Esileht Lapse ootamine MĂ€rtsi beebid 2020

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 129 )

Teema: MĂ€rtsi beebid 2020

Postitas:
Rkrr

Tere!

Teen siia uue kuu 🙂 Loodame, et tuleb meid palju siia.
RÀÀgime tĂ€htaegadest, mitmes laps ning mured ja rÔÔmud 🙂

Alustan ise siis, mul esimene laps, tÀhtaeg on 1.03 (osade kalulaatorite jÀrgi ka 29.02). Ise pigem ikka arven et rohkem mÀrtsi oma. NÀdalaid ITK Àpi jÀrgi hetkel 5+2 (seega nÀdalaid ikka vÀhem, kui veebruari grupi inimestel).

Arstile (Àmmaemandale) lÀhen 15.07, selleks ajaks peaks olema 7+0 nÀdalat. Ma loodan, et on ikka ok kohe otse Àmmakale minna, mitte kÔigepealt naistearstile. Loodetavasti on siis kÔik hÀsti ja saab ka tÀpsema tÀhtaja teada.

Tahaksin, et mees ka tuleks esimesele kĂŒlastusele kaasa, aga ma ei tea kas see on ok, sest esimene ultraheli ei ole kĂ”hu pealt vaid tupest. Mis te arvate?

Üldiselt on enesetunne ok, ei ole veel iiveldamise rallit hakanud. Tunnustest peale pĂ€evade Ă€ra jÀÀmise on sellised kerged torked, valud alakĂ”hus ning nĂŒĂŒd paaril pĂ€eval tekkinud alaseljavalu.

PĂ€ikest! 🙂

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Tere!

Alustan ise siis, mul esimene laps, tÀhtaeg on 1.03 (osade kalulaatorite jÀrgi ka 29.02). Ise pigem ikka arven et rohkem mÀrtsi oma. NÀdalaid ITK Àpi jÀrgi hetkel 5+2 (seega nÀdalaid ikka vÀhem, kui veebruari grupi inimestel).

Arstile (Àmmaemandale) lÀhen 15.07, selleks ajaks peaks olema 7+0 nÀdalat. Ma loodan, et on ikka ok kohe otse Àmmakale minna, mitte kÔigepealt naistearstile. Loodetavasti on siis kÔik hÀsti ja saab ka tÀpsema tÀhtaja teada.

Tahaksin, et mees ka tuleks esimesele kĂŒlastusele kaasa, aga ma ei tea kas see on ok, sest esimene ultraheli ei ole kĂ”hu pealt vaid tupest. Mis te arvate?

Üldiselt on enesetunne ok, ei ole veel iiveldamise rallit hakanud. Tunnustest peale pĂ€evade Ă€ra jÀÀmise on sellised kerged torked, valud alakĂ”hus ning nĂŒĂŒd paaril pĂ€eval tekkinud alaseljavalu.

PĂ€ikest! 🙂

Mina olen kĂŒll veebruari oma aga vĂ”tan ikka sĂ”na korraks siin.

Minul kĂ€is mees esimesel Ämmaka kĂŒlastusel kaasas kuna soovis nĂ€ha sĂŒdame tööd. Jah oli sisemine Uh aga no ma arvan, et enne ka nĂ€inud milline ma alt vĂ€lja nĂ€en.
Arst kĂ”ige pealt otsis sĂŒdametööd ja siis kutsus mehe sisse alles ja nĂ€itas ekraanil kus sĂŒda lööb. Siis keeras mees selja ja ma panin riidesse. Minu jauks ega tema jauks ei olnud see ebamugav. Arvan, et see oli meie puhul Ă”ige otsus ja ta rohkem tunneb, et kaasa teda lapse saamisse. Samas leppisime kokku, et tuleb teistesse UH kaasa aga arsti juurde mitte kui just pole vabapĂ€ev.

Please wait...
Postitas:
sipsik

Liitun ka siinsetega, tĂ€htaeg oma arvutuste jĂ€rgi peaks olema 9.03.2020. Alles vĂ€rskelt sain teada, et rase. Eks nĂŒĂŒd natuke ootan ja siis arstile 🙂

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

huvitav lugu https://bit.ly/2Ji0hMN

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Tere!

PĂ€ikest! 🙂

Mina vĂ”tsin mehe muidugi kaasa, ka tema tahtis tuksuvat sĂŒdant nĂ€ha. Sealt alt on ta mind ennegi nĂ€inud ja vĂ”rreldes sellega, mida ta sĂŒnnitusel nĂ€eb, on vaginaalne uh vĂ€ga sĂŒĂŒtu vaatepilt. Kindlasti vĂ”taks ka jĂ€rgmiste rasedustega kaasa! Seda enam, et just alguses on rasedus mehele abstraktne, on tavaliselt see vĂ€ga eriline moment, nĂ€ha oma beebi sĂŒdant esmakordselt tuksumas 🙂

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Ise sain 4-ndal rasedusnĂ€dalal teada. Hetkel keegi peale mehe ei tea ja suhteliselt raske on nii, kuna olen esmarase ja pole vĂ€ga kellegagi arutada, sest perele ja sĂ”pradele ei taha enne öelda, kui on suurem risk möödas. Ämmaka juurde esimest korda 17.07, siis on itk kalendri jĂ€rgi 6+4. TĂ€htaeg on 06.03.2020.

Oksendanud veel ei ole, sĂŒda on sellel nĂ€dalal veidi paha olnud, kĂŒll aga oli teadasaamisest alates palavik 37.1-37.5, arstid kehitasid sellepeale Ă”lgu ja kohati on kĂ”hus teravad valud ka.. nagu tĂ”mbaks krampi ja siis kuskil 5-10 minuti jooksul kaob Ă€ra. Loodan lihtsalt, et kĂ”ik on hĂ€sti.

Please wait...
Postitas:
Rkrr

KĂ€isin siis tĂ€na Ă€mmakal Ă€ra. TĂ€htaeg siis ikka 1.03.2020, ultrahelis oli ilusti sĂŒdametöö nĂ€ha ja pikkus 11-12 mm 🙂 Hetkel siis umbes 7+2 nĂ€dalat rasedus.

12-16.08 lÀhen viin uriiniproovi ja 22.08 on siis see Oscar uuring.

Ise olen ka esmarase ja hetkel teab ka ainult mees, et beebiootel oleme.

Mul on ka alates 6ndat nĂ€dalast iiveldus ja hommikuti ka oksendan. KĂ”ht on koguaeg tĂŒhi aga millegi isu ei ole otseselt. Lisaks on rinnad vĂ€ga valulikud. AlakĂ”hus on sellised kerged valud.

Viimane KĂ€gu, loodan et sul ka ilusti tĂ€pike nĂ€ha 🙂

Please wait...
Postitas:
Kennedy

Minul siis tÀhtaeg kalkulaatori jÀrgi 10.03,tulemas 4 laps.Arsti juurde 23.07,siis peaks olema 7 nÀdalat rasedust.

Please wait...
Postitas:
kasutajanimi123

Peaks vist mitte KĂ€ona esinema, muidu ei saa aru kellega rÀÀgid 😀 Rkrr, mina siis see “viimane KĂ€gu”. Kas oled ITK-s arvel? Kes su Ă€mmakas on ja kuidas rahule jĂ€id? Ise olen ultraheli pĂ€rast vĂ€ga Ă€revil, kardan nende kĂ”huvalude pĂ€rast.

Aga seoses isudega – mul ka kĂ”ht tĂŒhi pidevalt, aga sĂŒĂŒa ei taha midagi. Pean ennast lausa sundima vĂ€ikseid portse sööma. Rinnad ka valulikud, kĂ€isin just ostsin tĂ€na uue pehmema rinnahoidja ja nĂŒĂŒd oluliselt meeldivam olla 😀

Please wait...
Postitas:
Rkrr

Ma olen jah ITKs arvel. Hetkel kÀisin Grete Tamm juures, aga kuna ta ise jÀÀb juulist lapsehooldupuhkusele siis edaspidi hakkab mu Àmmaemand olema Kersti Luha.
Aga muidu oli esimene kogemus mul kĂŒll vĂ€ga meeldiv. Ilusti rÀÀkis lahti kĂ”ik ja seletas Ă€ra.

Homsest ĂŒritan hommikul endale voodi kĂ”rvale midagi nĂ€ksimist vĂ”tta, mida siis hommikul natuke sĂŒĂŒa, pidi seda hommikust iiveldust vĂ€hendama. Eks siis paistab kuidas mĂ”jub 🙂

Please wait...
Postitas:
kasutajanimi123

Ka mul nĂŒĂŒd kĂ€idud UH-s. KĂ”ik ok, ilusti oli nĂ€ha 🙂 TĂ€htajaks pakuti ikka 06.03.2020

AnalĂŒĂŒsid viin 5-6.08 paiku, 21.08 Oscar. Nii palju aega nĂŒĂŒd jĂ€rgmise vastuvĂ”tuni, ei teagi kohe kuidas seda sisustada 😀 Tahaks ju juba kohe teada, kas kĂ”ik hĂ€sti.

Seda hommikuti nĂ€ksimist voodi kĂ”rval ma kahjuks teha ei saa, vĂ”tan kilpnÀÀrme tablette. Neid peab vĂ”tma hommikul ja pĂ€rast vĂ”tmist ei tohi 1h sĂŒĂŒa.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Liitun ka vestlusega – ootan esimest last, rasedust hetkel 5 nĂ€dalat ja tĂ€htaeg kalkulaatori jĂ€rgi 18. mĂ€rts.

Ämmaka aja sain 10. rasedusnĂ€dalaks, loodan, et see pole liiga hilja.

Hetkel on kÔik kulgenud probleemideta, varasemalt tundsin harva nÔrka kÔhuvalu, mis natuke
hirmutas, aga nĂŒĂŒdseks enam mitte. Iiveldust veel tulnud ei ole, tahaks loota et ei tulegi :). Rinnad on suuremad ja hellad kĂŒll, aga seda pahaks ei pane.

Eks veidi on lihtsalt ĂŒksildane tunne, kuna kellegagi peale mehe seda veel jagada ei saa.
Ootan juba Àmmaka visiiti, et veenduda, et kÔik on ikka korras.

Please wait...
Postitas:
Rkrr

Mul iiveldus on ikka, hommikul voodis teen vĂ€ikse snĂ€ki, aga see leevendab vaid nii ĂŒalju, et wc potti kallistades ei tule enam maomahlu vaid see sama snĂ€kk.

Viimasel paaril pĂ€eval on mul nĂŒĂŒd tekkinud alakĂ”huvalud. Selline kohati suruv tunne ja nagu ka vaagnaluu valutab. Ma vĂ€ga loodan, et kĂ”ik on ikka hĂ€sti, kuigi vĂ€ike mure ikka kripeldab sĂŒdames 🙁

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Liitun ka teiega. Minul on kĂ€sil teine rasedus, kuna eelmine kord saime nii poisi kui ka tĂŒdruku, siis mĂ”tlesime aastaid, et nii sobib ja rohkem plaanis polnud. Kuna aga nĂŒĂŒdseks on lapsed juba kĂŒmnesed, siis lĂ”puks mĂ”tted muutusid.
Eelmise rasedusega polnud peale kĂ”hu kasvamise ĂŒhtegi tunnust, aga seekord olen jĂ”udnud juba haiglas tilguti all kĂ€ia, kuna iiveldus ja oksendamine on igapĂ€evane asi.
UH jÀrgi on rasedust hetkel 7+2 ja tÀhtajaks pakuti 04.03.
Kuna aprillis eemaldati mul kilpnÀÀre, siis olen ka pideva jÀlgimise all.
Arvel olen Tartus Tamme Erakliinikus.

Birgiiit

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Tere. Ma ka teatan, et olen rase. Kui kauaks, ei tea. Eelmine rasedus peetus paar kuud tagasi ja nĂŒĂŒd ei julge loota, et kĂ”ik korras. Muidu TA 26.03.

Liisa

Please wait...
Postitas:
MagusVaarikas

Mina sain ka mÔned pÀevad tagasi positiivse rasedustesti. Kuna mul on ivf radedus, siis homme veretest. Kuna mÀrtsis eelmine rasedus peetus 8+nÀdalal, siis tunnen et kÔnnin vÀga Ôhukesel jÀÀl. TA sain ise 27.03
Kodus ootamas 11a vanem vend.
VĂ”iduka lĂ”puni 🙂

Please wait...
Postitas:
kasutajanimi123

Tore, et rahvast on juurde tulnud.

Mul on endiselt sĂŒda paha, oksendanud veel kordagi ei ole, kuigi paar korda on tĂ€itsa lubanud. Suure hirmuga mĂ”tlen sellest, et kui puhkus lĂ€bi saab, siis kuidas tööle tagasi lĂ€hen, kui enesetunne nii halb kogu aeg.

Juuli alguses olin haiguslehel ja perearst siis kohe kĂŒsis, et kas mĂ€rgivad haiguslehele raseduse mĂ€rke kĂŒlge. Mind ajas see nii nĂ€rvi.. Umbes, et sain triibud kĂ€tte ja juba arvavad, et tahan kohe 4-ndal rasedusnĂ€dalal tööandjat teavitada. Tahan ikka oodata, kui suuremad riskid möödas. Kui peaks olema raske kogemus, siis tööandja on viimane, kellele tahaksin sellist asja rÀÀkida. NĂŒĂŒd ei julge edaspidi haiguslehte enam vĂ”ttagi, hakkavad kohe pakkuma, et teavitavad tööandjat. Tahan ikka ise tööandjale öelda, siis kui ma valmis olen.

Please wait...
Postitas:
Reiwa

Tervitused ka minu poolt. Tulen ka ikka juba seltsi Ă€ra, muidu see teema siin nii vaikne, et ĂŒldse midagi pole lugeda. 😀

TĂ€htaeg kalendri jĂ€rgi 14.03, tulekul teine laps peale enam kui dekaadi jagu mĂ”tlemist, et tegelikult mulle ĂŒhest ju piisab ka. Aga eks uue abikaasaga puhuvad ikka uued tuuled. 🙂

TĂ€na siis 6+2 ja alanud on kolmas nĂ€dal olekut, mis kĂ”ige enam meenutab pĂŒsivat pohmelli. Eks ma pean Ă”nnelik olema, et niigi kergelt lĂ€inud, aga samas kole vĂ€sitav on ikka ennast 24/7 kehvasti tunda. Ja kuna pohmakaraviks on mul alati olnud burger-friikad-vĂ”i-vĂ€hemalt-suures-koguses-valget-saia, siis kardetavasti see kaalule ka eriti hĂ€sti ei mĂ”ju. Juba aastaid ei ole eriti viitsinud alkoholi juua just seepĂ€rast, et pohmakas on nii nĂ”me – ja nĂŒĂŒd siis kolmas nĂ€dal. Eh.

Tööandjaga on mul eriti hea seis, sest vahetan just töökohta ja kuna tegu ametikohaga, kus ei saa kuu peale tööleasumist teatada, et “Suckeeeers…!”, siis ĂŒtlesin tulevasele tööandjale juba enne töölepingu allkirjastamist, et paraku on nĂŒĂŒd vaja plaanid veidi siiski ĂŒmber mĂ€ngida. Kartsin kĂŒll, et nad vĂ”ivad selle peale öelda thanks but no thanks, aga no vĂ€hemalt mina saan siis pea pĂŒsti hoida, nemad ilmselt mitte. Õnneks siiski lĂ€ks kĂ”ik hĂ€sti ja alustan peatselt uues kohas tööd. Mis on muidugi ka veidi Ă”udukas, sest kogu see vĂ€simus ja (kas ma olen juba maininud?) pohmelli tunne tĂ€hendab, et sisse elamine saab olema raske.

TÜK-i sain rasedusega arvele vĂ”tmiseks aja alles 12. rasedusnĂ€dalale, mis on minu arvates ikka mĂŒstiline. Jah, mul on Ă”nne omada tutvusi ja seega saan I trimestri uuringud lasta vĂ€lja kirjutada/broneerida siiski Ă”igel ajal, aga kuidas need, kellel pole kĂ€ppa sees, hakkama peaksid saama?

Please wait...
Postitas:
Reiwa

Ajaa, Rkrr kĂŒsimusele vastusena – ma vĂ”tsin abikaasa siiski kaasa, kuigi tupesisene UH oli. Ta vaatab ju ekraani, mitte jalgevahet. 🙂 Kaasa oli kĂŒll vĂ€ga rÔÔmus – ĂŒtles, et palju reaalsem tunne on nĂŒĂŒd peale tuksleva tĂ€pikese nĂ€gemist. Kaks triipu rasedustestil ei anna ikkagi pĂ€ris sellist tunnet, et pĂ€ris laps ja pĂ€riselt kĂ”hus kasvamas. 🙂

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Ma ka siis siin, 8+2, ja loodan, et kĂ”ik lĂ€heb hĂ€sti. Oli algul kaks beebit tulekul aga eile UH ainult 1. KĂŒsimusi on peas nii palju aga arst oli eile vĂ€ga napisĂ”naline ja ĂŒtles ainult, et eks Oscar testiga saab teada kas selle ĂŒhega kĂ”ik ikka on korras. Mul vanust ka juba ja nĂŒĂŒd nii nĂ€rvid, pean selle kolm nĂ€dalat kuidagi Ă€ra kannatama.

Please wait...
Postitas:
Kats38

Olen oorel ja arvutasin, et mĂ€rtsikuus sĂŒnnib. Kuna mul oli novembrikuus emakavĂ€line, kardan natuke ikka… ootan 3 last, kodus 5 ja 10 aastased, poeg ja tĂŒtar. NĂŒĂŒd ka riskirase vist vanusega 39+. Ämmakale veel aega pole saanud. Proovin uuel nĂ€dalal uuesti, hetkel valin kas Pelgu vĂ”i ITK Tallinnas. Hirm just selle ees, kas olen valmis nö uuele ringile minemast ja kaa saan hakkama.

Please wait...
Postitas:
berru123

Tere!
Liitun grupiga!
Ootan oma teist last, kes IVF teel saadud. TĂ€htajaks saan kalkulaatoriga 12.03. Muidu on kĂ”ik ok olnud, kerged torked kĂ”hus jne. Aga nĂŒĂŒd umbes nĂ€dala jagu juba olen olnud pƍhimĂ”tteliselt 24/7 pohmellis. Pea kĂ€ib ringi ja sĂ»da lĂ€igib. Kui kĂŽht natukesegi tĂŒhjemaks peaks minema, lĂ€heb olemine kohe eriti rĂ€ngaks. Ühe korra olen ka oksendanud, sest lihtsalt nii ajas öökima. Tööl on praegu vĂ€ga keeruline olla, aga kuna alles esimene UH homme, siis ei taha nii vara tööandjale veel öelda. Teen aga asjalikku nĂ€gu ja suren sisemiselt 😄 Loodetavasti on homme ĂŒhte tuksuvat tĂ€pikest nĂ€ha. Arstile lĂ€hen ITK-sse dr. Haldre juurde ja kui kĂ”ik ok, siis arvele tahan vĂ”tta ennast Pelgulinna, kuna olin seal ka esimese lapsega otsast lĂ”puni ja jĂ€in vĂ€ga rahule.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Hei
Liitun ka teiega TA peaks olema 10.mÀrts
Arstile alles uuel nĂ€dalal. Vaevusi oli vahepeal niipalju et arvasin, et mul toidumĂŒrgitus vĂ”i surm silme ees 😂
Tulekul mingil mÀÀral ĂŒllatusbeebi kuid siiski vĂ€ga ootatud. Lihtsalt proovisime mehega pea aasta, et viimase ja uue vanuse vahe jÀÀks alla 2.6. Aga selle aja sees ei Ă”nnestunud. Loobusime ja vĂ”tsin sihile uued suunad (ĂŒlikooli minna jne). NĂŒĂŒd jĂ€rsku test positiivne. Eks lapsed valivad endale ise aja kuna tulla. Veel on kerge shokk ja tuleb teha ĂŒmber korraldusi aga beebi ootatud ❀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
Rkrr

Kuidas teil tunnustega on?

Mul rasedust hetkel 8+5, aga tunnused nagu oleks kaduma hakanud. Paar hommikut pole enam iiveldama ajanud, kĂŒll aga kui pĂ€eval liiga suur söögi vahe sisse jÀÀmid, siis hakkab kĂŒll halb. Rindade valulikkus on ka vĂ€hemaks jÀÀnud. NĂŒĂŒd natuke muretsen, et kas kĂ”ik ok ikka.

MĂ”tlesin, et lĂ€hen lasen synlabis hcg analĂŒĂŒsi teha ka siis paari pĂ€eva pĂ€rast uuesti, et kui nĂ€it kasvab siis ehk korras ikka kĂ”ik.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Tere,
Kolin ka siis teile siia 🙂
Senini lugesin ja mÔtlesin, et kuna see lugu ametlikult ikka kohale mulle jÔuab.

Olen esimest korda rase. TĂ€htajaks ĂŒtleb 3. mĂ€rts. Olen naistearstil Ă€ra kĂ€inud, kui oli 6+3, sĂŒdametöö sai kinnituse.

Praegu siis 8+4 ja ikka veel pole pĂ€ris nagu sellist tunnet, et nĂŒĂŒd olen rase 🙂

4ndast nÀdalast saati kuni siiamaani iiveldab ikka pÀris tihti. KÔige hullem see, et sisse lÀheb see ebatervislik rohkem, siis nagu ei iivelda! Kohutav. Muidu lÔhnataju juba pÀris hull ja mehe musti sokke tunnen 2 tuba eemalt juba. Rinnad ka juba 4ndast nÀdalast saadik nii hellad, et ei tea kuhu duƥi all pugeda. Kuskil 4-5 nÀdal olid need emaka teravad valud ka, enam Ônneks mitte.

NĂŒĂŒd siis ootan proovide viimist 30.07-13.08. Uh/oscar 21.08 ja Ă€mmaemand 23.08.

Edu meile mĂ€rtsikatele 🙂
Katukat

Please wait...
Postitas:
Maasikas15

Mul sama, kĂ”ik ebatervislik on nii maitsev, loodan, et see pohmell varsti ĂŒle lĂ€heb.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Liitun ka teiega. Minul on kĂ€sil teine rasedus, kuna eelmine kord saime nii poisi kui ka tĂŒdruku, siis mĂ”tlesime aastaid, et nii sobib ja rohkem plaanis polnud. Kuna aga nĂŒĂŒdseks on lapsed juba kĂŒmnesed, siis lĂ”puks mĂ”tted muutusid.

Eelmise rasedusega polnud peale kĂ”hu kasvamise ĂŒhtegi tunnust, aga seekord olen jĂ”udnud juba haiglas tilguti all kĂ€ia, kuna iiveldus ja oksendamine on igapĂ€evane asi.

UH jÀrgi on rasedust hetkel 7+2 ja tÀhtajaks pakuti 04.03.

Kuna aprillis eemaldati mul kilpnÀÀre, siis olen ka pideva jÀlgimise all.

Arvel olen Tartus Tamme Erakliinikus.

Birgiiit

Mina pĂŒĂŒan alles triipe, aga olen ka kilpnÀÀrmega hĂ€das. Kui kiirelt triibud said? Mul ootamatult ĂŒletalitlus tekkinud ja mure suur, kas ja kuidas rasestuda.

Please wait...
Postitas:
kasutajanimi123

Rkrr, mul on ka iiveldusega viimased paar pĂ€eva kergem. Hetkel 8+0. Mulle endale tundub, et sellest, et hakkasin neid rasedusvitamiine vĂ”tma Ă”htuti. Enne vĂ”tsin neid keset pĂ€eva. Ei teagi nĂŒĂŒd kas see on juhus, aga vĂ”tan igaks juhuks Ă”htuti edasi, sest seda iivelduse janti kĂŒll ei taha rohkem 😀 PĂ€rast sööki on ikka veidi imelik olla, aga see vĂ”ib ka sellest olla, et peaks veel vĂ€iksemaid portse korraga sööma.

Please wait...
Postitas:
Birgiiiit

Niipalju kui ma olen uurinud, siis ĂŒletalitusega pole asi nii hull kui alatalitusega.
Minul oli aga kasvaja ja kilpnÀÀre tÀielikult eemaldatud.
Meie saime enda triibud 3 kuud peale operatsiooni. Enne operatsiooni proovisime ĂŒle poole aasta, aga tehti selgeks, et pole vĂ€ga mĂ”tet lootma hakata.

Aga soovitan pöörduda endokrinoloog-gĂŒnekoloogi juurde.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Olen oorel ja arvutasin, et mĂ€rtsikuus sĂŒnnib. Kuna mul oli novembrikuus emakavĂ€line, kardan natuke ikka
 ootan 3 last, kodus 5 ja 10 aastased, poeg ja tĂŒtar. NĂŒĂŒd ka riskirase vist vanusega 39+. Ämmakale veel aega pole saanud. Proovin uuel nĂ€dalal uuesti, hetkel valin kas Pelgu vĂ”i ITK Tallinnas. Hirm just selle ees, kas olen valmis nö uuele ringile minemast ja kaa saan hakkama.

Huvitav,mille eest see 1 miinus tuli?

Please wait...
NĂ€itan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 129 )

Esileht Lapse ootamine MĂ€rtsi beebid 2020