Esileht Hobinurk Marju Karini raamat

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )

Teema: Marju Karini raamat

Postitas:

Kas keegi on juba lugenud? Kuidas muljed?

+4
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen tema koolitusel käinud

0
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmises analoogses teemas sai juba selgeks, et ükski normaalne inimene seda raamatut ei osta ega loe.

+26
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on juba lugenud? Kuidas muljed?

Kaua võib? See raamat ei huvita suurt kedagi.

+26
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alles oli sama teema ja ei ole mõtet siin korrata. Ei loe, mul on teistsugune kirjanduslik maitse.

+15
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
+27
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 12:10; 02.02 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja siis nägin tema enda pilti.

Kas inimene ei saa aru, et mõnel ongi loomulikult lopsakad huuled, mis ta nendega tegema peab siis? Marju Karin on kogu aeg selliste huultega olnud, ka siis, kui ei olnud veel mingeid süstimisi.

+5
-23
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
+16
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 12:10; 02.02 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ropendamine on kole ja naiste puhul eriti. Ei loe!

+13
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 13:19; 02.02 18:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on seesama Marju, kes lõpetab kohe Tallinna ülikoolis doktoriõpet riigiteaduste erialal?
Lisaks annab esmaabi kursusi?
Ja töötab regionaalhaiglas operatsiooniõena?

Igati haritud naine ju siis!

+9
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.02 13:56; 02.02 14:00; 02.02 17:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://podcastid.ee/uhiskond-ja-kultuur/taitsa-pekkis/8-marju-karin-ara-sure-enne-surma/

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on juba lugenud? Kuidas muljed?

Kaua võib? See raamat ei huvita suurt kedagi.

Kui ta kedagi ei huvitaks, siis see raamat ei oleks Apollos enimostetute raamatute top 10s esikohal.

+8
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.02 13:56; 02.02 14:00; 02.02 17:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on seesama Marju, kes lõpetab kohe Tallinna ülikoolis doktoriõpet riigiteaduste erialal?

Lisaks annab esmaabi kursusi?

Ja töötab regionaalhaiglas operatsiooniõena?

Igati haritud naine ju siis!

Haridus ei pruugi alati tähendada haritust.

+17
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 15:05; 02.02 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on juba lugenud? Kuidas muljed?

Kaua võib? See raamat ei huvita suurt kedagi.

Vaevalt küll nüüd. Pigem saab varsti lugeda, kuidas see müügihitt on. Nii selliste raamatutega tavaliselt läheb.

Ongi juba apollo topis koos Timmeriga ????????????

+16
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 15:05; 02.02 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei huvita

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neile, kes küsivad, miks ropendamine nii popp on – tahame või ei taha, kuid selline keskmine Eesti inimene armastabki labasust ja roppust. Kui palju neid kõrgintelligentidest doktorikraadiga väärtkirjanduse lugejaid meie seas ikka on? Ega inimestele endale ei meeldi seda küll tunnistada, kuid vaadake kasvõi Kuuuurija fännklubi, Õhtulehe kommentaaride hulka või kasvõi suure ja kuulsa Malluka fännklubi. Per*e, seks, kaka ja puuks – ihihii-ahahahaa kui naljakas. Mida labasem ja ropum oled, seda rohkematele peale lähed. Ja kui näed, et teine ees teeb ja saab nii palju fänne, siis muidugi üritad ise sama teha. Loll oleks mitte seda kullaauku ära kasutada, eksole.
Kurb, aga tõsi.

+21
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on juba lugenud? Kuidas muljed?

Kaua võib? See raamat ei huvita suurt kedagi.

Kui ta kedagi ei huvitaks, siis see raamat ei oleks Apollos enimostetute raamatute top 10s esikohal.

kas tõesti on veel inimesi, kes ei tea, et need edetabelikohad pehmelt öeldes ei vasta tegelikkusele?

+10
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on juba lugenud? Kuidas muljed?

Kaua võib? See raamat ei huvita suurt kedagi.

Kui ta kedagi ei huvitaks, siis see raamat ei oleks Apollos enimostetute raamatute top 10s esikohal.

kas tõesti on veel inimesi, kes ei tea, et need edetabelikohad pehmelt öeldes ei vasta tegelikkusele?

Tegeikult ikka vastavad küll. Ma ise küll seda raamatut ei osta, aga täna sai Apollos käidud ja nägin, kuidas päris paljud sellele tormi jooksid.

+6
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.02 13:56; 02.02 14:00; 02.02 17:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõukaajal oli elu ropp, aga ropendamine ei olnud populaarne või ei liikunud mina sellise rahva hulgas.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 13:19; 02.02 18:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on seesama Marju, kes lõpetab kohe Tallinna ülikoolis doktoriõpet riigiteaduste erialal?
Lisaks annab esmaabi kursusi?
Ja töötab regionaalhaiglas operatsiooniõena?
Igati haritud naine ju siis!

Haritud on ta küll, jah. Olen ise ta esmaabi-kursustel käinud ja väga meeldis. Praegu ta neid enam ei anna (minu teada), sest on pühendunud oma kliiniku edendamisele. See osa mind absoluutselt ei paelu, sest olen ise naturaalsuse pooldaja ja käin igasugustest süstidest kaarega mööda. Arvan, et ta ise ikka ka kasutab neid täitesüste, sest nii lopsakad need huuled tal ei olnud. Raamatut ei viitsi lugeda, sest ma ei usu, et see tegelikkuses midagi rabavat on, seda enam, et paljud mainivad ropendamist. Mind isiklikult ropendamine jalust ei niida, aga ramatu puhul tekib küll tunne, et seda on tehtud vaid lugejaskonna ligi meelitamiseks. Odav trikk seega.

+16
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugesin kunagi temaga mingit intervjuud, kus ütles selgelt, et tema ei süsti inimesi inetuks ja kui on näha, et keegi hakkab üle võlli asju soovima, siis ta lausa keeldub. Naeris pardihuulte üle.

Ja siis nägin tema enda pilti.

Väga kena naine. Reaalis näeb paarikümbine välja. Ilma meigita. Huuli ta ei süsti.

+4
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 11:11; 03.02 12:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugesin raamatu läbi ja väga meeldis. Huvitav, eluterve ja kahe jalaga maa peal.
Ta on nii otsekohene naine, miks ta peaks oma huulte kohta valetama, kui ülejäänud näo süstimist ei varja?

+4
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Labased roppused on vist uus trend. Olen FB mõne huumorilehe liige ja paneb sügavalt imestama, kui paljudele läheb peale ülilabane ja ropp allapoolevõöd huumor. Eriti armastavad selliseid nalju jagada vanemad naised ja siis teised eided panevad nende labaste naljade alla naervaid HA-HA koerte emoticone.
Tegelikult on olemas ka peenelt tehtud allapoolevööd huumorit, aga vähe

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea, ma lugesin seda katkendit netis, kus mingist kohvikusse astuvast ideaalse vana naise olemust kirjeldati. Peale seda sain aru, et ei huvita.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea, ma lugesin seda katkendit netis, kus mingist kohvikusse astuvast ideaalse vana naise olemust kirjeldati. Peale seda sain aru, et ei huvita.

See oli just lahe. Tundsin iseenda ära.

+3
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 11:11; 03.02 12:47;
To report this post you need to login first.

Pole lugenud ega ei kavatse lugeda.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti ei loe. Eriti peale seda, kui ta kirjeldas, et äge naine on see, kes igal pool kõva häälega naerab 😀
uskumatu.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsisin ka selle vana naise lõigu netist välja- tõeliselt õõvastav kirjeldus ju. 80-aastane ülepäevitunud, suitsust käheda häälega naine hommikul pead parandamas ja roppe nalju suure häälega rääkimas. Lisaks üritab külje alla pugeda tumedatverd meestele, kes baari satuvad. Kes ometi tahaks sellist haledat saatust?!

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsisin ka selle vana naise lõigu netist välja- tõeliselt õõvastav kirjeldus ju. 80-aastane ülepäevitunud, suitsust käheda häälega naine hommikul pead parandamas ja roppe nalju suure häälega rääkimas. Lisaks üritab külje alla pugeda tumedatverd meestele, kes baari satuvad. Kes ometi tahaks sellist haledat saatust?!

ma tahaks. 80. eluaasta kohta päris nunnu. aga sa võid sealt oma pitskardinate vahelt põlastades piiluda, et vuihh 🙂
ja mul on sellele ette juba mõeldes hea meel, et ma saan sulle rõõmu valmistada selle üle, et sa ise oled ikka akuraatne vanainimene, mitte mingi imelik või kahtlane, nagu mina.
kaks rõõmu elus on parimad – üks on kahjurõõm ja teine on see, kui saad kellelegi siirast rõõmu valmistada.

aga teemasse – kirjelduse järgi ei tundu raamat, mida ma tahaks lugeda. aga ma ei taha enamus raamatuid lugeda 🙂

+3
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi lugesin ta intervjuud, kus ta tõi välja, et on õnnelik inimene, kuna ta vanemad on juba surnud, nii ei pea ta nende eest vanaduses hoolitsema. Selline mõtteviis on minu jaoks šokeeriv ja mingis mõttes haiglaslik. Ei loe sellise indiviidi raamatut kindlasti kunagi. Minu jaoks liigitub samasse kategooriasse Pille Hanniga, kes armastas inimsööjat ehk siis midagi ebainimlikku on neis mõlemas.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )


Esileht Hobinurk Marju Karini raamat