Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Hobinurk Marje Ernitsa raamatuid

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Marje Ernitsa raamatuid

Postitas:

Kui olete lugenud, siis mida soovitaksite, mis lemmikumad

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Polnud kuulnudki, googeldasin, tuli paarkümmend raamatut. Siis avasin Wikipeedia, mitu raamatut aastas. Ilmselt on tal oma lugejaskond, aga selline produktiivsus paneb kvaliteedis kahtlema, tõenäoliselt mingid ideede ja mõtete kordused vähemalt tekivad.

Kui antud kirjanik teemaalagatajale inimesena huvitav tundub, siis ma valiks mõne esimestest raamatutest, siis on ideed veel värsked.

Kui meeles on, siis küsin oma suure lugemusega sugulase käest, ta on antud kirjanikuga umbes samas vanuses ka, ta on lugedes üsna valiv, seega võib-olla et pole teemaalgatuses käsitletud kirjanikust kuulnudki.

Praegu mõjub teemaalgatus nagu reklaam, võiks täpsemalt kirjutada, miks huvitab või siis võtta raamatukogust midagi ja vaadata kas kõnetab. Mulle endale tundub selle googelduse põhjal, et mina oma aega raiskama ei hakkaks, aga võib-olla olen ebaõiglane.

+9
-1
Please wait...
Postitas:

Kui sind huvitab kriminaalkirjandus siis mõningast huvi võivad pakkuda Ira Teveri lood.  Mina lugesin need ära, aga  umbes kolmandast raamatust hakkasid ideed korduma jah ning pidin end juba sundima, üsna  lihtsakesed lood, lugesin lõpuni, ikkagi ju nagu loodad, aga ei miskit paraku.

Üldiselt üsna lihtsa mõttelaadiga, aga suhteliselt sujuv kirjanik. Oma lugejaskond tal kindlasti on, sest raamatukogus on tema raamatud üsna kulunud välimusega ja suhtsuure laenutuste korraga. Ise arvan, et lugejad on tal  pisut lihtsameelsed ja vanem põlvkond.

+6
-2
Please wait...
Postitas:

Mina olen püüdnud lugeda paari tema raamatut. Minu jaoks ei ole ta kuigi hea kirjanik.

+2
0
Please wait...
Postitas:

Suht lihtsad jah, lihtsameelsed tegelased ja mõni neist selline, kes vanamoodsa sõnastusega elutarkusi jagab 😄😁 Suurt lugemiselamust ei saa ja püsivaid mälestusi ei jää, aga vahel olen Elisa raamatust või Mirkost ikka võtnud ka neid, et hea kiire lugemine 😄 aga jah, stiil ammendub suht kiirelt. Olen mitme puhul ka võtnud, aga mitte suutnud lugeda 😄😁

+1
-1
Please wait...
Postitas:

Lihtsakoeline kirjandus, eredaid elamusi pole mõtet oodata. Olen Elisa e-raamatute hulgast mõningaid lugenud – ajaviiteks kõlbab, kui tahta samal ajal ka aju puhata, aga ega need lood suurt midagi paku. Samas on neil raamatutel see pluss, et sobivad lugemiseks ka neile, kes muidu loevad pigem vähe. Kerge kirjandus, üheselt mõistetav, kõigile arusaadav, keerulisi sõnu ei esine. Pigem igav.

+2
-1
Please wait...
Postitas:

Eesti rahvas siiski paistab  lausa hull tema teoste järele olevat. Üks enam laenutatud autoreid raamatukogudes. Teda loetakse kaks korda rohkem kui näiteks Harglat ja sama palju kui Kivirähki.

0
0
Please wait...
Postitas:

goodreads.com on hea koht soovituste saamiseks. Eks maitsed on erinevad, aga minu kogemus näitab, et mingi ülevaate sealt saab. Tema raamatutel näib olevat keskmine hinnang 3 kanti, mis ei ole kuigi hea.

+1
-1
Please wait...
Postitas:

Kui olete lugenud, siis mida soovitaksite, mis lemmikumad

Kus te selliseid x “kirjanikke” üldse avastate? Mis ajendil avastate? Ta ei paku ju mitte midagi. Maailm on väärtkirjandust täis! Kellestki proua Ernitsast pole kuulnudki.

+2
-1
Please wait...
Postitas:

Erilist lugemiselamust tema raamatutest küll ei saa aga kui soov lugeda midagi lihtsat ja õnneliku lõpuga siis kergeks suvelugemiseks kärab küll. Heli Künnapase raamatud samasugused, kiire ligemine ja õnnelik lõpp.

Aliis Jõe (Elo Selirand) pakub lugemiselamust ka kuigi lood mitte ülearu diibid.

0
0
Please wait...

Heli Künnapase raamatud samasugused, kiire ligemine ja õnnelik lõpp.

Hästi naiivsed armastusjutukesed, millalgi Mirkos sirvisin. Ei olegi aru saanud, kes see sihtgrupp peaks olema, sest stiililt sobiks justkui pubekatele, aga tegelased on täiskasvanud. Aga imetlusväärselt produktiivne on ta küll, raamatuid tuleb nagu Vändrast saelaudu.

0
0
Please wait...
Postitas:

Heli Künnapase raamatud samasugused, kiire ligemine ja õnnelik lõpp.

Hästi naiivsed armastusjutukesed, millalgi Mirkos sirvisin. Ei olegi aru saanud, kes see sihtgrupp peaks olema, sest stiililt sobiks justkui pubekatele, aga tegelased on täiskasvanud. Aga imetlusväärselt produktiivne on ta küll, raamatuid tuleb nagu Vändrast saelaudu.

Ülinaiivsed. Aga sihtgrupp ilmselt ongi lihtne inimene, kes soovib õnneliku lõpuga lugusid lugeda. Üks vanaema armastas ka nädalavahetustel telekast neid “romantikafilme” vaadata kuna oli ette teada, et lugu lõppeb õnnelikult ja seega meeldiv emotsioon garaneeritud.

0
0
Please wait...
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Hobinurk Marje Ernitsa raamatuid