Esileht Hobinurk Marian Võsumetsa dokfilm Keha võitlus

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Marian Võsumetsa dokfilm Keha võitlus

Postitas:

marian-vosumetsa-dokfilm-keha-voitlus

Kas see teema juba veidi ära leierdatud ei ole? Keda veel need paksude demonstratsioonid ja väljastpoolt ennast süüdlaste otsimised erutavad?

+7
-15
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Tänapäeval räägitaksegi ainult kehadest. Näidatakse pilte ja kummardatakse kehasid.

Inimese vaim, hing ja mõistus ei paista enam kellelegi eriti korda minevat. Ja kust see vaene inimene saabki midagi hingele, kui talle lapsest peale ainult ihusid ja suguliikmeid näkku topitakse?

+17
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.05 12:58; 06.05 14:54; 06.05 17:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kust see vaene inimene saabki midagi hingele, kui talle lapsest peale ainult ihusid ja suguliikmeid näkku topitakse?

Palun loetle viis punkti, kust üks tavaline tänane lasteaialaps saab ihusid ja suguliikmeid enda näkku topitud. Proovi enda kelbast õigustada 😀

+3
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.05 13:36; 06.05 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata film ära ja siis kommenteeri. Teemaks ei ole ainult sinu poolt vihatud paksud.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.05 13:57; 07.05 13:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

marian-vosumetsa-dokfilm-keha-voitlus

Kas see teema juba veidi ära leierdatud ei ole? Keda veel need paksude demonstratsioonid ja väljastpoolt ennast süüdlaste otsimised erutavad?

Ma olen sama mõelnud, lõpetage ära see ülekaalulisuse promomine. Vaatasin treileri ära, jälle vana jama, pekised naised bikiinides tänaval oma õiguseid nõudmas. Nagu mingi usuhullus.

Olge rasvunud, aga ma ei saa aru, mida nõutakse?

+10
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kust see vaene inimene saabki midagi hingele, kui talle lapsest peale ainult ihusid ja suguliikmeid näkku topitakse?

Palun loetle viis punkti, kust üks tavaline tänane lasteaialaps saab ihusid ja suguliikmeid enda näkku topitud. Proovi enda kelbast õigustada ????

Vaata kasvõi reklaame filmide vahel. Ja kas ma pean üksipulgi seletama, millega tegelevad 10-aastased netis?

+8
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.05 12:58; 06.05 14:54; 06.05 17:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen sama mõelnud, lõpetage ära see ülekaalulisuse promomine. Vaatasin treileri ära, jälle vana jama, pekised naised bikiinides tänaval oma õiguseid nõudmas. Nagu mingi usuhullus. Olge rasvunud, aga ma ei saa aru, mida nõutakse?

Ma tõmban jämeda joonega selle sõnavõtu kokku homoteemaga. Täpselt sama tunnet tekitavad homod.

+3
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.05 16:40; 06.05 19:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

#3764836:
#3764795:
Ja kust see vaene inimene saabki midagi hingele, kui talle lapsest peale ainult ihusid ja suguliikmeid näkku topitakse?

Palun loetle viis punkti, kust üks tavaline tänane lasteaialaps saab ihusid ja suguliikmeid enda näkku topitud. Proovi enda kelbast õigustada ????

Vaata kasvõi reklaame filmide vahel. Ja kas ma pean üksipulgi seletama, millega tegelevad 10-aastased netis?

Sa ei suutnud mulle vastata. Ei saa aru, mille vastu sa siin üritad võidelda. Interneti? Televiisori? Ära siis anna lapsele neid.

Ma olen sama mõelnud, lõpetage ära see ülekaalulisuse promomine. Vaatasin treileri ära, jälle vana jama, pekised naised bikiinides tänaval oma õiguseid nõudmas. Nagu mingi usuhullus. Olge rasvunud, aga ma ei saa aru, mida nõutakse?

Ma tõmban jämeda joonega selle sõnavõtu kokku homoteemaga. Täpselt sama tunnet tekitavad homod.

Soovitan kuulata Koiki, näiteks https://www.youtube.com/watch?v=GM-836L180Q

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.05 13:36; 06.05 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ei suutnud mulle vastata. Ei saa aru, mille vastu sa siin üritad võidelda. Interneti? Televiisori? Ära siis anna lapsele neid.

Mina ei võitle millegi vastu. Nendin tõika. Minu lapsed on õnneks juba täiskasvanud. Võitlemine on nüüd nende teema.

 

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.05 12:58; 06.05 14:54; 06.05 17:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

#3764836:

#3764795:

Ja kust see vaene inimene saabki midagi hingele, kui talle lapsest peale ainult ihusid ja suguliikmeid näkku topitakse?

Palun loetle viis punkti, kust üks tavaline tänane lasteaialaps saab ihusid ja suguliikmeid enda näkku topitud. Proovi enda kelbast õigustada ????

Vaata kasvõi reklaame filmide vahel. Ja kas ma pean üksipulgi seletama, millega tegelevad 10-aastased netis?

Sa ei suutnud mulle vastata. Ei saa aru, mille vastu sa siin üritad võidelda. Interneti? Televiisori? Ära siis anna lapsele neid.

Ma olen sama mõelnud, lõpetage ära see ülekaalulisuse promomine. Vaatasin treileri ära, jälle vana jama, pekised naised bikiinides tänaval oma õiguseid nõudmas. Nagu mingi usuhullus. Olge rasvunud, aga ma ei saa aru, mida nõutakse?

Ma tõmban jämeda joonega selle sõnavõtu kokku homoteemaga. Täpselt sama tunnet tekitavad homod.

Soovitan kuulata Koiki, näiteks https://www.youtube.com/watch?v=GM-836L180Q

Kurb küll, aga antud härra on minule nii ebasümpaatne, et jääb kuulamata.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.05 16:40; 06.05 19:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei võitle millegi vastu. Nendin tõika. Minu lapsed on õnneks juba täiskasvanud. Võitlemine on nüüd nende teema.

Millist tõika sa nendid? Et tänapäeval pole võimalik lastel  piisavalt hinge arendada ja hingesoojust leida, kuna meedias on liiga palju kehasid näha?
Ära tee nalja. Suva, mis meedias on, laps kasvab ikka oma pere keskel ning õpib selle pere väärtustest lugu pidama.

Ja kust see vaene inimene saabki midagi hingele, kui talle lapsest peale ainult ihusid ja suguliikmeid näkku topitakse?

Loomulikult oma perelt. Emalt-isalt, vanaemalt-vanaisalt, sugulastelt.
Vanemad on seed, kes hingesoojuse edasi annavad ja kelle emotsioonid on lastele väga tähtsad.
Kui laps jäetakse teleka kasvatada, siis on see puhtalt vanemate möödalaskmine.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänapäeval räägitaksegi ainult kehadest. Näidatakse pilte ja kummardatakse kehasid. Inimese vaim, hing ja mõistus ei paista enam kellelegi eriti korda minevat. Ja kust see vaene inimene saabki midagi hingele, kui talle lapsest peale ainult ihusid ja suguliikmeid näkku topitakse?

Hmm. Samas helilooja Sven Grünberg, kui tal terviseprobleemid tekkisid, nentis ise pärast,et nojah, eks see ole tüüpiline, et tänapäeval paljud inimesed elavad vaimses ülekoormuses ja kehalises alakoormuses.

Ehk siis selles mõttes (et keha vaeslapseks ei jääks) jällegi inimesed pööravad oma kehadele liiga vähe tähelepanu sageli. Muidugi oleks veel parem mitte ainult rääkida, vaid teha (midagi keha heaks).

Minu meelest nii seda tulekski võtta – füüsiline tegevus, toitumise jälgimine on millegi asjaliku tegemine keha heaks. Mitte võitlus keha vastu. (Võitlus võib olla, jah, laiskusega, seda küll).

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte ühtegi sõna polnud selles treileris uut ega huvitavat, mida sinna kinno minna? Tõepoolest, sama leierdatud jama.

Normaalne inimene hoolitseb mõistlikul määral oma keha eest ja ei lase seda käest ära, annab talle vajalikku kütust ja hoolt, hoiab puhtana ja mõistlikus vormis. Keha on meie kest ja inimese enda asi on, kui terve ja pikaealine on tema kest, keegi ei anna sulle uut, kui ühe läbi trööpad (no uuestisünd jms 🙂 ). Niiet on täiesti suhtumise küsimus, kas dieet on häbi, kas rasvumine on häbi või on lihtsalt terviserisk, mida endast hooliv inimene lihtsalt endale ei võta.

Vaadake filmi “rasv või suhkur”, millest lõpuosas selgub, et kõige hullem on rasv JA suhkur, sest see kombinatsioon on nii mõnus, et võidab kõik aju küllastusmehhanismid. Seda pole kusagil looduses, need on inimese loodud mõnutoidud, paljud  meie “ei saa ilma elada” sõltuvustoidud ongi rasv+suhkur= jäätis, sokolaad, koogid, vahukoor jms. Ei söö paljast rasva, hakkab vastu, ka puhast suhkrut ei söö liiga palju, aga koos läheb küll ja suurtes kogustes.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

marian-vosumetsa-dokfilm-keha-voitlus

Kas see teema juba veidi ära leierdatud ei ole? Keda veel need paksude demonstratsioonid ja väljastpoolt ennast süüdlaste otsimised erutavad?

Sind vist?
Miks muidu see teema ja lausa nii kenasti vormistatud lingiga.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA-palun vabandust, aga Sinu kommentaar paljastab, et Sa oled väga rumal!

Positiivset ka: tänud, et Sa selle teema tegid, muidu polekski ehk teada saanud, et säärane film on tehtud. Vaatasin treilerit ja ootan juba, millal ma saan tervet filmi vaadata. London on samuti väga südamelähedane, seega konteksti tean.

 

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest pole näiteks tervislik ka kehakaalu osas obsessiivne olla. Nt kui inimene ei taha ühtegi trennipäeva vahele jätta, sest tal on hirm, et läheb paksuks (kuigi ta on normaalkaalus). Kui ei lubata endale sünnipäevadel midagi head sest jälle on hirm, et võib paksuks minna.

Ebaterve on ka see, et kogu elu saadab inimest hirm, et äkki lähen paksuks, ja see hirm kantakse edasi oma lastele. 9. klassi tüdrukud peavad omavahel võistlust, kes suudab kõige rohkem vaheajal kaalu kaotada. Normaalkaalus tüdrukud ja aastal 2021.

Ma ei tea, mis treilerit siin teised vaatasid, et nad ainult pakse inimesi seal nägid. Mina nägin näiteks ka treenitud jõusaalikutti, kelle suhtumine kehasse ebaterve.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.05 13:57; 07.05 13:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest nii seda tulekski võtta – füüsiline tegevus, toitumise jälgimine on millegi asjaliku tegemine keha heaks. Mitte võitlus keha vastu. (Võitlus võib olla, jah, laiskusega, seda küll).

Parim mõte siin teemas.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Hobinurk Marian Võsumetsa dokfilm Keha võitlus