Esileht Ilu Mari Laasma ilukliinik

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: Mari Laasma ilukliinik

Postitas:

Minu süstija hoiatas küll silmaaluste ja ka põskede süstimise eest, et on risk silmade väiksemaks muutumiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: center;”>Kas Marju Karin on hea süstija?</p>

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Marju Karin on hea süstija?

Siinsamas ju väga pikk teema temast, loe aga terviseks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 30.03 14:25; 31.03 08:49; 15.04 19:45; 15.04 20:37; 15.04 23:12; 16.04 08:14; 16.04 08:52; 16.04 11:40; 16.04 13:43; 16.04 14:41; 16.04 15:09; 18.04 16:36; 09.05 15:59; 09.05 18:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul suht sama kogemus. Laasmaa kiitis taevani kui oskuslikult ta botoxit teeb, kulmud tõstab üles, kortsud pühib ära, silmanurki tõstab ka jne.
mida aga polnud, oli tulemus. laup oli kipras, kulmud muhkus ja jooned jooksid meelekohtade suunas.
ausalt öeldes olen paremaid botoxeid saanud.
kogu töö selles salongis on kui liini peal- mulle pandi peale süste jahutus näole, aga järgmisel hetkel oli lauda juba järgmise jaoks vaja, mind tiriti püsti ja saadeti poole protseduuri pealt teise laua peale.
see Laasmaa haipimine on meeletu, tema kohapealne promo samuti. olen vaadanud ja imestanud, miks mul ei õnnestu tema juures ei botox, ei laser, ei profilo.
tegelikult ka, naised, millist teenust tema salongis efektiivseks peate?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 30.03 13:33; 30.03 23:03; 15.04 19:06; 16.04 11:42; 16.04 13:49; 07.05 22:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka hiljutine esmakogemus Mari Laasmaga. Kõik käis jah kiirustades nagu liini peal, muidugi pole sinna aegasid üldse saada ja järjekord on pidevalt ukse taga. Sain teada, et mu nägu on väga ebasümmeetriline ja ega seal midagi eriti teha ei olegi. Loetles üles palju vigasid minu näos ja lõppkokkuvõttes jäigi mulje, et olen üks lootusetu juhtum, mida tema parandada ei oska ja ei saa. Minu soov oli ennast natuke värskendada, suunurki tõsta jne, aga sain vastuseks, et suunurki ei saa täitesüstidega tõsta, see ei ole võimalik. Hmm, varem on mul seda küll tehtud ja tulemus on jäänud väga hea. Midagi ta siiski tegi, tulemust ma ei oska veel väga hinnata, alguses tundus küll veidi värskem see nägu. Botoxit tegi küll väga hoolega, hoopis teistmoodi kui MK ja tulemus vähemalt esialgu on ka parem. Kuigi peab tõdema, et ka minul on 1 kulm veidi kõrgemal., aga selliseid asju vist juhtub päris tihti nagu ma aru saan. Peangi lähiajal ennast näitama minema, eks näis kas saan löögile ja mis mulle öeldakse.

Huvitav on ka see, et käisin seal eelnevalt konsultatsioonis ja siis ta juhtis paarile veale mu näos tähelepanu, et neid võiks korrigeerida, aga kui ma kohale läksin ja siis soovisin neidsamu asju parandada, vaatas mulle otsa suht hämmeldunud näoga, et seal nagu ei ole midagi viga. Saa siis aru 😀

Tegelikult ongi nii, et tema kliinik on saavutanud tohutu populaarsuse, telefon heliseb pidevalt, inimesed tahavad aegasid, aga neil ei ole neid anda. Ju tema ja sealsed teised tegijad peavad ikka head ka olema, ega muidu sinna nii suurt tungi poleks. Tundub, et asi on praegu selles, et nõudlus on nii suur, et nad lihtsalt ei jõua kõikide soove täita.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju tema ja sealsed teised tegijad peavad ikka head ka olema, ega muidu sinna nii suurt tungi poleks.

Ei tea, ega ei pea just nii hea tegija ka olema, võib-olla ka lihtsalt suur haip ja see, et neid ülihäid tegijaid lihtsalt pole, seega inimesed proovivad ühte, teist ja kolmandat, loodavad, et nüüd on väga hea tegija platsis. Eks mõne aastaga on selge, kui paljud siis on rahule jäänud ja kui paljud on pettunud. Ma näiteks teist korda vist enam ei lähe sinna, püsiklienti ei saa. Igasugu jama soovitamine pole ju tegelikult eriti mõttekas, selle laseri soovitamisega said minult küll ligi 700 eurot kätte, aga ega rohkem ei võta ju seda. Oleks midagi soovitanud, mis ka reaalselt mõjub, oleks jäänudki sinna raha viima.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 30.03 14:25; 31.03 08:49; 15.04 19:45; 15.04 20:37; 15.04 23:12; 16.04 08:14; 16.04 08:52; 16.04 11:40; 16.04 13:43; 16.04 14:41; 16.04 15:09; 18.04 16:36; 09.05 15:59; 09.05 18:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen käinud ka mitu korda Mari Laasma kliinikus botoxit tegemas, tulemusega olen rahul ja ei nurise. Kuid asi, mis tohutult seal kliinikus häirib, on see, et hakkab tõesti kohe üles loetlema erinevaid protseduure, mida mul kindlasti veel väga vaja oleks, sest see ja too jne pidavat kõik valesti olema. Vot selline protseduuride pähemäärimine käib täiega närvidele.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen käinud ka mitu korda Mari Laasma kliinikus botoxit tegemas, tulemusega olen rahul ja ei nurise. Kuid asi, mis tohutult seal kliinikus häirib, on see, et hakkab tõesti kohe üles loetlema erinevaid protseduure, mida mul kindlasti veel väga vaja oleks, sest see ja too jne pidavat kõik valesti olema. Vot selline protseduuride pähemäärimine käib täiega närvidele.

Mulle ütles, et lõug on liiga suur, aga sellega pole midagi teha kahjuks :). Ma ise pole nagu aru saanud sellest, et lõug oleks liiga suur. Sain ka siis targemaks.

 

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 30.03 14:25; 31.03 08:49; 15.04 19:45; 15.04 20:37; 15.04 23:12; 16.04 08:14; 16.04 08:52; 16.04 11:40; 16.04 13:43; 16.04 14:41; 16.04 15:09; 18.04 16:36; 09.05 15:59; 09.05 18:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga põnev teema, jägides ilukirurgia gruppi facebookis jääb mulje, et kõik ülivõrdes M. Laasmaga seoses.  Mõtlesin,et ehk olid minul endal lihtsalt liiga suured ootused-lootused. Aga lugedes siin teiste kommentaare, siis minul sarnased kogemused. Olin just M. Karini juurest ära tulnud, kuna lasin ennast kõigutada juttudel, et ta laseb nagu konveieril, siis nüüdseks olen tagasi M. Karini juures, kuna näen tema juures tulemust ja mulle meeldib see, et ta kunagi ei ütle, mis ma veel võiks näoga teha ja mis mul näos valesti on. Muidu ja selline särtsakas naine, aga selle koha pealt delikaatne 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lasin Mari Laasma juures kurjusekortsu süstida. Soovitused saingi just fb grupist. Ma jäin tegelikult rahule. Midagi paigast ei läinud ja kulme kortsutada ei saanud. Nüüd on 4 kuud möödas ja tundub, et mõju pea täiesti kadunud. On see ok esimese korra kohta?

Vahepeal tahtsin minagi seda laserit proovida ja isegi oli aeg kirjas. Aga mul tuli midagi vahele ja tühistasin aja. Nüüd loen siit ja olen vist õnnelik, et ei läinud.

Mulle luges ta samuti ette kõik, mida tema arvates teha vaja oleks. Aga imelik,et ta kurjusekortsu jaoks täitesüsti ei soovitanud, sest täitsa nähtav korts seal ka ilma kurjustamata. Äkki pole veel piisavalt sügav? Ta arvas ka seda, et oskamatu tegija võib kergesti mu kulmud alla vajutada. Müüs ennast vist nii, et ma ikka tema juurde tagasi tuleks täiskomplekti ( otsmik, kanavarbad ja kurjusekorts)tegema. Aga samas, kui ilupassi küsisin, siis ei tahtnud ta alguses anda ja ütles, et need antakse neile, kes tihedamalt käivad.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )


Esileht Ilu Mari Laasma ilukliinik