Esileht Hobinurk Marje Ernitsa raamatuid

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Marje Ernitsa raamatuid

Postitas:

Kui olete lugenud, siis mida soovitaksite, mis lemmikumad

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Polnud kuulnudki, googeldasin, tuli paarkümmend raamatut. Siis avasin Wikipeedia, mitu raamatut aastas. Ilmselt on tal oma lugejaskond, aga selline produktiivsus paneb kvaliteedis kahtlema, tõenäoliselt mingid ideede ja mõtete kordused vähemalt tekivad.

Kui antud kirjanik teemaalagatajale inimesena huvitav tundub, siis ma valiks mõne esimestest raamatutest, siis on ideed veel värsked.

Kui meeles on, siis küsin oma suure lugemusega sugulase käest, ta on antud kirjanikuga umbes samas vanuses ka, ta on lugedes üsna valiv, seega võib-olla et pole teemaalgatuses käsitletud kirjanikust kuulnudki.

Praegu mõjub teemaalgatus nagu reklaam, võiks täpsemalt kirjutada, miks huvitab või siis võtta raamatukogust midagi ja vaadata kas kõnetab. Mulle endale tundub selle googelduse põhjal, et mina oma aega raiskama ei hakkaks, aga võib-olla olen ebaõiglane.

 

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sind huvitab kriminaalkirjandus siis mõningast huvi võivad pakkuda Ira Teveri lood.  Mina lugesin need ära, aga  umbes kolmandast raamatust hakkasid ideed korduma jah ning pidin end juba sundima, üsna  lihtsakesed lood, lugesin lõpuni, ikkagi ju nagu loodad, aga ei miskit paraku.

Üldiselt üsna lihtsa mõttelaadiga, aga suhteliselt sujuv kirjanik. Oma lugejaskond tal kindlasti on, sest raamatukogus on tema raamatud üsna kulunud välimusega ja suhtsuure laenutuste korraga. Ise arvan, et lugejad on tal  pisut lihtsameelsed ja vanem põlvkond.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen püüdnud lugeda paari tema raamatut. Minu jaoks ei ole ta kuigi hea kirjanik.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suht lihtsad jah, lihtsameelsed tegelased ja mõni neist selline, kes vanamoodsa sõnastusega elutarkusi jagab 😄😁 Suurt lugemiselamust ei saa ja püsivaid mälestusi ei jää, aga vahel olen Elisa raamatust või Mirkost ikka võtnud ka neid, et hea kiire lugemine 😄 aga jah, stiil ammendub suht kiirelt. Olen mitme puhul ka võtnud, aga mitte suutnud lugeda 😄😁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Hobinurk Marje Ernitsa raamatuid