Esileht Kodunurk Marineeritud kapsas peedi ja küüslauguga…Mida sellest teha?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Marineeritud kapsas peedi ja küüslauguga…Mida sellest teha?

Postitas:

Hei,
Tahtsin teha mulgikapsaid.
Olemas seapõsk ja kruubid ja enda arust ostsin Rimist ka hapukapsast.
Nüüd vaatan, et olen vale paki korvi visanud.
Peal kirjas, et see on marineeritud kapsas peedi ja küüslauguga…:(

Mida sellest siis head teha saaks?
Niisama salatiks ma ei tahaks vast. Kaks väikest last kodus, liiga hapu nende jaoks.

Mulgikapsast igatahes sellest ei saa, ega ju?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.11 10:17; 27.11 11:02; 27.11 14:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Njah, see rohkem prae kõrvale salatiks kõlbulik. Ausalt öeldes ei kujutagi ette, mida sellest muud teha annakski. Sellest kraamist mulgikapsast ma keetma ei hakkaks. Pärast kui käkk valmis, siis on kahju raisatud ajast ja elektrist. Äkki kui leotada vees veidi äädikamaitset vähemaks ja pärast segada koore-majoneesiga salatiks? Muidugi sellise eksperimendi puhul pole välistatud, et kogu kraam lendab prügikasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ausalt öeldes olen ma ka sellest asjast hämmingus ja nõutu. Olen muidu kõigesööja ja hea kokk, aga mida sellest teha…ei tea! Kardan ka, et koore-majoneesisalat jääks laual üsna ebapopulaarseks.
Ehk teistel ideid? Ootan 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.11 10:17; 27.11 11:02; 27.11 14:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa jahtisid poes siis punast hapukapsast või kuidas on võimalik korvi visata peediga punast värvi asi tavapärase hapukapsa asemel? Aga muidu, mina hautaks selle asja lihtsalt pehmeks, lisaks natuke suhkrut, et haput tasakaalustada, ning pistaks kinni 🙂 Ma arvan, et see võiks päris hea olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda ma isegi imestan, et kuidas ma ei märganud!
Aga pakid olid kõrvuti ja teiseks oli kiire ja kolmandaks on seda peeti sees üsna vähe, praegu on ta veidi vaid roosakas. Puhas mu enda viga muidugi.
Eks jah…hautan siis ükspäev niisama ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.11 10:17; 27.11 11:02; 27.11 14:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga miks mitte teha suppi. Bor¨i näiteks. Osta lihtsalt natuke peeti juurde 🙂 Loodan ikka, et \”marineeritud\” all mõtlesid hapendatud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Niisama salatiks ma ei tahaks vast. Kaks väikest last kodus, liiga hapu nende jaoks.[/tsitaat]Küüslauguga pole proovinud, aga marineeritud kapsast saab sama moodi salatit nagu hapukapsast. Hapusust saab vähendada, kui kapsas kuivaks pigistada ja suhkrut peale raputada. Kui väga hapu, siis võib originaalvedeliku ära valada, külma vee peale valada ja siis kuivaks pigistada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga hea keedu kapsas tuleb sellest.Lisa juurde veel natuke porgandit ja ket¨upit.Ja kui tahad siis sealiha ka,nämmmmmm….
Ilus värv jääb ja ülihea maitse,proovi ja sa ei kahetse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see siis niisama ei kõlba süüa? Ma sööks mistahes toidu juurde selle ära ja niisama saiaga ka vist. 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Kodunurk Marineeritud kapsas peedi ja küüslauguga…Mida sellest teha?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.