Esileht Ajaviite- ja muud jutud Märka hinnatõusu!

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 108 )

Teema: Märka hinnatõusu!

Postitas:
ohooloom

Kaseke firmapoes.

1.49

1.10 praegu ju.

Praegu jah 🙂 Mõtlesin tavahinda. Keegi ilmselt vaatas esinduspoes hinda paki alt, mitte ülaltpoolt. Seal on see süsteem, et enne on hind ja selle all pakk, siis uus hind ja uus pakk.

Ja seal nägi hinda 2.49? 🙂

Siis on ju ropp hinnalangus. Päeva-paariga langetati hinda euro võrra ja siis laksati kohe veel ka soodushind otsa.

Kalevi esinduspoes kommid Maiuspala 3.49 EUR/pakk, Kaseke 2.49 EUR/pakk

TA ilmselt on natuke segaduses olnud, kui teema tegi.

Pakid jooksevad hindadega vaheldumisi ridastikku ülalt alla, Kasekese paki all on järgmise paki hind, seal võis olla mis iganes kallim kommipakk.

+3
0
Please wait...

Postitas:
nellikas

Muna hinnad Selveris: https://www.selver.ee/piimatooted-munad-void/munad

Võite arvata, milised munad on kõige enam ostetavad.

+5
0
Please wait...

Postitas:
liizi

Praegu on lihtsam üles lugeda asju, mille hind pole kallinenud viimasel paaril kuul. Mul ei tule kohe ühtegi meelde.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Tähesära

Vaimud ei taha pimedas toimetada või kuidas see võimalik oli Režissöör Vainokivi ema sai ootamatult suure elektriarve, kuigi ühtki inimhinge pole suvilas käinud

+2
-5
Please wait...

Postitas:
Tõutäkk

Kartulikrõpse juba naljalt alla 10eur/kg ei leia.

+2
-7
Please wait...

Postitas:
metsasusi

Eile märkasin konsumis

https://ecoop.ee/et/toode/22829014-merevaik-sulatatud-juust-370g

Õnneks selveris veel 1.99 sama pakk. See ei ole mingi 20 senti hinnavahe.

Tavaliste viilu juustupakkide soodushind enne oli 2.49, nüüd on 2.89.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Indra

lma kreeka jogurt oli lähiminevikus 0,99 400g, siis läks pakend väiskemaks 380 v 360 praegu isegi. Ja nüüd on seegi minumeelest 1.45 .

+2
0
Please wait...

Postitas:
Colu

Nimetatud Kalevi esinduspoeks nimetati raudselt politseimaja juures olevat poodi, mis Kalevi tooteid müüb. Seal ongi koguaeg hinnad kõrgemad olnud kui Kalevi esinduspoodides.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Katza

Nimetatud Kalevi esinduspoeks nimetati raudselt politseimaja juures olevat poodi, mis Kalevi tooteid müüb. Seal ongi koguaeg hinnad kõrgemad olnud kui Kalevi esinduspoodides.

Karamellel pole ju Kaleviga mingit pistmist 😀

+3
-1
Please wait...

Postitas:
lyne

Viimasel ajal on toodupoodides märgata sellist käitumist, et toote tavahinda eksponeeritakse soodushinnana ja mõne päeva möödudes lisatakse uus ja endisest tavahinnast kallim hind.

Juba vaatangi soodushindu mõttega, et ahaa, selle asja hind tõuseb endiset tavahinnast kõrgemaks.

+3
0
Please wait...

Postitas:
linavästrik

Eile märkasin konsumis

https://ecoop.ee/et/toode/22829014-merevaik-sulatatud-juust-370g

Õnneks selveris veel 1.99 sama pakk. See ei ole mingi 20 senti hinnavahe.

Tavaliste viilu juustupakkide soodushind enne oli 2.49, nüüd on 2.89.

See 1.99 on koguaeg olnud soodushind ja tavahind on nagu antud lingil.

0
0
Please wait...

Postitas:
mrspresley

Nädalavahetusel oli sama tatar Rimis veel 1.69, Prismas hind siiani 1.55.

https://www.rimi.ee/epood/ee/tooted/kauasailivad-toidukaubad/teraviljad-ja-kaunviljad/tatratangud/tatar-tartu-mill-1kg/p/173122

+3
0
Please wait...

Postitas:
k2rbestejumal

Rimis oli Estover Maasdam 150g juustupakk eelmisel nädalal 1.95€, see nädal 2.49€.

+2
0
Please wait...

Postitas:
tinnu2003

Talleggi kanafilee sink on teinud korraliku hinnahüppe, enne maksis u1.20 ja nüüd üle kahe euro pakk.

+2
0
Please wait...

Postitas:
kellukas

1,5 l Pepsi max oli eelmise aasta lõpus Rimis 1,19€. Nüüd on 1,39€.

+1
0
Please wait...

Postitas:
ilutegija

Rikun teemat. Ei oska ühtegi näidet tuua, sest ma ei tea ühegi asja hinda. Seetõttu pole ka masenduses hinnatõusust. Ega söömata saa ju olla. Ja üldsegi, miks lasta enda meeolul sõltuda millestki, mida ma kontrollida ei saa. Tegelen parem asjadega,mida saan kontrollida.

+4
-20
Please wait...

Postitas:
Annely

Coop Konsumis tavaline kilepiim vsnasti 49 senti- nüüd 65 senti

+4
0
Please wait...

Postitas:
jällemina

Coop Konsumis tavaline kilepiim vsnasti 49 senti- nüüd 65 senti

65 senti maksab see alates tänasest. Et siis eilne päev oli juba “vanasti”🙂

+1
-2
Please wait...

Postitas:
ohooloom

Rikun teemat. Ei oska ühtegi näidet tuua, sest ma ei tea ühegi asja hinda. Seetõttu pole ka masenduses hinnatõusust. Ega söömata saa ju olla. Ja üldsegi, miks lasta enda meeolul sõltuda millestki, mida ma kontrollida ei saa. Tegelen parem asjadega,mida saan kontrollida.

Hindadega kursis olles saad edukalt oma pangaarvet kontrollida.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kaegu513

Sama siin.
Lisaks on toiduainete valik nii lai, et odavam alternatiiv on alati olemas.
Ei pea ju, nui neljaks, ostma seda ühte kilepiima või sinki. Valige vahelduseks midagi muud. Kõigil kauplustel on e- poed olemas, saab kodus mugavalt netist vaadata, kus on soodsamad hinnad.
Hinnatõus on loomulik- 5, 10 või 20 a tagasi olid ka hinnad kõvasti madalamad, nagu ka palgad.

+10
-3
Please wait...

Postitas:
metsasusi

Selveris käisin täna ja kõigi mu tavapäraste asjade hind on tõusnud. 500g Juustupakki alla 3.69 ei leidnud, enne oli ikka 2.49 soodushind. Kanasingi pakk oli üle 2 euto, enne soodukaga mingi 1.29 vmt

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Wanda

Selveris käisin täna ja kõigi mu tavapäraste asjade hind on tõusnud. 500g Juustupakki alla 3.69 ei leidnud, enne oli ikka 2.49 soodushind. Kanasingi pakk oli üle 2 euto, enne soodukaga mingi 1.29 vmt

Kas sa vaatad alati toodetel paki hinda? Palju ülevaatlikum on võrrelda kilo ja liitri hinda, kui jätta meelde paki hindu.

Vaatasin ka eile Selveris juustuhindu. Kui veel paar kuud tagasi võis olla soodukaga mõne juustu kilo 4 eurot sentidega, siis eile alla 6-eurost kilohinda ei leidnud. Ja need 6-eurose kilohinnaga juustud olid ka soodukaga, mitte tavahind.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
metsasusi

Ikka vaatan kilo hinda, vana säästuhunt olen 😀

Ühe juustupaki leidsin alla 3 euro, aga see oli nüüd 400g st kilo hind oli ikka sama

+3
0
Please wait...

Postitas:
ALL-

Eile panin tähele, et jahuhind on tõusnud (1kg 0.89€, enne 0.59€. Muidugi juust, sai, piim, jogurt, kindlasti veel midagi.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kaegu113

Üle 60% eestlastest on ülekaalulised võ rasvunud, viimase paarikümne aastaga on ülekaaluliste laste arv kolmekordistunud. Ja siin kurdetakse, et kommid, kartulikrõpsud ja jahu on kallimaks läinud! Sellised asjad peaks olema vähemalt 2x kallimad, kui nad praegu on.

+8
-10
Please wait...

Postitas:
Andy

Linnutoit (päevalilleseemned) on 10kg kott ehituspoodides varem olnud soodushinnaga 9.90 või 10.90. Nüüd on soodushind 16.90 või 17.90, õige hind K-Rautas 29.90!! No jeerum küll!

+6
0
Please wait...

Postitas:
mudakonn

turvafirma kuumaks (maja valveteenus), varem 21€ kuu, nüüd alates novembrist 25,65€ soodushinnaga lõhe/forelli filee Rimides, varem oli 7,99, siis tuli 9,99, praegu on soodushind 11,99 (täishind 13,99) kast printeripaberit espaki -20% soodukaga päeval, enne oli ca 12€ , täna 15,2€ kast (täishind juba 19€) 1,5 l piimapaki hinnad olid enne igas poes mõne firma omad ka ca 85-95 senti, nüüd üle 1€ (1,15-1,25) kuskil ei näe

Enamus on asjatuid kulutusi.  Lõhe ja forell pole hädavajalikud toidud. Printimise vajadus jääb üldse ebaselgeks.

Võiks alustada sellest, et vaataks üle kulutuste vajalikkuse.

0
-9
Please wait...

Postitas:
Peggy_Bundy

Üksikuid tooteid sendi pealt välja tuua ei oska,  aga kui veel 2021. a keskpaigas oli meil keskmine interneti(toidu)poe tellimus 60-70 eurot, siis viimastel kuudel samu kaupu tellides  tuleb arve 100 euro ringis.

+1
0
Please wait...

Postitas:
ilutegija

Hindadega kursis olles saad edukalt oma pangaarvet kontrollida.

Õigus. Aga ma arvan, et see ressurss, mida kulutada, et teada, kus on kilepiim odavam või kus on batoonikesed odavamad, on liiga suur, et kulutada kuus toidule 300 euro asemel 280 eurot. Lisaks veel see, et ajumaht pole ka päris kummist. Kui pidevalt nende 200 grammiste kommpakkide hindadega ajugümnastikat teha, siis sissetulekutele orienteeritud tegevused võivad unarusse jääda.

Ma muidugi saan aru, kui aega meeletult käes, siis võib sellise hobiga tegeleda ja tasuta ühistranspordiga linna teise otsa kahte toiduainet tooma tuua, mille peale kulutada tund või kaks.

+7
-4
Please wait...

Postitas:
piret005

Aga ma arvan, et see ressurss, mida kulutada, et teada, kus on kilepiim odavam või kus on batoonikesed odavamad, on liiga suur, et kulutada kuus toidule 300 euro asemel 280 eurot.

Täitsa vale. Kui üldse hindu ei vaata ega kaupa ei vali, võib täitsa vabalt 700 eurot kuluda 300 euro asemel, asi pole sentides, hinnavahed on väga suured. Kui sul ükskõik, siis pole muidugi vahet, aga mina ei soovi suuri summasid lihtsalt tuulde heita, mul oleks selle rahaga midagi huvitavamat ka teha. Mingist mööda linna kolistamisest, et 10 senti odavamalt kilepiim saada, pole siin juttu.

+3
-3
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 108 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Märka hinnatõusu!