Esileht Hobinurk Marmara

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Marmara

Postitas:

Hinnad küllaltki krõbedad, kas keegi on tellinud? 100 ringis maksvad kõrvarõngad mis ei ole ei kullast ega ka mitte hõbedast? Sterling ju seda tähendabki, kui õigesti aru saan?

Ei teagi, kas osta need kingituseks mis lapsele meeldivad.Peaks otse sammud ikka kullapoodi seadma?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle seostub see sõna Marmara hoopis Türgiga, sealkandis on Marmara meri.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sterlinghõbe, millest kõrvarõngad neil tehtud, on hõbesulam. Neil on 92,5% hõbedat sees ja lisaks mingit muud metalli. Vaatasin ka, et ehted neil kaetud roodiumiga (https://www.teeda.com/blogs/articles/the-truth-about-rhodium-plating). See teeb ehte vastupidavamaks oksüdeerumisele ja pole üldse halb. Mõned kaetud ka kullaga, see võib kuluda.

Kui aga tunduvad ikka kahtlased, siis sarnaseid ehteid teeb nt Ti Sento ja need küll täitsa hõbedast (ka sterling).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen rahul. Kullavärvi ripatsit olen igapäevaselt juba üle aasta aja kandnud (st sellega pesemas, saunas ja igal pool mujal käinud) ning ei mingit kulumist vms. Kuldseid kõrvarõngaid kandsin ka ca aasta (kuniks ühe ära kaotasin), samuti ei mingit kulumist. Aga eks sellega tuleb arvestada, et ajapikku ikka veidi kuluvad ja tuhmuvad, ei saa päris kullaga võrrelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Hobinurk Marmara