti jõhkral moel (sellele on isegi paragrahv olemas kriminaalkoodeksis.

+24
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vaatasin neid duublis ja ausalt öeldes oli see saade ikka tobe. Lihtsalt võeti ette üks pere, keda siis kiusata prime time ajal.

Kiusati, lihtsalt 1 pere ???? Kaks hullu, kes on oma raha kellelgi ära andnud ja keelduvad oma haiget last ravimast. Me ei poolda laste lahutamist pärisvanematest aga minu jaoks on see lapse jaoks piinemine eriti jõhkral moel (sellele on isegi paragrahv olemas kriminaalkoodeksis.

Kas selliseid asju ei saaks lahendada lastekaitse? Kui seda peret seal duublis materdati, siis kuidas lapsed puutumata jäävad? Kas see tütar pole mitte kooliealine? Ja kes sõna võtsid üldse? Mingid Salsallerid ja asjad. Kes nad on? Arstid, psühholoogid või mingid teised vastavad spetsialistid? Nad võeti teemaks ainult sellepärast, et Duubel saaks vaatajaid juurde.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.02 17:31; 21.02 11:31; 21.02 14:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu täna uudistest lugeda saab, siis lastekaitse jõuab ka enamasti teatud viiteajaga. Ühe pere puhul läks viis aastat, enne kui lõppes laste nädalavahetusel pimedas toas ilma wc-võimaluseta hoidmine. Kohus veel otsustas, et ega nad meelega, nad lihtsalt ei osanud paremini.

https://www.postimees.ee/7184428/vanemad-hoidsid-lapsi-virumaal-nadalavahetuste-kaupa-pimedas-ruumis

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.02 09:11; 19.02 11:53; 21.02 14:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Unistuste printsess

Suur tänu!! Ma poleks ilmaski never ever seda ära arvanud. No ussssskumatult meeldejääv nägu sel juhul, sest saade oli ju nii 11 aastat tagasi ja samas polnud mingi nii oluline saade, et neid klippe koguaeg igal aastal näidatakse vmt.

Arvasin juba, et ehk tean teda päriselust, aga noh Pärnumaa… Ei ole nagu tuttavaid sealkandis ja ei satu sinna. Väga meeldejääv nägu ja hääl igatahes!

EDIT Omg minu hea mälu raalis välja. Ta oli mu ühe töökaaslase sõbranna. Ja see kolleeg oli Pärnust:) Hea, et meelde tuli. Ja oh neid vürtsikaid lugusid. Nojah, eks sellisesse saatesse minek annab ka aimu…

Ära ürita end huvitavaks teha. Ainsad vürtsikad lood, mida Kristeli kohta kuulda said, võisid olla sellest, kuidas ta oma pere toitmiseks kooli kõrvalt rabas. Printsessi saade oligi kõige vürtsikam seik tema elus ja sealgi konutas pigem nurgas.

 

Saadet vaadata oli ülimalt kurb.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 23:45; 22.02 17:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära ürita end huvitavaks teha. Ainsad vürtsikad lood, mida Kristeli kohta kuulda said, võisid olla sellest, kuidas ta oma pere toitmiseks kooli kõrvalt rabas. Printsessi saade oligi kõige vürtsikam seik tema elus ja sealgi konutas pigem nurgas.   Saadet vaadata oli ülimalt kurb.

Ohh, need teiste elude teadjad ja tuttava-tuttava räägitud lood. Mitte keegi ei võta seda rääkijat ju tõsiselt, veelvähem siis neid “vürtsikaid lugusid”. Näo ees minnakse jah ehk kaasa, kuid rääkijast-inimesest endast hakatakse lõpuks eemale hoidma.

Milline töökas perekond. Kuimitu isa on valmis oma lapse ja pere jaoks sellises mõõteskaalas mõtlema ja tegutsema. Inimesed leidsid inimese, kes neid uskus. Ei midagi keerulist.  Koju ostetud bakteriraamat on tekitanud ühe suure segaduse.  Kuid, kui Pardiralli lugusid lugeda, siis kuskil on ju midagi ka valesti. Miks vanemad on pidanud arste veenma, et lapsega on midagi valesti. On ju lõpuks ka karme diagnoose väljastatud. See on koht, kus kurb olla.

Lastekaitse: Aga milliseid lapsi te veel tahaksite kaitsta? Hakkame kaitsma lapsi, kellel vanem kodus veini joob. Kaitseme lapsi vanem-suitsetajate eest. Tõstame lapsed kaalule ja vaatame, ehk annab sedakaudu midagi kaitsta. Ehk aitab kui mõnel perel auto käest ära võtta, et nad siis rohkem liiguks. Vaatame lastele suhu, oiii-oiiiioi mis meie lastel suus toimub. Eesti laste hammaste tervis on Euroopa üks halvimaid. Kõikides teistes Euroopa riikides on laste hammaste seisukord parem kui Eestis. Mis toimub!

+5
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 11:34; 22.02 10:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära ürita end huvitavaks teha. Ainsad vürtsikad lood, mida Kristeli kohta kuulda said, võisid olla sellest, kuidas ta oma pere toitmiseks kooli kõrvalt rabas. Printsessi saade oligi kõige vürtsikam seik tema elus ja sealgi konutas pigem nurgas. Saadet vaadata oli ülimalt kurb.

Ohh, need teiste elude teadjad ja tuttava-tuttava räägitud lood. Mitte keegi ei võta seda rääkijat ju tõsiselt, veelvähem siis neid “vürtsikaid lugusid”. Näo ees minnakse jah ehk kaasa, kuid rääkijast-inimesest endast hakatakse lõpuks eemale hoidma.

Milline töökas perekond. Kuimitu isa on valmis oma lapse ja pere jaoks sellises mõõteskaalas mõtlema ja tegutsema. Inimesed leidsid inimese, kes neid uskus. Ei midagi keerulist. Koju ostetud bakteriraamat on tekitanud ühe suure segaduse. Kuid, kui Pardiralli lugusid lugeda, siis kuskil on ju midagi ka valesti. Miks vanemad on pidanud arste veenma, et lapsega on midagi valesti. On ju lõpuks ka karme diagnoose väljastatud. See on koht, kus kurb olla.

Lastekaitse: Aga milliseid lapsi te veel tahaksite kaitsta? Hakkame kaitsma lapsi, kellel vanem kodus veini joob. Kaitseme lapsi vanem-suitsetajate eest. Tõstame lapsed kaalule ja vaatame, ehk annab sedakaudu midagi kaitsta. Ehk aitab kui mõnel perel auto käest ära võtta, et nad siis rohkem liiguks. Vaatame lastele suhu, oiii-oiiiioi mis meie lastel suus toimub. Eesti laste hammaste tervis on Euroopa üks halvimaid. Kõikides teistes Euroopa riikides on laste hammaste seisukord parem kui Eestis. Mis toimub!

On küll töökas pere.
Kahjuks petised ei kuula, vaid haistavad võimalust kergelt teenida.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vaatasin neid duublis ja ausalt öeldes oli see saade ikka tobe. Lihtsalt võeti ette üks pere, keda siis kiusata prime time ajal.

Kiusati, lihtsalt 1 pere ???? Kaks hullu, kes on oma raha kellelgi ära andnud ja keelduvad oma haiget last ravimast. Me ei poolda laste lahutamist pärisvanematest aga minu jaoks on see lapse jaoks piinemine eriti jõhkral moel (sellele on isegi paragrahv olemas kriminaalkoodeksis.

Kas selliseid asju ei saaks lahendada lastekaitse? Kui seda peret seal duublis materdati, siis kuidas lapsed puutumata jäävad? Kas see tütar pole mitte kooliealine? Ja kes sõna võtsid üldse? Mingid Salsallerid ja asjad. Kes nad on? Arstid, psühholoogid või mingid teised vastavad spetsialistid? Nad võeti teemaks ainult sellepärast, et Duubel saaks vaatajaid juurde.

ja kuidas perekoolikad erinevad nendest duubli inimestest, meeletu sõnavõtt siin foorumis

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 11:15; 23.02 11:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mõnu pakub niimoodi vihjete kaudu teemade tegemine? Miks mitte teema lahti kirjutada? Mis see on, millest räägid. Näiteks mina arvasin, et “Märgatud Eestis” on facebookigrupp. Ei ole ju palju juurde lisada, et räägid mingist telesaatest. Täislausetega rääkimine tähendab, et austad lugeja aega ja väärtustad seda et ta sinu teemale tähelepanu pöörab. Või ongi see mingi eesmärk omaette, hoida need pimeduses, kes juhtumisi ei tea, et on sellise nimega telesaade olemas. Nii vihastad suure hulga lugejaid välja, sest nad näevad, et neid narritakse ja nende arvamust ei soovigi.  Miks mitte laemat publikut oma arutellu kaasata. Kui teaks, millest räägid, siis ju näiteks vaataks järele selle saate ja avaldaks ka arvamust. Aga praegu tuleb enne mitu lehetäit arvamusi ära lugeda enne kui teadagi saad, mida vaadata ja millest räägitakse.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ma leian küll, et vanemad ei käitu oma radikaalsete ravimeetoditega ja pimeda usuga mingisse suvalisse šarlatani absoluutselt adekvaatselt, aga see, mis Duublis toimus, oli ikka uskumatu! Kust võtab üks telekanal õiguse inimesi sedasi avalikult halvustada ja lausa mõnitada?! See, kuidas sellest perekonnast räägiti ja nende üle ilguti, ületas igasuguse hea maitse ja inimlikkuse piiri!

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 14:09; 20.02 14:46; 22.02 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mõnu pakub niimoodi vihjete kaudu teemade tegemine? Miks mitte teema lahti kirjutada? Mis see on, millest räägid. Näiteks mina arvasin, et “Märgatud Eestis” on facebookigrupp. Ei ole ju palju juurde lisada, et räägid mingist telesaatest. Täislausetega rääkimine tähendab, et austad lugeja aega ja väärtustad seda et ta sinu teemale tähelepanu pöörab. Või ongi see mingi eesmärk omaette, hoida need pimeduses, kes juhtumisi ei tea, et on sellise nimega telesaade olemas. Nii vihastad suure hulga lugejaid välja, sest nad näevad, et neid narritakse ja nende arvamust ei soovigi. Miks mitte laemat publikut oma arutellu kaasata. Kui teaks, millest räägid, siis ju näiteks vaataks järele selle saate ja avaldaks ka arvamust. Aga praegu tuleb enne mitu lehetäit arvamusi ära lugeda enne kui teadagi saad, mida vaadata ja millest räägitakse.

Mõned Käod, kes loevad mingeid klatšiblogisid ja jälgivad kõmumeediat, on surmkindlad, et kõik on kursis ja piisab märksõnast.
Vaata, kui popid on blogijate ja instatibide tagarääkimise teemad. Vot see on teine või kolmas Eesti.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 12:58; 22.02 14:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastik tüüp on see Libe. Õudselt meenutab põhikooli aegset klassikiusajat. Näost oli näha, et nii ootas ka perearstilt, et ta ka kõik maha teeks ja halvustaks, aga tema pettumuseks perearsti jutt oli hoopis teistsugune. Libe mu silmis enam madalam olla ei saagi, sest ongi päris põhjas juba, aga see perearst üllatas meeldivalt seekord.

+3
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 16:10; 22.02 17:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

on see kindel üldse, et majal on hüpoteek kellegi kasuks? ei tahaks raha raisata, aga kinnistusraamat näitab selle kohe ära

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastik tüüp on see Libe. Õudselt meenutab põhikooli aegset klassikiusajat. Näost oli näha, et nii ootas ka perearstilt, et ta ka kõik maha teeks ja halvustaks, aga tema pettumuseks perearsti jutt oli hoopis teistsugune. Libe mu silmis enam madalam olla ei saagi, sest ongi päris põhjas juba, aga see perearst üllatas meeldivalt seekord.

Ma ei tea, kas sa üldse saadet vaatasid, aga Libe oli just kohutavalt taktitundeline, et ei hakanud vanemaid materdama ja maha tegema, ega sõrmega meelekohas ringe tegema, vaid läks ja otsis asjatundjatelt kommentaare. Ja ta oli just nimelt rahul nende kommentaaridega.
Libet süüdistada kiusamises on vale. Väga hea, et see probleem avalikuks tuli, ehk saab see pere nüüd õiget abi.

+10
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.02 16:30; 22.02 18:39; 27.02 21:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mõnu pakub niimoodi vihjete kaudu teemade tegemine? Miks mitte teema lahti kirjutada? Mis see on, millest räägid. Näiteks mina arvasin, et “Märgatud Eestis” on facebookigrupp. Ei ole ju palju juurde lisada, et räägid mingist telesaatest. Täislausetega rääkimine tähendab, et austad lugeja aega ja väärtustad seda et ta sinu teemale tähelepanu pöörab. Või ongi see mingi eesmärk omaette, hoida need pimeduses, kes juhtumisi ei tea, et on sellise nimega telesaade olemas. Nii vihastad suure hulga lugejaid välja, sest nad näevad, et neid narritakse ja nende arvamust ei soovigi. Miks mitte laemat publikut oma arutellu kaasata. Kui teaks, millest räägid, siis ju näiteks vaataks järele selle saate ja avaldaks ka arvamust. Aga praegu tuleb enne mitu lehetäit arvamusi ära lugeda enne kui teadagi saad, mida vaadata ja millest räägitakse.

Pikk tiraad teemal “Olen rumal, aga armastan sõna võtta”

Teemaalgatuses oli ju link olemas, mis viis OTSE saateni….

On siiamaani…. jeesuke küll…

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mõnu pakub niimoodi vihjete kaudu teemade tegemine? Miks mitte teema lahti kirjutada? Mis see on, millest räägid. Näiteks mina arvasin, et “Märgatud Eestis” on facebookigrupp. Ei ole ju palju juurde lisada, et räägid mingist telesaatest. Täislausetega rääkimine tähendab, et austad lugeja aega ja väärtustad seda et ta sinu teemale tähelepanu pöörab. Või ongi see mingi eesmärk omaette, hoida need pimeduses, kes juhtumisi ei tea, et on sellise nimega telesaade olemas. Nii vihastad suure hulga lugejaid välja, sest nad näevad, et neid narritakse ja nende arvamust ei soovigi. Miks mitte laemat publikut oma arutellu kaasata. Kui teaks, millest räägid, siis ju näiteks vaataks järele selle saate ja avaldaks ka arvamust. Aga praegu tuleb enne mitu lehetäit arvamusi ära lugeda enne kui teadagi saad, mida vaadata ja millest räägitakse.

Olen teemaalgataja.

Vabandan, aga mu teema pealkirjas on kuupäev (kas gruppidest rääkides kasutatakse ka kuupäevi?) ning LINK, millel klikkides satud saatesse (kui sa enne ei olnud sellenimelisest saatest kuulnud). Paar reklaami ja Taavi Libe hakkab sissejuhatust tegema.
Anna andeks, aga antud juhul oled küll vist ainus, kes asjast aru ei saanud ning selles mind süüdistad. Täitsa huvitav kohe, mis pani sind esimesena just Facebooki peale mõtlema? Küsin, et kas käisid seal? Saatel on täiesti oma leht olemas ning kui käisid ja minu teema kuupäeva vaatasid, oleksid ka sedakaudu asjale pihta saanud.

Veel. Sinu pikk manitsus, kuidas ma lugejat narritan ja ei austa, on pehmelt öeldes jabur. Loodetavasti ei tulnud sa mind õpetama, sest ma ei tea midagi ebaviisakamat kui võõra täiskasvanu kasvatamine kellegi enda arvates. Seega antud hetkel pean ebaviisakaks sind. Kordan – kolme lehekülje pikkuse teema juures oled sina ainuke, kes ei saanud aru, millest jutt. Manitsed sa kõiki, kelle jutust sa aru ei saa? Äkki oleks arukam sellisel juhul iseendaga tegeleda ja ka veidi silmaringi laiendada (küsimärkidest, komadest jms hetkel ei räägi)?

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 18.02 22:09; 18.02 22:26; 19.02 00:28; 19.02 00:32; 19.02 12:28; 21.02 07:50; 22.02 16:41; 26.02 07:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Libe ei algatanud midagi. Kirsti Timmer kutsus kanakarja kokku. Igavene turumutt.

Kuidas nii?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 23:45; 22.02 17:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastik tüüp on see Libe. Õudselt meenutab põhikooli aegset klassikiusajat. Näost oli näha, et nii ootas ka perearstilt, et ta ka kõik maha teeks ja halvustaks, aga tema pettumuseks perearsti jutt oli hoopis teistsugune. Libe mu silmis enam madalam olla ei saagi, sest ongi päris põhjas juba, aga see perearst üllatas meeldivalt seekord.

Ma ei tea, kas sa üldse saadet vaatasid, aga Libe oli just kohutavalt taktitundeline, et ei hakanud vanemaid materdama ja maha tegema, ega sõrmega meelekohas ringe tegema, vaid läks ja otsis asjatundjatelt kommentaare. Ja ta oli just nimelt rahul nende kommentaaridega.

Libet süüdistada kiusamises on vale. Väga hea, et see probleem avalikuks tuli, ehk saab see pere nüüd õiget abi.

Vaatasin küll saadet.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 16:10; 22.02 17:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Libe oli ikka hämmastavalt taktitundeline.

Kas lilleäri toob nii hästi sisse – suur maja, traktor jne… Kuigi see pole antud juhul tähtis, aga uudishimu tekkis lihtsalt.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.02 22:43; 18.02 22:45; 22.02 17:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see oli see saade

https://elu.ohtuleht.ee/1026719/mis-saab-edasi-duublis-kainud-noid-alisa-on-vaidetavalt-koroona-kuusis-aga-testima-lainud-ei-ole

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.02 20:24; 22.02 18:05; 26.02 01:42; 26.02 11:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin küll saadet.

Kommenteerisin pealkirjas olevat saadet ja seal oli ta küll taktitundeline, aga kui ta Duublis mõnitas ja kiusas, siis see ei ole loomulikult ok. Kuna Duublit ei vaata, siis selle kohta ei oska öelda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.02 16:30; 22.02 18:39; 27.02 21:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust oleks võinud Duublisse kutsuda mõne arsti,  advokaadi,  sotsiaaltöötaja vms, kes oleksid sellest olukorrast oma arvamuse/nägemuse esitanud- et mida teha olukorras, kus vanemad nii käituvad.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 09:24; 22.02 23:42; 27.02 11:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastik tüüp on see Libe. Õudselt meenutab põhikooli aegset klassikiusajat. Näost oli näha, et nii ootas ka perearstilt, et ta ka kõik maha teeks ja halvustaks, aga tema pettumuseks perearsti jutt oli hoopis teistsugune. Libe mu silmis enam madalam olla ei saagi, sest ongi päris põhjas juba, aga see perearst üllatas meeldivalt seekord.

sildistaja

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 11:15; 23.02 11:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma leian küll, et vanemad ei käitu oma radikaalsete ravimeetoditega ja pimeda usuga mingisse suvalisse šarlatani absoluutselt adekvaatselt, aga see, mis Duublis toimus, oli ikka uskumatu! Kust võtab üks telekanal õiguse inimesi sedasi avalikult halvustada ja lausa mõnitada?! See, kuidas sellest perekonnast räägiti ja nende üle ilguti, ületas igasuguse hea maitse ja inimlikkuse piiri!

Samas, on ju ka aru saada, et rahulik ja mõistlik jutt neile ei mõju. Lapse kaitseks ilmselt peabki kurjalt ja jõuliselt sekkuma. See ehk tooks vanemad maa peale tagasi? Nad ju ei usu mitte kedagi peale selle šarlatani.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kristel sepp osales ühes hispaania saates ,kus tuli  võitta endale hispaania rikka mehe süda. Ta jäi veel kusagil rõdul kinni ja läks paanikasse. Saate nime ma ei mäleta enam. Mitu eesti naist osales selles saates.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.02 15:03; 03.03 17:42; 03.03 17:50; 03.03 17:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna, õigemini eile selgus, et hoopis Libe oli uhhhuuu, et uskus ja levitas seda fantaasiat.

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.02 20:24; 22.02 18:05; 26.02 01:42; 26.02 11:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna, õigemini eile selgus, et hoopis Libe oli uhhhuuu, et uskus ja levitas seda fantaasiat.

Pea nüüd hoogu oma Libe vihkamisega! Kõik need kümned (sajad?) vaatajad ja kommenteerijad olid siis samamoodi? Mina kaasaarvatud, sest ma NÄGIN, mitte ei kuulnud kuskilt sinusuguse klatšimoori käest.
Neti kommentaariumis lihtsalt spekuleeriti, et perepea ise on see susser-koššer ja kogu oma “tarkuse” netist ammutanud. Libe “levitamisega” pole siin midagi tegemist.

Sa oled mõni hüljatud eks-pruut, et nii kibestunud ja laimav?

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 18.02 22:09; 18.02 22:26; 19.02 00:28; 19.02 00:32; 19.02 12:28; 21.02 07:50; 22.02 16:41; 26.02 07:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu 26.02.2021 07:39, mis sa tühja kaagatad! Vaata eilse Märgatud Eestis lõppu, Libe ise ütleb sulle kuidas tegelikult oli. Miks ta kinnistusraamatut kohe ei kontrollinud? Ei oleks suurt mulli saanud puhuda?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.02 20:24; 22.02 18:05; 26.02 01:42; 26.02 11:26;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 103 )


Esileht Hobinurk “Märgatud Eestis” (18.02.2021)