Esileht Lapse ootamine Märtsi beebid 2020

Näitan 18 postitust - vahemik 61 kuni 78 (kokku 78 )

Teema: Märtsi beebid 2020

Postitas:
Kägu

Ma see nädal analüüse viima. Keegi kes juba käinud ja on ka nt ITK-s arvel, siis kuidas selle vereanalüüsiga oli. Mitu tundi pidi söömata-joomata olema?

Uriinianalüüsi kohta sain juhendi, seal vähemalt kõik kirjas, aga vereanalüüsi koha pealt ei tea hetkel midagi. Vb arst rääkis visiidil, aga ju siis ei pannud tähele või ei mäleta enam 🙂

Ma ka ITKs arvel ja lähen see nädal andma. Mulle ütles ämmaemand, et eelneval päeval peale kl 18.00 süüa ei tohiks, vett võib juua ja kindlasti ei tohiks eelneval õhtul magusaid asju süüa.

Lähen ise homme kell 7.30 analüüse andma ja pole väga vaimustatud sellest, et nii kaua peab söömata olema. Niigi raske tühja kõhu ja iiveldusega. 🙁

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma see nädal analüüse viima. Keegi kes juba käinud ja on ka nt ITK-s arvel, siis kuidas selle vereanalüüsiga oli. Mitu tundi pidi söömata-joomata olema?

Uriinianalüüsi kohta sain juhendi, seal vähemalt kõik kirjas, aga vereanalüüsi koha pealt ei tea hetkel midagi. Vb arst rääkis visiidil, aga ju siis ei pannud tähele või ei mäleta enam 🙂

Ma ka ITKs arvel ja lähen see nädal andma. Mulle ütles ämmaemand, et eelneval päeval peale kl 18.00 süüa ei tohiks, vett võib juua ja kindlasti ei tohiks eelneval õhtul magusaid asju süüa.

Lähen ise homme kell 7.30 analüüse andma ja pole väga vaimustatud sellest, et nii kaua peab söömata olema. Niigi raske tühja kõhu ja iiveldusega. 🙁

Ma plaanin ka minna homme hommikul analüüse andma. Helistasin ITK-sse täna ja sealt naistenõuandlast öeldi mulle, et vähemalt 6 tundi ei tohiks süüa-juua.

Aga ise ka pole vaimustatud sellest söömata olemisest, kuna hommikul nagunii iiveldab ja nii halb on, kui kõht on tühi :(.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Su ämmakas pingutas selle kellaajaga ilmselgelt üle. Mina sõin viimast korda 22-23 vahel. Muidu poleks küll suutnud olla.

Please wait...
Postitas:
Suurmull

Tere, märtsikad!

Mina pole küll rase, kuid aasta tagasi olin teiega ka ühes paadis ja hetkel kasvab mul kodus 2019 märtsibeebi. Ma lugesin teie ootusest ja tuli ka meelde, kui pikk oli ootajale aeg. Arstivisiit, mis oli 3 näda kaugusel, tundus pigem 3 aasta kaugusel olevat. Mitmetel minuga koos alustajatel katkes rasedus, aga paljudega läksime lõpuni ja nüüd topib minu 4.5kuune tütar endale minu kõrval varbaid suhu ja pean tõdema, et aeg läks tõesti kiiresti, kuigi aasta tagasi see mulle üldse nii ei tundunud.

Elan teile kõigile kaasa ja soovin ilusat ja nauditavat ootusaega!

Please wait...
Postitas:
kasutajanimi123

Analüüside andjad – minul käidud juba ja toimetasin selle lehe järgi: https://www.itk.ee/patsiendile/analuusid/proovivotu-asukohad/

Seal kirjas tutvu “paastu-uuringute soovitustega”. Vaadake need soovitused üle.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Käisin andsin täna analüüsid ära, Magdaleenas kl 7.45 ei olnud kedagi järjekorras ja sain ligi 5 minutiga käidud.

M.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul kahjuks katkes
Liiga õhuke limaskest oli olnud

Please wait...
Postitas:
Rkrr

Käisin ka täna analüüse andmas Magdaleenas jasamuti nagu siin ühel Käol eespool oli 5 minutiga proovid antud.

Nüüd ootan järgmist neljapäeva, et siis Oscar uuringusse minna ja saada kinnitust, et kõik hästi. 🙂

Viimasele Käole suured paid 🙁

Please wait...
Postitas:
strauss

Liitun ka vestlusega uuesti, kirjutasin esimesel lehel Käona, tähtaeg 18. märts.

Sai käidud täna esimest korda ämmaemanda juures, rasedust 9 nädalat ja nii tore oli lõpuks kuulda, et kõik korras ja ka südametegevus olemas. Kaks nädalat tagasi käisin enda südamerahuks ka tasulises naistearsti juures, kus rasedus kinnitati.

Poleks üldse varem arvanud, et see esimene trimester võib nii palju muretsemist kaasa tuua. Mul on praktiliselt ainukeseks sümptomiks ka suuremad rinnad, suuremat iiveldust pole olnud, ainult veidi suurem lõhnatundlikkus ja väiksem söögiisu.

Hetkel veel kaalu juurde pole tulnud, kas keegi mitmekordsetest rasedatest oskaks kommenteerida, millal on normaalne, et kaal hakkab tõusma, ilmselt II trimester? Ausalt öelda ootan juba seda suurt armsat beebikõhtu ja tahaks juba lähedastele teavitada ka, kuid ootan siiski 12. nädalani 🙂

Järgnevatel nädalatel ees siis analüüsid ja Oscar test.
Hoian meie kõigi nimel pöidlad pihus, et kõik hästi läheks ja palju pisikesi märtsibeebisid sünniks!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on nüüdseks analüüsid antud ja täna käisin ka Oscar testil.

Analüüsid korras, Oscar läks kenasti, riskid on madalad. Käisin ITKs Ferenc Szirko juures. Saime isegi soo teada. 🙂

Enesetunne on viimastel päevadel parem ja energia on tagasi tulnud.

M.

Please wait...
Postitas:
kasutajanimi123

Minul ka UH käidud, kõik hästi. Kergendus kohe 🙂 Sugu kahjuks veel teada ei saanud, aga kuna tegime Niptify, siis loodetavasti saan selle tulemused järgmine nädal ja siis ka sugu teada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul ka UH käidud, kõik hästi. Kergendus kohe 🙂 Sugu kahjuks veel teada ei saanud, aga kuna tegime Niptify, siis loodetavasti saan selle tulemused järgmine nädal ja siis ka sugu teada.

Oi kui tore 🙂 Mul homme UH ja ootan ka juba kannatamatult, loodetavasti on ka kõik korras ikka 🙂
Kas käisid ITK-s? Kui ITK-s siis kes tegi ja kaua aega läks?

Niptify tegid enda initsatiivil või arst soovitas?

Please wait...
Postitas:
Rkrr

Viimane kägu olin siis mina, unustan seda esinemise valikut siin muuta koguaeg 😀

Please wait...
Postitas:
Kadriann27

Ühinen ka lōpuks grupiga 🙂 rasedust hetkel 8+4. Tuvastati ilusate südamelöökidega 6+5.
Järgnine arstiaeg 28.08.
Tunded on ikka nii segased, eelmise aasta lōpus oli peetumine ja nüüd alguses sai koguaeg muretsetud, et kas ikka kōik korras. Ma ei saanud pmst isegi normaalselt tööl keskenduda, sest mōtlesin aina üle.
Ōnneks see rahunes maha ja nüüd lihtsalt kulgen mōttega, et läheb nii nagu minema peab.
Sümptomitest midagi liiga hullu pole – vahelduvad iiveldused, tundlikud rinnad ja meeletu-meeletu uni. Ma vōin lihtsalt lōpmatult magada, töölt jōuan, söön ja hommikuni 😀 ulme.
Sōbrannal kes ka samas faasis rase pmst oksendab iga päev ja vaakub hinge. Mōnikord olen isegi kadr – siis oleks kindlam tunne ju ka endal et beebsu kasvab, kui nii suured tundemärgid? Kuigi ōigem oleks vist mōelda, et mul endal on väga vedanud rahuliku kulgemisega 🙂
Kas mingi hetk kui rahval Oscarid vms tehtud liiguks teeks ka FB ühise grupi jutustamiseks?

Please wait...
Postitas:
Kägu

FB grupp on täiesti olemas juba, juulikuus loodud. Ise liitusin alles täna, sest oscar ka tehtud ja on kindlam tunne. 🙂

Grupp tuleb otsinguga kohe välja, Märtsi beebid 2020

Please wait...
Postitas:
Kägu

Las Oscari uuringu käigus saite beebist pildi ka, kas pidite ise küsima või arst ise andis?

Please wait...
Postitas:
mailill

Mina aprillikatest siin, tahtsin kysida, et palju niptify maksab praegu?

Please wait...
Postitas:
kasutajanimi123

Käisin ITK-s. Tuuli Haabpiht, kuskil 30 min läks UH, paar minutit enne vererõhu mõõtmine ka teises kabinetis.

UH uuringul arst andis ise pildi, küsima ei pidanud.

Omal initsiatiivil tegime Niptify. Ämmakas väga sellest ei rääkinudki. ITK-s maksis 250€, qvalitases 310€ 😀 päris suur hinnavahe.

Please wait...
Näitan 18 postitust - vahemik 61 kuni 78 (kokku 78 )

Esileht Lapse ootamine Märtsi beebid 2020