Esileht Beebi ja mitmikud Märtsi beebid 2012 vol.2

Näitan 9 postitust - vahemik 421 kuni 429 (kokku 429 )

Teema: Märtsi beebid 2012 vol.2

Postitas:

Ma olen oma vankri valikuga rahul. Enne oli Maxi Cosi käru aga soetasin uue (kasutatud), kuna eelmisel kärul läks kookon koridoris untsu. Kuna seisiski koridoris siis ühel hetkel avastasin, et kookoni riide all oli hallitus :S. Nii vanal, kui uuel kärul on suured rattad ning mõlemad rammivad lumest läbi. Lausa lust on jalutada nende ilmadega:).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina alustasin kalaga kuskil siis kui lapsed olid 8k ja just valge kalaga. Esimene oli Eesti latikafilee ja teisena said pangaatsiusefileega köögiviljapüreed. Kookost ma anda ei julge, sest kardan et poisi kõht ei reageeri sellele hästi (korra sai kookosõli baasil D-vitamiini ja siis olid sellised gaasivalud et oh õudust). Ma olen andnud siiani selliseid asju nagu: kartul, porgand, kapsas, lillkapsas, suvikõrvits, kõrvits, herned, mais, sibul, küüslauk, brokkoli, bataat, seller, kaalikas, peet, tomat. Putru söövad mul mõlemad siiani päris hästi, panen reeglina mingeid marju või puuvilju sisse. Katsetasin isegi mustsõstra ära, ei ole õnneks allergiat tekitanud. Kuskil 10k katsetan maasika ka ära, sest mul terve sügavkülm neid täis, ei hakka kõigi soovituste kohta raamatuid jälgima. Mõtlesin nüüd, et peaks ostma kuivatatud puuvilju nt ploomi, rosinaid, et katsetada kuidas siis pudrud maitsevad kui need seal sees. Üritan teha korra nädalas munakollasepäeva ja siis üks-kaks kalapäeva, ülejäänud päevadel saavad lõunaks liha. Kõige rohkem vaevan pead just nende lõunaste köögiviljadega, põhiköögiviljad kogu aeg samad ja endale tundub et jube üksluine menüü. Samas kui mõelda, siis ega beebid ju ei teagi mida nt piimatooted endast kujutavad jne nad ei oska neid tahtagi. Tundub, et palju on ikka lihtsalt minu peas kinni.
Vankriga olen siiani rahul, sest mahub vähemalt enamus poodides uksest sisse ja saab ka kassade vahest täpselt läbi. Nüüd suure lumega polegi kahjuks välja jõudnud, sest lapsed pidevalt nohus ja kuna meil istumisosad kasutusel, siis ei taha et nad tuult saaksid. Praeguse lumega kõnniteed nii kitsad, et mulle tundub targem mõte mitte oma laia vankriga sinna lumehangedesse ronida. Kahe lapsega talvel üksi välja saamine on ka ikka selline ooper, et lihtsam on kodus istuda. Tahaks kelgutama minna aga hetkel kahjuks ainult üks kelk meil, teine vaja veel hankida.
Nautige talve, see lumi ja valge aeg on nii ilus. Loodan, et jõuan peagi ka oma kahe pisikesega välja, et neile kõike seda lähemalt tutvustada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen ka vankri valikuga väga rahul. viimasel ajal sööb laps mul sama toitu mis isegi. korra kaks kuus teen maksa porgandi püreed ka. ja poissd tõmbab viimased nädalad ennast igal pool püsti. nüüd veel harjutab seismist ka. kukkumisi on küllaga juba. ja 8 kuu mõõtmise numbrid olid mei 74,5 cm ja 9 kg:P

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil 9.kuu mõõtmine näitas 73cm ja 8860g 🙂 Pisike kutt. Ja ajab ka end püsti nüüd, ise lasi end esimesel korral kenasti alla ka. Praegu veel kukkunud ei ole. Aga no me harjutasime seda pepule maandumist juba enne kui ta päris ise hakkas püsti end ajama. Enne ju oli minu najal koguaeg. Ja eile hakkas plaksutama 😀 Nii nunnu 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul lapsel tuleb ka lõpuks esimene hammas. Eile oli üks nurgake igemest väljas :). Me võime vaid und näha püsti tõusmisest :). Aga iga asi omal ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii lahe, meie piigal täpselt samad numbrid 9k mõõtmisel nagu Nikinaki poisil.Meie poiss on kaalult nüüd õele järele tulnud, kaalus 8820g aga pikkuselt on õde ees 2cm, st poisi pikkus 71cm. Minu meelest päris korralikud numbrid. Täpselt sellised keskmised lapsed, pole liiga kleenukesed ega ka erilised rasvarullid. Meil siis lastel täna 9k sünna ja eile käisime esimest korda kelgutamas: ületee perearstile ja tagasi. Õnneks oli issi kelgujuht ja kuna meid kaks ja lapsi kaks, siis saime kumbki ühe kelguga sülle võtta ja nii 2 korrusele otse perearsti ukse taha. Avastasin, et meie kelgud täpselt sellised, et väga mugav süles tassida vajadusel.
Vankriga katsetasin ka selles lumes liikumise ära. Saab aga kuna esirattad meil pisikesed, siis oli see suht lühike maa, mis ma poodi kärutasin ikka tõsise trenni eest. Kaksikute vanker ise kaalub kuskil 13kg ja kaks last sinna juurde oma talveriietes ca 33kg kokku läbi lume pressida on ikka tükk tegemist. Juhtus selline pehmem ilm olema ja kõik teed olid kaetud päris mitme cm paksuse lahtise lumesopaga. Eelistan igatahes kelguga liikumist, kahjuks kui üksi kelgutama minna siis kuskile sisse minna ei saa, tuleb ainult õues püsida. Nii et mingi aeg ma omale päevaseid toidupoe külastusi lubada ei saa. Esmaspäeval meil beebikooli jõulupidu, kuhu tuleb mul kahjuks üksi minna kahe lapsega. Loodan, et saame kenasti hakkama. Kingitused on veel vaja pakkida. Põnev, põnev….esimesed jõulukingid meie beebidel.Rahulikke saabuvaid jõule!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka esmaspäeval beebikool, jõulupidu pole, kuid väike snäkk läheb ikka 🙂 Panen lapsele päkapikukostüümi ka selga 🙂

Mul ka väikeste esiratastega käru (kergkäru juba kasutusel), algul tundus ikka väga raske, aga nüüd mõtlen, et tegelt pole midagi hullu. Ära harjunud. Sõbrannadel on emmaljunga peenete ratastega, emmaljunga paksude (ülipaksude) ratastega ja Tako, millel ka esirattad väiksemad. Kõik kärutame ikka täpselt ühtemoodi, sopas on kõigil tegemist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kauneid jõule teile ja pisikestele 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie mõõtsime 9k ise, 70cm pikkust ja 8800g, kui teie nr-ga võrdlen, siis täiesti keskmise kaaluga, pikkust tiba vähem.
Meil noormees üritab iseseisvalt käia, mööbli najal liigub väga kiirelt ja õnneks oskab juba ka pepule kukkuda, ei pea koguaeg valvama. Lemmiktegevus on turvahälli küljes kõõlumine – kord turvahälli peal, siis turvahäll tema peal, turvahäll püsti, külili ja ümber pööratud jne. Ja muudkui mässab. Teisena meeldib kardinaid sikutamas käia. Iseseisvalt teeb nii 2-5sammu ja siis potsatab maha. Päris käima pole hakanud, aga aega on.
Esimesed jõulud ka möödas. Aeg ikka lendab!
Ja ülesse ootame kahte hammast, mis juba 2 nädalat vindunud ja mitte ei taha lõikuda, ige paistes ja punane, aga välja ei tule veel miskit.

anarche: kuidas kahe pisikesega jõulupeol käimine õnnestus? Sa ikka imetubli, saad kahega hakkama. Ma siiani ei kujutaks ette, kui mul neid kaks oleks. Hullumaja. Ainult kiidusõnad sulle.

Kuidas teil jõulud möödusid? Aasta lõpp ka käega katsutav…ja varsti on lapsed juba aastased.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 421 kuni 429 (kokku 429 )


Esileht Beebi ja mitmikud Märtsi beebid 2012 vol.2

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.