Näitan 8 postitust - vahemik 121 kuni 128 (kokku 128 )

Teema: abi

Postitas:
Kägu

Kui midagi ei olnud, miks siis oli vaja kokku leppida ja salata?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. Tegu oli inetu hooldusõiguse jagamisega, kus mees soovis laste ainuhooldusõigust. See mees, kes M praeguse naise ja kõnealuste laste ema jutu järgi jättis naise päevapealt armukese pärast maha, kui lapsed olid 0,5 ja 3-aastased. Soovis ainuhooldusõigust siis, kui naine oli taas jalad alla saanud ja uue eluga algust teinud. Naise psühholoogi(väga hinnatud spetsialist) jutu järgi oli naine kannatanud aastaid lähisuhtevägivalla all.

Ja kuidas see õigustab lastest alasti piltide tegemist?

Aga olete neid pilte näinud? Olid need üldse sellised nagu laste ise on ajakirjandusele väitnud? Senini on kindlasti teada vaid see, et ei politsei ja kaasatud lastekaitse midagi kuriteo väärlist neis piltides ei näinud.

Sest meil on süvariik, süvariik kus osadele tehakse kokkuleppeid ja teistele ei tehta.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellised huvitavad diplomaadid ja luure koordinaatorid meil.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. Tegu oli inetu hooldusõiguse jagamisega, kus mees soovis laste ainuhooldusõigust. See mees, kes M praeguse naise ja kõnealuste laste ema jutu järgi jättis naise päevapealt armukese pärast maha, kui lapsed olid 0,5 ja 3-aastased. Soovis ainuhooldusõigust siis, kui naine oli taas jalad alla saanud ja uue eluga algust teinud. Naise psühholoogi(väga hinnatud spetsialist) jutu järgi oli naine kannatanud aastaid lähisuhtevägivalla all.

Ja kuidas see õigustab lastest alasti piltide tegemist?

Aga olete neid pilte näinud? Olid need üldse sellised nagu laste ise on ajakirjandusele väitnud? Senini on kindlasti teada vaid see, et ei politsei ja kaasatud lastekaitse midagi kuriteo väärlist neis piltides ei näinud.

Muidugi ei ole ma pilte näinud. Ma pole näinud ka hooldusõiguse nõuet, pole näinud armukest ega midagi muud. Need kõik on kellegi väited. Me tugineme ajakirjandusele nagu alati (ka Kuusiku, Loosaare, Mäe jt juhtumites). Minu jaoks piisab sellest teadmisest, et keegi pildistas oma alasti kasulapsi. Üldse ei imesta ka kui sellise kasuisa puhul nõuab laste isa ainuhooldusõigust.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi ei ole ma pilte näinud. Ma pole näinud ka hooldusõiguse nõuet, pole näinud armukest ega midagi muud. Need kõik on kellegi väited. Me tugineme ajakirjandusele nagu alati (ka Kuusiku, Loosaare, Mäe jt juhtumites). Minu jaoks piisab sellest teadmisest, et keegi pildistas oma alasti kasulapsi. Üldse ei imesta ka kui sellise kasuisa puhul nõuab laste isa ainuhooldusõigust.

ainuhooldusõigus isale, kes levitab pilte oma laste alastipilte?

olge lahked, härrad ajakirjanikud, siin teile mõned eriti isuäratavad pildid! ja kui üks uudistemaja vedu ei võta, siis järgmine ja järgmine ja järgmine…

 

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

2.14 Kasutatud roppusi või ebatsensuurseid sõnu.

Perekooli moderaator.

+3
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Bonnieri preemiat sellest kaasusest küll ei tule…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on mihklipojale taevane karistus vanainimeste hirmutamise eest. Minu vanaema suri 2001 ja paar aastat enne surma oli ta selline kergesti mõjutatav, vähese kriitikameelega. Ajalehe luges ta iga päev otsast otsani läbi ja jälle oli paanika lahti: Venemaa ründab! Seletan, et ei ründa midagi. Kuidas ei ründa, Mihkelson ju kirjutas, et ründab.
Spetsialist või asi, ca 20 aastaga pani pange ja nüüdki ei rünnanud Eestit.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 121 kuni 128 (kokku 128 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.