Esileht Lapse ootamine Märtsi beebid 2020

Näitan 25 postitust - vahemik 151 kuni 175 (kokku 175 )

Teema: Märtsi beebid 2020

Postitas:

Paljud teist siin juba liigutusi tunnevad?

Mul vahepeal nagu oleks mingid teistmoodi “mulksud” kõhus, aga kuna esimene laps ja platsenta eesseinas, siis ilmselt päriselr hakkan ikka hiljem tundma.
Kuifi juba nii väga tahaks rohkem tunda neid müksukesi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljud teist siin juba liigutusi tunnevad?

Mul vahepeal nagu oleks mingid teistmoodi “mulksud” kõhus, aga kuna esimene laps ja platsenta eesseinas, siis ilmselt päriselr hakkan ikka hiljem tundma.

Kuifi juba nii väga tahaks rohkem tunda neid müksukesi.

Mul täpselt sama. 18 nädalat ja tundsin alles gaaside sarnast tunnet. Algul mõtlesingi et gaasid aga see asukoht oli täpselt seal kus tita ja oli selline teistmoodi siiski ????
Nüüd muudkui ootan et see tunne korduks ????

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.09 19:38; 15.09 17:11; 15.09 17:13; 22.09 19:31; 04.10 21:56;
To report this post you need to login first.

Paljud teist siin juba liigutusi tunnevad?

Mul vahepeal nagu oleks mingid teistmoodi “mulksud” kõhus, aga kuna esimene laps ja platsenta eesseinas, siis ilmselt päriselr hakkan ikka hiljem tundma.

Kuifi juba nii väga tahaks rohkem tunda neid müksukesi.

Mina juba 5 päeva tunnen. Hetkel 18+0. Ma arvan, et need on need, sest ei sarnane gaasidega ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma hakkasin seekord hästi vara tundma, juba kuskil 14+ (enne seda polnud veel kindel, kas gaasid või beebi). Aga mul platsenta tagaseinas, teine laps (tean, mis tunnet otsida) ja tundub, et hästi aktiivne tegelane – sibeleb ikka palju, nii ultrahelis kui õhtuti voodisse pikali heites. Eelmine laps oli märksa rahulikum kõhus.

Reiwa

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 16 nädalat ja pole midagi tundnud veel

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 14.09 11:01; 15.09 12:50; 17.09 12:44; 24.09 20:58; 24.09 21:01; 25.09 12:32; 06.10 10:40; 23.10 21:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka 16 nädal ja neljas laps- pole peale gaaside veel midagi tundnud. Mitte ühegi lapsega pole kuni 18nda nädalani tundnud midagi mida oleks kindlasti julgenud lapse liigutusteks lugeda.
L.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.08 11:58; 07.10 06:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uuriksin siin natuke ka turvahällide ja vankrite kohta. Millist plaanite endale osta, mis firmat soovitate jne. Hea oleks kui ka panekiste mõned plussid ja miinused, miks mõnda eelistate ja mõnda mitte 🙂

Kuna esimest korda tegelen selliste asjaega, siis valik võtab silme eest kirjuks.

PS, ei jõua järgmist esmaspäeva ära oodata, siis LA ja ehk saab ka teada kumb tulemas on 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Uuriksin siin natuke ka turvahällide ja vankrite kohta. Millist plaanite endale osta, mis firmat soovitate jne. Hea oleks kui ka panekiste mõned plussid ja miinused, miks mõnda eelistate ja mõnda mitte ????

Kuna esimest korda tegelen selliste asjaega, siis valik võtab silme eest kirjuks.

PS, ei jõua järgmist esmaspäeva ära oodata, siis LA ja ehk saab ka teada kumb tulemas on ????

Mina olen natuke uurinud ja ka tuttavatelt tagasisidet saanud, aga endal kogemust pole.

Ise plaanin osta kogu vankri ja turvahälli möllu cybexilt. Raam tundus üsna kerge ja mõnusalt kokkupakitav. Lisaks meeldis see, et kuna raam üsna kompaktne siis kasutan seda nii vankri, kergkàru kui ka turvahälli jaoks. Vähem asju, mida kodus hoiustada 😀

Veel tean, et palju soovitatakse maxi-cosi turvahälle.

Ameerika brändide kohta tean nii palju, et seal ei ole kohustuslik crash teste teha ehk siis tegelt pole kindlust kas see asi elab õnnetuse üle. Seega soovitatakse pigem Euroopa brände, kuna siin need testid kohustuslikud.

Vankri osas olen kuulnud – cybex, emmaljunga, bugaboo, mima, mutsy ja nord active, stokke vist.

Cybexil pidi vedrustus kehvem olema kui emmaljungal, aga kuna ma nkn kergliiklusteedel jalutan, siis mul pole vahet otseselt. Paljudele meeldib emmaljungal see vedrustus, kuna saab last paremini õõtsutada vms.

Mima näeb äge välja, aga funktsionaalsuse osas kursis ei ole. Nord active oli minu meelest täitsa mõnus, aga mulle jäi raam liiga raskeks.

Soovitan käia poodides vaatamas ja seal neid katsuda ja vaadata, mis endale käepärasem tundub. Lisaks poodides tavaliselt ollakse üsna abivalmid näitama erinevaid funktsionaalsusi.

Mõtle ka kindlasti sellele, et kas elad korteris või oma majas (mis korrusele asju tassid, kus hoiustad); millised on need teed, kus igapäevaselt liikled (kas kergliiklus asfaltiga või mingid terviserajad pigem, kuidas talvel lumega teehooldus on jne).

Teise lapse ootel emad võiksid jagada oma reaalseid kogemusi kindlate mudelitega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rkrr – äkki saad kutse saata mulle? Ma tõesti ei leia gruppi üles.

Mul esimese lapsega oli maxi cosi häll, seekord võtan kasutusele cybexi oma.
Vanker jääb vist ikka EJ, kuna elan maal ja käin palju ka kruusateid ja meil toimuvad külas hetkel vee ja kanalisatsiooni tööd ja ei tea millal asfaldi uuesti peale saab, seega peab see tank igast olukorrast läbi minema. Kuigi kolmandale kookonit vedada on küll kohutav, aga üle elatav!

Liigutusi ei ole ma ka veel tundnud, kuigi platsenta on seekord tagaseinas, aga tundub, et tuleb veits rahulikum laps nüüd – ptüi ptüi ptüi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

9una, leidsid, said gruppi?

Meil oli esimese lapsega Maxicosi Cabriofix koos Easyfix alusega ja jätkame ka sellega. Hea kerge ja turvaline, alusega eriti lihtne paigaldada ka, ei pea vööga jändama.

Käruks on meil Hartan Topline S, kõva kookoniga. Korralik tank, aga samas ka natuke linnakas tänu pöörlevatele esiratastele. Talveks on meil olemas ka suurte ratastega esisild, et ikka igast hunnikust läbi läheks. Lisaks on meil kergkäruks Joie Mytrax, just täna sain kätte beebikorvi. Esimese lapsega seda ei kasutanud, aga nüüd mõtlesin, et oleks mugavam kui saaks beebi kohe algusest peale sinna kärusse panna, et ei peaks kobakat Hartanit pidevalt autosse tõstma. Siiani olen oma valikutega rahul olnud, natuke küll kripeldab, et äkki tahaks midagi uut proovida, aga mõistus ütleb, et pole otsest vajadust ju.. Saan oma Joie beebikorviga hullata, siiski uus asi mu jaoks ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sellel grupil on tibu pilt, siis leidsin üles – lõpuks!

Isofix alused on tõesti mega mõnusad. Mul maxi cosi isofix alus seisab praegu, pole jõudnud müügiga tegeleda. Ja cybexi saan ka koos alusega, et hea autosse panna oleks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.10 13:21; 10.10 12:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milliseid riided ja mis suuruses plaanite oma märtsibeebile osta 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milliseid riided ja mis suuruses plaanite oma märtsibeebile osta ????

Tahaks ka teada 😀
Ise pole ühtegi asja veel ostnud sest ei tea kumb tulemas on.. Ja mul nt pole õrna aimugi mis suuruses riideid märtsis sündinud beebi peaks umbes suvel kandma :D!?!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 14.09 11:01; 15.09 12:50; 17.09 12:44; 24.09 20:58; 24.09 21:01; 25.09 12:32; 06.10 10:40; 23.10 21:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, kas märtsi beebide grupp on siin täiesti välja surnud? Ehk on siin veel keegi, kes ei soovi FB-sse kolida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.12 07:56; 09.12 10:13; 09.12 10:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veider jah – ei saagi aru, kas järgmisel aastal sünnib eriti vähe märtsibeebisid või on emad kõik hard-core feissbuukerid. 😀 Mina ei liitu ühegi FB grupiga, aga räägin rohkem Pereklubis. Sealne grupp on muidugi ka väääga vaikne, aga mitte nii hull kui siin. 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milliseid riided ja mis suuruses plaanite oma märtsibeebile osta ????

Tahaks ka teada ????

Ise pole ühtegi asja veel ostnud sest ei tea kumb tulemas on.. Ja mul nt pole õrna aimugi mis suuruses riideid märtsis sündinud beebi peaks umbes suvel kandma :D!?!

Ma olen vaadanud, et hm-is on nii palju ilusaid suveriideid allahindlusega, et tahaks midagi varuda aga ka ei suuda välja mõelda, mis suuruses neid võtta . 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 14:18; 09.12 10:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka käin siin piilumaa ja tõesti vaikne.
Aga kuidas siinseyel läheb üldse.

Mul 27 nädal praegu ja hakkavad seljavalud kimbutama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milliseid riided ja mis suuruses plaanite oma märtsibeebile osta ????

Tahaks ka teada ????

Ise pole ühtegi asja veel ostnud sest ei tea kumb tulemas on.. Ja mul nt pole õrna aimugi mis suuruses riideid märtsis sündinud beebi peaks umbes suvel kandma :D!?!

Ma olen vaadanud, et hm-is on nii palju ilusaid suveriideid allahindlusega, et tahaks midagi varuda aga ka ei suuda välja mõelda, mis suuruses neid võtta . ????

Mina ei ole veel mitte midagi valmis ostnud.
Tasapisi piilun vankreid jm suuremahulist varustust, aga riieteni olen jõudnud vaid niipalju, et üks body on olemas.
Teen panused sellele, et uuel aastal on aega vaadata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.12 07:56; 09.12 10:13; 09.12 10:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka käin siin piilumaa ja tõesti vaikne.

Aga kuidas siinseyel läheb üldse.

Mul 27 nädal praegu ja hakkavad seljavalud kimbutama.

Minul ka seljavalu mureks. Ja üleüldse raskem liikumine, see on kuidagi harjumatu minu jaoks. Mulle on ikka meeldinud palju ja kiiresti kõndida.
Ja see, et enam ei õnnestu hästi suvaliste pilkude eest oma “olekut” varjata 🙂 (seni on teadnud vaid need, kes peavad teadma).
Minul muidugi meeletu pinge ja stress praegusel perioodil, katsun kuidagi ellu jääda ja natuke puhkust sebida endale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.12 07:56; 09.12 10:13; 09.12 10:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 28 nädal ja mingi imelik muutus toimunud. Und üldse ei ole aga energiat on mitme inimese eest. Terve nädalavahetuse küpsetasin ja koristasime ja toimetasin ja täna kõndisin tööle isegi kiiremini kui tavaliselt ja isegi pistma ega hingeldama ei hakanud. Ainsaks mureks on mingid imelikud valud paremas küljes arvatavasti seedimisest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 14:18; 09.12 10:28;
To report this post you need to login first.

Siin tõesti vaikne, mina olen selles tibu pildiga väikses FB grupis, mujal ei ole, aga ega seal väga palju rohkem aktiivsust pole. Loodetavasti muutub aktiivsemaks 😀

Mul on enamus suuri asju ostetud – vanker, kummut, voodi, turvahäll, vann jm. Ostsin siis, kui siin e-esmaspäev ja must reede oli (igal pool oli -20% soodustusi). Riideid ostsin samuti samal ajal – Lindex, Breden, H&M. Beebipesa, tekikese, voodipehmendused Makaylast.

Samuti käisin just läbi perekooli loengud. Kes veel pole käinud, siis väga soovitan Ämmaemanduskeskuse loenguid. Ingrid oskab väga hästi ja positiivselt kogu vajalikku infot edasi anda.

Mul on viimasel ajal just olemine raskemaks läinud – samuti seljavalud. Energia osas ka hetkel ei kurda, 29. nädal käimas. Järgmine nädal veel tööl ja siis saan juba koju puhkama jääda 🙂 Otsin selleks ajaks endale rasedate trenne, kas keegi oskab soovitada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on kodus märtsis sündinud laps. Riietest niipalju, et ostetud sai 56 nr talvekombe. Seda sai kanda küll 1,5 kuud siis läksid ilmad juba soojemaks. Sünnist alates kandis 50 nr suuruses riideid. Bodyd olid hõlmikbodyd neid oli lihtsam selga panna ja mulle meeldisid tudukombed eest trukkidega. Suveks sai ostetud juba 62 nr riideid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oehh, ma ikka jumala hädas nende riiete valmisega märtsiks. Just nende soojade riiete valmisega. Üldse ei kujuta ette mida talle selga panna jne 🙁

Need kellel juba midagi ostetud, äkki viitsite kirjutada mida olete ostnud (ja mis suuruses).

Ise mõtlen, et turvahälli peaks ostma vast mingi turvahälli soojakoti, ja siis panna talle sinna lihtsalt mingid soojemad riided selga kui autoga sõita.

Vankrisse, hetkel plaanisin ka soojekotti + siis minfi soojem k/s kombe? aga samas kui peaks olema vaja teda vankrist välja võtta siis võtan soojakotiga v?

Nagu ma üldse ei oska no, nii õnnetu selle üle 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Oehh, ma ikka jumala hädas nende riiete valmisega märtsiks. Just nende soojade riiete valmisega. Üldse ei kujuta ette mida talle selga panna jne ????

Need kellel juba midagi ostetud, äkki viitsite kirjutada mida olete ostnud (ja mis suuruses).

Ise mõtlen, et turvahälli peaks ostma vast mingi turvahälli soojakoti, ja siis panna talle sinna lihtsalt mingid soojemad riided selga kui autoga sõita.

Vankrisse, hetkel plaanisin ka soojekotti + siis minfi soojem k/s kombe? aga samas kui peaks olema vaja teda vankrist välja võtta siis võtan soojakotiga v?

Nagu ma üldse ei oska no, nii õnnetu selle üle ????

Ma plaanin osta soojakoti alles sügiseks, kuna vaatasin, et neid on päris palju erinevaid (ei taha seda osta, mis täpselt minu vankrisse sobib), kärule on üldse mingeid footmuffe vms. Sügisel tuleb pikem külmem aeg ja siis on aru saada, kas laps enam üldse vankris on (vb ainult kärus) ja kui pikk ta on, äkki on lihtsam valida. Muidu kuulnud, et Voksi soojakotid head.

Ostsin märtsiks Polarni talvekombe suurus 50/56 (FB marketplacest sain kasutatud, aga väga korraliku täiega odavalt) ja loodan sellega vankris hakkama saada. Kuna see on õhem, siis arvasin, et äkki saab sellega ka turvahällis, aga kindel veel ei ole. Pean targematega konsulteerima. Kui ei saa, siis turvahälli mingi meriinokombe ja tekk turvahällile peale. Sõltub muidugi, kui külm märts-aprill tulevad ka. Üks aasta oli märtsis juba +18 kraadi 😀

Muidu ostsin veel puuvillase mütsi ja kindad Bredenist. Meriinovillaseid mütse vaatan siis kui laps käes on, et kas osta õhem või paksem meriino, sõltuvalt ilmast (ilmselt samuti Bredenist).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.07 12:12; 18.12 20:06;
To report this post you need to login first.

Viimane olin siis mina, kogemata läks Kägu autoriks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 151 kuni 175 (kokku 175 )


Esileht Lapse ootamine Märtsi beebid 2020

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.